Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: MisAdmin » 13 wrz 2016, o 20:32

Obrazek

Ale ten tydzień szybko przeleciał! Był Nowy Jork, a już witamy Londyn.
Nowy strój oraz meble czekają na Ciebie! Do tego oczy do nowej twarzy.
Pamiętaj, że aparaty i zdjęcia można wykorzystać tylko w tym tygodniu.

Życzymy udanej zabawy w Londynie!



Nagrody do zdobycia w Londynie
(kliknij, aby powiększyć)

Obrazek

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Execute » 14 wrz 2016, o 13:45

a ja mam pytanie, czy meble takie jak np. sofa, fotel, czy dodatki: obraz, poduszka - czy można zdobyć po więcej niż 1 sztuce? Czy wszystko wpada po 1 ?:)

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Bella Isaura » 14 wrz 2016, o 13:50

myślę że pojedynczo. Odkąd tu jestem to nigdy mi się nie zdarzyło by coś wypadło podwójnie poza szmaragdami i dolarami :D
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: charmed » 14 wrz 2016, o 13:51

Golf fajny, ale ta spódnica :thumbdown:
Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć jak najwięcej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2016, o 21:32 przez charmed, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Latika » 14 wrz 2016, o 15:15

Torebka i golf super. Meble jeszcze ładniejsze niż w NY. :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Regelinda » 14 wrz 2016, o 15:21

Zakochałam się w tapecie :love:

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Execute » 14 wrz 2016, o 15:29

strasznie się ciszę z biżuterii, tej jak i tej z NY, bo biżu to nieodłączny element moich stylizacji :love: oczyska są przeecudne :love:

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Anasjenaa » 14 wrz 2016, o 15:50

tapeta jest boska :love:

na razie pierwszy strzał i skrzynka czerwona na listy się trafiła :D

Awatar użytkownika
AgathaL
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 165
Rejestracja: 3 sty 2014, o 22:33

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: AgathaL » 14 wrz 2016, o 15:58

Fajnie, że znów są mebelki... Torebka i spódnica też super. Oczy mi się nie podobają... I niestety przegapiłam New York, bo myślałam, że do 15.09 jest ;( , trafiłam tylko kilka mebli za free i nawet nie mam płaszcza ;( Zawsze diamentów używam na sam koniec wydarzenia, teraz to się zemściło. Jeszcze nigdy mi nie było tak szkoda rzeczy z eventu ;(

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: theaneczka120 » 14 wrz 2016, o 16:14

Ja tez z NY nie dostałam płaszcza i bardzo tego żałuje... Ten tydzień mi się jakoś tak mniej podoba, tylko kolczyk do pępka jest ciekawy ;)
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Bezgraniczny » 14 wrz 2016, o 17:35

Hmm, chyba odpuszczę sobie ciuszki z tego tygodnia. :thumbdown: Jedynie torebka jest warta uwagi :S
A oczy.. :huh:
Obrazek
edit. tak wiem, że pani na każdym ze zdjęć patrzy się w inną stronę. :D

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Execute » 14 wrz 2016, o 17:44

to fakt, mogli się trochę bardziej postarać z oczami, bo większość wygląda tak samo, ale to nie zmienia faktu, że zauroczyły mnie :love: ciekawa jestem, jak będa wyglądały usta :love:

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Kate » 14 wrz 2016, o 18:02

Jak dojdę do kolczyków... to będzie dobrze. Mogę zapomnieć o tej pięknej torebce, bo te wydarzenia są tylko dla tych, co kupują di. Kiedyś na IS było wydarzenie tylko za dolary. Jedyne w całej historii IS i AM, które przeszłam. Może tutaj taki event będzie. Może pora do nich napisać, aby takie było, chociaż raz mieć wszystko. Czuję tutaj w grze, jak kosmitka, bo chyba jestem jedyna z nielicznych osób w grze, która nie przechodzi całego wydarzenia lub chociaż połowy. Dobrze, że trochę ubrań przeszło z IS, bo moja garderoba byłaby uboga. Już doszła do takiego etapu, gdzie nie wiem, co ubrać lalce, bo już prawie wszystkie ubrania wykorzystałam, a nowe nie mam, co liczyć, bo wydarzenia potrzebują wkładu dużej ilości di, których prawie nigdy nie mam. Przepraszam, musiałam to napisać. PS. Nie zależy mi bardzo na wirtualnych ubraniach, ale skoro jestem w grze kilka lat, też mi się coś należy, a kupować di dla nie zamierzam. Nie mam pojęcia, jak długo pociągnę, bo jestem już zmęczona grą, która miała być świetną rozrywką. Niestety już nie jest. Pozdrawiam.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Bella Isaura » 14 wrz 2016, o 18:47

Kate nie tylko Ty masz takie odczucia że "wydarzenia potrzebują wkładu dużej ilości di, których prawie nigdy nie mam" tak samo nie jesteś osamotniona w tym że jesteś jedyna "która nie przechodzi całego wydarzenia lub chociaż połowy". Ja jestem tu od 3 miesięcy a więc znacznie mniej niż TY i mam dokładnie takie same odczucia. Ale kogo to obchodzi, gra toczy się swoim rytmem i to nie jest ważne, bo wydarzenia zawsze są kombinowane pod graczy którzy używają diamentów,a reszta nie jest ważna. Lecz kiedy wspomniałam na ten temat na forum ( bo przecież służy do tego aby dyskutować i wyrażać swoje opinie itp. zostałam wręcz zlinczowana :whistling: i przypisano mi słowa których nawet nie użyłam, ha ha :D więc uznałam że chrzanię to i zbieram tylko tyle ile się trafi,bo gra na tym polega a bez sensu jest tracić swoją pozytywną energię na grę która ma być tylko rozrywką a nie wyścigiem szczurów kto lepszy i że ma więcej, to nie jest prawdziwe to tylko gra, która ma służyć przyjemnosći itp.
To co zbiorę to Ok. Czy będzie to jedna rzecz czy 10 rzeczy nie ma już dla mnie znaczenia.Poza tym te najładniejsze i tak zawsze są na samym końcu do którego nigdy nie jest się wstanie dojść bez diamentów ale i większość garderoby w danym evencie bywa że nie jest w moim guście ani stylu. Także szału nie ma i głowy nie urywa z efektu WOW. A to zdobywanie i tak się w końcu nudzi, bo w sumie nic się nie dzieje nie ma w tym żadnej akcji. Nie będę wariować z powodu gry że muszę mieć wszystko w całości bo i tak wiem że nie ma takiej opcji ani możliwości aby bez diamentów przejść całość wydarzenia w tak krótkim czasie z takim ogromem plansz przy wykonaniu ruchu raz na dzień, albo co 12 godzin. Także nie łam się dziewczyno tylko zwyczajnie olej i spróbuj zmienić podejście do tego a wówczas będzie Ci się przyjemniej grało - Takie jest moje zdanie :D POZDRAWIAM :thumbup: 8o
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2016, o 18:58 przez Bella Isaura, łącznie zmieniany 1 raz.
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Tygodnie Mody - Londyn - do 21 września!

Post autor: Kate » 14 wrz 2016, o 18:57

Dziękuję Bella Isaura... przynajmniej jesteś ktoś, kto mnie rozumie. Ten nie raz zostałam zlinczowana i ciągle mi zarzucają, że ciągle narzekam. Postanowiłam grać dla relaksu, a gry nie chce opuszczać, bo są tam ludzie, dla których warto zostać.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Zablokowany