Nowe "mieszkanie" - 13 marca!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Nowe "mieszkanie" - 13 marca!

Post autor: MisAdmin » 10 mar 2014, o 17:15

Drogie Panie,

Miło nam poinformować, że na koniec tego tygodnia zaplanowaliśmy uruchomienie nowej i ulepszonej wersji mieszkania. Będzie ona oferować to co teraz, ale ma być szybciej i z nowym interfejsem łatwiej – mamy nadzieję, że bez błędów!

W nowej wersji dekorowanie mieszkania powinno być łatwe i przyjemne. Nie będzie czekania i długiego ładowania, koniec z wykorzystaniem wtyczki flash, brak specjalnych ciastek, koniec ze łzami! ;)

Na szczęście znaleźli sposób, aby zachować wszystkie elementy, które zostały obecnie ustawione w waszych pokojach.
Niestety nie będziemy w stanie skopiować ustawienia rzeczy w pokojach i można spodziewać się „bałaganu” po powrocie do "nowego" mieszkania. Dlatego prosimy wszystkich o zrobienie zdjęć pokoi do galerii lub zrzutów ekranu na komputerze – pozwoli to Wam na szybkie uporządkowanie mieszkań po powrocie.
Nie martwcie się o zakupione rzeczy – wszystkie elementy zostaną przeniesione do nowych mieszkań.

Dzień startu – czwartek 13 marca! ;)
Trzymajcie kciuki!

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: MisAdmin » 13 mar 2014, o 12:14

Dzień dobry,

Chciałbym poznać waszą opinię na temat nowego "mieszkania" w Arenie Mody - czy to zmiana na plus, a może minus?
Czy teraz będzie dla Was łatwiej, szybciej i przyjemniej? Oczywiście przed wyrażeniem opinii proszę o przetestowanie nowego interfejsu.

Wasze opinie zostaną przesłane do producentki gry :)

Awatar użytkownika
missdiana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 321
Rejestracja: 13 sty 2013, o 15:52
Kontakt:

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: missdiana » 13 mar 2014, o 12:22

Teraz przynajmniej widać pokój w całości no i najważniejsze można rozstawiać rzeczy wszędzie, a wcześniej ten kosz w prawym górnym rogu przeszkadzał. Jestem zadowolona.

P.S w grajdołku nie znalazłam kategorii "tapety".

Awatar użytkownika
Burkhart
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 92
Rejestracja: 8 cze 2010, o 16:02
Kontakt:

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Burkhart » 13 mar 2014, o 12:25

Ogólnie zmiana baaardzo na plus ale wkurzają mnie niektóre ramki kompletnie nieadekwatne do wielkości przedmiotu, np ramka dla małego pieska jest wielkości ramki dla lalki :/ Albo ramka do takiej różowej lampki którą mam w łazience (chyba z jakiegoś eventu) też jest nieadekwatna do wielkości lampy bo chyba z 3-4 razy większa. Poza tym super!!

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 785
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Vin » 13 mar 2014, o 13:41

Nowa opcja bardzo mi się podoba, teraz z chęcią umebluję sobie mieszkanie w końcu :D

Jedyna rzecz która w tej nowości mnie irytuje(albo błąd nie wiem) jest taka że mam np. kanapę - i ustawiam tej kanapie kolejność że ma być na samym końcu, potem nakładam na nią stół, lampę i inne głupoty - po czym mam ochotę kanapę przesunąć minimalnie w inną stronę, klikam na nią i automatycznie jej kolejność wskakuje na pierwsze miejsce. I tak się dzieje przy każdym kliknięciu myszką na dany przedmiot - często od nowa trzeba kolejność wszystkiego ustawiać.

No i przy każdym kliknięciu na przedmiot który chcę minimalnie przesunąć mi wyskakuje to okienko z opcjami i to trochę denerwuje je ciągle wyłączać ;/

PS. A o jakie drobne nieistotne zmiany chodziło?

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Xin xou » 13 mar 2014, o 14:45

Ogólnie opcja fajna, tak jak Vin może w końcu udekoruję to mieszkanie :D

Ale również nie widzę w grajdołku kategorii tapety. Jest kategoria widoki ale coś z nią jest nie tak, bo, raz, że nie chce się ten widok w mieszkaniu ustawić, a dwa, że raz mi pokazuje jedną tapetę, raz drugą, nie wyświetlają się wszystkie tapety na raz tylko pojedynczo.
Więc mam nadzieję, że ten błąd zostanie naprawiony, choć uwagi Vin też są dobre :)

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: kruella » 13 mar 2014, o 16:05

jak dla mnie fajna zmiana:) dobrze, że zlikwidowano ten kosz, denerwowało mnie, jak nie mogłam postawić, np. szfy w rogu bo była za wysoka:) jeszcze średnio umiem się w tym odnaleźć, ale jestem zadowolona:D
...

Awatar użytkownika
missdiana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 321
Rejestracja: 13 sty 2013, o 15:52
Kontakt:

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: missdiana » 13 mar 2014, o 17:10

Teraz, by się przydała kolekcja z nowymi meblami

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Enove » 13 mar 2014, o 17:47

Mi pół na pół.
Jedyny plus to brak tego kosza.
Beznadziejne okienko po najdrobniejszym przeniesieniu.
No i te prostokąty... Prostokąt psa jest wielkości lali ;>
Ale wstawię na plus. Łatwiejszy interfejs.

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Ania » 13 mar 2014, o 17:55

Podoba mi się to nowe mieszkanie. Przede wszystkim jest suwak zamiast irytujących strzałek, przez które dokopanie się do starych mebli było bardzo czasochłonne. Plusem jest też wspomniany już wcześniej brak kosza w górnym rogu mieszkania.

Awatar użytkownika
Alicee03
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 588
Rejestracja: 11 sie 2013, o 11:58
Lokalizacja: Ogromne mieszkanie w bloku
Kontakt:

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Alicee03 » 13 mar 2014, o 18:10

Minniee123 pisze: Beznadziejne okienko po najdrobniejszym przeniesieniu.
to jest najgorsze :thumbdown: :thumbdown: , ale przynajmniej nie ma tego okienka z flash :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
„Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.”

Awatar użytkownika
miszczudyoda
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2012, o 10:25

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: miszczudyoda » 13 mar 2014, o 20:10

Jak dla mnie denerwujące jest to, że np. biorę zasłonę, chcę od razu wziąć kolejną, a tu już cofnęło do ogólnych kategorii. A więc muszę wchodzić jeszcze raz do kategorii Zasłony, brać zasłonkę, potem jeszcze raz, bo karnisz itd...

Joannaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 10:32

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Joannaa » 13 mar 2014, o 21:37

Podzielam zdanie.
Burkhart pisze:Ogólnie zmiana baaardzo na plus ale wkurzają mnie niektóre ramki kompletnie nieadekwatne do wielkości przedmiotu, np ramka dla małego pieska jest wielkości ramki dla lalki :/ Albo ramka do takiej różowej lampki którą mam w łazience (chyba z jakiegoś eventu) też jest nieadekwatna do wielkości lampy bo chyba z 3-4 razy większa. Poza tym super!!

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Chintanika » 14 mar 2014, o 07:43

Generalnie bardzo mi się podoba nie ma okienka flesz i długiego czekania na wczytanie itp. , wreszcie zniknął kosz w rogu który był tylko zawadą.Pojawił się suwak zamiast strzałek co znacznie ułatwia i przyspiesza przeglądanie mebli.Jedyne to to wyskakujące okienko z opcjami przy próbie przesuwania przedmiotów po pokoju denerwujące strasznie.Jestem zadowolona i też może wreszcie z przyjemnością udekoruje swoje mieszkanko :).
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Nowe "mieszkanie" - dyskusja

Post autor: Daga » 14 mar 2014, o 22:42

W sumie zmiany są na lepsze, ale nie podoba mi się, że po ustawieniu jakiegoś mebla przenosi nas z powrotem do grajdołka, kiedy mamy do ustawienia kilka rzeczy z danej kategorii jest to trochę męczące. Nie podoba mi się również to, że nie można obracać okien :thumbdown:

Zablokowany