"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Jessska
Gardząca rangami
Gardząca rangami
Posty: 64
Rejestracja: 5 lut 2016, o 00:33

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Jessska » 7 lis 2018, o 23:12

Regola, jak dla mnie, dawno przegieła xD i kazdy kolejny wpis, powinien zostać w jej myślach, tylko i wyłącznie o_O
Ostatnio zmieniony 7 lis 2018, o 23:18 przez Jessska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 7 lis 2018, o 23:16

aMelisa pisze:
7 lis 2018, o 22:38
Amantis- screen znalezniony przypadkowo w sieci, nie mam pojecia kto go wrzucil
Słabe
Obrazek

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Casandra » 7 lis 2018, o 23:28

Przypominam, że wątek służy do oceniania nowej opcji w grze, którą jest Dom Gwiazd, a nie do dyskusji, jakim kto jest człowiekiem.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 8 lis 2018, o 00:08

Ćwiczę do kolejnej edycji Domu Gwiazd :D
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 8 lis 2018, o 00:39

aMelisa chyba się trochę zapętliła w zeznaniach :D ale ze zdaniem Lady_Blair zgodzić się nie mogę.
Lady_Blair pisze:Ustawianie swojej Lalki na przygotowanym przez twórców gry, specjalnym miejscu do reklamy swojej Lali nie jest spamowaniem. Co to za różnica czy zapłaciła za 1 miejsce czy za 5?
Oczywiście wykupienie za jednym zamachem pięciu miejsc na bilbordzie zabronione nie jest i kto bogatemu zabroni w ten sposób się reklamować. Trudno także nazwać to spamem, ale jak dla mnie jest to oznaką zbyt nachalnego "parcia na szkło" i nie wygląda to dobrze. Nie chodzi już nawet o to, że wykupując pięć miejsc pokazujemy tylko siebie, ale także o to, że wyrzucamy z bilbordu inne osoby, właściwie niepotrzebnie. Jedno dodane zdjęcie przecież wystarczy, naprawdę trzeba dodać aż pięć ?( Osobie która to robi, reklama się nie poprawi, a tracą inni którzy też za reklamę ten diament zapłacili.

Zresztą reklama tutaj to i tak mało daje. Dobre to może było na pierwszą eliminacyjną rundę. Teraz gdy trzeba głosować szmaragdami to bardziej pomagają koleżanki niż przypadkowe osoby do których się napisze.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 8 lis 2018, o 07:02

Moglabym tu teraz wymyslec jakas historyjke typu och ach akurat mi sie komp zawiesil i jakos tak samo poszlo(bo sie zdaza) byloby to jednak nieprawda.Zrobilam to swiadomie i ze zwyklej przekory.Jaki byl tego wynik?Taki ze po 5 min juz mnie tam nie bylo.Czy mozna wiec to porownywac ze spamem,parciem na szklo itd?Bo o tym tu mowimy teraz.
Ten konkurs jest po prostu straszny,powiedzmy sobie szczerze...a nagroda tak mizerna..ze szkoda gadac...Moze gdyby zamienic go na konkurs klubowy,w ktorym nagroda koncowa trafialaby do klubu(i byla duzo wyzsza)to mialoby to jakis sens..Nie wiem..z 300 diamentow na przyklad plus puchar z kolekcja,albo jakis specjalny czasowy dodatek dla klubu.Wtedy to sztuczne odsysanie kasy i szmaragdow z gry mialoby jakis sens...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 8 lis 2018, o 09:17

Dobrze Amantis kombinujesz. Gdyby taki konkurs miał wymiar klubowy zamiast personalnego, a nagrodą był dostęp do sporej, ładnej limitowanej kolekcji i trochę diamentów to kluby by się tutaj zabijały, aby to wygrać. Oczywiście musiało by to być dobrze wyważone, tak aby mniej rozwinięte kluby miały szansę wygrać z tymi lepszymi i nie być z góry skazanymi na pożarcie.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 8 lis 2018, o 13:19

Dobra ale to mnie powaliło na łopatki: 30% zniżki na bonusy popularności przed 48h Naprawdę? To jest ta super nagroda za głosowanie na kandydatki? No pokusa nie do odparcia, wydawaj kasę, szmaragdy i di a dostaniesz bezużyteczną zniżkę, z której nie skorzystasz. Już wiem, że to była pierwsza i ostatnia edycja, w której głosowałam inaczej niż za darmo.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 8 lis 2018, o 14:42

Nagroda porywająca nie jest, ale nie liczyłam na nic lepszego :thumbdown:
Nowa konkurencja też nieciekawa no chyba, że najmniej szczodra zawodniczka odpadnie :D a nawet gdyby nie odpadała to dusigrosza trzeba by nominować >:D

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 8 lis 2018, o 14:50

Ja liczylam na cos lepszego,ale jak widac tworcow gry nie stac ani na wieksza hojnosc ani na troszke wyobrazni.Na przyklad podwojone szmaragdy za sesje zamiast tego obciachowego rabatu?

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 8 lis 2018, o 15:03

Podwojne szmaragdy z sesji nie zakładają wydawania czegokolwiek, może poza dolcami na sprzęt.

A przy zniżce na bonusy może jakoś Drobny Ciułacz Diamentów zdecyduje się je wydać.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 8 lis 2018, o 15:44

O tym tez wlasnie mowie ,co to za nagroda skoro wymaga wkladu wlasnego?

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 8 lis 2018, o 15:47

Producent liczy, że paru graczy wyda trochę diamentów kupując bonusy ze zniżką. W końcu żadne promocje nie są bezinteresowne.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 8 lis 2018, o 16:19

Spodziewałam się czegoś słabego, ale nie aż tak słabego.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Hellsing » 11 lis 2018, o 12:09

DG wisi już prawie miesiąc, co prawda pierwsza edycja jeszcze się nie zakończyła, ale obawiam się, że nic więcej ciekawego nie będzie. Na początku byłam pozytywnie nastawiona, coś nowego w grze, osoby, które mają już komplet pucharów, mogą ponownie się pobawić.
Zaczynając od początku, limit 10 lvl jest okej, odpadają nowe graczki 1-2 dniowe, nie zaśmiecą konkursu, a niektórzy wolą inwestować w staty niż poziom. Dostęp od stażu w grze byłby bez sensu, bo posiadanie konta od x lat nijak nie wpływa na to, co mamy w szafie i czy potrafimy zrobić ciekawą stylizację. I przechodząc do tych stylizacji - nie ma kompletnego znaczenia. Naprawdę liczyłam, że zdjęcia pozostaną anonimowe, a zamiast tego jest kolejny syf, następne pudło, w którym liczy się tylko spam. Nawiążę do innej gry - defilada jest anonimowa, a reklamowanie się nagradzane banem, tu można by zdyskwalifikować z konkursu. Dobry pomysł się kompletnie nie liczy, równie dobrze można by wystawić gołą lalkę tak, jak to ktoś kiedyś wystawił na podium pań. Na początku różnorodność stylizacji była ciekawa, ale do dalszych misji przechodzi jedno i to samo zdjęcie, nie wymaga od uczestniczki żadnego zaangażowana poza spamem. Jeżeli i tak nie ma anonimowości, to informacja na własnym profilu o udziale w konkursie - spoko, zaklepanie 5 miejsc własną facjatą nad rankingiem - spoko, po to to jest, oburzenie z tego powodu trochę mnie bawi. Zasypywanie kogoś wiadomościami na cudzym profilu, pw i czasie, szlag mnie tylko trafiał. Wychwalajmy opcję Usuń wszystko. Głosowanie za dolce? Jak najbardziej okej, łatwo można je zebrać, natomiast za szmaragdy/diamenty... Nie, to jakiś żart, jeżeli się porówna, ile ktoś musi wydać, żeby inna osoba zyskała. Może jak ktoś w ogóle nie kupuje waluty, jest to w jakiś sposób atrakcyjne, ale czy taka osoba ma szansę w konkursie ,,Zostaw jak największy spam"? Misje w kolejnych etapach są po prostu nudne, wydaj kolejne setki kamyków, aby dostać się dalej. Żeby chociaż stylizacje musiały być zmieniane pod konkretny temat, pokazanie jakiejkolwiek kreatywności. Głosowanie w kółko na to samo mija się z celem. Nie dziwię się, że tyle pań zrezygnowało, prosić innych o głosy za zielone, podczas gdy nagroda jest równa udziale w dwóch przyjęciach zaręczynowych. Za samo głosowanie nie mamy żadnego profitu, nijak to zachęca do uczestnictwa w wyścigu szczurów. Z tych -30% na bonusy śmiechłam :D. Osobiście mam ich całą masę w kuferku z eventów, z prezentu z przyjęcia czy misji, domyślam się, że Panie w DG podobnie.
EDIT: Zapomniałam wspomnieć, że o anonimowych etapach, bo takie się pojawiły. Na pewno nikt przez 2 tygodnie wiszenia na ścianie nie pamiętał, kto jak wygląda i ile razy zaśmiecił mu profil własną reklamą. Pomysł absolutnego geniusza, zwłaszcza że się głosuje ciągle na to samo zdjęcie, a opcja anonimowości na apce w ogóle nie działa

Także nowa opcja dostaje mocne 2/10, jeden punkt za to, że jest czymś nowym, drugi za całkiem sporą liczbę miejsc, za 5 pierwszych są nagrody. Swoją drogą samo trofeum jest okropnie plastikowe, grafik płakał jak projektował

ODPOWIEDZ