Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
PrInCeSkA
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 62
Rejestracja: 31 sty 2015, o 18:57

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: PrInCeSkA » 3 cze 2017, o 10:02

dobrze dla mnie nie będę musieć eventów z meblami robić bo w salonie nadrobię nie będzie nawet szkoda jak jakiegoś zwierzaka nie zdobędę jako nagrodę na ukończoną <planszę, event> oszczędzę na di :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: Katriel Tremaine » 3 cze 2017, o 10:14

Cieszy mnie ta zmiana z jeszcze jednego powodu. To cios we wszystkie osoby, które lubią robić innym na złość i je levelować. Nagle to przestanie mieć znaczenie, bo jak mnie ktoś nie okradnie to co z tego czy będę mieć niski poziom czy wysoki? Cieszy mnie cios skierowany w takich ludzi, wreszcie ich działania nie będą na niekorzyść, a paradoksalnie wręcz przeciwnie. Tylko teraz jak ludzie będą mieć wyższe poziomy, to twórcy tym bardziej będą musieli pomyśleć co po poziomie 50+
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

selenalunawildtigers
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 20:50

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: selenalunawildtigers » 3 cze 2017, o 10:23

może w końcu dadzą wesela to będą mieli co robić hahahhah

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: YF98 » 3 cze 2017, o 15:14

A według mnie to całkiem dobry pomysł :D
Czemu? Więcej kontroli nad statystykami.
Nie liczcie, że kiedyś będziemy miały ubranek dla zwierząt i mebli tyle co ubrań w Centrum Handlowym. To jest ułatwienie. Wiem, że gier się nie ułatwia, ale trudno.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: aniaania » 3 cze 2017, o 16:39

na początku pomyślaam fajnie, w końcu będzie można podnosic te statystyki które chcemy a nie te na które nas stać. no ale później się zastanowiłam raz jeszcze, poczytałam komentarze i stwierdziam że faktycznie trochę bez sensu. jednak jakiś tam smaczek dodawało do gry to że do danej statystyki trzeba były tyle a tyle uzbierac, a dwie z nich po pewnym poziomie można było robic jedynie za dolce. można też powiedziec ze jestesmy poszkodowane jak ktos np robił urode w salonie a teraz sie okazuje jakby ładował tą kasę w głosy to za tyle samo dolców miałby 2 razy wiecej pkt, nie wspominajac o tym że waliło się kase na kreatywnosc i oddanie a mozna bylo na spokojnie głosy robic. no i pewnie jak będą kolekcje to może byc ciezej zdobywac dolce na zakupy, bo osoby które zbierały kase na staty beda ją pewnie wydawac na bieżąco

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: LaFemmeNikita » 3 cze 2017, o 16:54

Załóżmy, że w tym momencie brakuje mi 150 punktów mody w kreatywności by podnieść statystykę.
Przychodzi 6 czerwca, robicie reset. Ok, rozumiem, że odzyskam punkty mody te które są już w tym momencie zamienione w punkt statystyk, ale co z punktami mody które mam uzbierane, ale jeszcze nie na tyle by podnieść statystykę? Jeżeli nie uda mi się nazbierać ich wystarczająco dużo by podnieść statystykę to te punkty mody przepadną 6 czerwca? Pytam, bo nie wiem czy warto starać się o meble z aktualnego eventu.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: Katriel Tremaine » 3 cze 2017, o 17:39

Też już o tym myślałam, co się stanie z punktami, które nie zamieniły się w statystykę? Jakoś to chyba muszą przeliczyć, no bo jak inaczej?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: aniaania » 3 cze 2017, o 18:03

wydaje mi sie że oni zlicza ile pkt poszło na podniesienie wszystkich stat i do tego dodadza te pkt które już dozbierałyśmy do podniesienia pozostałych stat, przynajmniej tak by było sprawiedliwie

ale w sumie jedna rzecz mi nie pasuje w tym pierwszym poście, pisze że statystyki od chłopaka i z klubu pozostają bez zmian nie będą zresetowane, no ale to jest przeciez % od posiadanych stat, no bo jak np kreatywnosc mi spadnie o jakieś 70, to chyba z kubu powinnam miec mniej pkt. no chyba że autor miał co innego na myśli a ja inaczej zrozumiałam :D

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: Regelinda » 3 cze 2017, o 18:08

No to jeśli stata zmniejszy wartość to i procent będzie mniejszy. Jeśli potem ta wartość zostanie podniesiona to i procent będzie większy.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: monix23 » 3 cze 2017, o 18:31

...co z punktami mody które mam uzbierane, ale jeszcze nie na tyle by podnieść statystykę?
Również idą do "worka" i będzie można za ich pomocą podnosić dowolne statystyki oprócz lojalności ;)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: LaFemmeNikita » 3 cze 2017, o 18:54

SelenaLuna mądrze napisała. Teraz już nikt nie będzie podnosił statystyk za dolary, bo tych dolarów nikt nie będzie trzymał na koncie. Koniec z biciem rekordów, kto komu ile zabrał w pojedynku.
Każde 50$ zostanie szybko wydane by oddać na kogoś głos i zdobyć ten 1 punkt mody którego nikt nam już nie zabierze, a który przeznaczymy na taką statystykę jaką chcemy. Skończy się to tym, że każdy zrobi codziennik, szybko wyda zgromadzone dolary i koniec gry na dzisiaj. Po co wyzywać na pojedynki, by wygrać 100 dolarów? To po co robić statystyki, skoro nic nie można wygrać w pojedynkach? Najcenniejsze staną się puchary podnoszące dochód z mieszkania ;)
Prawdziwy ferment to się podniesie jak kolekcję dadzą i okaże się, że nie można jej wykupić, bo nie ma za co :P Łatwiej będzie wykupić rzeczy za szmaragdy niż za dolary.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: Regelinda » 3 cze 2017, o 19:12

Będzie też wbijanie poziomów, bo im wyższy poziom tym większe dochody z pracy i z codziennika. Oczywiście jeszcze kasa z przyjęć.
Jak sama nazwa wskazuje, gra nazywa się areną mody, ale jej główny sposób zarabiania straci rację bytu, gdy nie będzie czego wygrywać.

Ttonia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 1 lis 2011, o 16:10
Kontakt:

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: Ttonia » 3 cze 2017, o 23:42

przeczytałam komentarze i nie zmieniłam zdania, zmiana nie podoba mi się i z uporem maniaka wracam do pytania, po co tyle statystyk, jeżeli punkty mody można sobie dzielić - do pojedynku wystarczy zostawić trzy, i dalej uważam, że ta zmiana wprowadza bezsens do mojej dotychczasowej gry i to mnie najbardziej denerwuje :( a co do pań z wysokimi poziomami i statystykami, zauważyłam, że w pojedynkach istnieje chwiejna równowaga, jak dużo się traci, to też dużo się wygrywa, więc nie przeszkadza mi, gdy ktoś wygrywa większa sumę z mojego konta , bo wiem że ją w odzyskam, i zgadzam się, że od tej zmiany pojedynki stracą sens, albo zmienią się w rzeźnię, ataki o 6- tej rano, gdy lale dostaną kasę za pracę a potem długo długo nic i pewnie kolejne po 16-tej, poważnie zastanawiam się, czy chcę dalej grać w tę grę

Esti612
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2016, o 18:13

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: Esti612 » 4 cze 2017, o 12:59

Uważam, że to nie jest dobry pomysł... Wolę zdobywać te statystyki tak jak teraz. I właśnie te pojedynki! Dzięki nim zdobywamy $ i skąd one się będą brać/jak będziemy je zarabiać? ?(

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Przerwa konserwacyjna - 6 czerwca

Post autor: co.ma » 4 cze 2017, o 14:50

Rzadko wyzywam na pojedynki, bo prawie nie mam kogo wyzwać. Kasę mam z pracy i z mieszkania. Już nie panikujcie, że zostaniecie bez dolarów, bo praca, mieszkanie, codziennik, przyjęcia dają tyle kasy, że spokojnie można zakupy z kolekcji zrobić. Nie na jeden raz, ale w kilka dni się zdąży. W tym swoim egoizmie zapominacie, że skoro wy wygrywacie, to ktoś przegrywa. Ktoś, kto sobie te pieniądze uzbierał czy zarobił. I dobrze, że pojedynki stracą znaczenie, bo niektóre dziewczyny już miały obsesję - wyszukiwały graczki, które trzymają kasę i co rano je wyzywały.

ODPOWIEDZ