"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 6 lis 2018, o 22:46

1 miejsce - Trofeum do mieszkania + 300 szmaragdów + 50 diamentów
2 miejsce - 150 szmaragdów + 25 diamentów
3 miejsce - 100 szmaragdów + 15 diamentów
4 miejsce - 75 szmaragdów + 10 diamentów
5 miejsce - 50 szmaragdów + 5 diamentów

1 miejsce może być kuszące faktycznie dla graczek mało zaawansowanych, to dla nich "miliony"...ale, jakie mają szanse w tym konkursie bez wsparcia?
Nagrody w pozostałych miejscach można zdobyć w ciągu tygodnia, z kręcenia kołem :D :thumbsup:
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 6 lis 2018, o 23:33

Dla dzieci to może te nagrody są cenne, ale w ten Dom Gwiazd też trzeba włożyć trochę zaangażowania, trzeba sporo spamić, potem trzeba mieć rzeszę koleżanek które sypną szmaragdami oddając głos, trzeba mieć też trochę szczęścia, bo przecież nigdy nie wiesz czy cię rywalki nie nominują :thumbsup: itd.

Nagroda jest więc nieproporcjonalna do włożonego wysiłku. Można się sporo nakombinować, a rezultatem może być przegrana i wnerwione koleżanki które wspierały własnymi zaoszczędzonymi dolarami i szmaragdami nieporadną kandydatkę na mistrzynię. Potem przyjdzie refleksja, że przecież te szmaragdy i dolary można było rozsądniej wydać na coś innego, zamiast wyrzucać w błoto.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 7 lis 2018, o 07:31

To ze ktos na mnie glosowal absolutnie mi nie przeszkadza,na kogos trzeba bylo .Zabawne jednak byly same strategie poszczegolnych pan..tworzenie koalicji,zmawianie sie kilku przeciwko jednej a jeszcze ciekawsze ze niektore panie nie wiedza jak ladnie zostaly zrobione w balona ;) Bo zmowic sie na takie a nie inne glosowanie,a miec pewnosc ze dana osoba wlasnie tak zaglosuje...coz ;) Juz od pierwszych chwil glosowania wiedzialam ze ja i renkil sie tam znajdziemy.
Zdumiala mnie reakcja sporej ilosci pan,po ujawnieniu glosowania.Naprawde nie wiedzialam ze tyle osob sledzi moje stylki.Pomimo negatywnej nominacji moje ego zostalo niezle polechtane :)

Odnosnie nagrod...sa super...przeciez kandydatka oprocz poczatkowego wpisowego nie traci NIC absolutnie nic w tym konkursie.Wszelkie straty ponosza ci,ktorzy na nia glosuja.

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 7 lis 2018, o 19:03

No jasne, fajnie by było, żeby na głosowanie miały wpływ nasze stylizacje, ale to tylko Twoje pobożne życzenie. Zatem zejdź na ziemię, bo wątpię żeby ktokolwiek się nimi teraz interesował. To po pierwsze, a po drugie stwierdzenie, że kandydatka oprócz początkowego wpisowego nie traci NIC absolutnie nic w tym konkursie, jest dużym nadużyciem...a czas? Czasu, przynajmniej ja straciłam sporo, żeby utrzymać się na powierzchni...Poza tym, najważniejsze co stracę jeśli przegram, to wkład moich koleżanek, ich zaangażowanie, nadzieja, starania...to nie jest "nic" to dla mnie największa strata. Więc nie jest tak, że się nie traci nic. Nie tylko kasa się liczy Amantis :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 7 lis 2018, o 20:23

Widze droga Belciu ze nie wylapalas sarkazmu w moich ostatnich slowach.Co zas do poboznych zyczen,coz ,czlowiek ma to do siebie ze jednak zyje nadzieja..Fakt ciezko ja miec gdy wiele osob krytykuje ten spam,to kumoterstwo,te konszachty a potem robia dokladnie to samo by -utrzymac sie na powierzchni...Doszlam dokad doszlam w tym konkursie,nie spiskujac z nikim i przeciwko nikomu,nie namawiajac nikogo,nawet kolezanek z klubu by wywalaly na mnie szmaragdy,nie spamiac po calej arenie proszac o glosy.Mam swoje zasady.Jestem tu gdzie jestem dzieki klubowiczkom,ktore same przejely inicjatywe ( i to tez dopiero w obecnej fazie konkursu) na to by mnie promowac.
Wiec ten tekst o kasie droga Belciu jest cokolwiek nietrafiony... a o tym jak bardzo wdzieczna jestem moim kolezankom za zaangazowanie i poswiecenie..akurat tobie udowadniac nie musze.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 7 lis 2018, o 21:05

Niestety ale w tej grze i konkursach nie ma nic za darmo, nikt nie zrobi niczego bezinteresownie 😃 kazdy o tym wie kto gra dluzej lub jest bardziej ogarniety.
Jezeli chodzi o spamy to Amantis spamisz najbardziej swoja lalka wszedzie na kazdym profilu i w kazdym okienku gdzie reklamuje sie lalke (kiedy bylo glosowanie za dolary twoja lalka byla wszedzie w kazdym mozliwym oknie) teraz spamia twoje towarzyszki. I nie mow mi ze taki konkurs nic cie nie kosztuje bo to widac w rankingach kto wygrywa pojedynki i za ile kiedy prawie nigdy jej w tych rankingach nie widac. Ostatnie glosowanie pokazalo na ktorym jestes miejscu. Nie wiem kto sugeruje sie kreacjami i kto na nie zwraca uwage w jakimkolwiek glosowaniu 😃

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 7 lis 2018, o 21:15

Droga aMeliso,pokaz mi choc jeden profil ze spamem MOJEGO autorstwa.Na bilbordzie jestem od ZAWSZE,gdyz tam wlasnie oprocz mojego profilu prezentuje swoje stylki i konkurs akurat tu nie ma nic do rzeczy.Moje znikniecie z rankingow tez jest juz od jakiegos czasu i jest spodowane stanem mojego zdrowia,bo w przeciwienstwie do ciebie ja na moim profilu gram sama ;) Ostatnie glosowanie pokazalo zas tylko i wylacznie dwie rzeczy,iz przeciwniczki albo sie mnie boja albo mnie nie lubia,a zwiazek jak same twierdza wszak ze stylkami ma to niewielki.Za to po twoim wpisie widac jasno,kto jest roznosicielem plotek,doszukiwaczem sie spiskow i zwyczajnie czlowiekiem ,ktory nie potrafi byc obiektywny ,bedas zaslepiony nienawiscia do drugiej osoby.

Proszę nie wysnuwać oskarżeń dotyczących łamania Regulaminu przez innych graczy tylko i wyłącznie na podstawie własnych podejrzeń lub zasłyszanych informacji. Wspomniana przez Ciebie kwestia zostanie sprawdzona, jednak przy okazji przypominam, że członkowie Teamu nie informują graczy o ewentualnych przewinieniach danego człowieka. // Casandra

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 7 lis 2018, o 21:47

Amantis oj widac prawda zabolala.Jestem zawsze obiektywna i pisze jak jest w przeciwienstwie do ciebie. Ponizej dowod na to jaka z ciebie spamerka, przeciez nie wspominalam o pojedynczym reklamowaniu lalki bo wiele osob z tego korzysta 😃😂
Moze i grasz sama ale na ilu kontach? 😂😂 stad glosowanie za diamenty nie robi na tobie wrazenia 😂

https://images92.fotosik.pl/70/cc800725817bee6d.jpg


Bardzo proszę nie oskarżać innych graczy, że łamią Regulamin, tylko i wyłącznie na podstawie własnych podejrzeń lub zasłyszanych od innych informacji. Wszelkie zgłoszenia wraz z dowodami proszę wysyłać poprzez Kontakt w grze. Kwestia tej domniemanej wielokontowości zostanie sprawdzona. Przypomina, że Team nie informuje graczy o postępowaniach, które się toczą (lub toczyły się) w przypadku innych graczy, a więc jeżeli bezpośrednio od zainteresowanego gracza nie usłyszysz, że został on ukarany za to i za to, wówczas sytuacja mająca miejsce w chwili obecnej może zostać potraktowana jako pomówienie. // Casandra

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 7 lis 2018, o 21:55

Musze powiedziec ze jestem wrecz zaszczycona faktem tego ze jestem dla ciebie tak wazna osoba ze az robisz mi screeny xD
Proponuje jednak przeczytac dokladnie moje slowa

..Doszlam dokad doszlam w tym konkursie,nie spiskujac z nikim i przeciwko nikomu,nie namawiajac nikogo,nawet kolezanek z klubu by wywalaly na mnie szmaragdy,nie spamiac po calej arenie proszac o glosy

Reklame na bilbordzie robie sobie od zawsze,nigdzie sie tego nie wypieram ale skoro jedno czy dwu okazjonalne szalenstwo na wykupienie calego blibordu uwazasz za ciagly spam,to mea culpa,jestem winna dokonanego czynu xD Straszny ze mnie spamer a z ciebie bardzo wnikliwy detektyw.Chyle czola xD

PS-skoro uwazasz ze gram na kilku kontach to dlaczego mnie nie zglosisz?Zrob to.Ja cierpliwie poczekam na odpowiedz admina w tej sprawie.
Bo poki co to nie ja a ty wylapalas czasowego banika za nasiadywanie w kilka osob na jednym koncie ;)
PS2-koncze te dyskusje gdyz nie mam zamiaru zalapac upomnienia za spam w watku przeznaczonego o rozmowie o czym innym.

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 7 lis 2018, o 22:16

aMelisa pisze:
7 lis 2018, o 21:47
Amantis oj widac prawda zabolala.Jestem zawsze obiektywna i pisze jak jest w przeciwienstwie do ciebie. Ponizej dowod na to jaka z ciebie spamerka, przeciez nie wspominalam o pojedynczym reklamowaniu lalki bo wiele osob z tego korzysta 😃😂
Moze i grasz sama ale na ilu kontach? 😂😂 stad glosowanie za diamenty nie robi na tobie wrazenia 😂

https://images92.fotosik.pl/70/cc800725817bee6d.jpg
uuu pojechałaś aMelisa! :rolleyes: Jakim trzeba być człowiekiem, żeby zbierać takie "dowody" w celu wykorzystania ich w odpowiednim momencie, po to żeby kogoś poniżyć....cisną mi się gorsze słowa na usta :cursing: Też to widziałam, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby to oceniać a tym bardziej robić screny... :thumbdown:
Obrazek

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 7 lis 2018, o 22:38

Amantis- screen znalezniony przypadkowo w sieci, nie mam pojecia kto go wrzucil ale wiem dlaczego. Nikogo nie bede zglaszac bo to nie w moim stylu, ja juz pisalam glosowanie za diamenty nie robi na tobie zadnego wrazenia bo.... Twoje kolezanki klubowe nie maja na odpalenie podstawowych bonusow na walkach a na glosowanie przeznaczaja ogromne sumy szmaragdow czy diamentow 😂😂
Belcia ciebie tu nikt o zdanie nie prosil i nie udzielaj sie jezeli nie wiesz o co chodzi

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 7 lis 2018, o 22:53

Udzielaj sie Belciu ,udzielaj,ja cie bardzo prosze o zdanie xD
aMelisa musialas niezle szukac po tym necie zeby cos takiego znalezc,nie wiem czy wiesz ze Google ma taka opcje jak *szukaj obrazu w sieci*,dzieki ktoremu mozna znalezc zrodlo z ktorego pochodzi dany obrazek.Zgadnij jaki jest wynik?Klamstwo ma krotkie nozki...ale w sumie ci dziekuje,bo swoimi wpisami tylko potwierdzasz moja wczesniejsza opinie o tobie ,ktora mozna przeczytaj kilka postow wyzej.I tym samym inne osoby moga sie przekonac jaka osoba jestes.
O tym zas ze moje kolezanki nie maja bonusow,bo wydaja wszystkie szmaragdy na mnie,jest tylko swiadectwem na to jak cudowne i wspaniale przyjaciolki mam w klubie.

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 7 lis 2018, o 23:00

aMelisa pisze:
7 lis 2018, o 22:38
Belcia ciebie tu nikt o zdanie nie prosil i nie udzielaj sie jezeli nie wiesz o co chodzi
Nikt mi nie będzie mówił kiedy mam zabrać głos a kiedy nie!!! :cursing: na pewno nie jakaś tam Melisa! zapamiętaj to sobie dziewczynko!!! i przestań się już kompromitować X(
Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 7 lis 2018, o 23:00

aMelisa zapoznaj się z pojęciem spamu najpierw.
Wstawiasz link ze zdjęciem, które ma być podobno dowodem spamu, a co pokazujesz? Zdjęcie z rankingu. Ustawianie swojej Lalki na przygotowanym przez twórców gry, specjalnym miejscu do reklamy swojej Lali nie jest spamowaniem. Co to za różnica czy zapłaciła za 1 miejsce czy za 5?
Już będąc zupełnie szczerym... żeby utrzymać się w Domu Gwiazd chodziłam po profilach innych graczek. Zostawiałam spam, ale ZAWSZE przed tym zdaniem spamu pisałam kilka słów od siebie o stylizacji. Odwiedziłam sporo Lalek, więc mogę śmiało powiedzieć, że spamu Amantis nie widziałam, nie przypominam sobie.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 7 lis 2018, o 23:02

Czytam tak sobie tą dyskusję i uważam, aMelisa, że przeginasz już.

ODPOWIEDZ