Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Execute » 8 maja 2015, o 08:41

nie wiem czy też macie takie problemy, ale ja od 8 godziny wyzwalam AŻ jedną osobę .. nie mam ani słabszej, ani równej , ani silniejszej :wacko:
Nie wiem czy ktoś odpowiedział na to pytanie, a nie chce mi się czytać wszystkich stron: Czemu salon dla faceta nie działa? PRzed chwilą na telefonie byłam zalogowana, to salon dla niego działa bez zarzutów, na komputerze nic nie można zmienić ?

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Anasjenaa » 8 maja 2015, o 09:36

Ja jestem jeszcze przed przyjęciem i cieszy mnie ten brak zadań, ale uważam, że Panie które na tym straciły powinny otrzymać jakąś rekompensatę.

Natomiast denerwuje mnie brak ikonki z chłopakiem, ciągle zapominam tam klikać, co niestety opóźni moje postępy w grze. Ta zakładka powinna wrócić na swoje miejsce. Proszę, poprawcie to tak jak było ;(

A gra wiesza się już od rana, i ciągle mnie wyrzuca. Co się dzieje ? ?(

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: MisAdmin » 8 maja 2015, o 10:33

Aveline pisze:Nie wiem czy ktoś odpowiedział na to pytanie, a nie chce mi się czytać wszystkich stron: Czemu salon dla faceta nie działa? PRzed chwilą na telefonie byłam zalogowana, to salon dla niego działa bez zarzutów, na komputerze nic nie można zmienić ?
Spróbuj wyczyścić pliki tymczasowe na komputerze lub odświeżyć stronę za pomocą CTRL+F5/CTRL+R - o ile wiem, to ten problem powinien być już naprawiony. Sam sprawdzałem to kilka minut temu i jest już przycisk Zapisu zmian.

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Execute » 8 maja 2015, o 10:44

tak zrobiłam i działa już, dzięki :)

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Amelya » 8 maja 2015, o 15:16

Widzę, że raporty z pojedynków wróciły? Dziękuję! :)

Awatar użytkownika
Haaania
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 762
Rejestracja: 22 lip 2014, o 20:50

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Haaania » 8 maja 2015, o 15:37

Dziękujemy za przywrócenie logów z pojedynków ;)

Awatar użytkownika
Lillien
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2014, o 08:29

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Lillien » 8 maja 2015, o 16:29

Cieszę się, że przywrócono logo wyzywania. :)
Według mnie ten telefon zbyt przeszkadza. Uważam, że na miejscu telefony powinien znaeźć się chłopak/narzeczony, a telefon na pasku.
Po za tym fajnie, że usunięto zadania dla narzeczonego. Był to duży wydatek. Jestem przed przyjęciem, ale uważam, że każda pani która przechodziła przez te zadania powinna dostać przynajmniej 50% odszkodowania, bo w końcu jakaś sprawiedliwość, a korzystały z tych rzeczy i powinne je zatrzymać.
Wielkim minusem jest ten błąb "Bad502" czy jakoś tak. Ciągle wyrzuca z gry. Często nie mogę się zalogować.

Tynian
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2014, o 09:56

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Tynian » 8 maja 2015, o 16:36

Ja ponawiam pytanie czy przywrócicie opcje szukaj ponownie przy zbieraniu szmaragdów?

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Dissia » 8 maja 2015, o 16:41

Ale po co ta opcja spowrotem?

Awatar użytkownika
Manila
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2011, o 09:38

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Manila » 8 maja 2015, o 16:51

By inne polowały na kase od innych Pań :thumbdown:

Awatar użytkownika
Burkhart
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 92
Rejestracja: 8 cze 2010, o 16:02
Kontakt:

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Burkhart » 8 maja 2015, o 17:19

Chociaż nadal nie jestem zbyt zadowolona z tej aktualizacji to muszę oddać, że BARDZO miło jest widzieć przywrócone logi! Zawsze to coś na plus i fajnie, że Administracja tak szybko to z Bułgarami dogadała, dziękuję :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2636
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Regelinda » 9 maja 2015, o 00:08

Opcja ponownego szukania przy zbieraniu szmaragdów jest, jak dla mnie zbędna. Uważam, że nie ma ona wpływu na to, czy szmaragdy się znajdzie, czy nie. Mi wręcz przeszkadzała, bo zdarzało się, że na telefonie wcisnęłam to, zamiast odebrać szmaragdy przy 100% pewności. A co do zdania, że przy niskim procencie niektóre panie szukały ponownie, nie sprawdzając, czy w ogóle coś udało im się wygrać, to nie raz zdarzało się, że przy 15% dostawałam 2 szmaragdy, a przy 90% nic. Więc dlaczego przy niskim prawdopodobieństwie nie sprawdzać? Ja sprawdzam zawsze.

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Tuśka » 9 maja 2015, o 08:48

Regelinda- dokładnie, przecież zawsze jest te kilka procent trafienia :) (Właśnie teraz miałam 100% i wygrałam 1 szmaragd)
System zadań jest beznadziejny teraz mam: Wyślij 2 prezentów do chłopaka! Nagroda: 2 szmaragdy. Aha, fajnie :D
Okienko z odblokowanymi rzeczami na poziomie- ekstra :thumbup:
Szkoda, że wafla przenieśli do paska- będę o nim zapominać :(
Przeniesienie minigier do wesołego miasteczka- całkiem dobry pomysł.
No i mnie najbardziej boli usunięcie zadań dla wafla- dlaczego? Tyle mu kupiłam a te nowe panie nie będą musiały kupić nic? Żenada :(
Cieszy mnie jednak, że dostaniemy ciuchy i diamenty! :thumbsup:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wadera
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 149
Rejestracja: 27 mar 2014, o 09:32

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Wadera » 9 maja 2015, o 09:18

I ja bardzo się cieszę z przywrócenia komunikatów.

Co do zadań dla chłopaka, mam pewność, że i w tym wypadku twórcy jakoś odpowiedzą na skargi ( albo je przywracając, albo w jakiejś części rekompensując paniom poniesione, zbędne koszty).

Jeśli o zadania chodzi - już się nie skarżę (i tak nigdy ich nie wykonywałam), ino piszę aby zwrócić uwagę na błąd. Otóż dziś dostałam do wykonania mission impossible (chyba, że jak zwykle o czymś nie wiem). Mamć wysłać w prezencie pasożytowi dwa aparaty - lecz nie mam takiej opcji w panelu chłopak (jestem na 21 poziomie).
Tynian pisze:[CIACH]
A miałaś zakupiony ekwipunek tj. puderniczka lub aparat? Od samego początku kiedy gram w AM nigdy nie zdarzyło żebym miała mniej szans po ponownym kliknięciu.
Proszę nie cytować posta znajdującego się bezpośrednio nad Tobą. // Casandra95
Tak, miałam. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2636
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Aktualizacja Areny Mody - 7 maja 2015 - dyskusja

Post autor: Regelinda » 9 maja 2015, o 09:31

Wadera, prezentów do dania chłopakowi / narzeczonemu jest 5. Trzeba je tylko przesunąć w poziomie w lewą stronę. Tzn. paskiem pod prezentami musisz przesunąć w prawo, a prezenty przesuną się w lewo :D

Zablokowany