Mój projekty .....

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Mój projekty .....

Post autor: merinaolea » 3 maja 2017, o 19:16

Chciałbym aby było takie miejsce aby Panie mogły tam projektować ubrania , meble i fryzury ! Kiedy by już się zrobiono dany projekt czy to ubranie mebel czy fryzura wystawiło by się to cenę np. 20 szmaragdowy, 1000 $ itp
Każda pani mogła by mieć taki swój "sklepik".

selenalunawildtigers
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 20:50

Re: Mój projekty .....

Post autor: selenalunawildtigers » 10 maja 2017, o 16:48

byłoby to nawet ciekawe wybrać sobie materiał na suknię i zlepić sobie z różnych kawałków nawet i wzorów.pełno takich gierek na internecie. można by taką sukienkę wystawić do specjalnego sklepu i otrzymywać jakiś procent od zarobku sklepu na tej rzeczy.np sukienka za 30 szm i powiedzmy 5 szm od sprzedaży chyba,że za łatwo by było hahahha.

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 472
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Mój projekty .....

Post autor: charmed » 3 cze 2017, o 11:50

Jestem przeciwna. To nie jest stardoll. Jestem przekonana, że mało kto by kupował takie projekty - jak już to ludzie tworzyli by multi konta i kupowali od siebie, by zyskać trochę waluty.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Mój projekty .....

Post autor: Katriel Tremaine » 3 cze 2017, o 11:57

Również jestem zdecydowanie na nie jeśli chodzi o jakiekolwiek wymiany między graczami. Gdy w grę wchodzi interakcja o charakterze handlowym, gdzie jeden gracz kupuje a drugi sprzedaje, to zawsze, ale to ZAWSZE dochodzi do nadużyć. Transakcje z systemem są czyste, gdy w grę wchodzi czynnik ludzki to wygląda to zupełnie inaczej. Pomysł bardzo, ale to bardzo zły.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Nache
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 107
Rejestracja: 13 maja 2017, o 09:37

Re: Mój projekty .....

Post autor: Nache » 3 cze 2017, o 13:08

Sam pomysł projektowania super. Chętnie bym wykorzystała taką możliwość. I pasuje tematycznie do gry.

Co do sprzedawania projektów - z tym bym uważała.
Nache
[CENZURA]

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Mój projekty .....

Post autor: Aurelie » 18 cze 2017, o 15:49

Uważam, że pomysł nie jest zły, ale nie w takim wykonaniu. Również sądzę, że takie prywatne sklepy i czerpanie korzyści z kupowanych ubrań prowadziłoby do nadużyć i powstawania multikont. Poprostu nie byłoby to uczciwe.

Natomiast, pamiętam że kiedyś centrala AM zorganizowała konkurs we wszystkich wersjach, polegający na tym, że gracze projektowali meble i generalnie bibeloty, tła itp do mieszkań. Z każdej wersji wybrano najlepsze projekty i wstawiono do gry w formie limitowanego sklepu meblowego. Uważam, że był to bardzo fajny pomysł i mogliby organizować takie konkursy częściej niż raz na 5 lat. Mogliby zrobić taki konkurs dotyczący projektowania ubrań i dodatków do garderoby. Jak widzę na FB przeróbki arenowych lal w autorskich ubraniach użytkowniczek to dech w piersiach zapiera. Wiele osób ma duży talent i fajnie by było jakby mogły to pokazać.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

ODPOWIEDZ