Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Katriel Tremaine » 3 cze 2017, o 09:57

Flaw ale o tym to my pisaliśmy od początku, ale nic z tego nie wyszło. Już od samego początku jak powstał czat, to pisaliśmy dlaczego uważamy, że jest niedopracowany i nadal taki jest.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
OOFlawlessOO
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 20:49

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: OOFlawlessOO » 3 cze 2017, o 11:09

Coraz częściej mam wrażenie, że twórcy nic sobie nie robią z naszych sugestii, jak dobrze, że jeszcze nie kupiłam diamentów, żałować nie będę przynajmniej jak to wszystko rzucę w cholerę

Pati 26
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 51
Rejestracja: 1 paź 2016, o 15:10

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Pati 26 » 4 cze 2017, o 19:56

Znosiłam ten czat, próbowałam na nim pisać... dziś znienawidziłam go na dobre... pisałyśmy na tym pożal się Boże czacie gdy nasza liderka chciała wejść na profil koleżanki i niechcący ją zablokowała kilka godzin później zrobiła to samo mi. Gdy zostałyśmy odblokowane okazało się że czat już nam się nie wyświetla(trzeba zaznaczyć że mamy zdublowany czat, więc stratą jednego niewiele nam przeszkadzała). Niestety sytuacja się powtórzyła i koleżanka została bez czatu (mi na szczęście został jeszcze jeden). Nie wiem czy my jesteśmy takim dziwnym klubem, czy to się może zdarzyć też u innych... :evil:

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: LaFemmeNikita » 9 cze 2017, o 16:13

Mam kilka prywatnych wiadomości na tym nowym czacie. Przeglądam je, przy każdej jest godzina o której wiadomość została wysłana/otrzymana, a jak sprawdzić datę kiedy daną wiadomość wysłałam/otrzymałam?

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Casandra » 9 cze 2017, o 16:51

Zawsze jest informacja o tym, o której godzinie wiadomość została wysłana do odbiorcy. Nie ma informacji na temat tego, kiedy ktoś to przeczyta :whistling:
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Bezgraniczny » 9 cze 2017, o 17:53

Cas, LaFemmeNikita chodziło o datę.
Tak naprawdę to na tych czatach nie wiadomo kiedy (dzień) została wysłana wiadomość i można się z tym pogubić.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Katriel Tremaine » 9 cze 2017, o 18:01

Dokładnie tak. Wielokrotnie łapię się na tym, że muszę się zastanawiać kiedy kończy się rozmowa na dany dzień, a kiedy zaczyna kolejny. Jeśli różnica w godzinie jest taka, że ją widać, to jeszcze pół biedy, przeszkadza mi jednak to, że dni się zlewają i nie wiadomo z jakiego dnia jest wiadomość. A jak mnie nie będzie 3 dni w grze, to skąd mam wiedzieć, że priv jest z dziś, a może jest sprzed 2 czy 3 dni.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Casandra » 9 cze 2017, o 18:19

Oooo.... To wiecie, że nawet nie zwróciłam uwagi, że nie ma tej informacji? 8o
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Katriel Tremaine » 20 cze 2017, o 14:41

Tak się zastanawiam co zostało zrobione w sprawie tych wszystkich awarii, które każdego dnia dotykają czat? W bliźniaczym temacie dotyczącym apelu o powrót do starych wersji czatów dziewczyny piszą o zaniku życia towarzyskiego. Nie zauważyłam by zanikło, w moim otoczeniu wręcz przeciwnie, tętni życiem. Tyle, że nie o to chodzi, bo jeśli mogę się z oporami przyzwyczaić do tych nowych rozwiązań, to już do ich nieustannej wadliwości nie mam nawet najmniejszego zamiaru przywyknąć. Co się psuje? Pomyślmy:
1. czat się otwiera bardzo mozolnie, a przejście z jednego na drugi to test na cierpliwość i wytrzymałość.
2. mimo zapowiedzianych zmian niektórzy nadal mają tylko stary czat przyjęciowy (powiecie, że to dobrze, ale jest jedno ale o czym za chwilkę)
3. inni z kolei mają z boku aktywne czaty ze wszystkich przyjęć na jakich byli, bo należą do tych wybrańców, których objęły zmiany, ale ktoś chyba zapomniał, że taki czat to ma trwać tyle co przyjęcie... no i of ciurs zamknąć sie tego nie da
4. ja wiem, że to banalny dodatek i nie jest konieczny by zachować ciągłość rozmowy, ale oddawać mi tu emotki i to natentychmiast! od wczoraj coś je po cichu trafiło i się zdezintegrowały
5. słyszałam też, że niektórzy mają czat po angielsku, ale dlaczego ja się pytam, skoro to polski serwer z polską społecznością i obowiązującym polskim językiem, hę?
Jeśli coś pominęłam to tylko dlatego, że o innych awariach wieść nie dotarła do mych uszu, ale jeśli dotrze to z lubością powiększę spis wad jakimi szczodrze zostaliśmy obdarowani przez pomysłodawców i twórców czata.

No i właśnie o takie natentychmiast mi chodziło! Dziękuję za zwrot buziek :P

6. Niektórych pań nie da się odszukać po wpisaniu ich nicku z gry i dlatego nie da się do nich wysłać PW na tym nowym czacie. Czy już zawsze komentarze pod profilem będą spełniać rolę PW?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ