"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Katriel Tremaine » 7 gru 2018, o 12:37

Lady_Blair pisze:
6 gru 2018, o 22:53
Aeryn, to bardzo szlachetnie, że jak ktoś zrobiłby z Ciebie idiotę to wolałabyś to przemilczeć, żeby chronić tej osoby prywatność. Robienie kogoś w wała według Ciebie jest moralne i dobre? xD
Nigdzie czegoś takiego nie napisałam, po prostu uważam, że nie robi się takich rzeczy jak publikowanie privów, czy to serio tak trudno pojąć? Czy ujawniłabym taką sprawę by zrobić shitstorm i zwrócić na siebie uwagę? nie, bo to miecz obosieczny. Po pierwsze z góry bym założyła, że to nie musi być prawda, a co więcej nie umawiałabym się z nikim, tylko bez mówienia komukolwiek czegokolwiek zrobiłabym swoje. Robienie wrzawy na forum, bo ktoś stosuje takie a nie inne taktyki? nie, bo po co, przecież to oczywiste, że w tym konkretnym etapie może być nieelegancko, ale takie rzeczy należy przewidzieć, a nie udawać szlachetną i biec na forum by piętnować kogoś i przy okazji odsłonić swój zadek na kopniaki. I nie, nie uważam by taka taktyka była moralna, ale jest łatwa do przewidzenia, więc to od każdego z nas zależy czy da się zrobić w wała czy nie. "Och oszukali mnie... lecę na forum, ujawnię aferę!" Tylko chwila, chwila... czy to właśnie nie czyni ze mnie jeszcze większej idiotki? No właśnie. Psikus, co nie? Gdy ktoś robi z ciebie idiotkę to idziesz robić coś co potwierdzi, że miał rację? No proszę Cię...
DzikaTusia pisze:
6 gru 2018, o 23:01
Też się trochę zirytowałam, Aeryn. Dlaczego atakujesz Loustię? Czepiasz się jej, że nie zagrała fair, że mogła opisać sytuację. Haha, a jaka to różnica, czy wklei zrzut ekranu, czy napisze co tam było? Zarzucasz jej że jest fałszywa, bo co? Bo opowiedziała, jak ktoś ją perfidnie oszukał? No śmieszne jest to co mówisz. Przy czym nie skomentowałaś wgl zagrania Tommorowland. Wygląda mi to na bardzo bezstronny komentarz :) :)
Straszne... jak ja śmiałam skomentować coś co mi się nie podobało... Faktycznie, potwór ze mnie. Irytuj się na zdrowie, to nieprawda, że złość piękności szkodzi, to może się nawet zdenerwujesz? Nie skomentowałam zagrania Juterka, bo nie było czego komentować. Zrobiła jak zrobiła, dobrze czy źle, to naprawdę mało istotne, bo jak napisałam wyżej, to od nas zależy czy się damy wkręcić czy nie. Poza tym skomentowałam tylko to, co uznałam za warte skomentowania. Jak to wyjaśnić by zostało zrozumiane, a nie przeinaczone? dobrze, zrobię to najprościej jak potrafię. Czy kwestia tego co na screenach wymaga komentarza? nie, bo jest na screenach, każdy ma prawo myśleć co chce i pomyśli. To nie wymaga komentarza, ale już to, że w moim odczuciu użyta metoda jest równie brzydka jak zawartość już go wymaga. Dlaczego? ponieważ tak naprawdę screeny nie zostały wrzucone by pokazać jaka zła jest Juterka, ale by pokazać jaka szlachetna jest jej rozmówczyni, która ujawnia jej postępowanie. No to ja na to odpowiadam co? BS! Nie widziałam nigdzie na screenie, by owa szlachetna persona napisała Juterce, coś w stylu, ale słuchaj, tak nie można, to złe i niemoralne. Nie, tego tam nie było i co więcej, screen poleciał na forum tylko dlatego, że Juterka zrobiła inaczej niż napisała, a screenowklejaczka dała się nabrać. Gdzie tu czystość motywów? no właśnie... Oburza cię to, że nie skomentowałam oczywistości a uwypukliłam to co miało pozostać ukryte? No ale czy to nie tak, że kto mieczem wojuje... znacie to? Ja wiem, że obrót sprawy, którego się nie przewidzi irytuje i że założenie było takie, że wrzuci to co wrzuciła i posypią się supportujące komentarze o tym jaka jest biedna, a tu taki zonk. Jak to się mówi... przyroda... A czy mój komentarz jest bezstronny, cóż... a musi być? przecież to moja własna opinia, z którą inni nie muszą się wcale a wcale zgadzać, ale... i tu kolejny psikus, mam do niej pełne prawo i z tego prawa korzystam. Obrazek
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Lady_Blair » 7 gru 2018, o 14:08

Contra pisze:
7 gru 2018, o 11:52
Dużo spamu wygrywa, ale ja dalej uważam, ze stylki robią główna robotę.
Taaa... stylizacje w arenomodowych konkursach są kluczowe. :whistling:

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Contra » 7 gru 2018, o 14:14

[CIACH]
Możesz nie wierzyć, ale ja bardzo mało wysyłałam wiadomości... baa, gdy było głosowanie myślałam, ze w tym czasie serduszek nie można oddawać, wiec po prostu nie robiłam nic.
Ostatnio zmieniony 7 gru 2018, o 16:24 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę nie cytować posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: LaFemmeNikita » 7 gru 2018, o 15:20

Ja nie wierzę. Może dlatego, że Twój spam Contra jednak do mnie dotarł. Powiem Ci więcej. Na siedem dni przed końcem głosowania miałaś trochę ponad 200 serduszek, a na trzy dni przed końcem głosowania prawie 600. Oczywiście te 100 serduszek dziennie przez 4 dni zdobywałaś bez spamu, tak?
Wiele osób prosiło o głosy i nie udało im się dostać do finału, tym bardziej trudno uwierzyć, że bez spamu coś tutaj można osiągnąć. Takie bajki to dzieciom opowiadać.

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Contra » 7 gru 2018, o 15:29

[CIACH]
Miałam ogromne wsparcie dwóch clubow, gdzie niektóre dziewczyny jednorazowo wydawały na mnie 100 szmaragdów. Wysyłałam głównie wiadomości przez priv, nawet nie osiągając limitu. Komentarze bardzo rzadko. Nigdzie nie napisałam, ze w ogóle nie wysyłałam 8|

Zreszta co to jest 100 serduszek dziennie ?( toc wystarczy, ze 20osob kliknie po 5 razy i jest 100 :rolleyes: a w ogóle to nie wiedziałam, ze można sprawdzić ile serduszek się otrzymało 8o gdzie to jest pokazane??
Ostatnio zmieniony 7 gru 2018, o 16:23 przez Casandra, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Posty sklejono i usunięto cytowanie posta nad sobą. Proszę nie pisać posta pod postem.

anaa2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 6 paź 2017, o 17:16

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: anaa2 » 7 gru 2018, o 20:28

A ja tak czytam i zastanawiam się czy Wy z niczego gucio burzę musicie robić? Wszystkie te konkursy na Am są beznadziejne nie ukrywajmy. Ale kto chce się w nie bawić to niech się bawi i tyle. Dodam jeszcze że to tylko gra a Wy się szczypiecie jakby to całe życie realne było.. Ale miło poczytać i się pośmiać z zawisłości waszej, bo ta wygrała i mnie wyeliminowała a ta mi minusa dała bo ze mną przegrała. a ta jeszcze moje poszanowane cztery litery obrobiła. >:D >:D >:D :D :D :D

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

"Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Kate » 7 gru 2018, o 22:54

Tak czytam i czytam, aż mnie refleksja naszła. A po co ta kłótnia? Zluzujcie majty...to tylko gra. Wiem, nie jestem idealna...czasami coś palne/napisze, ale ta gównoburza w niczym nie służy. Wszystkie na raz macie okres? Iskrzy tutaj, aż strach wejść i to czytać.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

justyna8
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2016, o 18:33

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: justyna8 » 1 sty 2019, o 16:13

gdzie można wypełnić kwestionariusz?

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: Regelinda » 1 sty 2019, o 16:28

A awansowałaś do grupy która przeszła dalej?

justyna8
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2016, o 18:33

Re: "Dom Gwiazd" - nowy comiesięczny konkurs!

Post autor: justyna8 » 3 mar 2019, o 23:47

mogłabym wiedzieć ile mam na razie punktów w domu gwiazd?

ODPOWIEDZ