Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 21 paź 2020, o 18:32

Też mi się zdaje, że to jest kwestia podejścia naszej administracji. Ok, decyzję podejmują Bułgarzy, ale wszystko zależy od tego jak sprawa jest przedstawiona. Jeżeli pisze się do Bułgarów, suchą regułkę, że ktoś upierdliwy dopomina się o osiągnięcie od miesiąca to można się spodziewać, że to zleją.
Natomiast jeżeli wyjaśni się sprawę bardziej rzeczowo, napisze się, że taki rzadki przypadek, pewnie jeden na całą wersję, że jeżeli nie można przywrócić tego osiągnięcia, to może 10 diamentów, niech za to kupi sobie tą dodatkową energie. Cokolwiek. Jak to mówią na gadkę, wszystko można załatwić, trzeba jednak umieć rozmawiać, zaangażować się, a nie tylko odwalać pańszczyznę, bo czeka jeszcze 200 innych zgłoszeń do obskoczenia.

Cytując klasyka: "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi".

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Karodziejka » 23 paź 2020, o 11:15

Mam pewien problem i zastanawiam się co będzie. Po paru otwartych prezentach uzbierało się na moim koncie ponad 50 pomarańczowej energii. Do tego do następnego poziomu mam pare punktów doświadczenia. Czy jeśli wbije nowy poziom, to ta energia przepadnie i spadnie do 10? 🤔🤔
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasais
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 6 lip 2016, o 13:50

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kasais » 23 paź 2020, o 11:30

Nie wydaje mi się, żeby spadła do 10. Raczej zostanie tyle ile w tym momencie będzie na koncie. Będziesz stratna tylko o jednostki energii, które by się uzupełniły gdybyś w momencie wbicia lvlu miała 0.
Obrazek

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: monia318 » 31 paź 2020, o 08:54

Co do prezentów to dodam jeszcze od siebie, że też nie pomyśleli, albo zrobili to celowo. Miałam w kuferku pełno pomarańczowej energii. Trzymałam ją właśnie przykładowo na prezenty. Pewnie zresztą nie tylko ja. Oni zamienili ją na niebieską dzięki czemu odebrali nam szansę na uzbieranie jeszcze większej ilości dyń.

Uważam również, że konkurs piękności powinien wyglądać trochę inaczej. Mamy dany temat, robimy zdjęcie stylizacji i wstawiamy na ten konkurs. Kiedy chcemy to zmieniamy. Tak jak to jest w przypadku konkursu na przyjęciu. Dlaczego tak? Dlatego, że jeśli zależy nam na wygranej (a wiadomo ze stylizacją na temat łatwiej o wygraną) to cały dzień musimy latać w stylizacji zależnej od tematu konkursu. Nie możemy przebrać lali w ciągu dnia tak jak byśmy chciały.

Napisałam o tym do nich bezpośrednio na fb. Może jest jeszcze ktoś, kto się z tym zgadza? I mógłby również do nich napisać? Może im więcej zgłoszeń tym większa szansa, że coś z tym zrobią?

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Anabeliana » 31 paź 2020, o 10:29

Konkurs Piękności ma przypominać ten nieszczęsny Dom Gwiazd, który był niewypałem? Tam się wstawiało byle zdjęcie, byle stylkę i się żebrało o głosy i tu ma być to samo? Poza tym, kto teraz przebiera lalkę kilka razy dziennie, jak gra się zrobiła nijaka? Jestem na nie !! Na fb to można sobie też stękać i płakać i tak z tym nic nie zrobią...

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: monia318 » 31 paź 2020, o 10:44

Ale czy ja napisałam, że ma być domem gwiazd? Nawet go do tego nie porównałam. Robisz stylkę, wstawiasz ją i dalej rywalizujesz, a ktoś inny wybiera twoją bądź tą drugą. Nigdzie nie napisałam, że chodzi o żebranie o głosy. Wiesz co ja lubię przebierać lalkę po parę razy od tak dla własnej przyjemności. To tak jak z meblowaniem mieszkania.

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Anabeliana » 31 paź 2020, o 11:18

Ja to tak odebrałam, dla mnie to by był Dom Gwiazd. Też lubie przebierać lalkę ale to jak spartaczyli dużo po aktualizacji, gra jest nijaka, to się po prostu nie chce. Gdyby stylizacje były na temat w temat w KP, to może i bym poszła na "wstawianie" zdjęć" do tego, ale uważam, że to bezsensu, robić za każdym razem zdjęcie?

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 31 paź 2020, o 13:09

Jesli chodzi o energie to chyba jednak spada, wczoraj otworzylam prezent i dostalam 10 jednostek, chwile po tym wskoczyl mi level i zostalam tylko z 10 jednostkami po przejsciu na nastepny level.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Fleurrealess
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 139
Rejestracja: 21 sie 2013, o 11:13

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Fleurrealess » 14 lis 2020, o 23:22

Mi się ta aktualizacja bardzo podoba. Kiedyś jak nie spędzałam całego dnia na koszeniu co godzinę majętnych pań (a w pewnym momencie przestałam w ogóle takie znajdować) to miałam straszne zastoje z wbijaniem stat, teraz jest łatwiej się płynnie rozwijać. I fajnie, że już nie ma aż takiej zależności od klubów jeśli chodzi o prędkość rozwoju, bo kiedyś przynależność do klubu to był przymus Gram w AM od 7 lat i pomimo, że na początku nie byłam przekonana do aktualizacji to jednak bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 3 lip 2021, o 11:23

Minęło już trochę czasu i cóż mogę stwierdzić z tej perspektywy? Gra jest nudna, jak każda klikanka pozbawiona potrzeby i konieczności używania mózgu. Wielu starych graczy wypadło z tej zabawy. Zostali tacy, których trzyma towarzystwo. Tak jak ja. Gdyby nie klub, to bym dawno stąd znikła. Zresztą moja aktywność w porównaniu z poprzednią wersją ograniczyła się do 1/4. Co się zdecydowanie nie udało? KP i ograniczenie spamu. KP to patologia, gdzie nie ma żadnych zasad i reguł. Ten co to wymyślił był albo skrajnym idealistą, do którego nie dociera, że świat idealny nie jest, albo piwniczakiem, który zwyczajnie nie zna świata zapatrzony w swój monitor. Jak to działa wszyscy wiemy. Tęsknię za możliwością normalnego zarabiania porządnej kasy. Te ochłapy z KP to kpina. Przez te półtora roku moja postać tkwi w miejscu i drepcze nóżkami. Rozwój jest całkowicie niedostrzegalny. Kiedyś było widać, że ktoś się rozwija, a teraz tego nie widać wcale. Płynny rozwój? Pierwsze słyszę. I jakoś tego nie widzę. Druga rzecz, to ograniczenie możliwości oddawania głosów na jakąś osobę do kilku razy w tygodniu. Po co to zostało zrobione? Kompletnie bzdurny ruch, który jeśli miał ograniczyć wszędobylski spam, to się nie sprawdził. Spam ma się dobrze, nadal hula po grze aż niemiło. Dywizje, zwane też ligami, to taki pomysł na to by wyciągnąć kasę z graczy. Patrząc na pierwszą 10 to się zdecydowanie udał. Tylko czy to oznacza jakość? Co się według mnie udało? Z perspektywy tego czasu mogę potwierdzić swoje słowa, które gdzieś tu wpisałam zaraz po aktualizacji, we wrześniu czy październiku, że bardzo ułatwili zdobywanie zielonych. Niektórzy straszyli, że będzie ciężko. Mija czas, poziomy wpadają, a ciężko nie jest. Nadal bez problemu się zdobywa zielone na wszystko i jeszcze zostaje zapasik na potem. Nie udało mi się polubić tej nowej areny i to się nie uda. Klub to jedyny powód, że jeszcze się loguję, ale tak jak kiedyś z przyjemnością spędzałam tu czas, tak teraz wchodzę by zrobić codziennik, zbić energię i kliknąć event. Na przyjęcia nie chodzę, bo się nie opłaca na nie chodzić. Nagrody to taka ściema, że aż zęby bolą, a większość misji grupowych się nie udaje. Jak się ma zresztą udawać, skoro w nagrodę są punkty mody i to w tak śladowych ilościach, że nawet na waciki zabraknie. Kiedyś się siedziało 8 godzin i się siedziało, bo było warto (tak, pamiętam, nie zawsze było warto, ale od zmiany ze zlikwidowaniem gwiazdek już było), a teraz? Teraz te 4 godziny to strata czasu. Komu potrzebna sala na 1000 osób? Nikomu, 250 gości ciężko zgromadzić, bo ludziom się nie chce poświęcać czasu na bzdetne nagrody, które nawet nie są nagrodami, tylko jałmużną dla żebraków. Nie pisałam nic o butiku, bo dla mnie ta funkcja jest w zasadzie pomijalna. Niewiele wprowadza urozmaicenia do mojej gry.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 3 lip 2021, o 11:56

I ja się podpiszę pod tymi słowami, gra jest dosłownie denna 🤮🤮🤮 Tak jak Aeryn pisała siedzimy tutaj teraz dla ludzi, dla klubu, to jedyne co nas tutaj trzyma. Również twierdzę, że te KP to jedna wielka porażka.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 21 lip 2021, o 09:33

A tak oceniając profile pań do codziennika nasunęła mi się inna myśl. Prosiłabym o potwierdzenie bądź zaprzeczenie, bo może mi się to jedynie wydaje. O co mi chodzi? Już wyjaśniam. Klikając po profilach zauważyłam, że można zaobserwować dwie rzeczy, że niektóre dziewczyny są tak zmęczone tematami KP, że widać kiedy przebierały lalkę ostatni raz, a druga kwestia, widać kiedy mniej więcej ktoś przestał grać, albo zrobił sobie przerwę. I, co smutne, coraz częściej natykam się na takie profile ze stylkami sprzed jakiegoś czasu. Dziś na 10 losowych pań ponad połowa była nieprzebrana.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Gatta » 23 lip 2021, o 23:54

Odnosząc się najpierw do tematu powyżej, ja osobiście najczęściej trafiam w tym losowym przeskakiwaniu z profilu na profil do osób o bardzo niskch levelach, co dopiero rozpoczęły grę, albo takich, co ubierają/ustawiają makijaż i fryzurę swoim Paniom chyba z zamkniętymi oczami 😂
Jeśli chodzi zaś o KP, to nie mam większych zastrzeżeń. Jasne, czasem trafi się przegrać z Panią, która nawet nie jest ubrana na temat, ale to sporadyczne przypadki. Zdobywanie szmaragdów i to, że można ich używać w eventach jest bardzo na plus. Ogólnie aktualizacja mi się podoba 🙂
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 24 lip 2021, o 10:46

Kilka dni temu zdarzyła mi się zabawna sytuacja. Weszłam, po dłuższej przerwie, na appkę a tam co? Wyskakuje mi na twarz możliwość oceny z podpisem o treści mnie więcej takiej, żeby dać im 5 gwiazdek to będą mogli dalej rozwijać i ulepszać grę. Dalej ulepszać? Po tym jak ją całkiem zrujnowali? Serio? Dałam im jedną gwiazdkę i wyjaśniłam uprzejmie dlaczego jeszcze gram i jak niskie są szanse, że komukolwiek bym poleciła tę grę. Trzeba przyznać, że mają tupet "Daj nam 5 gwiazdek"... dałabym gdyby było za co.

Gatta zauważyłam, że ci co nie byli zbyt aktywni, tak jak ty, są zadowoleni, ponieważ gra najbardziej uderzyła w tych co byli aktywni, podnosili statystyki i teraz nie bardzo chcą ładować w grę więcej kasy. Kiedyś to była rywalizacja i tego najbardziej brakuje. W obecnym kształcie nie ma rywalizacji. I tak, jak zgodzę się z tym, że zielone zdobywa się łatwo i przyjemnie, tak KP to patologia i porażka.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Alice Morset » 24 lip 2021, o 18:18

Zgadzam się KP to porażka np. Dzisiaj nie ma na kogo głosować, większość pań ubrana w gotowce z Rajskiej przygody i co tu oceniać ja się pytam? Nawet jeśli klikniesz wstecz, to i tak wyskoczą ci te panie na które wcześniej nie zagłosowałeś. Jaki to ma sens? Zamiast pokombinować dorzucić kilka elementów z innych kolekcji, to nie bo po co :thumbdown: Irytujące to strasznie. X(

Gra podoba mi się, ale nie do końca, bo tak, jak wyżej zostało napisane. Brak rywalizacji między graczami robi swoje. Co nam po tym, że wykorzystamy wszystkie przepustki, jak i tak później siedzimy i kiśniemy. Kiedyś to było coś podnoszenie statystyk i skubanie bogatych dziewczyn, wtedy można było spędzać w grze całe godziny, a nie tak, jak teraz klikanie goni klikanie. :(

Podoba mi się też zmiana regulaminu i ciekawa jestem, na ile administracja się do niego zastosuje. Najbardziej ciekawi mnie, jak teraz poradzą sobie spamiary i czy wreszcie walka o podium będzie sprawiedliwa. Skoro nie można już promować i żebrać o głosy. :D
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

ODPOWIEDZ