Sportowa kolekcja - do 11 stycznia.

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Sportowa kolekcja - do 11 stycznia.

Post autor: Enove » 6 sty 2018, o 22:03

Mili29 pisze:No Ale w Kolekcji, to Akurat, wiadomo, co jest. Co innego Eventy.
Nie licząc banera, gdzie może być max 10% ubrań z kolekcji, to nic nie widać

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Sportowa kolekcja - do 11 stycznia.

Post autor: Chintanika » 6 sty 2018, o 23:37

Też uważam że fajnie że Regelinda wrzuca takie zestawienia tego co jest w kolekcji.Brakowało mi takiego czegoś właśnie, czasem chciałam zobaczyć z jakiej kolekcji pochodzi dany ciuszek który zobaczyłam u którejś z pań a nie kojarzyłam i trudno było ustalić.Czasem jak wchodzi powtórka a już część rzeczy już mam to fajnie móc zobaczyć bo jest tego wszystkiego źr po jakimś czasie się nie pamięta co jest z jakie kolekcji.Szacunek za że Ci się chce Regelinda bo to jest jednak spory nakład pracy :) . Wypadało by uszanować czyjąś inicjatywe i dobre chęci a nie obrażać,nawet jak komuś wydaje się zbędna.
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Sportowa kolekcja - do 11 stycznia.

Post autor: Katriel Tremaine » 7 sty 2018, o 00:23

Ech co ta zawiść z ludźmi robi... Pamiętam jedną z kolekcji dla narzeczonego, gdzie Reg nie robiła zestawienia, to sama się zapytałam dlaczego i poprosiłam żeby zrobiła. Teraz się może nie przyda, ale kiedyś i komuś tak. Reg robi zestawienia eventów i kolekcji w sposób przejrzysty i bardzo profesjonalny. I nawet jeśli ktoś jej nie lubi, to zanim palnie coś nieprzemyślanego powinien się lepiej ugryźć w język. Reg ja ze swej strony bardzo dziękuję za to co dla nas robisz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Sportowa kolekcja - do 11 stycznia.

Post autor: aniaania » 7 sty 2018, o 13:00

jak oglądałam spojlery to nie mogłam się doczekać kiedy ją w końcu dodadzą, w szczególności nie mogłam się doczekać tych póz. ale teraz jak już jest to coraz bardziej się zastanawiam czy podobają mi się na tyle żeby wydawać po 10 di :S

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Sportowa kolekcja - do 11 stycznia.

Post autor: Psyche » 7 sty 2018, o 13:49

Kolekcja świetna a dywan z pieskiem rozwalił mnie na łopatki :love: Regelindo proszę, wklejaj dalej ciuszki :D To bardzo przydatne, nawet jak już wykupię kolekcję to czasem lubię sobie wrócić i zobaczyć jakie kolory były dostępne i w jakich cenach.

Zablokowany