Czat Areny Mody

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Zakaz ignorowanych pań na czacie

Post autor: YF98 » 26 mar 2017, o 17:31

Sugestia jest bardzo prosta do zrozumienia:
Jeśli założę sobie pokój to Panie, które dodałam do listy ignorowanych, nie mogą do niego wejść.

Po co to? Bo pewne panie na Re (których nicków nie podam) wchodzą i przeszkadzają i mam spam na czacie zanim się zorientuję. Myślę, że wielu osobom by to ułatwiło życie, bo 99% Pań, które są w ignorowanych, często się kłócą i stwarzają problemy.

Przeniesiono sugestię do odpowiedniego wątku. Tak jak zostało to napisane w pierwszym poście, to jest miejsce na sugestie dotyczące czatu. /monix23
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Katriel Tremaine » 26 mar 2017, o 19:32

Tak w zasadzie to nie do końca wiem o co ci chodzi... Nie powiesz, że nie zaglądałaś na czaty, które się nie reklamowały i gdzie nie byłaś zaproszona, prawda? więc może wystarczyło by zastosować prostą zasadę "nie rób drugiemu co tobie niemiło"? Jeśli opcja pokoju z hasłem przejdzie, to takie kombinacje alpejskie będą zbędne. Na czat wejdzie tylko ktos kto poznał hasło, reszta już nie. O ile to prostsze rozwiązanie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Czat Areny Mody

Post autor: sage » 29 mar 2017, o 22:10

Podoba mi się pomysł o prywatnych pokojach z zaproszeniami. Wydaje mi się, że są lepsze od pokoi na hasło, bo już widzę te krzyki, że ktoś przekazał hasło innej osobie, ukradł hasło itp. :D Emotikonki też mi się nie podobają, są przerażające, szczególnie ta z wypadającymi oczami ; ) albo zniekształconą twarzą : P. Dorzucę kilka drobnych sugestii:
- Przy zakładaniu pokoju trzeba podać opis. Jak się go nie poda, to nie da się pójść dalej, ale nie wyskakuje żadne okienko z informacją "Wpisz opis pokoju".
- Moderatorzy pokoju powinni być wyróżnieni na przykład pogrubieniem czcionki nicku.
- X oznaczający opuszczenie pokoju nie ma opisu. Trzeba kliknąć, żeby się przekonać, co on robi, a fajnie by było, żeby od razu po najechaniu myszką był widoczny opis działania tej ikonki.
- Założyciel pokoju powinien mieć opcję przekazania komuś tej funkcji, jeśli już nie chce być "szefem" pokoju albo ta funkcja automatycznie przechodziłaby na inną osobę podczas braku logowania się założyciela przez dłuższy czas (jak w klubach).
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
anasigrun
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 17:02

Re: Czat Areny Mody

Post autor: anasigrun » 6 kwie 2017, o 23:24

Bardzo spowalnia grę, odkąd powstał ten czat, mam problemy z grą.
Zastanawiam się nad jej zakończeniem, bo to przestała być rozrywka, tylko wkurzenie, że czekam po kilkanaście minut na wejście do szafy, na wybór ubioru....o przyjęciach już nawet nie wspomnę.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Katriel Tremaine » 7 kwie 2017, o 23:28

anasigun to dziwne, bo u mnie ten czat nie spowodował żadnego spowolnienia gry. Nic się nie dzieje złego, śmiga bez większych problemów. Co mi się nie podoba, to fakt, że nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się dzieje na czatach.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Amantis » 1 maja 2017, o 15:35

Czat i prywatne rozmowy:
Po napisaniu do kogos prywatnej wiadomosci,osoba ta zostaje na liscie po prawej stronie.
Prosilabym o mozliwosc usuniecia z tej listy osoby bez potrzeby *uciszania jej* bo w tym momencie sie inaczej nie da.
Lista sama w sobie jest przydatna,bo nie musze wpisywac po nazwie osoby z ktora czesto rozmawiam ,tylko mam jej czat juz gotowy,ale sa osoby z ktorymi rozmawialam tylko raz,lub co gorsze ,panie biorace udzial w walce na podium i reklamujace sie na prywatnych wiadomosciach,ktore mi te liste zapychaja i nie mam mozliwosci usuniecia ich z niej.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Czat Areny Mody

Post autor: co.ma » 8 maja 2017, o 08:30

Chciałabym się odnieść do kar na czat. Bardzo dobrze, że wreszcie Team zainteresował się osobami wulgarnymi i przeszkadzającymi. Jestem za tym, żeby takie osoby wyciszać i blokować, jednak nie rozumiem, czemu ma być usunięty pokój. Jeżeli w pokoju są też osoby kulturalne, rozmawiające normalnie, a zamieszanie robią 1, 2, 3 osoby (które po banach wracają), to czemu wszyscy uczestnicy czatu mają być karani za tych kilka wulgarnych osób? I w czym ma pomóc usunięcie pokoju? Jeden pokój zostanie usunięty, ale te wyzywające osoby znajdą inny pokój, w którym będą przeszkadzać. Proszę o wyjaśnienie, jak usunięcie pokoju ma zapobiec niewłaściwym zachowaniom? Raczej należy usunąć problematyczne osoby, a nie pokój.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Czat Areny Mody

Post autor: sage » 8 maja 2017, o 10:23

Po wprowadzeniu nowych zasad pokoje nadal są odpowiedzialnością ich założycielki i moderatorek, które wyznaczy. Jeśli założycielka pokoju będzie się bardzo źle wywiązywała ze swoich obowiązków (utrzymywanie porządku na czacie i wyznaczanie do pomocy odpowiednich osób jako moderatorek), to jej pokój zostanie usunięty.
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Katriel Tremaine » 8 maja 2017, o 12:54

Chwała Wam za to! To co się działo na niektórych pokojach wołało do pomstę do nieba. Cieszy mnie, że ten dziki zachód się wreszcie skończy ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ