Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Zapoznaj się z historią konkursów przeprowadzonych na forum
Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2589
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Regelinda » 5 lip 2023, o 21:46

Zapraszamy do dyskusji na temat Konkursu - Letnie sukienki
Życzymy udanej zabawy!

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja

Post autor: Gatta » 7 lip 2023, o 18:29

Czy miniaturki elementów użytych w stylizacji mogą być w formie screena z garderoby, czy muszą być linkami do grafik? Gram w apce, więc łatwiej zrobić screena 😉

Jeśli nie ma innej możliwości, to oczywiście może być taka forma podania wykorzystanych ubrań. :) Reg
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2589
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja

Post autor: Regelinda » 2 sie 2023, o 22:39

Zasady głosowania użytkowników:
  • Głosowanie trwa do: 08.08.2023 r.
  • Głosujemy poprzez wybranie 3 prac, które najbardziej nam się podobają, uzasadnienie swojego wyboru i ustawienie ich w podium punktowane następująco:
    I - 6 pkt.
    II - 4 pkt.
    III - 3 pkt.
  • Praca z największą ilością punktów zostanie nagrodzona nagrodą użytkowników nr 1, a następna w kolejności praca otrzyma nagrodę użytkowników nr 2.
  • Uczestniczki konkursu nie mogą głosować na zgłoszone przez siebie prace.
  • Do każdego głosu należy dołączyć przynajmniej krótkie zdanie opisujące, dlaczego to właśnie ta praca została przez Was wybrana.
  • Posty edytowane nie będą brane pod uwagę podczas zliczania głosów.
  • Posty bez uzasadnienia nie będą brane pod uwagę podczas zliczania głosów.
  • Każda użytkowniczka forum może zagłosować tylko jeden raz w danym konkursie.
  • W przypadku remisu nagrodę otrzymuje ta praca, która zyskała najwięcej wskazań na I miejscu. Jeżeli i to nie rozstrzygnie remisu to brana jest pod uwagę ilość wskazań na II miejscu, a gdy i to nie pomoże wówczas decydować będą wskazania na III miejscu. W przypadku nierozstrzygniętego w ten sposób remisu, decyzję o nagrodzie podejmuje Team Areny Mody.
  • Każda forma spamu, proszenie lub nakłanianie do głosowania jest zabronione! Chodzi zarówno o wiadomości prywatne w grze i na forum, komentarze w profilach, jak również wiadomości na innych stronach www (np. facebook). Każda Pani rozsyłająca tego typu wiadomości zostanie zdyskwalifikowana. Proszę zgłaszać takie przypadki do moderatora prowadzącego konkurs zawsze dołączając screen PW/komentarza. Wyłącznie uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Tylko moderator wie, kto zgłasza takie sytuacje. Uczestniczki konkursu nie otrzymują informacji na temat osoby zgłaszającej.
  • Przykład poprawnie oddanego głosu:
    I. 321 - podoba mi się, że żółta kaczuszka pasuje do tła i wanny.
    II. 654 - zwróciłam uwagę na twarz, jest bardzo zrelaksowana i przyjazna
    III. 987 - praca urzekła mnie swoją zwiewnością i elegancją

Prace biorące udział w konkursie:

Wytyczne

Oczekiwaną formą pracy było zdjęcie Pani w dowolnej tematycznie stylizacji w której wykorzystano letnią sukienkę. A oto dodatkowe wytyczne:
  • użyte sukienki mogły być dowolnej długości, ale nie mogły mieć długich rękawów;
  • nie należało używać spódnic, bluzek i spodni; wyjątkiem były pozy - pod warunkiem, że zabronione elementy zostały dobrze ukryte;
  • stylizacja powinna się składać z dokładnie 5 elementów garderoby (pozy były traktowane jako jeden element)


    1
    Obrazek



    2
    Obrazek



    3
    Obrazek



    4
    Obrazek



    5
    Obrazek



    6
    Obrazek



    7
    Obrazek



    8
    Obrazek



    9
    Obrazek



    10
    Obrazek



    11
    Obrazek



    12
    Obrazek



    13
    Obrazek



    14
    Obrazek



    15
    Obrazek



    16
    Obrazek



    17
    Obrazek



    18
    Obrazek



    19
    Obrazek



    20
    Obrazek



    21
    Obrazek



    22
    Obrazek


    Zapraszam do głosowania

Katrina
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 27 paź 2019, o 13:15

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Katrina » 5 sie 2023, o 11:02

I. 7 - Lekka, zwiewna stylizacja. Twarz słodka i niewinna. Bańki mydlane kojarzące się z beztroskim latem.
II. 16 - Letnie słońce grzeje bardzo mocno. Od razu widać, że lali jest bardzo gorąco. Aż ociera pot z twarzy, a niesforne kosmyki włosów przyklejają się do czoła. Wszystkie dodatki pasują do siebie.
III. Prosta zwiewna sukienka, wiatr we włosach. Fajne dodatki w postaci okularów przeciwsłonecznych i chustki we włosach. To prawdziwie wakacyjny look 😊

Głosy nie mogą być wzięte pod uwagę, ponieważ brakuje numeru pracy na III miejscu. Można jeszcze raz wysłać poprawne głosy w nowym poście. /Reg :)

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Alice Morset » 5 sie 2023, o 14:34

I. 5. - podoba mi się zestawienie kolorów w tej stylizacji.
II. 15. - zwróciłam uwagę na twarz, która jest przysłonięta dużym kapeluszem, a to sprawia, że pani sprawia wrażenie tajemniczej. Natomiast stylizacja jest bardzo letnia i przyjemna dla oka.
III. 16. - praca urzekła mnie swoją prostotą i elegancją
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Neasa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2023, o 19:22

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Neasa » 5 sie 2023, o 14:48

I. 19 - podoba mi się taki lekko marynarski styl, sukienka w paski, buty z kotwicą. Z jednej str długa sukienka chroni przed słońcem ale czuć w niej lekkość :)
II. 11 - podoba mi się dobór dodatków do sukienki i tu też czuć tę lekkość mimo, że sukienka maxi ;)
III. 14- fajne pastelowe kolory na sukience, idealne na lato, moją uwagę zwróciły też kwiaty we włosach a tekże taka delikatność bijąca z tej stylizacji.
W grze od czasów IS ;) z przerwami.

Katrina
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 27 paź 2019, o 13:15

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Katrina » 5 sie 2023, o 15:35

Przepraszam za pomyłkę. Wysyłam mój głos jeszcze raz:
I. 7 - Lekka, zwiewna stylizacja. Twarz słodka i niewinna. Bańki mydlane kojarzące się z beztroskim latem.
II. 16 - Letnie słońce grzeje bardzo mocno. Od razu widać, że lali jest bardzo gorąco. Aż ociera pot z twarzy, a niesforne kosmyki włosów przyklejają się do czoła. Wszystkie dodatki pasują do siebie.
III. 11 - Prosta zwiewna sukienka, wiatr we włosach. Fajne dodatki w postaci okularów przeciwsłonecznych i chustki we włosach. To prawdziwie wakacyjny look 😊

Awatar użytkownika
Renfri
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2022, o 16:05

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Renfri » 5 sie 2023, o 18:45

I. 21 - Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to sukienka, a drugie to włosy. Jak się przyjrzeć to wygląda jakby wiatr rozwiewał rysunki na sukience razem z włosami. Bardzo kreatywnie.
II. 5 - Podobają mi się użyte kolory i poza, stylizacja jest przez to bardzo wyrazista, na pewno wyróżniałaby się z tłumu.
III. 3 - Użyta sukienka jest idealna na lato, przy czym użyta poza z kiwi pokazuje słodkość i niewinność.

Awatar użytkownika
Chusy
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2018, o 17:48

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Chusy » 7 sie 2023, o 10:58

I. 15 - Sukienka sama w sobie jest piekna, a w polaczeniu z kapeluszem i poza lala wyglada lekko i tajemniczo.
II. 20 - Podobaja mi sie piaskowe kolory, i fajny wakacyjny look.
III. 21 - Orientalny klimat przypadl mi do gustu. Wyglada jak wyjeta z japonskich historycznych rycin.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: LaFemmeNikita » 7 sie 2023, o 17:56

I. 5 - Świetny jest kolor tej stylizacji, jaskrawy, wyrazisty, bardzo dobrze komponuje się z kwiatowym dodatkiem. Dobrze dobrane kolczyki.
II. 16 - Pani swoją stylizacją przyćmiewa nawet słońce :) Biały kolor sukienki idealny na upały, do tego nieprzesadzona, idealnie dopasowana biżuteria.
III. 12 - Stylizacja niczym z wakacji na karaibskiej wyspie. Nieskomplikowanie, luźno, kolorowo - lato w pełni plus zimny deser dla ochłody.

makabra6
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 13:15

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: makabra6 » 9 sie 2023, o 07:59

I. 21. Niesamowity azjatycki klimat, niezwykle pomysłowe podejście do tematu, piękna twarz, fryzura i ozdoba na włosach.
II.2 - słodka twarz, klimat bardzo wakacyjny, wszystko idealnie dopasowane
III. 14. - świetnie wykorzystana poza, wakacyjny luz i radość wypisana na twarzy

Głosy nie mogą być wzięte pod uwagę, ponieważ zostały oddane po upływie wyznaczonego terminu. /Reg :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2589
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Regelinda » 12 sie 2023, o 20:14

Głosowanie zostało zakończone

Wyniki głosowania zostały opublikowane w wątku Konkurs - Letnie sukienki

1. Alice Morset
2. ravbith
3. Ada11 - wyróżnienie
4. Avivia - wyróżnienie
5. Carmelia - wyróżnienie, nagroda użytkowników 1
6. Katrina - wyróżnienie
7. Gatta
8. Lucrecia Montesinos - wyróżnienie
9. Renfri
10. Vampirka
11. Sysiaツ
12 Hermena - III miejsce
13. Drusilla
14. gossiia - wyróżnienie
15. Polynesia - I miejsce, nagroda użytkowników 2
16. Marielle - II miejsce, nagroda użytkowników 1
17. Miray
18. Blanca
19. VIVIANA
20. Depeche Mode - wyróżnienie
21. Verso - wyróżnienie
22 Lea Chang

Dziękujemy za udział w konkursie

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: LaFemmeNikita » 13 sie 2023, o 00:48

Na pewno głosy zostały dobrze policzone?
Powinna chyba wygrać praca numer 5, zdobyła 16 punktów (6+6+4)
Praca numer 16 zdobyła 11 punktów (3+4+4) powinna zająć drugie miejsce.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2589
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs - Letnie sukienki - dyskusja i głosowanie

Post autor: Regelinda » 13 sie 2023, o 13:09

Dziękuję za czujność i przepraszam za pomyłkę w podliczaniu głosów. Zrobię wszystko, żeby taka sytuacja w przyszłości się nie powtórzyła, bo jest ona niekomfortowa chyba dla każdego. Głosy zostały na nowo sprawdzone i podliczone.

Z uwagi na to, iż prace które pierwotnie zostały sklasyfikowane na pierwszym i drugim miejscu przesunęły się o jedno miejsce dalej i obecnie zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce, została podjęta decyzja, aby przyznać dwie pierwsze nagrody za zajęcie pierwszego i drugiego miejsca oraz jedną drugą za zajęcie trzeciego miejsca.

Prawidłowe wyniki zostały podane w wątku konkursowym oraz przesyłane dalej, celem dodania nagarów na konta laureatek.

Jeszcze raz przepraszam za błąd i dziękuję LaFemmeNikita za wyłapanie go.
Wszystkim laureatkom gratuluję i zapraszam do brania udziału w kolejnych konkursach. :)

Zablokowany