"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 16 lis 2018, o 00:14

Wybacz mi Kasais ,mozliwe ze to kwestia pogladow ale dla mnie namawianie liderki klubu przeciwniczki,na oddanie glosu i ogolnie na wymiane glosow miedzy klubami ,ktore z soba konkuruja...jest jak wciskanie sie jehowych do kosciola i proba przekonania ksiedza do zmiany wiary ;) Czy mam pretesje?Nie,jak to sie mowi na wojnie i w milosci wszelkie chwyty sa dozwolone.Zapracowalas na wygrana skutecznym spamem.Skutecznym,ktory w opini wielu osob byl po prostu nachalny.O multikontach sie nie wypowiadam ,bo oskarzac jest latwo,udowodnic trudniej, a bez dowodow nie ma winy. Cala ta dyskusja jednak sprowadza sie wlasnie do tego ze szukamy zlotego srodka na to by konkursy na AM byly zwiazane z moda a nie ze spamem.By mozna bylo w koncu powiedziec,ok wygrala dziewczyna bo miala lepsze stylki a nie bo byla lepsza w spamieniu.By konkursy w grze o modzie,byly zwiazane z moda a nie ze smiesznymi ankietami,dziwacznymi glosowaniami i tylko jedna misja na stylke w ktorej i tak koniec koncem liczyl sie... spam.Ja 2 miejsce tez zajelam tylko i wylacznie dzieki spamowaniu mojego klubu,i chodz nie zlamalam swoich zasad o nie lataniu za glosami,to jednak zostaje taki maly niesmak ze meritum zajecia 2 miejsca nie jest jednak za stylki ktore tworze.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 16 lis 2018, o 09:35

Dom gwiazd jako konkurs jest do bani, co do tego nikt nie ma wątpliwości. Można się zastanawiać nad tym dlaczego jest do bani i odpowiedź jest prosta, bo to ciągłe głosowania, z których gracze nie mają NIC. Wszyscy liczyli, że ta symboliczna nagroda za oddawanie głosów będzie tego warta, nie była warta nawet poświęcenia wirtualnej kasy, a już z całą pewnością nie warta wydania kamyków. Wytworzyła się sytuacja patologiczna, do której, skądinąd, jesteśmy już przyzwyczajeni. Spam, spam i jeszcze raz spam. Początkowo go nie zauważyłam, bo, prawdę powiedziawszy, jako osoba z nielicznej grupy ludzi asertywnych, nie zwracam na niego uwagi. Mnie spam nie rusza, bo trzeba czegoś więcej niż spam, bym ruszyła zadek na czyjś profil, żeby oddać głos. Jednak mam małą prośbę do następnych generacji uczestników konkursu, którzy się pojawią, ludzie miejcie choć tyle przyzwoitości by nam zostawić odrobinę prywatności i nie zostawiajcie spamu na bocznym czacie, ja go nazywam różowym czatem. Jedyne co mnie irytuje, to spam w tym konkretnie miejscu. O tym, że według mnie to nie spam jest problemem już pisałam nie raz, nie dwa, ale co mi tam, napiszę to jeszcze raz, bo może za którymś razem zacznie docierać. Jeśli zmieni się podejście, ludzie przestaną być grzeczni na siłę, przestaniecie wreszcie się dziwić, że nie dostajecie maksów za maksy, bo przecież inaczej NIE WYPADA i to jest NIEGRZECZNE, a zaczniecie podchodzić do spamu asertywnie, to spam nie będzie użyteczny, a brak użyteczności skuteczniej go zlikwiduje niż zakazy. Przeszkadza Wam spam? Ok, to teraz zastanówcie się jak same postępujecie i następnym razem poproszę o chwilę refleksji przed bezrefleksyjnym, zazwyczaj, maksem. I nie kieruję tych słów do każdego, bo wiem, że część z Was potrafi poprawnie zareagować na spam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kasais
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 6 lip 2016, o 13:50

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kasais » 16 lis 2018, o 12:49

Lady_Blair... nie napisałam, że wszystko co złe jest o mnie. W pierwszej wypowiedzi wyraziłam tylko swoje zdanie. Dobrze wiemy, że każdy kto był w finałowej 5 przyczynił się do spamu czy to przez koleżanki przy przez siebie.
Natomiast napisanie o koncie lvl 13 bez klubu (bo przecież takich graczy powinno się usunąć z gry, żeby zostały tylko najbardziej aktywne panie z levelem 50+ i koniecznie z klubem bo inaczej to na pewno multi! Bycie bez klubu w tej grze dyskwalifikuje Cię jako gracza :) Wnioskuje to też po wcześniejszej dyskusji w tym temacie i czepianie się Pani bez klubu bo jak to tak żeby dostała głosy nie będąc w klubie) BYŁO w mojej opinii oskarżeniem. Nie napisałaś może wprost "Kasais oszukuje", ale każdy ma oczy i widział kogo promowała osoba z 13lvl. I piszesz, że nie muszę się tak denerwować, ale gdyby ktoś zarzucił Tobie na forum publicznym, że oszukujesz - sądzę, że też nie przeszłabyś koło tego obojętnie. Uwierz mi, że dużo łatwiej byłoby mi kupić sobie te 50 diamentów niż grac na 12992 różnych kontach. Nagroda nie była imponująca, potraktowałam udział w tym konkursie jako zabawę i sprawdzenie nowej opcji. Napewno nie ryzykowałabym bana w grze, którą lubię za 50 diamentów. Ja rozumiem Twoje przypuszczenia i obawy, ale proszę następnym razem kierować takie uwagi na kontakt w grze a nie na forum publicznym. Przynajmniej w moim przypadku, bo ja sobie nie życzę takich fałszywych, niczym nie potwierdzonych oskarżeń. Niech Team weryfikuje to czy łamię regulamin czy nie, a nie inni gracze. Dziękuję.

Amantis... nawet nie wiem czy to komentować :D Akceptuję Twój punkt widzenia, ale go nie rozumiem i nie zgadzam się z nim. Zgłosiłam się jak już wyżej wspomniałam dla zabawy. Nie był to konkurs na śmierć i życie. Z paroma konkurentkami mam przyjazne kontakty i wspierałyśmy się nawzajem. Tak samo nasze kluby. I nie widzę w tym nic złego. Mam wrażenie, że niektórzy zamknęli się w tym swoim klubie i zapominają, że są też inni gracze. Mojej liderce było przykro gdy to przeczytała. Uważała, że ma dobry kontakt z Twoją i zaproponowała wzajemne wspieranie się, na co Twoja przystała. Moje dziewczyny z chęcią Ci pomogły a nie kisiły w sobie jakieś dziwne uprzedzenie, że komuś spoza klubu już nie można pomóc bo... nie wiadomo w sumie co? Smutne, bo nikt od nas nie uważał że nasze kluby ze sobą "konkurują". Ale jak widać można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

To moja ostatnia wypowiedź w tym temacie, bo nie od tego on jest. Napisałam te dwa posty tylko po to, żeby się obronić. Jedyne jak mogę to podsumować to:
Jest mi bardzo przykro. Nie tylko ze względu na insynuacje o oszustwie, ale też ze względu na całokształt. Przeczytałam wszystkie wypowiedzi w tym temacie i ręce załamałam. Dorosłe kobity, w większości starsze ode mnie - możnaby pomyśleć, że powinny mieć więcej oleju w głowie, a jakieś 80% postów nie dotyczy samego konkursu tylko kłótni i czepiania się innych. Masakra. Przypominam, że to tylko gra a nie starcie tytanów. Ma służyć rozrywce a nie wylewaniu goryczy i jadu na innych. No chyba, że to właśnie jest dla kogoś rozrywką, bo czasem i takie mam wrażenie.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 16 lis 2018, o 13:33

Widzisz Kasais,niby prosta sprawa.Ja wyglosilam MOJ poglad na sprawe,nie klubowy,czy tez mojej liderki,a mimo to tak zostal przez WAS odebrany.Ciekawe jest tez twoje podejscie do tej rozrywki,nie widzisz nic zlego w ugadywaniu sie kilku *zaprzyjaznionych* dziewczyn,przeciwko paru innym.Nie widzisz nic niestosownego w spamieniu po calym AM,choc to nie konkurs na smierc i zycie i nie widzisz tego ze wlasnie takie podejscie jak twoje anuluje zupelnie sedno tej gry.Przeczytaj post Aeryn Sun,bo jest bardzo madrze napisany...
Ja tez glosowalam na inne dziewczyny w konkursie...ale nie dlatego ze przychodzily do mnie z propozycjami koalicji ale dlatego ze uwazalam iz ich stylki na to zasluguja...i jedyne uprzedzenie jakie tutaj mam nie tyczy sie ciebie a SPAMU.Ktorego ty niestety jestes krolowa,wiec w rezultacie DLA MNIE ,jestes typowym przykladem na to ,jak nie powinna zachowywac sie graczka i jak nie powinien wygladac konkurs.
Podkreslam po raz kolejny ze to tylko i wylacznie MOJE ZDANIE ,nie zas opinia mojej liderki ,mojego klubu i moich kolezanek.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 16 lis 2018, o 13:43

Doooobra dajmy spokój, bo wymieniać się takimi komentarzami można do woli.

Podsumowując Dom Gwiazd jest do generalnego remontu. Jeżeli twórcy nie mają na niego pomysłu to niech ten Dom z AM wyburzają.
Nic dobrego ten konkurs nie ma do zaoferowania.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 16 lis 2018, o 14:02

I to jest chyba najlepsze podsumowanie calej dyskusji :)

Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Neliela » 19 lis 2018, o 18:31

Pozwolę więc i ja sobie skomentować całą zbędną dyskusję.
Jeśli chodzi o Spam, to on był, jest i będzie królował na AM. Taka już kolej rzeczy ale jak zauważyliście w zasadach konkursu "wygrywa Pani z największą ilością głosów" a niestety głosy jakoś trzeba zdobywać. Tak samo jest z PP, KM czy FTV. Nikt nie dostaje głosów dlatego, że zasłużył a dlatego, że jego spam jest widoczny. Zażalenia można wypisywać do twórców gry. Pewnie zauważyłyście również u Pań, które mają cześć bądź nawet komplet statuetek, iż podczas starań wysyłały spam a po zdobyciu profitów wypisują "nie toleruję spamu" bądź "spam = minus", nie sadzicie, że to czyste hipokryctwo? To własnie o nich powinno się pisać, że są takie, siakie i owakie...

Zaś jeśli chodzi o moją Kasais, jej spam nie był tak widoczny, nawet sama chyba max 5 jej komentarzy zauważyłam. Bardziej to właśnie ja wysyłałam spam promujący jej profil, więc z oskarżeniami możecie się kierować do mnie.
Droga Amantis (według DG 100 letnia kobietko), nie rozumiem Twojego bulwersu... Zaproponowałam wymianę serduszek: My Tobie a Twój klub Kasais, więc otrzymałaś mega duże wsparcie od naszego klubu i tak się odwdzięczasz? Wypisując nieprzyjemne rzeczy o Kas? Jest to przesympatyczna osóbka która jest dość lubiana na AM dlatego dostała tak duże wsparcie. Skąd my możemy mieć pewność, że ty nie masz wielu kont? Tak samo możemy oskarżać o takie rzeczy ale tego nie robimy, bo nie jesteśmy tego typu osobami które wypisują różne insynuacje.... Proponuję konsensus i zakończenie tejże dyskusji. Dom Gwiazd jest jaki jest i tak już pozostanie, Pełen spamu i nieczystej gry.
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 19 lis 2018, o 19:11

No i właśnie dlatego od zawsze proponuję by podejść do spamu na trzeźwo i z większym dystansem. Jeśli nauczymy się na niego prawidłowo reagować, to przestanie być potrzebny, ot i cała filozofia.
BTW, Neliela, nie ma słowa hipokryctwo (sic!) jest za to stara jak świat hipokryzja.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Neliela » 19 lis 2018, o 21:03

Ludzie do spu podchodzą na trzeźwo tylko wtedy, gdy sami go rozsyłają. Gdy jednak już tego nie robią, nagle spam znaczyna im przeszkadzać. Hipokryzja (Dziękuję Aeryn Sun)
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 20 lis 2018, o 00:04

Coś w tym, niestety, jest. Mnie spam nie przeszkadza, ponieważ nie czuję się zobowiązana do rozdawania maksów albo serduszek. To, że ktoś zostawi taką prośbę jeszcze nie oznacza gwarancji jej spełnienia.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 20 lis 2018, o 00:42

Neliela pisze:Zaś jeśli chodzi o moją Kasais, jej spam nie był tak widoczny, nawet sama chyba max 5 jej komentarzy zauważyłam.
Może dlatego, że pisała wiadomości prywatne, zamiast komentarze na profilach :D W każdym bądź razie Kasais była jedyną osobą z uczestników Domu Gwiazd która napisała do mnie prywatną wiadomość z prośbą o głos. Jeden przypadek to jeszcze nie reguła, ale gdybym miała powiedzieć kogo spam był najbardziej widoczny w poprzedniej edycji, powiedziałaby, że Kasais i nie potępiam jej za to. Stwierdzam tylko fakt.
Neliela pisze:Dom Gwiazd jest jaki jest i tak już pozostanie, Pełen spamu i nieczystej gry.
Faktycznie, można wątpić by Dom Gwiazd się zmienił. Producent ma wywalone na nasze postulaty i zwyczajnie nie będzie mu się chciało tego ulepszać.
Zapytam więc obecnych uczestników - satysfakcjonuje was zwycięstwo w tak BEZNADZIEJNYM konkursie? Pierwsza edycja była wielką niewiadomą, teraz wiadomo jak to wygląda. Przyznam, sądziłam, że wielu graczy pójdzie po rozum do głowy i odpuści sobie rywalizację w konkursie na największy spam udekorowany obdzieraniem koleżanek ze szmaragdów.
I faktycznie, nie widzę wśród obecnych uczestników nikogo z Imagine, nikogo z Gwiazd, Ślicznotek, UNDERGROUND, Super ZgAg, ♛ REVOLUTION ♛, Kogla~Mogla i wielu innych dobrych klubów. Widzę jednak liderkę Rising Suns, liderkę Royal Girls, liderkę Wariatek, osoby z [CENZURY], LANCÔME, Beautiful Women, Fashion Club, LOVELINESS czyli też niezłych klubów.
Oczywiście, ja niczego nie zabraniam, każdy gra jak chce, ale skoro gra w Domu Gwiazd "jest nieczysta i spamowata", po co bierzesz w tym udział Neliela? Zwycięzca znowu będzie wytykany palcami i wyśmiewany, więc po co to wygrywać. Dla tych 50 diamentów? Naprawdę, dalibyście dzieciom ze słabszych klubów się pobawić, niech oni też sobie coś wygrają.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 20 lis 2018, o 04:37

Neliela,jesli przesledzilas ten watek to doskonale powinnas wiedziec ze ja Kasais o nic nie oskarzam ,poza spamem o ktory od poczatku mam bulwers ( nie tylko do niej) Nigdzie nie oskarzylam jej o multikonta czy o oszustwo,prosze wiec nie wkladaj mi nie moich slow w usta.Nie watpie tez iz jest przesympatyczna osoba i nie wiem gdzie i jakim cudem zauwazylas zebym pisala o niej jakies nieprzyjemne rzeczy?Poza realnymi faktami o spamieniu.Napisalam jasno i o niej i o sobie (tak Neilelo,o sobie tez) ze wygraly osoby ,ktorych spam byl najskuteczniejszy.Bo choc ja nie spamilam robil to moj klub.Czy wiec nie napisalam prawdy?Wygrala osoba z najskuteczniejszym spamem a tak moim zdaniem nie powinno byc.Krytykuje ciezko cala konstrukcje tego konkursu,ktory nie ma nic a nic wspolnego z moda i stylkami,a Kasais jest po prostu doskonalym przykladem tego ( i tu sie powtorze po raz kolejny) jak konkurs nie powinien wygladac.Och zeby nie bylo czepialstwa napisze inaczej -Kasais i Amantis sa przykladem tego jak konkurs nie powinien wygladac.
Nie podoba mi sie spam,nie podoba mi sie wymiana glosy za glosy,nie podoba mi sie zmawianie miedzy uczestniczkami do wyeliminowania okreslonych pan,nie podoba mi sie forma tego konkursu,nie podoba mi sie oszustwo w oddawaniu glosow(ktore udokumentowalam powyzej w tym watku) No [CIACH] nie podoba mi sie i wyrazam to dosc dobitnie,nie majac zadnych pretensji do Kasais ale do tworcow gry,ktorych nie stac na wymyslenie czegos co pozwoliloby wyeliminowac spam i nagradzac graczki za ich stylki.Jest to moja subiektywna opinia o przebiegu tego konkursu,jako w zasadzie biernego obserwatora calej tej szopki,bo z mojej strony nie zrobilam nic zeby to wygrac.Ach no tak,cos zrobilam,relamowalam sie na bilbordzie,rzecz ,ktora robie od zawsze.Prosze wiec wszelkich moich krytyk nie odbierac jako osobistych wycieczek do poszczeglnych graczek czy klubow,nikogo i nigdzie nie oskarzylam o nieuczciwosc i chcialabym by to bylo jasne.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2018, o 08:42 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę uważać na słowa.

Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Neliela » 21 lis 2018, o 12:25

LaFemmeNikita, biorę udział, bo mam na to ochotę i moje dziewczyny również do tego mnie namawiały.. Mi spam nie przeszkadza więc. Jeśli ktoś chce i tak znajdzie powód do wyśmiewania się z innych i wytykania ich palcami. Nieważne, czy będzie brał udział w konkursach czy zwyczajnie nie wstrzeli się w gust ze stylizacją. Jak dla mnie 50 diamentów to dużo gdyż staram się nie wydawać kasy na grę a za taka sumkę można już sobie coś kupić. Szmaragdy pozyskuje się łatwiej i za darmo. Wcale nie trzeba skubać ludzi gdyż pewnie zauważyłaś, że pierwsze kliknięcie w serduszko jest darmowe w kolejnych etapach konkursu, dopiero od drugiego głosu cena wzrasta o wielokrotność liczby 3.

Aeryn Sun, zdecydowanie się z Tobą zgadzam. To, że zostawię u kogoś spam, nie zobowiązuje tejże osoby do oddania głosu. Masz ochotę, zagłosuj, nie masz ochoty, olej. Niestety uczestnicy konkursu jakoś wsparcie musza zdobywać.

Moja droga Amantis, ponownie, pisząc
Amantis pisze:
16 lis 2018, o 00:14
Wybacz mi Kasais ,mozliwe ze to kwestia pogladow ale dla mnie namawianie liderki klubu przeciwniczki,na oddanie glosu i ogolnie na wymiane glosow miedzy klubami ,ktore z soba konkuruja... jest jak wciskanie sie jehowych do kosciola i proba przekonania ksiedza do zmiany wiary ;) Czy mam pretesje?Nie,jak to sie mowi na wojnie i w milosci wszelkie chwyty sa dozwolone.Zapracowalas na wygrana skutecznym spamem.Skutecznym,ktory w opini wielu osob byl po prostu nachalny.O multikontach sie nie wypowiadam ,bo oskarzac jest latwo,udowodnic trudniej, a bez dowodow nie ma winy.
pierwsze primo
Ja to odebrałam właśnie jako zarzucenie multikonta Kas. Może błędnie to zinterpretowałam ale takie jest moje odczucie gdyż post zaczęłaś właśnie wspominając ją osobiście.

drugie primo
nasze kluby ze sobą nie konkurują. My zawsze wspierałyśmy Was i vice versa. Zawsze miałam o Was wszystkich super zdanie a szczególnie o cudnej Jestrze ale po takiej dyskusji, niestety, wasz klub traci u mnie w oczach. Nie całość, bo te osóbki, z którymi miałam przyjemność konwersacji, nadal będę miała o nich takie zdanie jak dotychczas. Jeśli jest się w teamie, trzeba patrzeć na to, jak się go reprezentuje. A gdy ma się jakieś "wąty" to moim zdaniem, lepiej przejść na pw a nie prać brudy publicznie.

trzecie primo
Nie namawiałam Waszej Liderki na oddanie głosu lecz grzecznie się zapytałam. I tak, to ja pisałam do niej o wymianę głosów, nie Kas. Wiadomości prywatne z prośbą o serduszka również w większości pisałam ja. Niefart chciał, że akurat na was padło, że Kas z taka propozycja wpadła na Was bo macie teraz o niej złe zdanie. Lecz tak jak pisałam, to jest konkurs i wszystkie chwyty dozwolone więc skoro administratorzy kary za takie rzeczy nie dają, znaczy to, że rozgrywka przebiega zgodnie z regułami gry gdyż to one są ważniejsze a nie to, co gracze ustalą między sobą. Jeśli coś komuś nie odpowiada, wystarczy olewać wiadomości bądź od razu dać ignora i będzie święty spokój ;)

Tyle ode mnie. Pozdrawiam
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 21 lis 2018, o 13:40

Neliela ,tak blednie to zinterpretowalas,bo choc moze to nie bylo jasno napisane,odnosilo sie do zarzutow wobec Kasais wypowiedzianych przez inne osoby.Moim celem bylo podkreslic ze nie nalezy oskarzac skoro nie ma sie dowodow,bo to nic innego jak pomowienia i insynuacje.
Nigdzie tez nie napisalam ze mam zle zdanie o Kas,bo niby dlaczego?Nie znam jej,wiec jakie mam prawo ja oceniac?Bronisz zawziecie Kas przed napascia ,ktora w moim mniemaniu nie miala absolutnie miejsca.Podkreslam ciagle ze ja wypowiadam swoja opinie o spamie,Kas sie zalapala na moja krytyke gdyz go uprawiala.Nigdzie nie napisalam ze wygrala nieuczciwie,nigdzie jej tej nieuczciwosci nie zarzucilam i nigdzie nie posadzilam jej o jakiekolwiek lamanie regulaminu.Nie piore tu zadnych brudow a zwyczajnie i w dosc dobitny sposob krytykuje spam ,forme konkursu i jego przebieg.Mam do tego prawo?Mam.Nie potrafie i nie chce pogodzic sie z faktem iz u nas jest to norma,jak i nie rozumiem faktu dlaczego na innych zagranicznych serwerach proszenie o glosy jest karane a u nas nie.

Awatar użytkownika
ligiakalina
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 287
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 22:34

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: ligiakalina » 21 lis 2018, o 13:59

Neliela nie uogólniaj- ja nie mam złego zdania o Kas i wcale nie spam jest największym problemem tego konkursu. Ja sama (mimo,że nie startuję w żadnych konkursach) rozsyłam spam jak chcę odpisać na 10 stron komentarzy, które dostaje od dziewczyn. Są osoby, którym zależy na szczerym komentarzu, ale większości wystarczy zwykłe przywitanie i pozostawienie ocen i to też jest ok. Jeżeli chcemy pokazać naszą stylizację dużej ilości osób , jakoś zaistnieć nie ma szans każdej napisać coś konstruktywnego, także myślę, że spam jest problemem drugoplanowym.Dom Gwiazd jest kompletnie nieciekawy i nieopłacalny. Po pierwsze nie przynosi żadnych korzyści dla osób, które oddają głosy wydając szmaragdy i dolary.Po drugie nie ma prawie żadnych konkurencji np. tematyczne przebieranie lal, ankieta nie powinna dotyczyć życia prywatnego- powinna dotyczyć tylko i wyłącznie gry.W dotychczasowych konkursach widzimy przebraną lalę, umeblowane mieszkanie i możemy zadecydować czy nam się to podoba i czy oddamy gwiazdki na plus czy minus (dostajemy także za to punkty) Producenci w Domu Gwiazd nie zachowali jakichkolwiek pozorów konkurencji- panie nie mają się czym wykazać (z wyjątkiem spamu) a my musimy bez końca głosować na to samo zdjęcie nieprzebranej lali nie otrzymując nic w zamian. Jeszcze raz to powtórzę dla mnie Dom Gwiazd to największe rozczarowanie tej gry.

ODPOWIEDZ