Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Awatar użytkownika
magja10
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2013, o 20:48

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: magja10 » 18 kwie 2016, o 16:47

Gatta ja sie nie obrazam, tak jak mi sie nie podoba biezacy event tak tobie moze sie nie podobac moja wizja modnego ubioru, jednak wydawanie opini cytuje "wspolczuje ubogiego postrzegania mody" na podstawie tego ze mi sie nie podobaja elfie stroje, uwazam za krzywdzace, rozumiesz chyba ze bede sie bronic, zwlaszcza ze napisalas to w watku, gdzie wiele ludzi to czyta, nastepnym razem sie zastanow zanim zarzucisz komus slaba kreatywnosc.

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Gatta » 20 kwie 2016, o 14:28

Zacytuj mi, gdzie zarzucam Ci "słabą kreatywność". Jedyne, co mogę Ci zarzucić to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem...
Obrazek

iloncia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 106
Rejestracja: 27 paź 2015, o 21:36

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: iloncia » 20 kwie 2016, o 15:55

Ja nie rozumiem tej dyskusji w ogóle... Gatta ale bronisz tego eventu ;) każdy ma swoje zdanie... mi też się średnio podobają rzeczy ale chce chociaż cokolwiek zdobyć tylko dlatego bo w przyszłości może się to przydać :)
Niby miło, niby nic a próbujesz wbić szpile koleżance ;)
Najlepiej będzie już uciąć tą dyskusję prowadzącą donikąd :)

Awatar użytkownika
magja10
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2013, o 20:48

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: magja10 » 20 kwie 2016, o 16:49

masz absolutna racje Iloncia, czas urwac te dyskusje :) , nie bede sie przeciez kopac z koniem :rolleyes:

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Gatta » 20 kwie 2016, o 19:35

Kolejna widząca między wierszami to, czego nie ma. Szpilę, serio? Ok, jeśli stwierdzanie faktów to szpile to nie mam nic więcej do dodania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Execute » 20 kwie 2016, o 20:18

fantastycznych ciuchów według Ciebie jest MAŁO ? Ostatnich pare eventów opiera się tylko i wyłącznie na filmach fantasy...
magja10 pisze: jednak wydawanie opini cytuje "wspolczuje ubogiego postrzegania mody" na podstawie tego ze mi sie nie podobaja elfie stroje, uwazam za krzywdzace,.
Magja - mi też nie podobają się elfie stroje, których ostatnio jest już za dużo;/ a gdzie normalne ? Komplety: spódnica, bluzka, sandały/adidasy/czapka, spodnie (NIE POSZARPANE)/tuniki, itp? no własnie, dają je w MINI kolekcjach, w ktorych kosztują 15 diamentów.
Co do eventu, jest beznadziejny, znowu te same ciuchy, znowu miecze. Nie dla mnie .

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Lady_Blair » 20 kwie 2016, o 21:29

Mnie osobiście ubrania i fryzury w tym wydarzeniu nie powalają, dlatego go odpuszczam i nie marnuję szmaragdów.
A co do dyskusji powyżej to również uważam, że w wydarzeniach brakuje zwyczajnych, luźnych ubrań. Dostaliśmy kolejne wydarzenie o tematyce fantastycznej, bajkowej i mimo, że niektóre rzeczy jak spodnie czy buty można wykorzystać w codziennych stylizacjach to i tak nie brakuje dziwnych dodatków, narzut, mieczy itp.
Ostatnie 4 miesiące to: Królowa Lodu- stroje o podobnej tematyce co obecnie. Karnawał, gdzie pojawiły się skrzydła, pióra, ozdobna bielizna i inne bajabongo. Miłosny Pasjans, czyli bajkowa seria ciuszków z Kopciuszka. Wenecki Karnawał, w którym również nie brakowało dziwnych, wielkich sukni, strojnych masek i tym podobnych ozdób na bogato. Trochę inna tematyka to Tygodnie Mody, wydarzenie Dzień Kobiet, Czerwony Dywan, Nowy Rok, ale w nich również królowały balowe, eleganckie suknie.
Ja nie twierdzę, że te wszystkie ubrania, które się pojawiły były złe, brzydkie czy bez sensu. Nie. Większość jest naprawdę cudna :love: i warto jest mieć je w garderobie jednak uważam, że wszystko powinno być jakoś wyważone. Przez ostatnie 4 miesiące nazbierały się nam i piękne suknie i dziwne stroje, a brakuje prostych T-shirtów, bluzek, sportowych butów, spódnic, sweterków, żakietów, zwykłych toreb, a nie tylko kopertówek, … generalnie tego w czym można po prostu wyjść z domu na zewnątrz. Na plus są kolekcje, ale one są mini i niewielki w nich wybór czy chociaż te ciuszki, które pojawiły się w trwającej jeszcze wyprzedaży.
Po prostu uważam, że warto to jakoś wypośrodkować. Raz dać strojne, balowe suknie, raz szalone dziwactwa, a raz coś na luzie. A nie 10 razy jeden styl, raz coś innego. Tyle miałam do powiedzenia :D

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Wednesday » 21 kwie 2016, o 07:56

Klikam codziennie, ale mam większe szczęście do wygrania 30$ niż czegoś konkretnego ?( Tak więc bardzo możliwe, że nie zdobędę nic z tego eventu. Czy szkoda? Nie, rzeczy tego typu spokojnie zastąpię czymś innym z mojej garderoby :D. Fryzury popodziwiam u innych Pań, a za chwilę i tak o nich zapomnę ;).
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Shura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2011, o 17:28
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Shura » 21 kwie 2016, o 09:20

Do tej pory zdobyłam tylko pasek z 1 planszy. Na pewno mi się przyda :P
Senira - kanał z różnymi grami :3

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Execute » 21 kwie 2016, o 09:37

Lady Blair dokładnie, o to mi chodzi.
Ja mam aż 4 rzeczy z pierwszej planszy . Fryzury nie powalają , bo znowu są podobne do tych, które już mam w salonie z tym, że do jednej dodali warkocze 8| może trochę więcej wysiłku? Gdzie kucyki, długie proste włosy , warkocze (tak, wiem, że w ost. evencie był warkocz, ale nie chodzi mi o jeden a o dwa .) Za dużo już fantastyki a za mało codziennych stroi.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: sage » 21 kwie 2016, o 20:34

Shura pisze:Do tej pory zdobyłam tylko pasek z 1 planszy. Na pewno mi się przyda :P
Mam to samo :D I jeszcze 30$ udało mi się wygrać 8) Ciuchy średnio mi się podobają, więc jeśli pozostanę tylko przy pasku, to nic się nie stanie :)
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Wednesday » 22 kwie 2016, o 08:03

Przełom! 8o Dziś wpadły spodnie 8)

Obrazek
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: theaneczka120 » 22 kwie 2016, o 16:01

Ja drugiego dnia eventu od niechcenia zdobyłam tą bluzkę czy tam kaftan. I od tamtej pory susza
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: YF98 » 22 kwie 2016, o 16:38

Mnie też to denerwuje. Widzę u Pań inne pozy niż są normalnie.
Osobiście uwielbiam zmieniać mym wirtualnym lalkom pozycje. Ale na jakim evencie coś takiego jest?
Ogólnie te eventy są teraz bardzo marne, bo z wcześniejszego łatwo zastosować tylko spodnie i buty z wojowniczki. Płaszcz złej królowej był ładny, ale tylko 1 suknia do niego pasuje, reszta jest za szeroka.
Osobiście wolałabym normalne, ale z pozami.
Do tego w tym evencie ciężko cokolwiek zdobyć. Udało mi się tylko 2 szmaragdy w zamian za 4.
Oczekuje końca eventu i pojawienia się lepszego.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Wydarzenie "Kroniki Elfów" - do 28 kwietnia.

Post autor: Wednesday » 22 kwie 2016, o 16:45

Co to się dzisiaj dzieje.. popołudniowe podejście i kolejna rzecz bez di :huh:

Obrazek
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Zablokowany