"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 29 paź 2018, o 15:11

Jak zwykle w takich konkursach nie liczy się wygląd, tylko spam. Ten konkurs to żenada i bez wymienionych przeze mnie powódek nie 90 procent osób nie ma szans wygrać ten konkurs. Zresztą tak samo obecnie, jest w na podium KM, PP i FTV. Na dodatek bycie wrednym i bezczelnym w grze też wygrywa.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 29 paź 2018, o 21:43

Na 39 godzin i 30 minut przed końcem głosowania rywalizacja dopiero nabiera rumieńców. Do pierwszej dwudziestki awansowały Anger z Gwiazd i Kasais z Raising Suns. Stało się to kosztem Sussety również z Gwiazd i MagdalenyK z Boginii miłości. Ostatnie miejsce gwarantujące awans do finału zajmuje Belcia__ z klubu Kogel~Mogel z 592 głosami na koncie.

1. Panikotka 930 Panterki
2. Katherine Poldark 861 ☆ Niξzαℓєżnξ ☆
3. letnia-burza 818 bez klubu
4. _AagusiaA_ 811 4YOU
5. borówkainez 803 Rodzina Adamsów
6. djpereleczka130 787 [CENZURA]
7. renkill 726 Ślicznotki
8. Heidi873 707 LOVELINESS
9. SZANIJA 693 Ślicznotki
10. Lady_Blair 687 Kogel~Mogel
11. ℓιℓℓу 668 ♛ REVOLUTION ♛
12. Amantis 666 Super ZgAgi
13. dorota78 643 Moda i Styl
14. Anger 639 Gwiazdy
15. Silversoul 631 NIEGRZECZNE
16. Rhein 629 Gwiazdy
17. Lexxi Foxxx 619 UNDERGROUND
18. Amelya 608 [CENZURA]
19. Kasais 603 Rising Suns
20. Belcia__ 592 Kogel~Mogel

21. Nehelenia 576 Kogel~Mogel
22. Sussetta 551 Gwiazdy
23. MagdalenaK 541 Boginie miłości
24. landrynka77 509 Dangerous Women
25. Bibimejs 500 bez klubu
26. Ellacia 485 Ślicznotki
27. Milenka_19 485 Muhtesem
28. sinue 467 LANCÔME
29. Iskierka 466 Beautiful Women
30. Ťomorroผไand 424 Fashion Club



Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 30 paź 2018, o 11:18

Dla mnie absolutnym hitem jest Pani letnia-burza.
W kilka dni wybiła się z praktycznie żadnych głosów na prawie 900. Dziewczyna bez klubu, z 26 lvl, bez spamu (ja go nie widzę)... zaraz przegoni swoimi sercami wieloletnie graczki, które na swoje głosy pracowały cały tydzień z pomocą silnych klubów, koleżanek, reklam, zmienianych codziennie stylizacji... a często i tak są daleko w tyle od niej.
Jak to jest możliwe? Nie mam pojęcia, ale jest to dla mnie zadziwiające 8| i chętnie poznałabym ten sekret :D

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 30 paź 2018, o 15:12

Lady_Blair dokładnie masz rację. Nie, chce nikogo oskarżać, więc przemilczę swoje przypuszczenia.
Będę szczera do 6-7 osób z wyżej wymienionej listy nie mam nic, ale pozostałe osoby nie prezentują sobą nic. Dostali się tak wysoko dzięki spamowaniu, ale nie dzięki swojemu charakterem lub stylem. Wredność jest w grze i wiem, że niektóre osoby są... agitowane, aby nie weszli na listę. Ten konkurs, jeszcze bardziej zepsuł grę, bo już dawno został przekroczony stan czystej (fair play) rywalizacji. PS. To, tylko gra drogie dzieci i wirtualne monety nie zachowacie dla siebie i te wszystkie puchary, ubrania etc. Nie wydrukujcie ich, nie ubierzecie na siebie, a puchar nie położycie dla realnej półce w swoim prywatnym pokoju, tylko wymyślonym/wirtualnym.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 30 paź 2018, o 17:18

No i po co ten hejt? Kaja ze złości aż zapomniała jak się prawidłowo po polsku pisze. Pisanie takich rzeczy jest zwyczajnie żenujące, przecież nawet jak napiszecie, że coś przemilczycie, to i tak wyraźnie sugerujecie, że ktoś jest NIEUCZCIWY. A tak się składa, że letnia-burza nie jest osobą całkiem anonimową, jest moją byłą klubowiczką, więc no sorki, ale to nie przypadkowy no name znikąd. I wiecie co? było mi żal kasy, ale teraz pójdę i zagłosuję, właśnie na burzę, bo to sympatyczna dziewczyna i osobiście cieszę się, że wróciła do gry, a wy sobie dalej snujcie waszą spiskową teorię dziejów.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 30 paź 2018, o 17:33

Nie pouczaj mnie, jak mam pisać.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 30 paź 2018, o 18:05

Aeryn Sun... chyba mamy inne pojęcie hejtu. Ja go w swojej wypowiedzi nie widzę i nie wiem gdzie się go tam doszukałaś. LaFemmeNikita wstawiła wpis z kolejnością i już po pierwszym tego typu wpisie ogromnie się zdziwiłam, ponieważ sama dla swojej informacji spisywałam 2 dni wcześniej jak wygląda 20 i niektóre (chyba 3 czy 4) dziewczyny (w tym letnia-burza) wgl nie były na tej liście. Letnia-burza zainteresowała mnie najbardziej, bo stała bez klubu z 26 lvlem, więc to chyba nie jest dziwne, że zainteresowałam się skąd taki poryw w glosach z dnia na dzień? Co więcej! To nie była tylko moja obserwacja. Jako uczestniczka tej edycji konkursu mam chyba prawo oczekiwać uczciwości i zwracać uwagę na nietypowe tendencje. Już przed napisaniem tutaj komentarza dowiedziałam się, że zdobyła głosy uczciwie, ale to nie zmienia faktu, że chyba mam prawo wyrazić w komentarzu swoje zdziwienie odnośnie szybkiego tempa w jakim ogarnęła aż 960 serc, podczas gdy nie widzę jej aktywności w grze np. w komentarzach pod profilami.
Mnie te kilka dni temu zastanowiła nie tylko Letnia-burza (napisałam o niej, bo akurat jest bez klubu), ale ogólnie cala pierwsza strona DG, bo tam są spore sumy serc. Może to być wskazówka dla przyszłych uczestniczek tego konkursu, że chyba lepiej wystartować przy końcu zgłoszeń, a nie na początku.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 30 paź 2018, o 18:52

18 godzin do końca głosowania. Panie od 1 do 14 mogą już być niemal pewne finałowej dwudziestki. O pozostałe 6 miejsc zmierzy się osiem pań: Lexxi Foxxx, Amantis, Silversoul, Belcia__, Kasais, Nehelenia oraz aktualnie przebywające poza pierwszą dwudziestką Amelya oraz MagdalenaK. Panie z miejsc 23-30 mają już sporą stratę i raczej nie uda się tego odrobić.

1. Panikotka 994 Panterki
2. letnia-burza 966 bez klubu
3. borówkainez 902 Rodzina Adamsów
4. Katherine Poldark 894 ☆ Niξzαℓєżnξ ☆
5. _AagusiaA_ 849 4YOU
6. djpereleczka130 836 [CENZURA]
7. Anger 769 Gwiazdy
8. renkill 757 Ślicznotki
9. Lady_Blair 743 Kogel~Mogel
10. dorota78 738 Moda i Styl
11. Heidi873 723 LOVELINESS
12. SZANIJA 713 Ślicznotki
13. Rhein 700 Gwiazdy
14. ℓιℓℓу 698 ♛ REVOLUTION ♛
15. Lexxi Foxxx 678 UNDERGROUND
16. Amantis 672 Super ZgAgi
17. Silversoul 668 NIEGRZECZNE
18. Belcia__ 657 Kogel~Mogel
19. Kasais 648 Rising Suns
20. Nehelenia 616 Kogel~Mogel

21. Amelya 615 [CENZURA]
22. MagdalenaK 602 Boginie miłości
23. Bibimejs 559 bez klubu
24. Sussetta 556 Gwiazdy
25. landrynka77 547 Dangerous Women
26. Iskierka 532 Beautiful Women
27. Milenka_19 518 Muhtesem
28. Ellacia 517 Ślicznotki
29. sinue 491 LANCÔME
30. Ťomorroผไand 474 Fashion Club

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 30 paź 2018, o 20:10

LaFemmeNikita fajne te Twoje "relacje na żywo" :) Szczególnie dla mnie bo się ślizgam na krawędzi :D :thumbup: Poświęcasz temu trochę czasu,więc dziękuje Ci za to ;)

Odnośnie postu Lady_Blair, to bądźmy realistkami..Lady masz rację, coś tu nie gra. Kurczę, męczę się tydzień nad zdobywaniem głosów, choć jestem liderką klubu i osobą dość popularną na Am i lubianą >:D . Aż tu raptem w jednym dniu wyrastają jak grzyby po deszczu "Letnie burze" (chociaż może kolejność powinna być inna, najpierw burze, potem grzyby) Aeryn Sun pójdzie i zagłosuje bo to jej jakaś tam koleżanka, ale ile koleżanek może mieć Letnia burza, która nawet nie jest członkinią żadnego klubu?! To nie jest zastanawiające? Coś tu brzydko pachnie!!!

Dodam jeszcze to, że moje największe podejrzenia (i nie tylko moje) wzbudzają aplikacje telefoniczne, i sądzę że tu jest pies pogrzebany (oj dobrze, że nie mamy nikogo z tym nickiem :D)
Przepraszam, że post pod postem ale nie umiem usunąć tego niepożądanego :rolleyes:

Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem, tylko wykorzystywać opcję "Edytuj" // Casandra
Ostatnio zmieniony 30 paź 2018, o 21:06 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 30 paź 2018, o 23:49

Nie uzywam aplikacji ,wiec nie moge sprawdzic prawdziwosci slow..doszly mnie jednak sluchy ze odinstalowywujac aplikacje i intalujac ja na nowo mozna nalapac sie diamentow z reklam...ktore pojawiaja sie na nowo po takiej reintalacji apki...podejrzenie sie rodzi samo czy w takim przypadku nie resetuja sie takze inne rzeczy?Na przyklad mozliwosc ponownego glosowania w domu gwiazd od zera bez potrzeby wydawania grubej kasy..Czy istnieje mozliwosc sprawdzenia tego?

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 31 paź 2018, o 00:50

Amantis mam aplikacje, ale nie sprawdzałam wszystkiego, bo zbytnio jej nie ogarniam. Myślę jednak, że instalując apkę na innym telefonie...można mieć nowe konto. Jeżeli jeden telefon ktoś ma w Plusie, a drugi w Orange...to automatycznie posiada inny numer telefonu i IP. Posiadają kilka komputerów domu, jest łatwiej wykryć kolejne konto ( zazwyczaj jedna sieć i IP). I tutaj dałam taką małą zagwozdkę dla adminów, więc dobrze było, aby ktoś rozwiał moje wątpliwości na ten temat. PS. Przepraszam za użycie reklam sieci telefonów.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 31 paź 2018, o 08:23

Oczywiście, że to jest możliwe, to znaczy, to, że można sobie zainstalować aplikację na rożnych telefonach, w różnych sieciach, bo tego z odinstalowywaniem i instalowaniem od nowa aplikacji nie sprawdzałam i sprawdzać nie mam zamiaru. Tyle, że jeśli masz odrębne IP i wszystko inne i brak widocznych powiązań między kontami, to co ma zrobić administracja? bez dowodów nie zrobią nic, a gdybanie sobie na forum, że coś jest lub nie jest możliwe, to jeszcze nie dowód. Sposobów na multikonta jest wiele, ale aplikacja rozwija, przed takimi co chcą mieć multi, nowe możliwości. Jeśli ktoś jest sprytny, to go nikt na oszustwie nie złapie i jedyne co można zrobić, to sobie pomarudzić. Każda nowość ma plusy i minusy, więc jak się okazuje, aplikacja też je ma.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 31 paź 2018, o 09:46

Oczywiscie ze gdybanie na forum to nie zaden dowod...ale tez i osobiscie nikogo nie oskarzalam droga Aeryn Sun ;) Rozmyslam nad przyczyna dziwnych zjawisk ,ktore sie dzieja po wjesciu nowej aplikacji.
Reasumujac jednak calosc konkursu,coz,mialam nadzieje ze to bedzie cos co pozwoli stylowym paniom sie wybic za ich kreatywnosc ,pomyslowosc itd..okazalo sie ze to kolejny wyscig szczurow na ktorym teraz nie traci juz tylko sama zainteresowana ale i osoby wspierajace ja.Uwazam iz faktycznie cos powinno byc zmienione.Podoba mi sie pomysl z okreslona iloscia serduszek np 50 serc dla kazdego do rozdania i ani jednego wiecej,lub mozliwosc zdobywania punktow za glosowanie...inaczej jest to abosutnie nieoplacalne...a tylko przysparza dodatkowego niechcianego spamu na arenie.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 31 paź 2018, o 10:21

Po pierwsze brak punktow mody za oddawanie glosow jest jak najbardziej ok gdzie kazda graczka oddaje swoj cenny glos swiadomie placac za niego wysoka cene, po drugie panie ktore zglosily sie do konkursu nie powinny miec prawa glosu na inne panie poniewaz w taki sposob latwo mozna sobie takie glosy kupic a to rowniez podchodzi pod oszustwo.

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Anabeliana » 31 paź 2018, o 11:04

Ja aplikowałam do tego całego Domu "Gwiazd" z ciekawości jak to wygląda, i jestem rozczarowana... Zrobił się z tego jeden wielki żebr o serduszka (to w takim układzie zlikwidujcie PP, KM czy FTV jak wszyscy się tam pchają :huh: ). Połowa stron aplikowanych jest mi nie znana, (jak napisała to Belcia_) wyrosły jak grzyby po deszczu.... Zasady są NIEDOPRACOWANE (czmu od 10 lvl można aplikować? niech od razu aplikują 1 lvl 8| ), głosy - żeby to chociaż dawało punkty a tu ceny jak z kosmosu... Czemu zdjęcie nie odzwierciedla obecnie ubranej Pani, tylko "stoi" przez cały miesiąc jedno zdjęcie/ ewentualnie można zmienić je, ale i tak to bezsensu? Sama nazwa wskazuje Dom GWIAZD anie wszystkiego jak leci...

ODPOWIEDZ