"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 31 paź 2018, o 12:15

Dom Gwiazd to jeden wielki niewypal ktory polega jedynie na oszustwie. Nie oszukujesz- nie wejdziesz do pierwszej dwudziestki poprostu. Prosba o glosy to rzecz normalna ale wszystko ma swoje granice. Lepsze zebranie niz kupowanie glosow co nie oznacza ze jedno i drugie jest dobre. Panie ktore startuja w domu gwiazd powinny byc anonimowe bez nicku to oszczedziloby wiele spamow, glosy oddawaloby sie na kreacje i styl a nie na zebrzacy nick.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 31 paź 2018, o 12:29

Bardzo sluszna uwaga.Panie powinny byc anonimowe,chociaz watpie by to do konca rozwiazalo problem zebrania o serca itd...znajac kreatywnosc niektorych pan wygladaloby to tak ze dostawaloby sie wiadomosci typu-poprosze o serduszko ,jestem na 3 stronie ubrana w rozowa suknie itd...ale na pewno byloby mimo wszystko bardziej sprawiedliwie niz jest teraz.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lyanna » 31 paź 2018, o 13:04

Też uważam, że prace powinny być anonimowe.

Dodatkowo limit 10 lvl uważam za śmieszny. Uczestniczyć powinny osoby z długim stażem w grze lub z wysokim poziomem np. 40. dodatkowo powinien być limit dla osób głosujących, dotyczących ilości głosów jakie mogą oddać na daną panią (dotyczy to szczególnie kont o niskich poziomach i nowych użytkowników). Myślę, że ograniczyłoby to próby oszustwa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 31 paź 2018, o 13:20

Może ten 10 poziom to faktycznie za mało, ale nie zapędzajmy się aż do 40... Wtedy wiele dziewczyn byłoby pokrzywdzonych. Jak określić wystarczający staż? Rok? dwa? trzy? A może jeszcze więcej? Takie działania są niestety dyskryminujące. Poza tym trzeba mieć też na uwadze inne wersje językowe. To nie jest konkurs tylko u nas, on jest wszędzie, a być może, że takie problemy nie występują wszędzie. Nie ulega wątpliwości, że konkurs, póki co, zadka nie urywa, ale nie wiemy jak to będzie wyglądać dalej. Czym są te misje? czy można w nich pomagać? co z tym konkursem w kolejnym etapie? Ja spokojnie czekam na rozwój sytuacji.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2570
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 31 paź 2018, o 13:22

Poziom nie zawsze wskazuje, jak długo ktoś gra, ponieważ panie, które skupiają się na statystykach, nie podnoszą szybko poziomów. A wręcz chlubią się swoim niskim poziomem.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lyanna » 31 paź 2018, o 13:40

Poziom 40 to tylko przykład. Niektórzy skupiają się na statystykach, ale nawet takie osoby nie mają poziomu 10-20. Przyjęcia też mają ograniczenie, 30 poziom i nikt nie ma z tym problemu. Limit stażu powinien być dla osób które grają np. 2-3 miesiące. Takie osoby mają mniej do stracenia. Tylko nieliczni ryzykowaliby konto, w które zainwestowali pieniądze i/lub swój czas. Ale uczestnicy nie są tak istotni, tylko głosujący.

Ten problem pojawił się nie tylko u nas. Nawet na grupie dla wszystkich wersji jest o tym post ;)
Obrazek

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 31 paź 2018, o 13:59

Glosowanie od 6 poziomu jest bardziej kontorwersyjne niz kandydatki od poziomu 10

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 31 paź 2018, o 14:02

Tak racja powinny brać udział osoby, które są najdłużej w grze od 3 lat w górę lub od 45 poziomu. Gram od 6 lat i nie zależy mi zbytnio na pucharach, ale ten konkurs też uważam za oszustwo. W realnych konkursach miss trzeba mieć czymś się prezentować, bo nie tylko stylizacja się liczy i układy, ale też charakter i to kim, kto jest na co dzień. Założyłam konto z ciekawości na włoskim, czeskim, hiszpańskim, niemieckim serwerze...o dziwo byłam zaskoczona tym, że tam takich wyścigów nie ma, jak u nas. Kto ma konto na angielskiej wersji? Jak tam jest, bo mi się już nie chciało tam konta zakładać.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Libby » 31 paź 2018, o 14:23

Mi się wydaje, że powinno się też trochę zmienić odnośnie samej organizacji. Określony czas na zapisanie się do DG i określony czas na głosowanie. Te 15 dni na głosowanie i jednocześnie zapisanie się to troszkę przesada moim zdaniem. Powinno trwać to krócej.
Może jakiś limit kandydatek, np. 100 czy coś?
Również chciałabym żeby to było bardziej anonimowe, co właśnie dałoby szansę na ocenę kreatywności i stylu Pań, zamiast tylko nabijania głosów konkretnym osobom.
Te wymagania Kate które opisałaś są troszkę zbyt restrykcyjne, ale faktycznie obecne są zbyt niskie.
Już te konkursy PP, FTV i KM wydawały mi się wyścigiem szczurów, ale tu..no nie mam słów, serio...
Mam nadzieję, że ten pierwszy konkurs będzie takim sprawdzianem, czy obecne wymagania i zasady się sprawdzają, co da szansę na wprowadzenie koniecznych i korzystniejszych dla wszystkich zmian :)
A co do tej jednej nagrody, może będę wredna, ale dlaczego ma dostać ją cały serwer, a nie tylko osoby, które rzeczywiście głosowały na kandydatki, a później uczestniczki? Przecież w końcu wydały morze kasy..
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lyanna » 31 paź 2018, o 14:28

Libby, o jaką nagrodę chodzi?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 31 paź 2018, o 14:35

Teraz, jest lepiej, bo głosy są za szmaragdy i diamenty...tak powinno być od początku.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Libby » 31 paź 2018, o 14:42

Nie sprawdzałam teraz zasad, ale wydaje mi się, że był szum o te zdanie: "Ukończona misja grupowa oznaczać będzie nagrody dla wszystkich pań w grze." I na czacie Admin potwierdził, że cały serwer otrzyma nagrodę za udaną misję grupową.

Kate wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Raczej wiadome jest, że im dalszy etap tym trudniej i drożej, co powinno wyeliminować wielu głosujących, którzy nie chcą wydawać żadnych kamyczków, bądź po prostu ich nie mają.
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 31 paź 2018, o 14:44

No tak racja
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lyanna » 31 paź 2018, o 14:45

Jeżeli wszyscy, to faktycznie trochę głupio...
Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 31 paź 2018, o 14:49

Sorry..rozumiem glosy za kase ale szmarki/diaksy ? Nie zamierzam prosic nikogo ale to nikogo zeby w tym etapie na mnie glosowal...bym ja mogla wygrac maksymalnie 300 szmarkow i 50 diamentow...to jakis lekki zart..wole zeby osoby ktore mnie wspieraly do tej pory zatrzymaly te szmarki dla siebie.. i wypadaloby je przeprosic za takie wywalenie kasy w bloto,przez moje lekkomyslne zapisanie sie do tego cyrku...

ODPOWIEDZ