Kary na Arenie mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Kary na Arenie mody

Post autor: elizabethia » 13 sty 2018, o 21:22

Czas poświęcić temu chwilę. Ostatnio zaczyna być na Arenie Mody bardzo nieprzyjemnie. Są Panie, które obrażają innych, na przyjęciach się kłócą bardzo nieładnie. Za użyte wulgaryzmy, kropki dostajemy bany choć często są to osoby sprowokowane a nie prowokujace? używane są tez cytaty za to też. Łamanie gry jest też wtedy kiedy inni zaklocają wszystkim grę, są opryskliwi i zaczepiaja. Ponadto dużo Pan jest obrazona prywatnie, dochodzi nawet do gróźb i jawnego MOBBINGU. Czas chyba zastosować poważniejsze kary niż ban i stosować go słusznie do sytuacji. Czas zacząć tez wywalilac Panie z gry, ponieważ już jest tego za dużo. Każdy chce żyć spokojnie grać ubierać ale czasami nie może się tym cieszyć, bo codziennie dostaje screeny z tym jak ktoś zatruwa życie innemu. NIE MOŻE TAK BYĆ. JEŻELI KTOŚ SIĘ Z TYM ZGADZA PROSZĘ O PODPISY NA DOLE IMIENIEM Z GRY.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: Bezgraniczny » 14 sty 2018, o 15:52

Może zamiast bana niech odwiedza takie osoby policja lub inne służby specjalne. Nooo za dużo jest nas! Może tak... kto nie wchodzi 5 razy na godzinę do gry to konto zostaje usuwane?
elizabethia nie myśl za dużo 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: Katriel Tremaine » 14 sty 2018, o 16:55

Myślę, że największym problemem są panie, które wyniosły swój hejt wobec ludzi, co myślą inaczej niż one, do poziomu sztuki. Robią sporo zamieszania, wnoszą do gry bardzo złą energię, ale nie można ich ukarać, ponieważ gra nie przewiduje dla nich kary. Nic nie da apel o to by w grze zastosować poważniejsze sankcje w przypadku gdy wszystko wyniesione jest na przykład na fb i blogi zewnętrzne. To walka z wiatrakami i nic nie zmieni zwiększenie kar w grze, za dużo złego związanego z grą odbywa się z pominięciem gry. Obawiam się, że atmosfera w grze się w ten sposób nie poprawi.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lugow2
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 52
Rejestracja: 1 sie 2016, o 20:34

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: Lugow2 » 14 sty 2018, o 17:52

Odnośnie wczorajszego incydentu na przyjęciu, bo sądzę że to zapoczątkowało wątek, radziłabym zweryfikować zarówno Panie prowokujące, jak i Panie prowokowane. Nic, absolutnie nic nie usprawiedliwia używania wulgaryzmów i wyzwisk, bez względu na temat jaki jest poruszany. Najlepiej zacząć od siebie...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: Katriel Tremaine » 14 sty 2018, o 17:58

Nie było mnie na wczorajszym przyjęciu, więc nie wiem co się tam wydarzyło, ale zgadzam się w kwestii tego, że każda dyskusja, nawet ta w której występuje różnica zdań i poglądów powinna opierać się na kulturze, a wulgaryzmy, które się czasem pojawiają nie powinny się jednak pojawiać. Przecież można się spierać w sposób cywilizowany.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: elizabethia » 14 sty 2018, o 18:15

Sugestie daje zmian wyższe kary lub wyrzucenia z gry jest to najwyższa kara ale skuteczna albo np. czas ma uspokojenie się np. miesiąc takie próby. To że coś się dalej przeniesie no to niestety nic nie poradzimy, ale chodzi mi o to co dzieje się w grze. Tutaj warto być wobec siebie w porządku nikt nikomu krzywdy nie chce zrobić wręcz przeciwnie powinna być to przyjazna gra, miła z wymianą zdań owszem, rozmowa(nie atakiem), jesteśmy w cywilizowanym kraju i grają różne grupy wiekowe. W zasadzie i tylko tyle.

Ps. To co było na przyjeciu niech zostanie na, ale jedno przekleństwo czy zły wyraz w tym przypadku akurat cytat co nabiera innego znaczenia w porównaniu do hauczenia co jest nie na miejscu bynajmniej nie dla dorosłych osób nie czyni z nikogo jeszcze niekulturalnym. A karę niesłusznie za to już miałam wiec zostawmy ten temat już tam gdzie był i się skonczyl

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: Katriel Tremaine » 14 sty 2018, o 18:30

Hmm poczekaj, bo teraz nie rozumiem. Znaczy, że miałaś karę za niestosowne zachowanie i wnosisz o podwyższenie kar, twierdząc jednocześnie że ukarano Cię niesłusznie?

Nie mam nic przeciwko temu, by kary były wyższe. W podobnej grze, w którą grałam wiele lat temu była tabela kar i co przewinienie z tej samej kategorii, kara była wyższa aż do finałowej kary polegającej na banie z kasacją konta. Czy to powstrzymywało ludzi? Niee, wielokrotnie konta były kasowane za wulgaryzmy i wyzwiska. Taka kara działa tylko na graczy z dobrze rozwiniętymi postaciami, więc nie jest to bat na wszystkich.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: elizabethia » 14 sty 2018, o 18:39

Chodzi o normalne funkcjonowanie, moim zdaniem powinny być kary wyższe, tabele kar to bardzo dobry pomysł. Ja nic nie mowie o poza choć czasami może też byłoby się zastanowić co się pisze i po co to wszystko, ale chodzi o grę. Bardzo dobry pomysł Aeryn brawo za pomysł:)

PS. Przyznaję się nie ma co ukrywać jednego błędu, zdążyło się trudno. Każdy może czuć się pokrzywdzony no cóż są takie reguły mi się zdążył incydent po prostu ogólnie na codzień takiego słownictwa nie używałam i raczej nie będę nie ma po co. Co do nieslusznosci no cóż był to cytat porównujący słownictwo innej osoby używającej nie bezpośredni jakiś napad przekleństw i w sumie to tyle. Ja za jedno przewinienie nie robiłam bym tragedii, bo każdemu się może coś takiego zdarzyć grunt to naprawić :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: Regelinda » 14 sty 2018, o 19:32

Elizabethia, czyli jak rozumiem, w grze ma być miło, pięknie i słodko, ale poza grą można już wszystko? Kary są jakie są. Jeśli ktoś robi coś przeciw regulaminowi, to ponosi za to karę. Ty zrobiłaś i ktoś z teamu uznał, ze podpada to pod konkretny zakaz. Z Twoim klubem przechodziłam już obmawianie, wyszydzanie, wyśmiewanie, opowiadanie kłamliwych rzeczy, a ostatnio nawet podszywanie się pode mnie i pisanie, oczywiście poza grą, pod moim nickiem z gry. I co powiesz na takie praktyki?

Poza tym, dziewczyno pisz proszę bardziej zrozumiale, bo gubisz słowa i piszesz nieskładnie.

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: elizabethia » 14 sty 2018, o 20:09

Sorry słownik mi zmienia wszystko czasami.

Trzeba czytać ze zrozumieniem sugestie zmian są do gry w którą gramy wszystkie. Po co wkraczamy w coś poza, czy gdzieś to napisałam? Nikomu zreszta poza gra nie ukarza i po co pretensje. Jednak w grze powinno być w porządku, bez zgrzytów lub innych po co to komu no powiedz teraz dlaczego z twojej strony często obserwujemy co najmniej niemiłe komentarze. Dlaczego ? Co tym osiągniesz po co ci te minusy i prowokacja na każdym polu. Ja się nie dziwię zachowań innych. Ja nie wiem czy to prawda czy nie co mówisz ciężko tez mi w to uwierzyć bez dowodów ani tego całego zamieszania. Skąd wiesz kto się podszywa jeżeli tak jest zgłoś to do odpowiednich służb po prostu u nas również są takie sytuacje łącznie z grozbami i wykradaniem kont i danych prywatnych co lepsze wiemy kto czy to jest w porządku, grożenie adwokatem ale za co?. Ja szczerze proponuje tutaj oficjalnie rozejm z Tobą innymi uczestniczka mi waszego i naszego klubu. Niech to się wreszcie skończy tutaj na tym polu, bo się pozabjamy, w internecie jest się anonimowy ale nie do końca. Zaraz dojdzie do wykradania danych i innych co już grozi sądem i policja. Wiem co to mobbing i uwierzcie kto tego chce, po co pytam po co to dorosłym wartościowym dziewczynom które są zwykłymi fajnymi dziewczynami a takie coś mamy zamiast gry rezygnacja uczestniczek i płacz przykrość i nienawiść. Proponuje koniec tego w dniu dzisiejszym co wy na to możemy też gdzieś wszystko obgadac normalnie.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: Katriel Tremaine » 14 sty 2018, o 21:26

Zaczynam się gubić w Twoim rozumowaniu. Czyli wszelkie praktyki oczerniające inne osoby są w porządku pod warunkiem, że dzieją się poza grą i chodzi Ci nie o to by oczyścić atmosferę a o to by w grze udawać, że nic się nie dzieje i spijać sobie nektar z dziobków?

Obawiam się, że to nie przejdzie, co nie zmienia jednak faktu, że jak najbardziej popieram sugestię zaostrzenia kar dla osób, które łamią zasady.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Kary na Arenie mody

Post autor: elizabethia » 14 sty 2018, o 22:20

Kurcze dziewczyny co z wami. Jest to wątek do GRY, poza gra nikt nie ukarze nikogo. Oczywiście chciałabym, żeby poza gra było ok, proponuje podać rękę naprawdę a nawet jakaś chęć pomocy współpracy. Nie przekrecajcie słów nie jestem i nie będę cudotwórca ze dam rade i my wszystko załatwić. Chcemy zgody w grze i poza nią również spokój tego życzymy sobie i wam serio. Ja nie do końca pisze poza oprócz forum na nikogo być może poza są wojny ok, jeżeli o mnie chodzi i o nasz klub jesteśmy za skończenie wojny. Co do konta Reg przy Twojej współpracy kochana i trochę chęci pomożemy Ci odnaleźć nawet osobę która wykradla ci konto. Kurcze dziewczyny proszę was już dość. Jesteście spoko laski nie lapcie mnie za słowa i no czego nie przekrecajcie. Obgadajcie sprawę u was Bezgraniczny, Reg, Jesska, Pampulcia, lugow i Aeryn prosimy was klub4you o skończenie tych kłótni, obrazan, niemiłe atmosfery chcemy być w porządku. zapomnijmy to co było i zacznijmy od nowa współpracę przy jakiś nowych pomysłach projektach jakiś blog wspólny. Serio szacunek do was i dla nas. Wiec zapraszam was do podania ręki i dobrej woli.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, o 22:24 przez elizabethia, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ