"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 21 lis 2018, o 14:53

Co rusz pojawia się zarzut, że ankieta w domu gwiazd dotyczy życia prywatnego, ale czy naprawdę go dotyczy? A może dotyczy życia prywatnego zawodniczki? Załóżmy, że moja lala startuje w konkursie, ale czy ja i moja lala to ta sama osoba? No nie, ja to ja, a lala to lala. Ona ma swoje życie osobiste, a ja swoje. Nosimy inne nazwiska, to nie jesteśmy tą samą osobą. O tym czy odbierzemy ankietę osobiście określa to, na ile utożsamiamy się z naszą lalką. Gdybym wypełniała ankietę, to wypełniała bym ją danymi osobowymi mojej lali, a ta nosi nazwisko postaci z serialu sci-fi. Reasumując: w ankiecie bardziej liczy się pomysł niż pisanie prawdy, samej prawdy i tylko prawdy. Przynajmniej ja tak to widzę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 21 lis 2018, o 15:00

Aeryn, problemu byłby z wiekiem, bo nasze lale są mocne nieletnie. Moja np. niedawno skończyła 4 lata :D

A skoro wiek, który mamy podać na wstępie nie może być niższy niż 18 lat, więc pomysłodawcy mieli na myśli wiek gracza. A skoro na wstępie jest takie podejście, to myślę, że w ankiecie chcieli to samo. Oczywiście każdy może podejść do ankiety jak chce.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 21 lis 2018, o 16:24

ligiakalina pisze:Są osoby, którym zależy na szczerym komentarzu, ale większości wystarczy zwykłe przywitanie i pozostawienie ocen i to też jest ok. Jeżeli chcemy pokazać naszą stylizację dużej ilości osób , jakoś zaistnieć nie ma szans każdej napisać coś konstruktywnego, także myślę, że spam jest problemem drugoplanowym.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że większość graczy woli dostać na profil spam niż spersonalizowany komentarz. Zawsze można napisać coś konstruktywnego, tylko nikomu nie chce się tego robić, bo spam jest szybszy.
Neliela pisze:To, że zostawię u kogoś spam, nie zobowiązuje tejże osoby do oddania głosu. Masz ochotę, zagłosuj, nie masz ochoty, olej. Niestety uczestnicy konkursu jakoś wsparcie musza zdobywać.
I to jest cała kwintesencja Domu Gwiazd. Wyślę spam, bo przecież muszę jakoś zdobyć głos, a może by tak konstruktywny komentarz wysłać zamiast spamu? Trzeba się trochę pomęczyć, no ale nikt nie mówił, że zwycięstwo nic nie kosztuje.

Ja w każdym bądź razie zachęcam wszystkich do głosowania na profile uczestników "mało znanych", takich którzy niewiele spamują i nie mają wsparcia silnych klubów. Sama już przejrzałam profile osób które startują i trochę głosów rozdałam.
Aha, no i oczywiście na Nelielę jeżeli jej już tak bardzo zależy na tych 50 diamentach. W każdym bądź razie mój głos też ma.

Czterdzieści pań z największą ilością głosów, stan na dzień 29.11.2018 godz. 18:00
1. Loustia 1120 Beautiful Women
2. Ťomorroผไand 1005 Fashion Club
3. Medea 963 LOVELINESS
4. Dagusia 843 LOVELINESS
5. Mililka 824 Royal Girls
6. Sensuelle 817 Fallen Angels
7. Neliela 792 Rising Suns
8. HyunA Rosé 731 LANCÔME
9. Contra 675 Stylish Women
10. liko098765 654 LOVELINESS
11. Anne 652 Royal Girls
12. Cassiex 561 Royal Girls
13. Clarissa Fray 553 Fashion Club
14. Nykss 493 Niepowtarzalne ♥
15. EmoGirl 487 Loża Szyderców
16. Mikomi-chan 476 This Is War
17. Oriflame 459 LOVELINESS
18. Juiaa 453 Black Pearl
19. Capucine 450 KONICZYNKI
20. dora123 449 Red Roses

21. alhone 426 Diamond Queens
22. Bastet90 417 KONICZYNKI
23. Jodilynn Skye 414 Haven
24. xIdaliax 404 Wariatki
25. ClarisseCoolGirl 403 Sweet Cherries
26. Emilka1984 394 Cuba Libre
27. Aksshara 379 bez klubu

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Malini » 3 gru 2018, o 09:03

Uwaga!
Etapy w Domu Gwiazd będą się zmieniać
o 14:00 CET (14:00 polskiego czasu).
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 3 gru 2018, o 09:37

Widzę, że obecny DG już nie wywołuje takiego efektu jak poprzedni, ale to pewnie dlatego, że to co było do powiedzenia już zostało powiedziane, a zmian nie widać.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Loustia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 6 gru 2018, o 14:40

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Loustia » 6 gru 2018, o 14:53


Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 6 gru 2018, o 19:51

Nie wiem co chciałaś osiągnąć, ale to co zrobiłaś jest, w mojej ocenie, niemoralne i złe. Cokolwiek by tam nie było napisane, nie publikuje się prywatnych rozmów na forum. Nie robi się tego i już. Stawia cię to w gorszym świetle niż rozmówczynię. Umawianie się na kogo głosować by wyeliminować silną konkurencję, nie jest niczym złym, ba, użycie słowa niecenzuralnego w rozmowie, jeśli rozmówca nie zaprotestuje, również nie jest niczym złym, ale publikacja rozmowy z priva na forum publicznym zasługuje na potępienie i w moich oczach dużo straciłaś. Faktycznie, ku przestrodze, warto omijać cię z daleka.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Loustia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 6 gru 2018, o 14:40

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Loustia » 6 gru 2018, o 20:27

Umawianie się na kogo głosować by wyeliminować silną konkurencję
^ Nie zrozumiałaś o co chodziło więc mam nadzieje, że się nie obrazisz jak to wyjaśnię:
Raczej o to, że dogaduje się z kimś, namawia do głosowania na dane Panie ( i potwierdza, że będzie na te głosować) by potem głosować na Ciebie.
Nie jestem zła na nią, ale nie lubię jak ktoś kłamie teraz jesteśmy kwita. Rozmawiamy ze sobą i się z tego śmiejemy 😛
( Wiesz nawet cie nie znam, nie wiem jakie miałaś o mnie zdanie. Ale uważam wręcz przeciwnie jeśli ktoś kłamie to znaczy ze nie szanuje drugiej osoby. Dlatego opublikowanie tych screenów jest dla mnie normalne ).
Więc owszem uważam, że w normalnej sytuacji rozmowy prywatne nie powinny wychodzić poza Panie, których one dotyczną:
Jednak w takiej, mała naucza nikomu nie zaszkodzi.
Nie będę już komentować tego postu. Dziękuję za poświęcony czas ^ ^ i życzę wszystkim szczęśliwych mikołajek, smacznych pierniczków i dobrej zabawy ♥

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 6 gru 2018, o 22:04

Jeśli wydaje ci się, że nie zrozumiałam, to ci się tylko wydaje. Rozumiem co tu zaszło, to jednak nie zmienia faktu, że bardziej oburza mnie twój fałsz niż taktyka koleżanki. Chciałaś kogoś ostrzec, a proszę bardzo, wystarczyło opisać sytuację, ale nie publikować takich rzeczy i nie wierzę, że miałaś czyste intencje, o co to, to nie. Twoje intencje były bardziej fałszywe niż treści screenów.
A w to, że szanujesz prywatną korespondencję nie wierzę i chyba nikt nie uwierzy, po takiej krzywej akcji, bo nikt nie może być pewny, że jeśli czegoś do ciebie nie napisze, to to nie wypłynie na jakimś forum czy w innym możliwym miejscu. Ja bym nie zaryzykowała i nawet nie muszę cię znać a już wiem, że z tobą można pisać wyłącznie przy świadkach.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 6 gru 2018, o 22:53

Aeryn, to bardzo szlachetnie, że jak ktoś zrobiłby z Ciebie idiotę to wolałabyś to przemilczeć, żeby chronić tej osoby prywatność. Robienie kogoś w wała według Ciebie jest moralne i dobre? xD
Obronię dziewczynę wyżej, bo sama bym się zirytowała jakby ktoś do mnie napisał z życzliwością, grał dobrą koleżankę i namawiał na jakiś front, a na końcu by się wypiął i to mnie przypiął największego minusa. To jest nic innego jak wykorzystanie kogoś i nie rozumiem dlaczego przemilczeć czyjeś cwaniactwo. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć ten rodzaj taktyki, gdyby głosy były tajne, ale już 1 edycja pokazała, że jest ujawniane kto na kogo głosował, więc jakoś głupio robić takie podchody O.o
Osobiście do Tomorrowland nic nie mam i uważam, że ma jedną z 2 lub 3 lepiej ubranych Lal w tej edycji i życzę jej miejsca w finale, ale takiego manipulowania ludźmi nie popieram, więc uważam, że jest to swojego rodzaju przestroga. Najlepiej głosować według własnego rozumu i nie umawiać się na żadne koalicje, bo na takich układach można wyjść jak przysłowiowy Zabłocki na mydle.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2018, o 23:15 przez Lady_Blair, łącznie zmieniany 1 raz.

DzikaTusia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2016, o 22:22

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: DzikaTusia » 6 gru 2018, o 23:01

Też się trochę zirytowałam, Aeryn. Dlaczego atakujesz Loustię? Czepiasz się jej, że nie zagrała fair, że mogła opisać sytuację. Haha, a jaka to różnica, czy wklei zrzut ekranu, czy napisze co tam było? Zarzucasz jej że jest fałszywa, bo co? Bo opowiedziała, jak ktoś ją perfidnie oszukał? No śmieszne jest to co mówisz. Przy czym nie skomentowałaś wgl zagrania Tommorowland. Wygląda mi to na bardzo bezstronny komentarz :) :)

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Mandaloriana » 7 gru 2018, o 08:31

A przepraszam jakie tu oszustwo ...? Mialam prawo postapic jak chcialam, to jest gra.....wspieralam owa Pania caly czas, i dalej wspieram ...moze i ja wkleje screeny z calej rozmowy ? ....tylko po kiego grzyba (nie mam tego w zwyczaju)....a nawet gdyby nie moje, glosy to Pani i tak bylaby w grupie eliminacyjnej ....😂😂😂 life is brutal.....a to tylko gra....jak ktos zagraza to sie eliminuje...a nie przyklaskuje 😂😂😂 jak sie komus to nie podoba to ma pecha...postapilam tak, a nie inaczej...moje prawo rzadzi sie swoimi prawami i to co robie rowniez 😂😂😂 nie mam sobie nic do zarzucenia....nie traktuje tej gry powaznie...czego nie mozna powiedziec o innych osobach 🤪 tak wiec doszukiwanie sie spiskow itp jest chore 😂😂😂 to nie moj problem....i przejmowac sie w ogole tym nie mam zamiaru ...😂😂😂 co najwyzej moge sie posmiac....pozdrawiam....Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem 😂😂😂
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Contra » 7 gru 2018, o 10:04

Dodam tylko, ze to ja zaproponowałam jako pierwsza, żeby eliminować panie, które sa najsilniejsze- przecież o to chodzi w eliminacjach :D Jednak nawet po głosach widać, ze nie tylko my tak myślimy. Loustia miała prawie wszystkie punkty eliminacyjne, wiec nic by to nie zmieniło.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 7 gru 2018, o 10:25

Haha, ale ubaw :D Ten etap Domu Gwiazd jest jednak najlepszy. Szkoda, że nie ma transmisji na żywo, może do jakiś rękoczynów by doszło, a nie tylko obrzucanie się błotkiem. Medea to już nawet samobójstwo postanowiła popełnić, bo zagłosowała sama na siebie :D ale może to tylko taka przebiegła taktyka. Odpaść samemu, a zapewnić awans Oriflame - koleżance z klubu. W końcu na placu boju pozostały już tylko same szczwane lisy.

Bo jestem sprytna i wybitna, romantyczna także jesteś jak kaflowy piec :D

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Contra » 7 gru 2018, o 11:52

Ja nawet do końca nie wiedziałam o co w tym wszystkim chodzi. Kliknęłam „aplikuj” i dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, ze jestem w DG. Gdyby ktoś nie wysłał mi wiadomości o serduszku, pewnie bym zaraz wyleciała. Na szczęście konkurencja nie była duża i się utrzymałam. Zasady jak to w tego typu konkursach. Dużo spamu wygrywa, ale ja dalej uważam, ze stylki robią główna robotę. Nie ma tez co się obrażać, bo to tylko gra, nikt za to realnych pieniędzy nie dostanie. A ktoś i tak musi wygrać i przegrać ;)

ODPOWIEDZ