"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 3 lis 2018, o 07:54

Pragne jeszcze zwrocic uwage na wielka i tajemnicza tajnosc tego glosowania i ukrycia glosow,ktore spokojnie mozecie podejrzec na apce .....takie troszke to zalosne :(

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Anasjenaa » 3 lis 2018, o 10:17

Dorzucę kilka słów od siebie ;)

Dom gwiazd zapowiadał się ciekawie. Ale w swojej pierwszej turze nie przypominał nic nowszego od statuetek, które cechuje spam, spam i jeszcze raz spam. Ale w 2 turze niespodzianka - ankieta do wypełnienia i to dość osobista. Niektóre Panie zdenerwowały się i nie wypełniły ankiety , drugie poszły na luz, a inne zwyczajnie ściemniły. Jak tak się zastanowić, to 2 tura bardzo przypomina konkurs miss.
I teraz jaki z tego efekt jest. Otóż wyszło na to , że o te miejsce w domu gwiazd trzeba powalczyć ,ale nie spamem. Osobiście bardzo uważnie czytam to co zawodniczki napisały w tych ankietach. I już rozdałam swoje głosy. Niestety Panie, które zlekceważyły ankietę nie otrzymały mojego głosu :p Jestem pewna , że osoby głosujące postronnie też zwracają uwagę na to co tam jest napisane . Chciałabym też zauważyć, że jeśli prace byłyby anonimowe, to wypełnienie ankiety byłoby bardzo, bardzo ważne, co kto tam napisze :)

Nie chodzi w tym wszystkim o to, żeby zaraz swoje prawdziwe życie tutaj ujawniać, bo nikt tego nie chce jedne Panie się postarały coś napisać a drugie to zlekceważyły. Być może ankieta wymaga trochę poprawienia, ale zmusiła do jakiegoś wysiłku. I to jest na plus ;)

To pierwsza moja refleksja . Zobaczymy jak konkurs rozwinie się dalej :)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 3 lis 2018, o 10:48

Dajcie spokój z tą anonimowością. Nawet gdyby ankieta była anonimowa, to przecież uczestniczki konkursu dałyby znać koleżankom na którą ankietę wypada głosować :D

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: uluu » 3 lis 2018, o 12:21

Też mi się wydaje, że to raczej konkurs popularności koleżeńskiej klubowej i wśród zaprzyjaźnionego klubu. Bardzo wątpię by rzesze graczek nie znających się wcale wydawały szmaragdy na głosy, szczególnie biorąc pod uwagę dalsze edycje i ciągłe prośby o wydawanie kamyków. Szczerze mówiąc to wszystkich ankiet nie chce się czytać i analizować szczególnie na etapie 20 graczek. Bardziej to przypomina wybory najfajniejszej lub mającej najwięcej siły przebicia osoby wśród swojego otoczenia. Coś jak najfajniejsza, najbardziej lansiarska dziewczyna w szkole. Jak na razie taka opcja rywalizacji nie podoba mi się wcale.

Awatar użytkownika
Mooondreamteam
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 173
Rejestracja: 11 sty 2016, o 09:41

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Mooondreamteam » 3 lis 2018, o 12:47

LaFemmeNikita pisze:
2 lis 2018, o 18:32
Nie ma powodu, dlatego ankieta jest beznadziejnym pomysłem. Nic nie wniosła. Może od razu trzeba było zrobić głosowanie za szmaragdy, bez wstępnego głosowania za dolary i bzdurnych ankiet. Ciekawe czy ktoś to w ogóle czyta.
Ja przeczytałam. Szczerze powiedziawszy zwiodłam się bardzo.
Oddałam kilka głosów na Panie, które przyłożyły się do wypełnienia kwestionariusza. I tak dostaną się te, które mają więcej znajomości. Irytuje mnie fakt, iż nie jest to sprawiedliwe. Szkoda mi tylko Pań, które postarały się w wypełnieniu, a rywalizują z osobami co olały to całkowicie. Mam cichą nadzieję, że jednak sporo osób zagłosuje fair. ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 6 lis 2018, o 19:18

Twórcy gry posuwają się za daleko. Nie do przyjęcia jest ujawnienie głosowania w eliminacjach do odejścia z Domie Gwiazd. (ten błąd tak samo jest nie do przyjęcia) Nie było informacji o jawności głosowania.
Wygląda na to, że zacierają tylko rączki i ubawieni siedzą, zajadając popkorn, czekają, aż się zaczniemy miedzy sobą naparzać. Obrażają nas w ten sposób i lekceważą! protestuję!!!
Żenada, nie wiem czy chcę jeszcze w tym uczestniczyć :cursing:
Obrazek

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 6 lis 2018, o 20:00

Belcia - ogladalas kiedys Big Brother? jesli tak to pewnie wiesz na czym polegaja niektore eliminacje.Dostalas sie do domu gwiazd a teraz siedzisz na forum i zrzedzisz ze Amantis i Rekill dowiedzialy sie ze chcialas je wyeliminowac z gwiazd AM, walcz do konca i nie marudz. Na tym polegaja takiego rodzaju konkursy i nie zawsze wszystko jest anonimowe. Tak powinno byc od samego poczatku ilosc glosow zakryta podczas glosowania a po zakonczeniu powinny byc wszystkie ujawnione. Zycze powodzenia 😊

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 6 lis 2018, o 20:56

Chyba Cię fantazja poniosła, to nie jest telewizja i to nie jest Big Brother...i ja nie zrzędzę i nie marudzę...Po to jest ten wątek, żeby komentować temat Domu Gwiazd. Nie martwi mnie kto się dowiedział, na kogo głosowałam...nie mam takich rozterek! Gdybym miała jeszcze raz głosować to zagłosowałabym znowu na Amantis i Renkill. Tego wymagała moja strategia gry.
Nie podoba mi się po prostu przebieg, forma konkursu, i nie tylko mnie się nie podoba.
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 6 lis 2018, o 21:00

Belcia pisze:Nie do przyjęcia jest ujawnienie głosowania w eliminacjach do odejścia z Domie Gwiazd.
Dlaczego? To właśnie było bardzo zabawne >:D Trzeba korzystać jak to powiedziałaś, zacierać rączki i zajadać popcorn, bo kolejne edycje już raczej nie będą takie porywające. Każdy kto ma trochę oleju w głowie nie weźmie udziału w tej parodii.
uluu pisze:Bardziej to przypomina wybory najfajniejszej lub mającej najwięcej siły przebicia osoby wśród swojego otoczenia. Coś jak najfajniejsza, najbardziej lansiarska dziewczyna w szkole.
Trafione w punkt, albo jak w Big Brotherze, okazy trzymane w zamknięciu, które nawzajem się eliminują, a publika ogląda i może się pośmiać. Mam nadzieję, że producent ma w zanadrzu jeszcze jakieś głupie konkurencje. W końcu:

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 6 lis 2018, o 21:11

LaFemmeNikita pisze:
6 lis 2018, o 21:00
Dlaczego? To właśnie było bardzo zabawne >:D Trzeba korzystać jak to powiedziałaś, zacierać rączki i zajadać popcorn, bo kolejne edycje już raczej nie będą takie porywające. Każdy kto ma trochę oleju w głowie nie weźmie udziału w tej parodii.
Tu masz rację :thumbup:
Obrazek

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 6 lis 2018, o 21:41

LaFemmeNikita pisze:
6 lis 2018, o 21:00
Każdy kto ma trochę oleju w głowie nie weźmie udziału w tej parodii.
Zgadza sie.

Belcia, piszesz twierdzenie a pozniej temu zaprzeczasz.Jak dla mnie juz jestes GWIAZDA za swoje wpisy 🤓

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 6 lis 2018, o 21:48

aMelisa Ty też nieźle gwiazdorzysz
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2569
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 6 lis 2018, o 22:13

A ja myślę, że jednak będą chętni skuszeni nagrodami.

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Belcia » 6 lis 2018, o 22:22

Będą będą, chociaż nagrody tak bylejakie jak i bylejaki cały ten konkurs...
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2569
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 6 lis 2018, o 22:31

Dla jednych byle jakie, dla innych warte gry. Jeśli kupujesz diamenty w większych ilościach, to nagroda kiepska, ale jeśli nie kupujesz ich wcale, a masz parcie, żeby je zdobyć, to zagrasz.

ODPOWIEDZ