"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
ligiakalina
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 287
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 22:34

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: ligiakalina » 12 lis 2018, o 14:52

Witam :) Ja nie będę się rozpisywała podpisuję się całkowicie pod moją przedmówczynią Hellsing. Dla mnie Dom Gwiazd to jedna wielka porażka- naciąganie na ogromne wydatki bez żadnych korzyści. Zasady nieciekawe, ciągłe głosowanie, spamowanie bo przecież inaczej nie można przejść dalej, zero kreatywności. Jak dla mnie najgorszy z konkursów na AM i jeżeli nic się nie zmieni po tej edycji moja noga w Domu Gwiazd nie postanie.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 15 lis 2018, o 15:10

Zgadzam się z waszymi opinani i moim zdaniem powinna być możliwość przebrania postaci do każdego etapu. Przykłady: pierwszy etap suknia balowa, drugi etap styl do pracy, trzeci etap w bikini etc. Byłam pewna, że oprócz władowania dużej kasy w ten konkurs...będzie to kopia prawdziwego konkurs Miss Polonia, czy Miss Polski.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 15 lis 2018, o 15:53

Zakończyła się 1 edycja konkursu... nareszcie!

Czekałam na ten moment, żeby podsumować całość i opowiedzieć jakie są moje wrażenia, przemyślenia, pomysły.

Właściwy konkurs trwał 15 dób i rozłożył się następująco:
01.11 godz. 13:00 - 02.11 godz. 13:00 - Misja - ankieta
02.11 - 03.11 (godziny zawsze te same, więc nie będę ich już wpisywać) - Eliminacje (odpadło 5 osób)
03.11 - 04.11 - Misja - przygotowanie stylizacji szkolnej
04.11 - 05.11 - Eliminacje (odpadło 5 osób)
05.11 - 06.11 - Misja - nominacje
06.11 - 08.11 - Eliminacje na nominowane Panie (odpadły 2 osoby)
08.11 - 10.11 - Misja - głosowanie na podium
10.11 - 12.11 - Eliminacje (odpadły 3 osoby)
12.11 - 15.11 - Głosowanie finałowe

Co z tego wynika? Na 15 dób tego konkursu, aż 9 stanowiło głosowanie, czyli dokładnie 60% całej "zabawy" to walka o serca.

Jeżeli chodzi o misje:
1. Ankieta - według mnie średnio udana. Dlaczego mam się dzielić z kilkoma tysiącami graczek swoim wykształceniem, zawodem, statusem związku i marzeniami? Mogę to opowiedzieć arenomodowym koleżankom, które znam tu dłuższy czas, a nie randomowym osobom. Potraktowałam tę misję z przymrużeniem oka i nie dziwię, że inne dziewczyny podeszły do tego podobnie.
2. Przygotowanie stylizacji szkolnej - super! :thumbsup: Jedyny dobrze pomyślany etap.
3. Nominacje - sam pomysł nominowania się między sobą zły może nie jest. Uważam jednak, że zbędnym było to 2-dniowe głosowanie, będące następstwem nominacji. Powinny odpaść te 2 osoby, które dostały najwięcej minusów od uczestniczek. Eliminacje ogólne po eliminacjach wewnętrznych to był według mnie zapychacz czasu konkursowego.
W tym etapie zdenerwowała mnie ogromnie jawność głosów. To był hit absolutny! Po co to? Nie wystarczyło po prostu napisać: Pani X: -8 głosów, Pani Y: -4? Naprawdę trzeba było wytknąć kto komu i jak dużego minusa przylepił? Czytałam wcześniejsze komentarze i niektórzy uważają, że to dobra praktyka, ale ja się z tym nie zgadzam. Jakoś nie podano do ogólnej wiadomości kto ile dał serc - tak żeby podziękować tym osobom indywidualnie, żeby było miło. No skąd! Podano tylko kto komu jakie dał minusy - żeby było niemiło. Chamstwo twórców tego konkursu.
4. Głosowanie na podium - fajnie, że zawodniczki mogły zawalczyć o coś razem. Nagroda? Jedno, wielkie rozczarowanie i tu chyba nie ma co więcej dodawać.

To tyle o misjach. Jeżeli chodzi o głosowania to uważam, że było ich po prostu za dużo. Przepis na konkurs, na który nie mamy pomysłu? Dowalmy jak najwięcej głosowań i będziemy mieć z głowy.
Zdecydowałam się na udział pod wpływem impulsu, ciekawej nowości, skuszona opisem tej zabawy. Co dostałam? Głosowanie non stop i słabe misje jakby wymyślone 10 minut przed wstawieniem konkursu.Ten cały Dom Gwiazd w wersji, w której został nam zaprezentowany jest nie do przyjęcia. Jest niedopracowany, zrobiony na siłę i bez pomysłu. Mając tę wiedzę, którą mam teraz absolutnie nie zapisałabym się do niego kolejny raz.
Wczoraj jedna z graczek zostawiła mi komentarz na profilu (widziałam, że zostawiła go również u pozostałych uczestniczek). Zapytała mniej więcej tak: Na czym w zasadzie polega ten konkurs? To jest głosowanie na nicki czy na stylizacje? Miałyście tylko jedną misję żeby się przebrać i nic więcej. To jest idealne pytanie! Bo na czym polegał ten konkurs? Według mnie to był konkurs znajomości. Masz super stylizacje, ale nie masz silnego klubu i dobrych koleżanek? Nie masz co startować. Nawet spam nie pomoże Ci w przebiciu się do coraz to dalszych etapów. Na pewno spam może pomóc, ale ile serc mogą zostawić Ci obcy? Na pewno nie wydadzą kilkuset tysięcy dolarów i kilkuset szmaragdów.
Jak można powiedzieć o tym serduszkowym konkursie, że liczyły się stylizacje skoro przez cały czas jego trwania, nawet nie można było załadować nowego, "świeżego" zdjęcia. 8| Było głosowanie za głosowaniem, a żadnej możliwości na przebranie się między etapami. Wchodząc w Dom Gwiazd głosowało się wciąż na jedną i tą samą stylizację. Totalna głupota.

Ale do brzegu... Co bym zmieniła w Domu Gwiazd? Praktycznie wszystko!
1. Wejście do Domu - za dużo osób ma możliwość zgłosić swoją kandydaturę. Już nie pamiętam ile było tych stron zgłoszeń, ale liczba kandydatek była w setkach. Limit w poziomie lub przynajmniej roczny staż w grze byłby jakimś rozwiązaniem.
2. Ciągła możliwość załadowania nowego zdjęcia, które ma reprezentować daną Panią.
3. Anonimowość kandydatek!
4. Zakaz spamu!
Punkty 3 i 4. Niektórzy myślą, że to jest niemożliwe do zrobienia. Otóż jest. Dowodem na to są konkursy tutaj na forum. Mamy KO, ST i KU - wspaniałe konkursy. Jestem w Jury KO już 2 lata i jakoś NIKT NIGDY nie przyszedł do mnie z reklamą swojej osoby, że bierze udział w konkursie oficjalnym i że prosi o głos. Głosowanie jest anonimowe, jest zakaz reklamowania się i uważam, że ten system sprawdza się wzorowo, co udowadnia fakt, że prace tam doceniane są naprawdę ładne.
KU swojego czasu były organizowane tam bardzo fajne konkursy, w których chętnie brałam udział. Uważam, że panują tam dobre zasady i głosowania są uczciwe. Raz dostawałam od tej samej osoby ocenę 2, a innym razem 5 i to było fajne, bo głosowanie było od serca, a głosy takie na jakie się zasłużyło. Chciałabym żeby tak było nie tylko tu na forum, ale również w grze.
ST również zakaz reklamowania się, anonimowość i odrobina wysiłku przy oddaniu swojego głosu.
Dobre zorganizowanie, które widać tu na forum można przenieść do gry, ale trzeba chcieć.
5. Inne zasady głosowania - tak jak napisałam wcześniej... osoby z dobrymi stylizacjami, ale bez bliskich arenomodowych znajomych nie mają szans w tej wersji konkursu. Oprócz anonimowości i zakazu spamu potrzebne są inne zasady głosowania. W danym etapie jeden głos od jednej osoby! Co więcej... jedno serduszko podarowane jawnie wraz z komentarzem o stylizacji (tak jak jest to w ST).

Dlaczego mówię o innych zasadach głosowania? Bo to co dzieje się teraz jest nie do wytrzymania. Fakt jest, że żeby się utrzymać w konkursie chodziłam z komentarzami po profilach. Tak się przyjęło na Naszej Arenie Mody. Chcesz coś wygrać? Spamuj! Starałam się jak mogłam żeby zawsze przed wklejonym zdaniem spamu napisać chociaż kilka słów od siebie, ale konkurencja narzucała czasem takie tempo, że już nie mogłam i pewnie 20% ze wszystkich moich komentarzy to sam spam. Chociaż uważam, że to i tak dobry wynik.
Hitem są dla mnie Panie (tylko niektóre), które promowały jedną z kandydatek. Jedna z Nas miała sztab kilkunastu osób, które roznosiły reklamę (koniecznie z obrazkiem). Ogólnie spoko. Nic nowego, że dziewczyny się nawzajem reklamują. Zastanawiam się jednak, czym niektóre z nich się kierowały zostawiając spam z reklamą swojej koleżanki na profilu jej konkurencji ?( Czy bezczelnością? Czy bezmyślnością? Czy może działały jak takie małe robociki, które automatycznie wklejały spam, gdzie popadnie, aby tylko dopchać go więcej. Według mnie chyba to ostatnie.
Kolejna rzecz... lipne konta. Jak dla mnie one są i trzymają dobrze. Możecie mówić, że oskarżam, hejtuję, mam paranoję, ale trudno. Takie jest moje zdanie, dlatego też uważam, że koniecznością jest - jedna osoba = jeden głos.
Co rzuciło mi się wczoraj w oczy? Jedną z kandydatek reklamowała wczoraj na profilach osoba z 13 lvl i bez klubu. Jest to absolutnie fenomenalne, że kandydatka ta znalazła nową graczkę, która zechciała ją w ten sposób wspomóc, która wiedziała jak ładnie edytować tekst spamowy i że najlepszym rozwiązaniem jest iść systematycznie po dziennym rankingu doświadczenia, bo przecież te Panie są najbardziej aktywne i jest największe prawdopodobieństwo dostać od nich głos. Ja takich życzliwych milusińskich nie znalazłam wśród nowych graczek, które by mi pomogły przed północą po osiągniętych limitach komentarzy.

Ja wiem, że znajda się osoby, które się ze mną nie zgodzą, które wykryją luki w moich propozycjach, ale moje pomysły i tak są lepsze niż to co mamy teraz. Z czasem zasady można byłoby po prostu udoskonalać. Wiem też, że ktoś musiałby czuwać nad tym konkursem tak jak jest to w przypadku konkursów na forum, ale wprowadzając nowość twórcy powinni się z tym liczyć. Jeżeli nic się nie zmieni i nikt nie będzie nad tym panował to zostanie nam Dom Gwiazd, który jest tysiąc razy większą porażką niż wszystkie podia razem wzięte.

Na końcu chciałabym podziękować wszystkim osobom, które wsparły mnie w konkursie :love:

Awatar użytkownika
ligiakalina
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 287
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 22:34

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: ligiakalina » 15 lis 2018, o 16:41

''Jeżeli nic się nie zmieni i nikt nie będzie nad tym panował to zostanie nam Dom Gwiazd, który jest tysiąc razy większą porażką niż wszystkie podia razem wzięte."- nic dodać nic ująć. Niczym tak bardzo nie byłam w tej grze rozczarowana jak Domem Gwiazd.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 15 lis 2018, o 17:58

Lady_Blair pisze:Mamy KO, ST i KU - wspaniałe konkursy. Jestem w Jury KO już 2 lata i jakoś NIKT NIGDY nie przyszedł do mnie z reklamą swojej osoby, że bierze udział w konkursie oficjalnym i że prosi o głos. Głosowanie jest anonimowe, jest zakaz reklamowania się i uważam, że ten system sprawdza się wzorowo, co udowadnia fakt, że prace tam doceniane są naprawdę ładne.
Stylizacje w oficjalnych Konkursach ocenia Jury, a nie gracze. Nie dziwne, że nikt nie wpadł na pomysł aby pisać do członków Jury z prośbą o poparcie jego stylizacji, bo byłoby to głupotą. Jury zagłosuje sobie jak chce i niczym się sugerować nie musi. Jeżeli natomiast sądzisz, że gracze są w 100% zadowoleni z tego jak działa Jury to możesz mieć trochę zbyt wysokie mniemanie o sobie. Ja na przykład spotkałam się z opinią, że Oficjalne Konkursy wygrywają często te same osoby. Zapewne ich stylizacje pokrywają się z gustem członków Jury, niezależnie od tematu pracy. Na wysokim poziomie, dobrych stylizacji jest dużo i trudno wskazać tę najlepszą. Wtedy do głosu dochodzi gust, ulubiony kolor, ulubione dodatki itp.
Lady_Blair pisze:KU swojego czasu były organizowane tam bardzo fajne konkursy, w których chętnie brałam udział. Uważam, że panują tam dobre zasady i głosowania są uczciwe. Raz dostawałam od tej samej osoby ocenę 2, a innym razem 5 i to było fajne, bo głosowanie było od serca, a głosy takie na jakie się zasłużyło. Chciałabym żeby tak było nie tylko tu na forum, ale również w grze.
Konkursy użytkowników tak wyglądają, bo nie ma w nich nagród. Biorą w nich udział osoby którym przypasuje temat konkursu i tylko dla własnej przyjemności, a głosy oddają czytelnicy forum którzy akurat tam wejdą i mają chwilę by przejrzeć stylizację i oddać głos. Te konkursy mają mierny prestiż w porównaniu z takim Domem Gwiazd. Panią Kasais zapamiętają wszyscy (przed konkursem wielu graczom ten nick nic nie mówił), że była pierwszą osobą która wygrała Dom Gwiazd. Zwycięzców Konkursów Użytkowników na forum nikt nie zapamięta.

Podsumowując Dom Gwiazd to jedna wielka katastrofa. Pierwsza edycja to była wielka niewiadoma, ale teraz gdy już wiadomo jak to wygląda zdziwię się, gdy kolejna ekipa arenomodowych celebrytów będzie się spinać i walczyć na spam drenując przy tym konta koleżanek ze szmaragdów.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 15 lis 2018, o 19:05

LaFemmeNikita... Wyjaśnię dokładniej o co mi chodziło: KO to konkursy, gdzie więcej niż jedna uczestniczka może liczyć na nagrody w postaci gierkowych walut. DG? To również konkurs z nagrodami dla kilku osób. W obu przypadkach kandydatki prezentują jakąś stylizację. Dalej… W KO, każda osoba z Jury głosuje według uznania i gustu. Dlaczego, więc nie możemy przenieść dobrych praktyk z forum na AM? Dlaczego w grze każda z Nas nie może stać się swojego rodzaju Jurorką, która zagłosuje według swojego gustu?
Stylistka Tygodnia jest również konkursem z nagrodą. Tutaj głosują użytkowniczki forum. Czy źle działa ten konkurs? Wystarczy spojrzeć na Aleję Gwiazd i przejrzeć zwycięskie stylizacje. Czy to są złe prace? Ja uważam, że większość to super stylizacje tematyczne!

Co mają te dwa konkursy, a czego brakuje w Domu Gwiazd? Według mnie kluczem jest anonimowość, absolutny zakaz spamu, przemyślany i uargumentowany 1 głos od 1 osoby oraz potrzeba kogoś, kto będzie taki konkurs kontrolował i ogarniał.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 15 lis 2018, o 19:30

Mysle ze producentow gry raczej malo obchodzi sposob glosowania...Wszystko w tym konkursie ,doslownie wszystko nastawione bylo na wyciagniecie jak najwiekszej ilosci szmaragdow i diamentow od graczy.Dla mnie jedynym ratunkiem dla tego konkursu jest jak juz pisalam wczesniej,przerobienie go na konkurs klubowy z porzadna nagroda finalowa.
O samym glosowaniu i spamie nie bede sie wypowiadac.Chociaz...pisanie do liderki klubu twojej przeciwniczki proszac ja o glosy? Wklejanie u Amantis prosbe o glosowanie na .....inna pania? Lub tez co ciekawsze.....i zapewne popularne podczas samego konkursu...

Naciaxxxx.... Data 2018-11-15 18:21
USUŃ
Zostawiam głos w domu gwiazd

Gwiaxxxxxxx Data 2018-11-15 15:23
USUŃ
Zachwycająca stylizacja
Zostawiam głos w domu gwiazd
Pozdrawiam

Tak sobie mysle ze chyba jeszcze mam szanse wygrac xD

Takie konkursy budza w ludziach najgorsze instynkty,serio.Falsz ,nienawisc,zazdrosc,klamstwo,kumoterstwo,oszustwo..gdzie tu moda???
Cala reszta zostala juz opisana i skomentowania odpowiednio przez moje przedmowczynie.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 15 lis 2018, o 20:09

Powiedz mi Lady_Blair jak sobie wyobrażasz tą anonimowość? Gdy zostanie 20 finalistek, to przejrzenie ich galerii zajmie moment i już wiem kto jest kim, no chyba, że nie ujawnią nawet tych 20 nicków które dostały się do rundy finałowej, ale nawet wtedy, koleżanki z klubu pomogą, a tylko naiwniacy będą siedzieć z założonymi rękoma czekając na uczciwą ocenę. Nawet gdy wszystko utajnisz, zabronisz spamu i tak wygra ten co najlepiej kombinuje, bo tutaj głosuje ogół graczy, a nie przypadkowe jury.
Tak jak pisze Amantis, tutaj chodzi o wyłudzenie od graczy dolarów i szmaragdów, a nie oddanie jednego głosu. To wszystko jest do przeróbki. Nikt nie chce kopii Oficjalnych Konkursów z forum w grze, bo to już byłoby nudne.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 15 lis 2018, o 20:17

W takim razie zostawmy ten konkurs w takiej formie, w jakiej obecnie występuje, bo przecież nie da się z nim nic zrobić.

Awatar użytkownika
ligiakalina
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 287
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 22:34

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: ligiakalina » 15 lis 2018, o 21:20

Moim zdaniem za oddawane głosy powinnyśmy dostawać punkty, a za głosy za szmaragdy powinno być tych punktów więcej- w takiej formie jak jest to teraz - zupełnie nie opłacalny interes. Wydaje mi się, że producenci gry coś zmienią w Domu Gwiazd bo inaczej nie wróżę temu konkursowi dobrze.

Awatar użytkownika
Kasais
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 6 lip 2016, o 13:50

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kasais » 15 lis 2018, o 22:06

Pozwolę sobie wyjaśnić kilka kwestii, bo niektóre insynuacje są dość przykre.
Lady_Blair pisze:
15 lis 2018, o 15:53
Hitem są dla mnie Panie (tylko niektóre), które promowały jedną z kandydatek. Jedna z Nas miała sztab kilkunastu osób, które roznosiły reklamę (koniecznie z obrazkiem). Ogólnie spoko. Nic nowego, że dziewczyny się nawzajem reklamują. Zastanawiam się jednak, czym niektóre z nich się kierowały zostawiając spam z reklamą swojej koleżanki na profilu jej konkurencji ?( Czy bezczelnością? Czy bezmyślnością? Czy może działały jak takie małe robociki, które automatycznie wklejały spam, gdzie popadnie, aby tylko dopchać go więcej. Według mnie chyba to ostatnie.
Cóż dobrze chyba wszyscy wiemy jak działają konkursy na AM. Dom Gwiazd, jak się niestety okazało, nie jest wyjątkiem. Zazwyczaj konkursy polegają głównie na "spamie". Nie podoba mi się to (jak zapewne większości osób) ale jak widać przynosi on efekty i jeśli chce się coś wygrać to bez tego nie da rady. Nie dziwi mnie wiec fakt, że dziewczyny promowały siebie i koleżanki na profilach najbardziej w tym czasie popularnych i odwiedzanych. U mnie na profilu też konkurentki były promowane a nawet niektóre same przychodziły z miłym słowem. Aż taki to problem? Ja sama oddałam parę głosów na konkurentki. W końcu to, że biorę udział w konkursie nie znaczy, że sama nie mogę brać udziału w głosowaniu. Od razu bezczelność i bezmyślność? Raczej przysłowiowy wyścig szczurów - nie powinno to nikogo dziwić.
Lady_Blair pisze:
15 lis 2018, o 15:53
Kolejna rzecz... lipne konta.
Co rzuciło mi się wczoraj w oczy? Jedną z kandydatek reklamowała wczoraj na profilach osoba z 13 lvl i bez klubu. Jest to absolutnie fenomenalne, że kandydatka ta znalazła nową graczkę, która zechciała ją w ten sposób wspomóc, która wiedziała jak ładnie edytować tekst spamowy i że najlepszym rozwiązaniem jest iść systematycznie po dziennym rankingu doświadczenia, bo przecież te Panie są najbardziej aktywne i jest największe prawdopodobieństwo dostać od nich głos. Ja takich życzliwych milusińskich nie znalazłam wśród nowych graczek, które by mi pomogły przed północą po osiągniętych limitach komentarzy.
Wyjaśnię tę kwestię, narażając się być może na hejt - trudno. Nie muszę się tłumaczyć, ale nie podoba mi się zarzucanie mi oszustwa. Osoba z lvl 13 to osoba, którą znam i której poleciłam Arenę Mody. Ma to konto od paru miesięcy, jeszcze zanim pojawiły się nawet pogłoski o DG. Osoba ta nie wkręciła się w grę jak wiele z nas, nie gra bardzo aktywnie ale klika sobie eventy, pojedynki, przebiera lalę itd. Gdy głosy zostały ujawnione(co według mnie było w porządku tylko ze względu na to, że niektóre osoby miały na aplikacji widoczne głosy a inne nie, w innym wypadku byłoby to bez sensu - patrz to co się działo pod koniec finału), osoba ta zaproponowała mi pomoc. I przyjęłam ją, bo nie widzę powodu dlaczego pomoc od takiej osoby miałaby się różnić czymś od pomocy od koleżanki z klubu. Ja napisałam co i jak ma napisać i do kogo wysyłać, żeby było efektywnie. Z tego co wiem na AM jest opcja "zaproś znajomych" i nie jest to duplikacja kont...
Amantis pisze:
15 lis 2018, o 19:30
Chociaz...pisanie do liderki klubu twojej przeciwniczki proszac ja o glosy?
Wydawało mi się, że liderka ma takie samo prawo wyboru jak inne osoby i nie musi glosować tylko i wyłącznie na osobę z własnego klubu. Liderka czy nie - taki sam gracz jak pozostałe. Moja liderka np. głosowała nie tylko na mnie. Ale może się nie znam i to było jakieś oburzające :)


To tyle z mojej strony. Nie wydaje się, żebym zrobiłam coś nie tak, ale jeśli kogoś to aż tak dotknęło to przykro mi. Gra jest dla mnie rozrywką, nie mam na celu robienie komuś na złość czy wszczynanie jakiś kłótni, szczególnie z powodu konkursu.
Co do samego konkursu to zgadzam się z innymi opiniami. Myślę, że konkurs był niedopracowany. Błędy na każdym kroku. Brak konkurencji - tylko głosowania (a zapowiadali czaty nie czaty), w dodatku drogie i nieopłacalne. Nawet punków mody nie dali. Udało mi się zdobyć pierwsze miejsce ale tak naprawdę tylko 1 głosem. Pod koniec głosowania była jakaś masakra, wszyscy się tylko przeklikiwali głosami. Szkoda mi tylko szmaragdów moich dziewczyn z klubu, które bardzo mi pomogły wygrać na tej końcówce. Gratuluje też Amantis i jej dziewczynom, bo tak naprawdę ostatnie sekundy były losowe.
Wydaje mi się, że konkurs będzie jeszcze zmieniany i dopracowywany pod względem konkurencji i anonimowości głosów, ale wyścig szczurów pozostanie.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
ligiakalina
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 287
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 22:34

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: ligiakalina » 15 lis 2018, o 22:17

I to kolejny dowód na to jaki ten konkurs jest beznadziejny. Zamiast miłej zabawy i zdrowej rywalizacji, pojawiają się niesnaski, pretensje i ogólne niezadowolenie. Ta gra ma nas łączyć a nie dzielić. Do przemyślenia dla twórców.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 15 lis 2018, o 22:41

Lady_Blair pisze:W takim razie zostawmy ten konkurs w takiej formie, w jakiej obecnie występuje, bo przecież nie da się z nim nic zrobić.
Ten konkurs ma tyle niedociągnięć, że trzeba go całkiem zlikwidować i wymyślić coś innego.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 15 lis 2018, o 23:06

Ten konkurs miałaby sens, jakby był dostępny...tylko wyłączenie w klubach. Przynajmniej w klubach nie wiałoby nudą...zwłaszcza w tych, które mają już wszystko osiągnięte.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 15 lis 2018, o 23:39

LaFemmeNikita... to też jest jakieś rozwiązanie. Chociaż kto wie? Może są osoby, którym się konkurs spodobał. Okaże się to pojutrze.
Kasais... nie musisz się tak denerwować i nie myśl, że wszystko co złe to od razu musi być o Tobie. We wcześniejszym komentarzu Cię o nic nie oskarżyłam (z resztą nikogo) i w tym też tego nie zrobię.

Każdy siedzi cicho, bo chce być miły, ale ja po prostu uważam, że w konkursie, w którym jedna osoba może dać nieograniczoną ilość głosów, problemem są multikonta i koniec. Wcześniej w tym wątku była już o tym mowa i zostało ustalone, że trudności w stworzeniu sobie kilku Lal nie ma żadnych, a wykryć się tego nie da, jeśli ktoś jest sprytny.
Zwracam w związku z tym uwagę na nietypowe w moim odczuciu zjawiska. Raz mogę mieć rację, a innym razem zupełnie nie, bo coś nieprawdopodobnego może się jednak okazać prawdziwe. Chciałabym jednak żeby dzięki tego typu wypowiedziom twórcy ogarnęli, że jest możliwość oszukiwania, którą można rozwiązać, czy chociaż zminimalizować zasadą: 1 osoba - 1 głos na daną kandydatkę.

ODPOWIEDZ