Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: MisAdmin » 7 maja 2015, o 10:29

Dzień dobry,

Tutaj można dyskutować na temat ostatniej aktualizacji. Jeśli komuś nie podoba się jakaś zmiana, to proszę o konstruktywną krytykę popartą argumentami/przykładami :)

Lista zmian dostępna jest tutaj: Ogłoszenie

Awatar użytkownika
_Elaine_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 254
Rejestracja: 26 sie 2013, o 17:32
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: _Elaine_ » 7 maja 2015, o 10:46

szybcy jesteście :D śmiesznie wygląda ta wibrująca ikona z Panią jak jest nowe zadanie :D Moim zdaniem zmiany są wielkim plus teraz bd sprawniej :) a zadania rzeczywiście są z lepszymi nagrodami. Jedna rzecz mnie mianowicie nie cieszy ... te Panie które musiały wydać na narzeczonego tyle szmaragdów z zadań dla niego powinny dostać ich zwrot bo to jest troszkę nie fer że teraz nie trzeba ich robić. Jesteśmy trochę poszkodowane
Ostatnio zmieniony 7 maja 2015, o 10:53 przez _Elaine_, łącznie zmieniany 2 razy.
Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy.

Awatar użytkownika
Nefcia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 5 maja 2010, o 16:31
Kontakt:

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Nefcia » 7 maja 2015, o 10:50

teraz mają fajniej dziewczyny że nie muszą zadań dla narzeczonego robić :( to był wydatek z tymi ustami...
Cieszy mnie usunięcie "weż udział" w sesja jak sesja zrobiona,na telefonie można przypadkiem kliknąć nie to.
Ale te diamenty? :( można wygrać w szczęśliwej siódemce diamenty i nie można klubu wspierać,szkoda :(
Trzeba będzie przywyknac do poprzestawiania kilku rzeczy :D

Nie mgoe doczekać siet ych nowych zadań i nagród za nie.Bo te obecne byly żałosne.Jedź z 5 razy na randke za 24 szmaragdy a dostaniesz 3 punkty doświadczenia i 2 szmaragdy -.-
http://g.imperiumstylu.pl/profile.php?id=126470-Neferet21




Obrazek


"Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy. "

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Execute » 7 maja 2015, o 10:54

Znikają zadania dla narzeczonego, więc po jego zdobyciu, możesz w pełni cieszyć się wszystkimi opcjami związanymi z nim. Co do tej zmiany, dziewczyny, które już są po przyjęciach bądź już wykonały wszystkie zadania dla narzeczonego powinny według mnie otrzymać zwrot kosztów związanych właśnie z tymi zadaniami, bo to nie były małe koszty. Trochę nei fair, że od teraz dziewczyny, które zdobędą narzeczonego nie musza robić żadnych zadań, nie musza wydawać na niego kupy szmaragdów jak to było jeszcze przed aktualizacją.

Nowe zadania co dzień bardzo mi się podobają, urozmaici to grę :)
Trochę szkoda, że nie dostaniemy tego 1 szmaragdu jak wbijemy na nowy lvl, ale fajnie, że będzie wyskakiwać okienko z odblokowanymi rzeczami :)
Ogólnie, nie jest źle :)

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Amelya » 7 maja 2015, o 10:59

Ja jestem na nie apropo wiadomości, które pojawiały się po pojedynkach. Jednak to było pomocne np. podczas "polowań" na Panie, a teraz muszę zapisywać na kartce i nick i godzinę...

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Execute » 7 maja 2015, o 11:08

Czemu nei można zmieniać wyglądu narzeczonego ???

Awatar użytkownika
teenshi
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 98
Rejestracja: 29 paź 2013, o 16:16

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: teenshi » 7 maja 2015, o 11:17

Natomiast kliknięcie "weź udział" po wykonaniu sesji też było używane bo wtedy miało się pewność, że będzie 100% szmaragd.

Zadania też mnie nie cieszą bo wchodziłam do nich z nudów czasem, a teraz nie mogę bo ich po prostu nie ma.

Że muszę się "nachodzić" do narzeczonego też mi się nie podoba. Gdy gram na telefonie wchodzenie w zakładki jest bardzo problematyczne, więc mam +1 utrudnień.

Brak wiadomości o pojedynkach to też utrudnienie... Nie chcę przyklejać kartki do laptopa żeby wiedzieć kogo wyzwać. Już kij, że "polowania" się wtedy urządza. Ale ja sobie czasem "trzymałam" kogoś do wyzwania na przyjęciu niezależnie czy silniejsza czy słabsza bo i takie, i takie są zadania.

I też czuję się pokrzywdzona, że tyle wydałam na zadania do narzeczonego.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2015, o 11:22 przez teenshi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
GinyBlue
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 15
Rejestracja: 30 gru 2014, o 12:05

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: GinyBlue » 7 maja 2015, o 11:22

Nie wiem jak Wam ale mnie ogólnie te zmiany sie wcale a wcale nie podobają :( Zadania??? lepsze nagrody??? gdzie ja sie pytam?
Codziennie inna.Bardziej dojrzała,mniej naiwna...

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Execute » 7 maja 2015, o 11:22

O widzisz. Ja ostatnio też często na tel siedzę szczególnie na przyjęciach, więc danie prezentu chłopowi czy pójście na randkę z nim jest w moim przypadku niemożliwe ..

Awatar użytkownika
teenshi
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 98
Rejestracja: 29 paź 2013, o 16:16

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: teenshi » 7 maja 2015, o 11:29

Dokładnie. I nie wiem jakie Was zadania powitaly, ale dla mnie "oddaj 39 głosów na FTV aby dostać 360$" nie jest żadną rewolucją tylko rozłożeniem moich wcześniejszych zadań w czasie.
Obrazek

Berpalla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2013, o 07:26

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Berpalla » 7 maja 2015, o 11:30

Plusy - nowe zadania, niektóre mogą być ciekawe :) Niektóre będą totalnie nieprzydatne, ale np jak ktoś i tak klika salon czy głosy by podnieść staty, to zawsze coś dodatkowego wpadnie :)

Nie wiem jak samouczek wygląda, ale przyda się, skoro wiele pań nie wie co do sprzęt do sesji zdjęciowych itd :)

Z zadaniami dla narzeczonego mocno nie fair. Wiem, że i tak nie mamy co liczyć na zwroty kosztów odblokowywania opcji, bo przecież fryzurka została, broda nam została itd, ale to baardzo nie fajne. Bardzo. Bardzo.

Bardzo nie fajne jest też usunięcie opcji szukania szmaragdów bez odebrania wcześniejszej próby. Jak się klikało weź udział, to nastepnym razem była wieksza szansa znalezienia, można było te procenty kumulować. Teraz czy masz 5%, czy 50, czy 100, tak samo musisz spróbować i nie ma bata :|

Nie wiem po kiego grzyba usuneliście logi z pojedynków. Przeszkadzały komuś? Przecież są istotne, w zbieraniu doświadczenia czy $, jak teraz poziomy podnosić czy statystyki? Bez kartki i długopisu ani rusz? Naprawdę uważacie to za ULEPSZENIE?

1 szm za poziom był śmieszny, ale moim zdaniem lepiej by było nie odbierać całkowicie nagrody, tylko ją zwiększyć, np by co poziom dostawać tyle szm jak wysoki jest nowy poziom. To by miało sens. A tak to odrobinę radości nam odebraliście :(

Reszta zmian całkiem ok, nie wszystkie konieczne, niektóre totalnie zbędne, ale da się przyzwyczaić.

Widzę, że w wyszukiwaniu pań do wyzwań usunięto też opcję wyszukiwania od poziomu. Dlaczego o tym nie wspomnialiście?

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Execute » 7 maja 2015, o 11:32

a ja już nie moge się zalogować . Ehhhh

Awatar użytkownika
Haaania
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 762
Rejestracja: 22 lip 2014, o 20:50

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Haaania » 7 maja 2015, o 11:35

Zmiany miały być na lepsze. Niestety wydaje mi się, że są na gorsze. Zaczynając od tych wszystkich zadań, żeby mieć narzeczonego. Tak jak dziewczyny napisały wyżej kwoty takich rzeczy w salonie nie należały do niskich. Z jakiej racji w tym momencie dziewczyny "zaoszczędzą" szmaragdy, a jak wiadomo przy organizacji przyjęcia potrzeba ich wiele.
Zadania miały być lepiej płatne... wykonując dzisiejsze zadanie tylko straciłam...
W dodatku nie mogę zmienić wyglądu narzeczonego. A wrzucenie go w zakładkę też jest utrudnieniem dla osób korzystających z telefonów.
Dlaczego zostały usunięte komunikaty o pojedynkach? To jest ulepszenie ? Myślę, że to znacznie utrudni grę.
Zmiany na nie.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2015, o 11:37 przez Haaania, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ansuu
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2012, o 13:30

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Ansuu » 7 maja 2015, o 11:37

Dla mnie te zmiany to jakiś żart.

Po pierwsze: Lepsze nagrody za zadnia, moje zadanie kup dwa aparaty dla narzeczonego (koszt 44 szmaragdy) nagroda 4 szmaragdy, czyli 40 jestem w plecy - gdzie tu sens i logika? Te zadania trzeba robić, czy można je olać jak nam się nie opłacają?
Po drugie: brak powiadomień o pojedynkach gdzie jesteśmy wyzywającymi, jak ktoś zbiera na podniesienie statystyki to te wiadomości były bardzo pomocne, teraz będzie o wiele trudniej cokolwiek podnieść.
Po trzecie: dlaczego zabraliście opcję przy sesji "weź udział", jeśli nie odebrało się szmaragdów?
Po czwarte: jak ktoś wyżej napisał, nie fair jest to iż zabraliście zadania dla narzeczonego. Powinniście zwrócić teraz to co pozostałe dziewczyny, które zdobyły go wcześniej wydały na niego.

Moim zdaniem zmiany na gorsze.

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Execute » 7 maja 2015, o 11:38

haha za zadanie żeby wysłać w prezencie 2 aparaty dla chlopa gdzie jeden 22 szmaragdy kosztuje, jest nagroda 4 szmaragdów. No , ale chyba to nie jest lepsza nagroda, stracić 44 szmaragdy żeby w zamian dostać 4 ? :whistling:

Niektóre opcje naprawdę są śmieszne, ale niektóre mi się podobają :)

Zablokowany