Szczęśliwe karty

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Szczęśliwe karty

Post autor: Neliela » 8 mar 2017, o 10:49

A ja pomarudzę na temat Szczęśliwych kart
Strasznie mnie irytują wygrane właśnie w kartach.
Wydaję 100$ a wygrywam 6$? Chyba lekka przesada, a o trafieniu ciuszków to już można tylko pomarzyć.
Ja bym sugerowała, aby zmienić nieco układ nagród, a mianowicie, na stałe wprowadzić ciuszki.
Wyglądało by to tak, że w jednej karcie byłby ciuch, w drugiej $ a w trzeciej szmaragd/bonus/bądź dodatek do sesji/modelki. A tak czasami człowiek ma nadzieję, że coś trafi, a tutaj zonk, w 2 kartach jakieś grosze, w trzeciej 1 szmaragd...
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
carmel22
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 12:22
Lokalizacja: 2

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: carmel22 » 8 mar 2017, o 10:59

Dokładnie, jeszcze bym do pomysłu dodała oznaczenia na taliach za ile jest dany pakiet bo tego nie ma. Dopiero po kliknięciu w talię. No i przydałoby się w momencie losowania za diamenty potwierdzenie czy na pewno się chce za diament odkrywać, Niestety zdarzyło mi się odsłonić niechcący za diamenty :(

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Mili29 » 8 mar 2017, o 11:07

Ja Uważam, że Powinno być Więcej Trafień ubrań, biżuterii, żeby Szybko można było wygrać Główną Nagrode. I mnie również zdarzyło się odkryć karty za Di.

WIĘCEJ! Odkrywania rzeczy (ubrań, biżuterii), MNIEJ! Dolarów.
Mili29

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Regelinda » 8 mar 2017, o 11:22

A mi się wydaje, że twórcom chodzi właśnie o to, żeby tych kart za szybko nie robić.

Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Neliela » 8 mar 2017, o 11:59

Ja gram już chyba ze dwa lata i do tej pory nie zaliczyłam ani jednej talii kart... więc tak czy siak szybko się ich nie zrobi.
A komunikat z zapytaniem "czy na pewno chcesz odkryć kartę za diamenty" również byłby przydatny :)
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Katriel Tremaine » 8 mar 2017, o 12:44

Pomysł dla nas bardzo korzystny, ale tak jak pisała Reg, raczej chodzi o to by to tyle trwało...

A co do możliwości trafienia ciuchów, to gram troszkę ponad rok i mam 1 talię skończoną. Nie wracam do niej, bo nie ma po co.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Regelinda » 8 mar 2017, o 14:14

Ja gram ponad 2 lata i mam zakończone dwie talie

Awatar użytkownika
Maszka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2015, o 15:28

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Maszka » 8 mar 2017, o 17:26

Zgadzam się. Też uważam, że to przesada - wydać np. 900 $ a dostać 5. A odkrywanie za diamenty - koniecznie powinien być komunikat, bo sądzę, że każda/y z nas niechcący kliknął i "wygrał" np. 10$

Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Neliela » 9 mar 2017, o 11:13

Ja zwyczajnie nie gram codziennie we wszystkie karty, skoda mi kasy skoro wiem, że i tak marne są szanse na wygraną. Codziennie męczę pierwszą talię i do tej pory jak mam połowę, to maximum.
A z tymi diamentami to jakaś katastrofa. Czasami na telefonie się klika na szybko i łatwo można stracić te 3 di za które i tak nic się nie dostanie. Dlatego bardzo bym chciała, aby takowy komunikat został stworzony.
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: LaFemmeNikita » 9 mar 2017, o 13:09

Taki komunikat nie zostanie stworzony, bo właśnie chodzi o to, aby wydawać diamenty, nawet przypadkiem.

Awatar użytkownika
Chelle
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, o 18:17

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Chelle » 4 kwie 2017, o 09:49

Jak dla mnie ciuchy wypadają zdecydowanie za rzadko. W ciągu paru tygodni wygrałam tylko jedną parę butów, a dość dużo odkrywam tych kart. W takim wypadku odkrywanie kart nie ma najmniejszego sensu i gdyby nie były w "codzienniku" w ogóle bym tego nie robiła. Wydawanie diamentów też nie ma sensu, gdy się wie, że i tak jest 99% szansy, że nie wpadnie ciuch ;)

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 472
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: charmed » 3 cze 2017, o 11:46

Ja gram od początku i mam skończone 5 talii - zostały mi dwie najdroższe. Powoli gram za $. Kiedyś codziennie, teraz jak mi się przypomni. Więcej na tym tracę niż zyskyję, ale na tym to polega. Jestem przeciwna ułatwieniom, bo przez lata ich nie było i jakoś człowiek dawał sobie radę. Dodatkowo to tylko $, a nie szmaragdowy czy diamenty.

Awatar użytkownika
Nache
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 107
Rejestracja: 13 maja 2017, o 09:37

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Nache » 3 cze 2017, o 13:10

Jednak fakt, że daje się np. 500 $, a zyskuje kwotę mniejszą, nie można nazwać nagrodą ;D
Nache
[CENZURA]

justa76
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2017, o 09:12

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: justa76 » 5 cze 2017, o 11:17

Gram na AM koło roku,i nie uzbierałam nawet połowy :) Nie chodzi oto żeby wygrać wszystko w ciągu miesiąca ,ale żeby reszta nagród była w miarę współmierna do wydanej kasy:) Przed chwila za di wygrałam 5$,gdzie tu sprawiedliwość? Dodam że wcale nie chciałam wydać di,ale brak komunikatu sprawił że nawet tego nie zauważyłam! Do wszystkiego są komunikaty to dlaczego nie ma go też tu??? wcześniej grałam na IS przez jakiś czas i, o ile dobrze pamiętam,tam nagrody były nagrodami,a nie jak tu jałmużną:) Przecież są trzy karty,to dlaczego jedna z nich nie może być "szczęsliwą".Nie w każdym pakiecie jest ciuch,więc jak go nie ma to mogło by być więcej kasy czy szmaragdów. Bo co to za nagroda kiedy wydajesz 1100$ ,a w zamian pod kartami masz do wyboru: 1sz i 5 lub 17 $ ???

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: Szczęśliwe karty

Post autor: Polla » 28 gru 2017, o 15:13

Ja gram ponad 2 lata i mam skończone 2 pakiety i prawie 3 - brakuje jeszcze chyba z ok 10 rzeczy. Zgadzam się Charmed, bez ułatwień też się da je zaliczyć, to w naszym interesie jest żeby zwracać uwagę czy klikamy za $ czy di. Ze względu jednak na fakt, jak sama nazwa wskazuje są to "szczęśliwe karty" za każdym razem mógłby być do wylosowania ciuch + $ minimum połowa poniesionego kosztu + bonus/szm, wszystko i tak zależy od farta i nie sądzę, że znacznie by to przyspieszyło zamknięcie pakietu.

ODPOWIEDZ