Zmiany na Arenie

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Katriel Tremaine » 13 sty 2019, o 11:37

Jeśli chodzi o screeny, to przedwczoraj dostałaś ich kilka jeśli nie kilkanaście. Nie rozumiem jak można się tak głupio upierać, mimo tylu dowodów.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Casandra » 13 sty 2019, o 15:39

aMelisa pisze:
13 sty 2019, o 02:58
Z takimi statystykami rowniez moze znalesc sie w wyszukiwarce w przeciwniczkach rwonych a dlaczego to chyba nie musze tlumaczyc a sama wyszukiwarka nie wyszukuje poprawnie. Taki jeden screen mnie nie przekonuje.
Okej, skoro sceen Cie nie przekonuje, to może zrobi to film? Specjalnie dla Ciebie nagrałam fakt obalający Twoją teorię :whistling: Trudne to nie było, ale jak widać na filmie, wyszukiwałam w osobach słabszych i nie wyzwałam pierwszej lepszej osoby, tylko szukałam takiej, która wygląda na osobę grającą. Stąd też w pewnym momencie zrezygnowałam z wyzwania jednej Pani i szukałam dalej :D To moja ostatnia próba udowodnienia, że wyzwanie osoby znalezionej w słabszych, mającej mniejsze statystyki popularności i niższy poziom może przynieść korzyści większe niż płaca minimalna.

https://i.imgur.com/fJcqyvm.mp4

Jeżeli to Cie nie przekona, to nic i nikt tego nie zrobi, chociażby sam developer piszący poprawki przyszedł tutaj i opisał kod linijka po linijce.
Mam nadzieję, że Pani Milenkaaaa nie będzie na mnie zła, że nasz pojedynek posłużył jako przykład, ale niestety nie potrafię zamazywać nicków przy nagrywaniu :) Milenkaaaa, pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Katriel Tremaine » 13 sty 2019, o 16:35

Ja naprawdę przepraszam za porównanie, ale po 3 dniach nieustannego pokazywania dowodów na to, że osławiona tabelka z FB zawiera kłamliwe informacje, to nawet szympans by zrozumiał.
Nie wszyscy mają świadomość tego, że na FB gracze są wprowadzani w błąd. Poniżej screen z takiego procederu
Obrazek
Niektóre osoby są święcie przekonane, że ten profil to administracja gry i dlatego biorą informacje z tego konta za coś pewnego i wiarygodnego. Niestety zdaję sobie sprawę, że z takimi oszustami, podszywającymi się pod administrację nic się nie da zrobić poza grą. Jak ja się domyśliłam, że to scam? Właśnie dlatego, że w poście zawarte są nieprawdziwe informacje, ale gracze z mniejszym doświadczeniem mogą myśleć inaczej. Cas, myślę, że mimo wszystko należy graczy uczulić na takie sprawy, dlatego pozwoliłam sobie na śmiałość zwrócenia Waszej uwagi na tę osobę. Nie ma danych osobowych, więc RODO nie złamałam.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2019, o 16:37 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmniejszono zdjęcie :)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Regelinda » 13 sty 2019, o 16:51

Ale czy zlamaniem przepisów RODO byłoby podanie nicku z gry gracza, który założył ten profil?

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Katriel Tremaine » 13 sty 2019, o 17:08

Nie, ale wielu graczy na FB ma profile sygnowane własnymi nazwiskami ;) Ten profil do nich nie należy, więc niczego nie złamałam, umieszczając go na forum.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: aMelisa » 13 sty 2019, o 19:22

Aeryn Sun pisze:
13 sty 2019, o 17:08
Nie, ale wielu graczy na FB ma profile sygnowane własnymi nazwiskami ;) Ten profil do nich nie należy, więc niczego nie złamałam, umieszczając go na forum.
Po pierwsze nikt pod nikogo sie nie podszywa, nikt nie jest zadnym oszustem. Zapoznaj sie na jakiej zasadzie fun page dziala na fbooku i jego regulaminem.
Po drugie kazdy kto przeglada posty wie do kogo on nalezy poniewasz czesto sa screeny i fimiki z profilu wiec to zadna tajemnica. Fun page dotyczy aplikacji mobilnej i wszystkim co jest z tym zwiazane i wpasnie tam wszystko sie znajduje.
Po trzecie rzadko bywam tutaj na forum a fbook jest globalny, nikt nikogo nie zbanuje za to co napisze bo LP nie ma nic do fbooka.
I po czwarte tabelka jest prosta i przejrzysta do zrozumienia wraz z opisem dlaczego byla zrobiona i na jakiej podstawie a ty nadal swoje bo do tej pory jej nie ogarniasz.
Nie wiem co sie tak uczepilyscie tej tabelki, chcialam i zrobilam a nie musialam. A tak na marginesie to Post z tabelka przebil wszystkie mozliwe posty na fan page i ma 10 razy wiecej wyswietlen w ciagu dnia niz tutaj na forum caly ten watek wiec uwazam ze sie przydal dla tych co ja rozumieja 😊

prosze usunac dwa ostatnie posty , pisze z telefonu i niechcaco zrobilam cutuj zamias edytuj post.
ed. Aeryn S powinnas dodstac bana bo wlasnie zareklamowalas fun page z fbooka na forum ktory nie nalezy do stron oficjalnych 😂
Ostatnio zmieniony 13 sty 2019, o 20:08 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Regelinda » 13 sty 2019, o 20:09

aMelisa,a co Ty powinnaś dostać za podszywanie się pod AM (tak, wiele osób uważa, ze to oficjalne, a nie Twoja fanaberia). Korzystasz z materiałów z AM i to nie tylko tych, które sama tam stworzyłaś, np, stylka Twojej lali czy umeblowane przez Ciebie mieszkanie. Korzystasz z nazwy Arena Mody dla własnych korzyści.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Katriel Tremaine » 13 sty 2019, o 20:42

aMelisa pisze:
13 sty 2019, o 19:22

I po czwarte tabelka jest prosta i przejrzysta do zrozumienia wraz z opisem dlaczego byla zrobiona i na jakiej podstawie a ty nadal swoje bo do tej pory jej nie ogarniasz.
Nie wiem co sie tak uczepilyscie tej tabelki, chcialam i zrobilam a nie musialam. A tak na marginesie to Post z tabelka przebil wszystkie mozliwe posty na fan page i ma 10 razy wiecej wyswietlen w ciagu dnia niz tutaj na forum caly ten watek wiec uwazam ze sie przydal dla tych co ja rozumieja 😊

prosze usunac dwa ostatnie posty , pisze z telefonu i niechcaco zrobilam cutuj zamias edytuj post.
ed. Aeryn S powinnas dodstac bana bo wlasnie zareklamowalas fun page z fbooka na forum ktory nie nalezy do stron oficjalnych 😂
Ile razy mam powtarzać, że to nie ja nie zrozumiałam tabelki, tylko ty nie rozumiesz, że umieściłaś w tabelce oszukańcze i nieprawdziwe dane, wprowadzając ludzi w błąd i do tego jeszcze się tym szczycisz. Serio? można aż do tego stopnia nie ogarniać rzeczywistości? Ty naprawdę szczycisz się tym, że oszukujesz ludzi i że nabierają się na tę nieprawdę, którą tam zamieściłaś? Naprawdę cie to cieszy? Mnie by raczej było wstyd, gdybym ludziom kit taki wciskała. Tak, zrobiłaś tę bzdurną tabelkę, zgadza się i z całą pewnością nikt cię o to nie prosił, zresztą nie znam nikogo kto by poprosił o to by mu wciskać nieprawdziwe dane wyssane z palca. I tak, miałam odwagę by cię zdemaskować i napisać wyraźnie, że to co w tabelce to oszukańcze i nieprawdziwe dane, ale ty nadal tego nie zrozumiałaś, że ta tabelka to zwykły BS i należało by ją poprawić, a dlaczego nie zrozumiałaś? bo nadal twierdzisz, że dane tam zawarte są prawdziwe. 3 dni, masa dowodów i 0 skutku... cóż... to chyba nie wymaga komentarza.

I od kiedy ostrzeganie ludzi przed tym, że oszustka ich nabiera jest reklamowaniem czegoś? Typ laski "nieważne co mówią, ważne by mówili"? no nie ma się czym szczycić. Uważam, że ludzie powinni wiedzieć, że ten profil to oszustwo, że nie masz prawa do nazwania profilu Arena Mody i że to co na nim piszesz nie jest oficjalne, a nawet nie jest prawdziwe. Mam umieścić wielkie ostrzeżenie UWAGA OSZUSTWO!? I tak, jesteś oszustką, bo to co piszesz jest nieprawdą, a ty tego nie sprostowałaś i jeszcze się szczycisz, że wiele osób to czyta, ale im więcej osób cię czyta, to tym więcej zostaje oszukanych.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: aMelisa » 13 sty 2019, o 21:56

Regelinda pisze:
13 sty 2019, o 20:09
aMelisa,a co Ty powinnaś dostać za podszywanie się pod AM (tak, wiele osób uważa, ze to oficjalne, a nie Twoja fanaberia). Korzystasz z materiałów z AM i to nie tylko tych, które sama tam stworzyłaś, np, stylka Twojej lali czy umeblowane przez Ciebie mieszkanie. Korzystasz z nazwy Arena Mody dla własnych korzyści.
To tak nie dziala, zapoznaj sie z regulaminem co mozna umieszczac na fbooku i kiedy a czego nie. Nie wykorzystuje zadnych materialow ani reklam do wlasnych celow ani nie mam z tego zadnych korzysci finansowych. Fun Page jest strona informacyjna a nie biznesowa gdzie zamieszczane sa wszelkie informacje dotyczace aplikacji mobilnej Areny Mody. Strona jest publiczna wiec kazdy moze na nia wejsc i przejrzec co go interesuje, dodac komentarz czy post lub wyslac wiadomosc prywatna. Nic nie jest przymusowe! Dla tych ktorzy nie wiedza to kazda strona oficjalna ma niebieski ptaszek na profilu V Jesli cos dziala nieprawidlowo to takich przypadkach zgloszenie do fbooka moze wykonac producent gry. To samo tyczy sie grup, wszystkie sa legalne i wszystko mozna tam wrzucac co dotyczy gry tylko wtedy kiedy nie ma z tego zadnych korzyci finansowych a sam tworca nie ponosi z tego tytulu zadnych strat. To tak w skrocie. Screeny, filmiki sa z prywatnego profilu czy z aplikacji. Czasami zeby cos pokazac trzeba posluzyc sie profilem innej pani np blad wyszukiwarki,w pojedynkach, inne detale itp. Na fbooku sa inne zasady niz tutaj na forum i wiem co moge a czego nie bo fbooka mam nie od dzisiaj
Pomimo tego ze masz dlugi staz jestes zamrozona graczka, nie robisz pojedynkow, a najwiecej dyskutujesz na ich temat.
Dyskusja zakonczona a jakby cos jeszcze cie bolalo to wiesz gdzie mnie szukac. Koniec Tematu z mojej strony

Aeryn - za jedno i drugie powinnas miec bana, jesli ktos czegos nie moze ogarnac to tak mysli ze to oszustwo :thumbsup: przestan byc zlosliwa i zakoncz swoja kampanie wszyscy-przeciwko. Nie wiem co cie boli ale jak chcesz sie wygadac to wiesz gdzie mnie szukac
Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, o 00:26 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem.

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Malini » 14 sty 2019, o 08:48

@aMelisa,
Ponownie zapraszamy serdecznie na Kontakt, jeśli masz pytania lub wątpliwości. Szczególnie jeśli nie wierzysz dziewczynom na forum, które od 4 stron próbują wyjaśnić Ci zasady, to z checią my pomożemy.

Nie ma sensu siania zamętu. To tylko gra i ma być ona przyczyną do rozrywki i mile spędzonego czasu, a nie takich dyskusji.

Wątek zamykam do momentu, aż będziemy mogli dyskutować z szacunkiem do rozmówcy.
ObrazekObrazek

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: Zmiany na Arenie

Post autor: Malini » 14 sty 2019, o 09:11

Drogie Panie,

Dostaliśmy potwierdzenie od naszych programistów, że "skaczący" ekran nie jest problemem. Ponieważ dostawaliśmy wiele zgłoszeń z różnych wersji, że na mniejszych ekranach nie widać przycisku "wyzwij" i gracze muszą scrollować, aby go użyć. W tym momencie widać już przycisk "wyzwij", ale nie widać górnego header-a.
ObrazekObrazek

Zablokowany