"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 31 paź 2018, o 14:50

Pomysł aby głosować na anonimowe panie to pobożne życzenie, bo to trudno przeprowadzić. Nawet gdyby były pokazane same stylizacje, bez podanych nicków to po kilku dniach, a może i godzinach i tak będzie wiadomo kto jest to. Zmieni się tylko forma spamu z "zagłosuj na mnie", na "zagłosuj na panią w czerwonej sukience i czarnych rajstopach".
Producent sam nie ma pomysłu na ten konkurs. Mnie się wydawało,że jak już zostanie te 20 osób, to będą jakieś misje/zadania, może jakieś pojedynki jeden na jednego, dwóch na dwóch, może obowiązkowe stylizacje pod konkretny temat (stroje kąpielowe, suknie wieczorowe, bielizna) a tutaj znowu w kolejnym etapie trzeba głosować, tylko tym razem za szmaragdy by odpadło kolejne 5 pań. To może od razu trzeba było dopuścić do finału 15, a nie 20 pań? :D
Zgadzam się również, że powinny być ograniczenia z poziomem tak około 30-40 poziomu (możliwość przystąpienia do konkursu i możliwość głosowania).
I ostatni kwestia, najważniejsza, co z RODO? :D Po co komu informacje w stylu: "zawód", "edukacja", "status związku" itd. Nikt tego co prawda nie wypełnił, ale śmiesznie to wygląda, jakby chcieli zrobić z tego jakieś wybory miss i pokazać jaki to ważny konkurs, a to przecież średniej jakości zabawa z równie średniej jakości nagrodami.

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Libby » 31 paź 2018, o 14:55

Jeżeli się okaże, że nadchodzący event inspirowany Dziadkiem do Orzechów będzie pasjansem oraz wspomniane Bohaterki również się pojawią, to wydaje mi się, że będzie znacznie mniej głosujących.
Obym nie wykrakała :x

Faktycznie wygląda jak wybory miss. Pamiętajcie, żeby mówić, że pragniecie pokoju na świecie :D
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 31 paź 2018, o 15:11

Libby zapomniałaś wspomnieć o tym, że miss podczas wyborów... chwalą się tym, że będą brały udział w instytucjach charytatywnych, a marzenia ich kręcą się w kół rodziny i bycia matką, przykładną żoną etc. :rolleyes:
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 31 paź 2018, o 15:23

Już widzę, że głosowanie wstrzymane i trwają gorączkowe poprawki. Nie ma to jak konkurs robiony na kolanie...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 31 paź 2018, o 15:31

LaFemmeNikita pisze:
31 paź 2018, o 14:50
Pomysł aby głosować na anonimowe panie to pobożne życzenie, bo to trudno przeprowadzić.
Wystarczy ukryc niki pan ktore zlozyly aplikacje a na profil ustawic albumy ze slajdami zdjec ktore zmieniaja sie co kilka minut, ciezko po jednej fotce ocenic dana kandydatke. Po wejsciu 20 kandydatek do domu gwiazd niki powinny byc juz widoczne ze wzgledu na przebieg calego konkursu.
Glosowanie za diamenty i szmaragdy powinno byc od samego poczatku zlozenia aplikacji do samego konca a za dolary ceny glosow powinny byc znacznie wyzsze.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2018, o 15:34 przez aMelisa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2582
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 31 paź 2018, o 15:32

Ja uważam, ze skoro dało się to zrobić w zaproszeniach przyjęciowych, to tak samo w Domu gwiazd powinna sie pojawiać stylzacja z profilu. Może da to niektórym kopa do popracowana nad lalką, chociaż trochę wątpię

Libby, to nie będzie pasjans, bo jest po kilka kolorów. Film to "Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa" więc stawiam na wyspy.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 31 paź 2018, o 15:54

Nie widziałam opcji głosowania, ale jeśli się złamałam i wrzuciłam koleżance kilka głosów za kasę, to już zdecydowanie nie mam nawet minimalnej ochoty na wydawanie kamyków na coś takiego. Wkład powinien być adekwatny do nagrody, a nie że wkład będzie ogromny a nagroda mikra.
Jeśli na innych wersjach językowych jest równie dużo niezadowolonych osób, to jest nadzieja, że coś z tego jeszcze będzie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 31 paź 2018, o 17:30

aMelisa pisze:Wystarczy ukryc niki pan ktore zlozyly aplikacje a na profil ustawic albumy ze slajdami zdjec ktore zmieniaja sie co kilka minut, ciezko po jednej fotce ocenic dana kandydatke.
Z jakimi slajdami? :D Wystarczy mieć jedno zdjęcie w galerii i taki to byłby "pokaz slajdów", że ciągle by pokazywał jedną, jedynie słuszną stylizację na którą należy głosować ;)
Tutaj producent nie jest w stanie rozwinąć gry ponad 50 poziom, męczył się z aplikacją mobilną i dalej męczy się z wprowadzeniem wesel, a Ty chcesz aby jakieś pokazy slajdów na profilach wprowadzał. To za trudne dla nich. Lepiej już całkiem wyłączyć wgląd w galerie uczestników Domu Gwiazd i zakazać spamu, ale i tak to obejdą. Na technikę znajdzie się inna technika. Trzeba by pilnować wiadomości prywatnych, czatów, forum, kto to ma robić, skoro był nabór we wrześniu na operatora gry i w końcu operatorem została Casandra, bo nikt nie chciał/nie nadawał się. Ostatecznie zalecenia na kogo głosować byłyby rozprowadzane poza grą i tego już nikt nie skontroluje.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Amantis » 31 paź 2018, o 17:52

Tak jako ciekawostke powiem ze na przyklad na wloskim serwerze za probe namawiania do glosowania mozna zalapac bana.Slowa typu -glosuj na mnie,zaglosuj itd sa nagradzane wyciszeniem a za kolejne przewinienia tymczasowym banem.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 31 paź 2018, o 18:05

LaFemmeNikita - nikogo to nie interesuje co dzieje sie poza gra. Wywalilas komentarz jak tworca gry i pytasz sie jaki slajd? Taki ktory prosciej zrobic niz niejedna zbedna funkcje w grze, skoro to ma byc konkurs "uczciwy" to powinno byc w nim wiecej mozliwosci a nie tylko jeden wieszak 😊

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 31 paź 2018, o 18:18

Włoska administracja ma widocznie więcej czasu, albo włoscy gracze nie są tak sprytni jak Polacy ;) U nas wystarczyłoby na profilu napisać komentarz: "Super stylka, bardzo mi się podoba, sprawdź moje stylki." i już osoba oceniona wie jak się ma odwdzięczyć oceniającej. Po tylu latach spamu takie rzeczy rozumie się samo przez się. To po prostu widać czy ktoś czegoś oczekuje czy nie, a udowodnić to w takiej grze półsłówek byłoby trudne.

aMelisa
Ja nie patrzę czy kogoś interesuje to co się dzieje poza grą czy nie, ja tylko zwracam uwagę, że zakazany spam zejdzie do podziemia. Nie będzie na widoku, ale i tak uczciwych zawodów nie będzie nigdy. Chcesz więcej opcji niż jeden "wieszak" to proszę taki przebieg konkursu.

Ja bym cały ten Dom Gwiazd poprowadziła tak:
Mamy na przykład 64 uczestniczki. Każda robi stylizacje na zadany temat i następnie losowo dzielimy je na 32 pary które toczą ze sobą pojedynek na głosy. Taki pojedynek trwa na przykład 24 godziny i każdy gracz Areny posiadający przynajmniej 30 poziom może oddać tylko jeden darmowy głos w każdej parze, albo na panią A, albo na panią B.
Te co przegrają takie bezpośrednie starcie odpadają, a zwycięzcy znowu są losowani do kolejnych pojedynków, robią stylizację na inny temat i znowu społeczność Areny Mody ma 24 godziny czasu na głosowanie która stylka lepsza.
Spam byłby dozwolony, myślę jednak, że gdy do oceny w takim pojedynku mamy tylko dwie stylki i musimy wskazać tą lepszą to mniej osób będzie się kierowało spamem, a więcej oceni tak jak naprawdę uważa kierując się rzeczywistymi odczuciami, a nie namowami innych. Aktualną liczbę głosów najlepiej ukryć i pokazać dopiero po upływie czasu głosowania, tak aby głosujący nie sugerowali się zdaniem innych.

Obecna edycja Domu Gwiazd mogła by tylko służyć wyłonieniu tych 64 osób, które już dalej oceniane byłyby według opisanych przeze mnie zasad.

By wygrać całość trzeba by wygrać 6 pojedynków:
1 runda: 64 panie, podzielone na 32 pary
2 runda: 32 zwycięzców z 1 rundy, podzielonych na 16 par
3 runda: 16 zwycięzców z 2 rundy, podzielonych na 8 par
4 runda (ćwierćfinał): 8 zwycięzców 3 rundy, podzielonych na 4 pary
5 runda (półfinał): 4 zwycięzców 4 rundy, podzielonych na 2 pary
6 runda (finał): Dwie pozostałe panie walczą w ostatecznym głosowaniu.

Taki konkurs trwałby miesiąc. Tydzień na wyłonienie tych 64 osób i 3 tygodnie na pojedynki pomiędzy nimi, bo musi być zawsze te 2-3 dni czasu na zrobienie stylek. Jedyne czego się obawiam to oskarżeń typu: "ploszem paniom, bo oni odmnie odgapili...", no ale cóż, albo się bawią dorośli ludzie, albo dzieci...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: aMelisa » 31 paź 2018, o 18:25

Najwiekszym nieporozumieniem w domu gwiazd jest to ze kandydatki maja wplyw na to ile otrzymaja glosow ogolnie na cale glosowanie. Dopoki to sie nie zmieni to beda spamy wszedzie oraz nieuczciwa rywalizacja "wyscig szczurow"

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Casandra » 31 paź 2018, o 19:28

LaFemmeNikita pisze:
31 paź 2018, o 17:30
Trzeba by pilnować wiadomości prywatnych, czatów, forum, kto to ma robić, skoro był nabór we wrześniu na operatora gry i w końcu operatorem została Casandra, bo nikt nie chciał/nie nadawał się.
Cas awansowała na Administratora Forum i ma teraz trochę więcej magicznej mocy właśnie w kwestii forum 8)
Jeżeli chodzi o Operatorki Gry to na dzień dzisiejszy zmian nie ma, aleeee... Ale polecam śledzić wątek ze spisem ludzi w Teamie (klik), bo niedługo będzie wiadomo, kto zasilił grono GO :whistling: Więcej nie powiem, bo nie chcę psuć 'niespodzianki' :P
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Anabeliana » 31 paź 2018, o 19:36

Mnie najbardziej śmieszy fakt, iż nie mogą lub nie mają pomysłów na rozwój powyżej 50 lvl (tam normalnie głucho, ciemno i pajęczyny można znaleźć :D ) + wprowadzenie tych wesel, a ładują Dom "Gwiazd", który jest niedopracowany a chyba zrobiony na szybko, by tylko zająć czymś użytkowników.... :thumbdown:

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 31 paź 2018, o 19:58

No przydałoby się wreszcie uwolnić te 50 poziomy, bo to taka magiczna granica, za którą już nic nie ma. Dom Gwiazd pewnie będzie jeszcze poddawany obróbkom, bo w takim kształcie się nie utrzyma za długo, raz można się powygłupiać i sypnąć kasą, ale na dłuższą metę? Jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ