Zmiany na Arenie

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: aMelisa » 11 sty 2019, o 22:08

Aeryn Sun pisze:
11 sty 2019, o 21:45
No ale przecież to się nie zmieniło, nadal jest tak jak było i można dużo wygrać lub dużo stracić. Jedyne co się zmieniło, to, że nie można już dostać 0$ z pojedynku i że nie można już nie znaleźć przeciwniczki.
Niech ktos z adminow to potwierdzi bo jak narazie nikt tego nie zrobil. Ja jeszcze nie wiem ile moge stracic ale wiem ile wygrywam

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Casandra » 11 sty 2019, o 22:47

Jeżeli wyzwiemy osobę:
  • z niższym poziomem i niższymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego,
  • z niższym poziomem i równymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego,
  • z niższym poziomem i wyższymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego,
  • z takim samym poziomem i niższymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego,
  • z takim samym poziomem i równymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego,
  • z takim samym poziomem i wyższymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego,
  • z wyższym poziomem i niższymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego,
  • z wyższym poziomem i równymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego,
  • z wyższym poziomem i wyższymi statystykami to dostaniemy minimum LUB więcej, jeżeli osoba dałaby nam więcej kasy wg przelicznika procentowego.
Jeżeli mamy sytuację, że dostajemy od 10 pań kwotę minimalną to oznacza to ni mniej ni więcej, jak to, że każda wyzwana przez nas osoba miała na koncie mniej, niż przewidziana płaca minimalna. W przypadku słabszych osób i wysokiej kwoty minimalnej może się tak zdarzyć bardzo często ale nie jest to regułą. Zwróćcie uwagę, że dla 50 poziomu osoba słabsza musi mieć na koncie przynajmniej 10 010$ by można było zyskać kwotę wyższą od gwarantowanego tysiąca (przy założeniu braku bonusów, a więc otrzymywaniu 10% jej pieniążków na koncie), czyli 1001$.

Traci się w przypadku przegranej tyle samo co tydzień temu, miesiąc temu lub dwa, trzy lata temu. W przegrywanych pieniążkach NIC się nie zmieniło.

Potwierdzam też, że po zmianach nie można otrzymać 0$ za pojedynek oraz, że zawsze ktoś nam wyskoczy w wyszukiwarce, bo mamy boty.

No i jeżeli ktoś by się zastanawiał - w chwili obecnej bot na Arenie może przybrać jedną z 25 form/postaci/wizualizacji :whistling:
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Katriel Tremaine » 12 sty 2019, o 01:29

Od wielu godzin usiłuję tłumaczyć, że się nic nie zmieniło, poza dwoma pozytywami, nie można już nie znaleźć przeciwniczki, ponieważ są boty i nie można już dostać 0$. Co więcej pokazywałam screeny, że te teorie spiskowe nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ale i tu jak i na FB ktoś bardzo mocno stara się wprowadzać graczy w błąd, twierdząc, że po zmianach od graczy z niższym poziomem i z grupy słabszych można dostać wyłącznie kwotę gwarantowaną. Jest to twierdzenie zupełnie niepoparte faktami, ale niektórym osobom zwyczajnie nie da się przetłumaczyć. Jak ktoś mocno chce to i najlepszą zmianę uzna za przekleństwo a nie błogosławieństwo. Ja uważam zmianę za pozytywną, ale nie uważam by była na tle pozytywna by pchać się wyżej z poziomem ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: aMelisa » 12 sty 2019, o 01:34

Casandra - Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz i mam jeszcze jedno pytanie, czy stawaka minimalna w moim przypadku jest to 1,000 dolarow jest przypisana do wszystkich poziomow jednakowo czy kazdy poziom ma inna i wzrasta ona wraz z poziomem?

ed. nie do konca tak jest jak jest w opisie poniewaz walczac ze slabsza i nizszym otrzymuje kazdorazowo minimalna stawke
( prosze nie tlumaczyc tym ze trafiam na puste przeciewniczki )

nie zrozumialas tabelki a teraz wyjasnienia w tekscie rowniez, to samo przedstawilam w tabelce tylko w liczbach i opisem
Ostatnio zmieniony 12 sty 2019, o 11:33 przez Casandra, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Katriel Tremaine » 12 sty 2019, o 10:23

To nie ja nie rozumiem tabelki, tylko ty nie rozumiesz, że to co jest w tej tabelce jest najzwyklejszą bzdurą. Dostałaś na to dowody, ale jakoś nie dotarło. Nadal powtarzasz te same bzdury i wprowadzasz graczy w błąd. Tobie zwyczajnie nie da się nic wytłumaczyć, ponieważ nie dopuszczasz do siebie prostego faktu, że każdy może się mylić i ty też. Z góry zakładasz, że jesteś nieomylna, a inni czegoś nie zrozumieli, a nawet nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie, czyżbyś nie potrafiła go zrozumieć? Wczoraj chciałam byś mi pokazała, że masz rację, a ja się mylę i co? pokazałaś, że jest dokładnie odwrotnie. Po raz ostatni powtarzam, że ta twoja tabelka zawiera kłamliwe i nieprawdziwe informacje. Dotarło, czy przeliterować? A zresztą nawet jak nie dotarło, to czas najwyższy przestać kopać się z koniem, bo to bez sensu. Ode mnie to tyle, bo już nie mam siły.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Casandra » 12 sty 2019, o 11:44

aMelisa pisze:
12 sty 2019, o 01:34
Casandra - Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz i mam jeszcze jedno pytanie, czy stawaka minimalna w moim przypadku jest to 1,000 dolarow jest przypisana do wszystkich poziomow jednakowo czy kazdy poziom ma inna i wzrasta ona wraz z poziomem?
Stawka minimalna zmienia się wraz z poziomem. Im wyższy poziom, tym wyższa stawka minimalna.
aMelisa pisze:
12 sty 2019, o 01:34
ed. nie do konca tak jest jak jest w opisie poniewaz walczac ze slabsza i nizszym otrzymuje kazdorazowo minimalna stawke
( prosze nie tlumaczyc tym ze trafiam na puste przeciewniczki )
Nie ma żadnej reguły mówiącej o tym, że wygrywając ze słabszą przeciwniczką z niższym poziomem dostajemy płacę minimalną - ŻADNEJ.
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Malini » 12 sty 2019, o 12:09

aMelisa pisze:
11 sty 2019, o 22:08
Aeryn Sun pisze:
11 sty 2019, o 21:45
No ale przecież to się nie zmieniło, nadal jest tak jak było i można dużo wygrać lub dużo stracić. Jedyne co się zmieniło, to, że nie można już dostać 0$ z pojedynku i że nie można już nie znaleźć przeciwniczki.
Niech ktos z adminow to potwierdzi bo jak narazie nikt tego nie zrobil. Ja jeszcze nie wiem ile moge stracic ale wiem ile wygrywam
@aMelisa
Potwierdzamy.

W razie wątpliwości zapraszamy na Kontakt.
ObrazekObrazek

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: aMelisa » 12 sty 2019, o 17:20

Stawka minimalna zmienia się wraz z poziomem. Im wyższy poziom, tym wyższa stawka minimalna
Nie prawda, do wczoraj bylam na poziomie 54 i stawka jest taka sama rowne 1K jak na poz 55 na ktorym jestem obecnie. Nic sie nie zmienilo wiec dlaczego podajecie nieprawdziwe informacje?

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Regelinda » 12 sty 2019, o 17:36

MI się wydaje, ze stawka minimalna zatrzymuje się na 50 poziomie i od tego czasy jest już taka sama dla poziomów 50+

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: aMelisa » 12 sty 2019, o 17:38

Poprosze administracje o podanie listy tutaj na forum ze stawkami minimalnymi przypisanymi do kazdego poziomu

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Regelinda » 12 sty 2019, o 18:36

aMelisa, nie przesadzasz trochę? To chyba nie jest sprawa gardłowa.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: aMelisa » 12 sty 2019, o 22:04

czy ty zawsze musisz sie wtracac tam gdzie nie trzeba?
Mam inne priorytety w grze i chce wiedziec ile i za co dostaje, moze ciebie to nie intersuje ale innych owszem i prosze przestan z tymi swoimi tekstami
Ostatnio zmieniony 13 sty 2019, o 00:23 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Regelinda » 12 sty 2019, o 22:11

aMelisa, interesuje mnie, ile dostaję, ale nie potrzebuję tabelek ani skomplikowanych wyjaśnień, żeby to zrozumieć. Dla mnie to było jasne od początku.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Casandra » 13 sty 2019, o 00:21

Zawsze przekazuję wiadomości i dane, które sama przetestowałam lub które zostały mi powiedziane. W przypadku kwoty gwarantowanej otrzymałyśmy informacje, że zmienia się ona z poziomem i kilka przykładowych stawek. Niestety, żaden przykład nie był dla poziomu 50+, stąd też brak mojej wiedzy na ten temat i wysnucie błędnych założeń. Sama mam poziom 43 dlatego nie zagłębiałam się jak kwestia stawki minimalnej wygląda dalej. Nie jestem też GO, by wszystko wiedzieć o grze, wiem bardzo dużo, ale nie wszystko. Nawet na forum nie jestem ekspertem, chociaż widziałam takie jego zakamarki, które nawet doświadczonej Moderatorce nie są zdradzane.
Ale wracając do tematu. Masz rację eMelisa i przepraszam, że nie doprecyzowałam informacji na temat poziomów 50+. Dopytałam jednak i nasza CM potwierdza, że na chwilę obecną maksymalna wartość minimalnej wygranej jest taka jak dla poziomu 50 (czyli 1000$). Do osiągnięcia tej puli kwota roście o 20$ co jeden poziom. Czyli: 11 poziom 220$, 43 poziom otrzymuje 860$, 48 dostanie 960$, 50 poziom to 1000$, 53 daje nam 1000$, a 66 również 1000$, itd. Myślę, że tabelka nie jest konieczna.

Chciałabym się jeszcze raz odnieść do wątpliwości mówiącej, że wygrywając ze słabszą Panią o niższych statystykach dostaje się kwotę minimalną.
Sytuacja z dzisiaj, która pokazuje, że tak nie jest. Z szacunku do Pani Z., z którą wygrałam i którą bardzo serdecznie pozdrawiam, nick został zamazany. Dla niedowiarków dołączam jeszcze screena jej i moich statystyk z profilu (screeny zrobione zaraz po walce):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: aMelisa » 13 sty 2019, o 02:58

Z takimi statystykami rowniez moze znalesc sie w wyszukiwarce w przeciwniczkach rwonych a dlaczego to chyba nie musze tlumaczyc a sama wyszukiwarka nie wyszukuje poprawnie. Taki jeden screen mnie nie przekonuje.
Chyba nie tylko ja to widze ze ta gra koczy sie na 50 poziomie.
Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Zablokowany