Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Makoto
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 3 cze 2015, o 21:54

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: Makoto » 29 maja 2016, o 17:31

ja w małych miałam auto i jedną fryzurę, w średnich sukienki i fryzure, w dużych sukienki i dwie fryzury, oprocz tego buty, bransoletke, kolczyki, torebki, plus bonusy, szmargdy itp

Awatar użytkownika
luk7a
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 7 lut 2011, o 11:00

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: luk7a » 29 maja 2016, o 20:13

witam dziewczynki :) :) przyszłam się pochwalić, bo tym razem nie kupiłam dużych tylko 2 śred i 5małych i szok mam 4fryzurki w tym moim zdaniem najfajniejszą fale spięte, 4 kiece i buciki :D :D radość ma wielka a i 2torebecki ;) może uda się jeszcze coś uzbierać licze na biżuterie :P buziam

aaaa jestem w szoku dopiero teraz zauważyłam, że jestem z Wami już 5lat :P :P :P szok szok szok ;)

Posty sklejone. Proszę nie pisać posta pod postem, tylko używać opcji "edytuj". Myślę, że po pięciu latach warto zaprzyjaźnić się w końcu z regulaminem. ;) // Daga

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: Lady_Blair » 29 maja 2016, o 21:27

Ja jak dotąd kupiłam 8 dużych i 6 średnich prezentów. Mam:

- wszystkie fryzurki
- auto
- 4 sukienki
- 4 pary butów
- z reszty…2 bransoletki, 3 torebki, szal, coś na głowę, 2 paski, 2 pierścionki, 3 pary kolczyków

Ogólnie nie narzekam bo najbardziej zależało mi na włosach i udało mi się zgarnąć wszystkie :love: Uważam jednak, że jak na tyle prezentów powinno być tego więcej. Na 8 dużych pudeł w 3 miałam tylko po dwie rzeczy. Jak już zbiera się balony na duży prezent to powinno się spodziewać, że w największym pakunku będą minimum 3 konkretne elementy! Na 6 średnich w 4 miałam po 1 rzeczy :thumbdown: To już wgl szał. Fakt jest taki, że ułatwiono nam zbieranie baloników, ale tym samym zubożała zawartość prezentów…
No ale i tak jestem zadowolona bo mam włosy, także w efekcie uważam ten event za całkiem udany.

Liliana
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:45

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: Liliana » 30 maja 2016, o 07:44

U mnie w trzech małych ; Opaska, buciki, 2 fryzurki (jedna prosta, druga kręcona) Jestem zadowolona, pierwszy raz mam farta w takich typu eventach ^-^

NiuniaAsia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 11 cze 2011, o 02:16

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: NiuniaAsia » 30 maja 2016, o 11:31

Kupilam jeszcze 5 malych i mam moja pierwsza fryzurke :thumbsup:

Awatar użytkownika
kwiatuszeczek
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 233
Rejestracja: 1 lut 2011, o 20:17

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: kwiatuszeczek » 30 maja 2016, o 12:37

Ja w sumie kupiłam 6 małych prezentów. Wygrałam 4 sukienki, kolczyki i okropne zielone buty. Z sukienek jestem zadowolona :love: ... ale chciałabym jeszcze fryzurkę.

Awatar użytkownika
astraea
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2011, o 09:44

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: astraea » 30 maja 2016, o 12:41

Eh ... i znów duże pudło bez auta :( ja chyba nigdy go nie wygram! Fryzurki są extra w tym evencie, sukienki też. Może uzbieram jeszcze na 1 średnie pudło i trafię samochodzik.

Awatar użytkownika
kwiatuszeczek
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 233
Rejestracja: 1 lut 2011, o 20:17

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: kwiatuszeczek » 30 maja 2016, o 13:47

Kolejny mały prezent i tym razem nic. Kompletnie nic. :thumbdown:

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: LaFemmeNikita » 30 maja 2016, o 16:29

Bardzo nierówne są te prezenty. Kupując średni prezent raz może być full wypas, większy niż w dużym, a innym razem zawartość jest gorsza niż w małym prezencie.

Zauważyłam też, że dopóki prezenty były "w promocji" to wtedy więcej fajnych rzeczy z nich leciało, było w nich też więcej szmaragdów. Teraz gdy zniżka na prezenty się skończyła jakoś trudniej trafić coś ciekawego i to obojętnie czy w małym prezencie, średnim czy dużym. Szmaragdów w prezentach również jest wyraźnie mniej.

Awatar użytkownika
kwiatuszeczek
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 233
Rejestracja: 1 lut 2011, o 20:17

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: kwiatuszeczek » 30 maja 2016, o 16:43

Kolejny mały prezent i znowu nic konkretnego. Ja nw jak Wam się udało wygrać auto czy fryzurki w małym.

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: theaneczka120 » 30 maja 2016, o 17:05

LaFemmeNikita pisze:Bardzo nierówne są te prezenty. Kupując średni prezent raz może być full wypas, większy niż w dużym, a innym razem zawartość jest gorsza niż w małym prezencie.

Zauważyłam też, że dopóki prezenty były "w promocji" to wtedy więcej fajnych rzeczy z nich leciało, było w nich też więcej szmaragdów. Teraz gdy zniżka na prezenty się skończyła jakoś trudniej trafić coś ciekawego i to obojętnie czy w małym prezencie, średnim czy dużym. Szmaragdów w prezentach również jest wyraźnie mniej.

O tym właśnie mówiłam, ciesze się że nie tylko ja zauważyłam taka zależność. Kupując mały prezent w promocji wygrałam w nim sukienke, a kupując trzy male poza promocją wygrałam w nich branzoletkę.... Aż nie chce mi się wierzyć że to tylko mój pech ma w tym udział
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

cola_72
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2013, o 18:54

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: cola_72 » 30 maja 2016, o 18:21

Nigdy nie napalam się, że coś zdobędę ekstra w tym wydarzeniu. Dla tego zawszę celuję w małe prezenty. W tedy radość z otwierania wielu jest większa. Aktualnie mam dwie fryzurki. Burzę fal oraz gładką i jedynie ej dną suknię za to całkowicie w moim stylu. Ale paczki energii i bonusy też cieszą bo osiągniecie rośnie

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: theaneczka120 » 30 maja 2016, o 19:36

Hahaha kochane muszę częsciej narzekać na tym forum na wydarzenia. Właśnie otworzyłam kolejny mały prezent i dostałam w nim fryzurkę :love: i te loki zaczesane na bok! :thumbup:
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: Wednesday » 30 maja 2016, o 20:04

To ja się pochwalę, co zdobyłam w DUŻYM prezencie. 120 balonów, a za to torebka, bardzo, bardzo dziękuję, jestem zachwycona! :thumbdown: Nie mówiąc o kolejnych 13 albumach :huh: Aktualnie mam ich już 181, przecież nigdy tego nie wykorzystam :|

Obrazek
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Wydarzenie "Maturalne prezenty" - do 3 czerwca!

Post autor: Daga » 30 maja 2016, o 20:26

Dla porównania mój duży :P

Obrazek

Chcę jeszcze tylko szal w jakimś bardziej uniwersalnym kolorze i będę w pełni zadowolona :)

Zablokowany