Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Kate » 25 paź 2018, o 22:31

Czy u was działa opcja płatności mobilnej? Ze względu na zasady nie kupuję di, ale podczas HH chciałam zaszaleć i wydać to 4 złote z hakiem. Niestety nie dałam rady, bo wyskoczył mi błąd.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Katriel Tremaine » 3 lis 2018, o 12:14

Zauważyłam coś dziwnego i zabawnego zarazem. Przyznam, że aplikacja służy mi głównie w podróży i gdy nie mogę z przyczyn różnych skorzystać z komputera. Jeśli mam wybór, to wolę jednak tradycyjną opcję. A teraz do puenty, otóż przebieram lalkę codziennie, a mimo to na aplikacja wysyła na telefon powiadomienie, żeby przebrać lalkę bo od dwóch dni stoi w tym samym outficie (sic!). Kolejne dziwaczne powiadomienie, to całkowicie przypadkowe powiadomienia o tym, że energia mi się przepełniła i muszę zrobić pojedynki by jej nie stracić. Przydatna sprawa, tylko nie wtedy gdy tej energii jest na przykład 3, bo od wyzerowania stanu minęło niewiele czasu. Może to drobiazgi, ale irytujące.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Malini » 21 lis 2018, o 13:27

Witaj Aeryn Sun,

Notyfikacje są zintegrowane tylko z aplikacją mobilną. Nie ma możliwości zintegrowania notyfikacji z wersją WWW. Więc jeśli nie przebierałaś swojej lalki na telefonie przez dwa dni, to normalne, że otrzymasz notyfikację. Jeśli pomiędzy wykorzystaniem energii w aplikacji mobilnej a jej ponownym napełnieniem, wchodziłaś na WWW i tam wykorzystałaś energię, to normalne, że otrzymasz notyfikację, ponieważ telefon nie rejestruje Twoich działań na stronie WWW.

Jeśli notyfikacje są dla Ciebie irytujące, to w większości telefonów w ustawieniach możesz je wyłączyć.

Dziękujemy za Twój feedback!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Katriel Tremaine » 26 lis 2018, o 10:34

Zauważyłam ostatnio błąd w aplikacji. Błąd dotyczy salonu piękności. Otóż gdy zmieniamy wygląd naszej lalki wszystko jest ok, przy narzeczonym już nie jest. Niezależnie od ustawień i tak odejmuje 100 $ i dodaje 1 punkt. Testowałam na wszystkich możliwych ustawieniach i zawsze było to samo. Nie ma więc możliwości zmiany ustawień w salonie piękności dla narzeczonego, bo czego nie wybierzemy i tak będzie działało jak ustawienia podstawowe.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Malini » 11 sty 2019, o 16:31

Jest już dostępna nowa wersja gry - 45. Aby wydarzenie "Lśniąca Zbroja" działało prawidłowo należy posiadać najnowszą wersję.

ANDROID
iOS
ObrazekObrazek

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Malini » 18 sty 2019, o 15:45

Jest już dostępna nowa wersja gry - 46. Aby opcja "świnka-skarbonka" lub sortowanie w galerii działało prawidłowo należy posiadać najnowszą wersję.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Akasha
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 62
Rejestracja: 19 lut 2012, o 02:23

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Akasha » 25 sty 2019, o 18:51

Znalazłam błąd w aplikacji na Androidzie. Wciągnęłam mamę do gry w AM (podoba się jej :D). Ma ona póki co 8 poziom. W wersji przeglądarkowej ma komunikat, że supermodelki może wyzywać od 12 poziomu. W aplikacji tego ograniczenia nie ma- może wyzwać już teraz i wygrać walkę. Błąd występuje na pewno na Androdzie 9.0 i 7.0. Mama konto założyła w aplikacji nie przez wersję przeglądarkową.

Dodatkowo w aplikacji nie ma tych promocji diamentowej na start- 100% i 75%. Dostępna jest dopiero po pierwszym zalogowaniu na wersji przeglądarkoiwej ;)

Tak na przyszłość gdzie można zgłaszać błędy w aplikacji?
Akasha — La Relance

Jestem jak kot. Muszę się wyspać, żeby jutro mieć siłę iść spać...

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Libby » 25 sty 2019, o 23:18

Na pewno możesz napisać na kontakt. W apce możesz znaleźć go w ustawieniach na dole listy.
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Akuma Taeś » 20 mar 2019, o 06:31

U mnie nie można zainstalować. Ciekawe jaki trzeba mieć super telefon by sobie pograć skoro na iphone mi nie działa.

Obrazek
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Katriel Tremaine » 20 mar 2019, o 10:33

iPhone to pojęcie względne :P a z tego co wiem, dziewczyny grają na telefonach tego producenta, więc coś musi być nie tak z twoim telefonem, albo z tym modelem. No chyba, że masz nieaktualny system, to może, ale nie musi być powodem, że aplikacja jest niekompatybilna. Więcej nic mi do głowy nie przychodzi, musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej techniczny ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Bezgraniczny » 20 mar 2019, o 16:49

Na iphone normalnie działa instalowanie gry i cała aplikacja, widocznie musisz zrobić aktualizacje systemu, a jak nie działa (nie wiem dlaczego niby) to pisz na pomoc Apple.

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Akuma Taeś » 20 mar 2019, o 20:43

Okej, nie znam się na tym zbytnio ale dzięki. Spróbuję zrobić tą aktualizację a po tym napiszę jak nie będzie działać.

Edit: Nie mogę zaktualizować ponieważ pisze że oprogramowanie jest aktualne.
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Katriel Tremaine » 21 mar 2019, o 10:31

No to coś musi być nie tak konkretnie u Ciebie. Ja to akurat mam androida, jednak z tego co pamiętam, to właśnie Bezol ma iphona, więc jeśli u niego śmiga, to nie ma powodu by u Ciebie nie działało. Tylko niestety w takiej sytuacji to na forum Ci raczej nikt nie pomoże. No bo co mogą zasugerować innego, jeśli masz aktualne oprogramowanie a innym działa?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Malini » 21 mar 2019, o 15:11

Jest już dostępna nowa wersja gry - 54, również dla iOS. Aby wydarzenie Bohaterki, Wojskowa dziewczyna, organizacja przyjęcia zaręczynowego, przebieg przyjęcia zaręczynowego oraz organizacja wesela przebiegały poprawnie należy zaktualizować grę.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Oficjalna aplikacja mobilna już dostępna na Goole Play oraz App Store.

Post autor: Akuma Taeś » 22 mar 2019, o 02:11

Tylko że inne apki działają a ta jedna nie. Właśnie dlatego nie wiem o co chodzi i piszę na forum.
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

ODPOWIEDZ