Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: MisAdmin » 20 mar 2017, o 21:26

Obrazek

Droga Pani,

Jak bardzo chciałaś zobaczyć wiosenną kolekcję w grze? Bo my bardzo!
W centrum handlowym czekają na Ciebie kolorowe stroje z nowymi pozami i pupilami.
Zapraszamy do wspaniałych zakupów!

Nie marnujcie czasu, bo kolekcja będzie dostępna tylko do 28 marca, godziny 13.

Jest to powtórka kolekcji z 2015 roku.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: Katriel Tremaine » 21 mar 2017, o 13:07

Pieski, duuuużo piesków ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: aniaania » 21 mar 2017, o 13:18

mam mieszane uczucia co do tej kolekcji :S to co mi się podoba to za diamenty, a pozy z nogami za szm są jakieś dziwne :huh: żeby ukryć tą trzecia nogę to wystarczy szal za dolce albo przynajmniej torby za szm, czy muszę kupić pozę na di? (dla mnie to nowość, nie grałam jeszcze jak była pierwszy raz)
zastanowię się czy kupić co za di, bo z nimi zawsze u mnie krucho, nad rzeczami za szm musze się zastanowić bo póki co nie jestem przekonana, standardowo wykupię wszystko za dolce dla pkt, mało rzeczy więc nawet lewitujący kubek i niepasujące mi buty wpadna. mam nadzieję że uda mi się gdzieś zobaczyć jak wyglądają te nogi w połączeniu z szalem i torbami
Ostatnio zmieniony 21 mar 2017, o 13:37 przez aniaania, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: Nadiya » 21 mar 2017, o 13:36

Fajna kolekcja, nie było mnie jeszcze wtedy w grze, wiec dla mnie nowa. A psiaki słodkie :thumbsup: Wystarczy tęczowy szal za $$$ czy ten w kilku kolorach za szm lub torba za szm żeby ukryć trzecią nogę :) Już wypróbowałam :)

Awatar użytkownika
carola18
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 120
Rejestracja: 29 mar 2016, o 12:09

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: carola18 » 21 mar 2017, o 14:01

Kolekcja super, bardzo mi do podoba, ale niestety prawie połowa i co najładniejsze za diamenty :( i ten mały mankament z trzecią nogą nie jest fajny :/

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: Bezgraniczny » 21 mar 2017, o 17:01

Cieszę się z powtórki, bo mogę dokupić resztę rzeczy, których nie udało mi się zdobyć za pierwszym razem :D

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: Bella Isaura » 21 mar 2017, o 17:34

:thumbup: :thumbdown: pół na pół w moim odczuciu. Mało rzeczy za szmaragdy i dolary, więc niewiele z tego skorzystam. Poza tym te dziwne, dziwne i jeszcze raz dziwne pozy z trzema nogami, lub przedmiotami zawieszonymi w powietrzu 8| głupio to wygląda i nijak. Jedno co mi przypadło do gustu to husty i torba z kwiatami. Dla mnie to nowość ta kolekcja bo nie było mnie w grze gdy była po raz pierwszy :)
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: Katriel Tremaine » 21 mar 2017, o 18:31

Jeśli się kupi pelerynkę za diamenty to kubki nie lewitują, lala trzyma je w rękach. Też bym wolała żeby było więcej rzeczy za dolce, za szmaragdy to niekoniecznie, bo ich nie mam (przyjecie w trakcie organizowania), ale z drugiej strony to pozy przeważnie są za di, więc nie jestem zaskoczona. Psiaki muszę mieć, koniecznie, nawet się nie zastanawiam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 472
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: charmed » 21 mar 2017, o 18:50

Znów mam spokój. Ostatnim razem wykupiłam wszystko za $ i szmaragdy i teraz zostały mi tylko rzeczy za diamenty, których nie zamierzam wydawać na tę kolekcję.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: Regelinda » 21 mar 2017, o 19:09

Bella Isaura, po to właśnie są chusty, żeby zasłonić trzecią nogę.

pupma
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, o 10:46

Re: Stylistka Tygodnia - Dyskusja

Post autor: pupma » 23 mar 2017, o 17:01

ważam,że są bardzo ładne stroje na które nie trzeba wydawać diamentów a cena w postaci $ nie jest wygórowana. Myślę,że to kwestia nastawienia i chęci zrobienia czegoś z niczego.

Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. /monix23

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: Katriel Tremaine » 28 mar 2017, o 15:33

Kupiłam wszystko co chciałam, zostało tylko to czego bardzo mocno nie chciałam, a teraz pozostaje czekać na jakąś nową atrakcję.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Kolekcja Wiosenna - do 28 marca.

Post autor: aniaania » 28 mar 2017, o 15:55

ja kupiłam tylko rzeczy za dolce i z rzeczy za szm pozę ze spódnicą i tą torbę z kwiatami. do końca zastanawiałam sie nad pozą ze spodniami, ale nie mogę się do końca przekonać do tej pierwszej, więc tą drugą sobie darowałam, reszta rzeczy nie spodobała mi się jakoś szczególnie więc sobie darowałam, trzeba oszczędzać szmary bo trochę z nimi ostatnio kiepsko a jakoś mi czasu brakuje żeby siedzieć na grze jak są przyjęcia. za di podobało mi się część rzeczy, ale jak na moje możliwości ceny były jednak za wysokie i sobie darowałam. ciekawe czy doczekamy się w tym tygodniu czegoś nowego czy trzeba będzie czekać aż się event skończy ?(

Zablokowany