Poziom 50 +

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Poziom 50 +

Post autor: Execute » 15 gru 2016, o 17:45

Tak sobie uświadomilam ...
Ze tak naprawdę nie ma co lecieć z poziomami, po 50 nie ma już tak naprawde po co grać.
Tak wiem, był już taki temat gdzieś...
Dlatego piszę, bo po 50 lvl graczy trzymają już tylko eventy i kolekcje, no i jesli jeszcze ktoś nie zrobił - Przyjęcie Zaręczynowe.
Ktoś mądry napisze - nie podoba się , to nie graj. BĘDĘ GRAĆ, bo lubię tę grę.
ALE
Ale, zaczyna mnie powoli nudzić. Ile było już razy mówione i obiecywane, że będą wesela, przyjęcia urodzinowe, MOBILNA WERSJA? Jest coś w ogóle robione w tych tematach ? Jest coś wiadome? Czy wesela w ogóle się pojawią? Jestem Prawie 2 lata po przyjęciu urodzinowym, mam ponad 50 lvl, a klubie wszystko na Maksa, statuetki PP oraz KM zdobyte, narazie nie kupuję diamentów, także nie szaleję z eventami. Licze tylko czas między kolekcjami.
Co do eventów, mam wrażenie, że są ostatnio robione na "odwal się", byleby tylko coś było. Ubrania są coraz gorsze (oczywiście, nie wszystkie), fryzury projektowane na jedno kopyto, każda podobna do poprzedniej. Do tego te powtórki, których miało nigdy nie być, naprawdę mam wrażenie, że Grafikom brakuje już pomysłów na grę.
Co w sprawie poziomów 50 + ? Jakies pomysły? Cos wiadomo?

Co w sprawie narzeczonego? Na przyjęciu padł pomysł, żeby były konkursy PP i FTV dla nich - według mnie, nie głupi pomysł.
Tak samo można by zrobić ze zwierzakami, żeby był Konkurs PP dla nich, tak jak chyba było na Imperium Stylu.

Dodałabym także nowy Pakiet do szczęśliwych Kart i poprawiła szansę na zdobywanie ubrań w nich, tak samo, jak nagrody pienięzne, bo żeby wydać 1100 $ i dostać 34 $? Śmiech na sali.

Następna sprawa - Maszyna Mody. Tu się zaczyna dopiero zabawa. Mogliby pomyśleć nad dodaniem ubrań tam - dużo ładniejszych niż te, które obecnie są.

Przyjęcia Zaręczynowe - Tutaj także mogliby dodać coś nowego , chodzi głównie o prezenty, większość osób ma już wszystkie prezenty, które można wysłać Organizatorce. Np. ja mam już wszystkie za szmaragdy, za diamenty nie kupuję, bo mi ich szkoda.

Kluby - Mój klub, jak już pisałam wyżej, ma wszystkie statystyki na maksa. Co w takim przypadku? Pozostaje podnosić statystyki. Klubu nie zmienię, bo ten jest jak mój drugi dom :) Ale mogliby dodać jakieś nowe opcje dla klubów. Np. jak wyżej - konkurs PP dla Klubów. Na czym by to miało polegać? A na tym, że każdy klub mógłby mieć mozliwość zrobienia "okładki" albo jakiegoś wierszyka prezentujacego klub , członkinie klubu i zasady panujące w nim. I na tym polegałoby głosowanie - wiem i tak, że nigdy takie coś nie wejdzie w życie.


Gra zarabia NIEŹLE, powiedziałabym nawet, że SUPER czytając ile dana osoba na miesiąc kasy na nią wydaje, a co ma w zamian? Same eventy.
Skoro gra tyle zarabia niech się "Ci wyżej"sprężą i pomyślą o graczkach, które gre utrzymują.
Żeby dostać trzeba dać coś w zamian. I to nie same eventy.
Na razie tyle ode mnie :)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Poziom 50 +

Post autor: LaFemmeNikita » 16 gru 2016, o 10:19

Z tylu rzeczy nie jesteś zadowolona, ale jednak piszesz, że lubisz tą grę, grałaś, grasz i będziesz grać, więc o co Ci chodzi? :) Myślisz, że producenta interesuje, że się nudzisz? Albo grasz w realiach jakie są, albo do wiedzenia. Nasz Team zarzeka się, że sugestie graczy wysyła "do centrali", a "centrala" jeszcze ani razu na nie nie odpowiedziała, nie wiadomo nawet czy te sugestie czytają. Betonu głową nie rozbijesz.

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Poziom 50 +

Post autor: Execute » 16 gru 2016, o 11:08

Dowidzenia to mozesz ty zrobic.
Mam prawo napisac co bym zmienila lub dodala, a ty nie masz prawa sie czepiac. Nie podoba sie to czemu weszlas i przeczytalas ?
OD TEGO TEN WĄTEK JEST, żeby napisać swoje sugestie co do gry i ja to zrobiłam
Poza tym czytanei ze zrozumieniem się kłania, nie napisałam nigdzie ze mi sie nie podoba, tylko napisałam SWOJE SUGESTIE.
Tak jak ty masz prawo robic jakies niepotrzebne nikomu statystyki klubow, tak ja i inni mamy prawo napisać w odpowiednim poście, co byśmy dodali lub zmienili w grze.

DOWIDZENIA .

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Poziom 50 +

Post autor: LaFemmeNikita » 16 gru 2016, o 11:27

Ależ ja się nie czepiam Twojej sugestii :) Sugestia jak sugestia, jest tutaj na forum nawet cały wątek sugestii. Ja zwracam uwagę na fakt, że te sugestie nic nie wnoszą, bo producent się nimi nie przejmuje.
sage pisze:Oczywiście, że sugestie są czytane i przekazywane. Już po raz kolejny został wystosowany list do producentki gry z wszystkimi najciekawszymi sugestiami, skargami i zażaleniami. Jeszcze nigdy nie dostaliśmy żadnego odzewu, ale ciągle próbujemy i może tym razem ponad 3 strony A4 Waszych wypowiedzi połączonych w sensowne akapity i przetłumaczonych na angielski przyniosą jakiś efekt.
Zostały poruszone m.in. takie tematy: rozwój poziomów 50+, nagrody za podniesienie poziomu, rozwój klubów, wzrastające ceny eventów, tematyka eventów, częstotliwość eventów, brak porządnych kolekcji, tematyka kolekcji (np. meble, dodatki), nowe osiągnięcia, opcje dla narzeczonego, opcje dla zwierzaków, rozwój Wesołego Miasteczka, kategorie w garderobie, kategorie w mieszkaniu, problem tracenia graczy, którzy są już znudzeni i nie logują się, pytanie o wersję mobilną, wesela i przyjęcia urodzinowe. Mam tylko nadzieję, że producentka przeczyta to i chociaż jedną rzecz zdecyduje się wprowadzić do gry.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Poziom 50 +

Post autor: YF98 » 4 sty 2017, o 20:04

Wybacz, ale nie we wszystkim się zgadzam:
a) Powtórki są złe? Wyobraź sobie, że do gry dochodzą nowe osoby, które nie mogły zdobyć pewnych fajnych rzeczy, BO WTEDY NIE GRAŁY. Powtórka to dla nich taka łaska.
b) Jednorakie fryzury. Fakt, nie najlepiej, ale ja bym prosiła by robili fryzury z tymi samymi kolorami, bo u starych fryzur czerń jest inna niż u tych nowych, nie wspominając o blondzie.
c) Co do klubów. Ja bym proponowała dodanie nowych stat. Był tu kiedyś taki pomysł o dwóch nowych statystykach. Nie pamiętam ich, ale ja bym chciała, żeby jedna z nich to była "spostrzegawczość" - zwiększa szansę na znalezienie Supermodelki o 1% na poziom. Znalezienie tych modelek to nie lada wyzwanie. Z tym wiązało by się dodatkowe miejsce na pucharek.
d) Coraz gorsze ubrania? Bardziej niepasujące do niczego. Jak dla mnie jak robią jakąś pozę to by zrobili do niej kilka zestawów, a nie jeden.
To tyle.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Poziom 50 +

Post autor: Anasjenaa » 10 sty 2017, o 08:53

Aveline, chyba będą zmiany. :)

Zauważyłam, że narzeczony zmienił się na "zaręczonego" a w przyjęciach pojawiła się informacja, że wesela już wkrótce :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Poziom 50 +

Post autor: Regelinda » 10 sty 2017, o 12:05

Informacja o weselach w zakladce przyjęć jest tam od ponad 2 lat. Taką informację ma każda pani która jest już po swoim przyjęciu.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Poziom 50 +

Post autor: co.ma » 16 lut 2017, o 15:40

Chciałaś i masz - dodali 3 (hehehe) ciuchy do Maszyny Mody, pytają o sugestie do wesela, coś się rusza. Ślamazarnie, ale jest nadzieja na coś nowego.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Poziom 50 +

Post autor: YF98 » 19 lut 2017, o 11:48

Cóż, Cas coś pisała, że każda drobna zmiana to nawet kilka miesięcy pracy, więc wiecie XD
Urozmaicenia są bardzo potrzebne, więc na pewno nad nimi pracują, więc czekam :)
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

tytusa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 2 sty 2016, o 16:00

Re: Poziom 50 +

Post autor: tytusa » 12 mar 2017, o 20:26

chcę poruszyc temat powtórek, oglądałam na istagramie wszystkie eventy od poczatku areny i stwierdzam, ze najładniejsze rzeczy juz były, gram od 1,5 roku i widze róznice miedzy mną a osobami, które graja od poczatku, my im nigdy nie dorównamy pod zadnym wzgledem, mozna by było utworzyc sklep w którym pojawiły by sie rzeczy np. z eventów jakie były rok temu, mogłyby one byc nawet droższe ( nie koniecznie za diamenty) ale żeby była mozliwośc dokupienia, ewentualnie powtorzyc event a dla osób ,ktore juz grały wtedy dodac pare nowych rzeczy, zeby i onemiały jakies korzysci. W tej chwili ubrania, które sie pokazuja sa jakby robione na "odczep sie" gra powoli schodzi na psy, jezeli sie do konca roku nic nie zmieni to prawdopodobnie przestane grac.

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Poziom 50 +

Post autor: immortal » 17 mar 2017, o 22:09

tytusa z tego co wiem to powtórki są. Niestety nic nowego nie występuje, a przynajmniej nie zauważyłam, by podczas powtórki dodali nowy ciuch do sklepu czy wydarzenia, ale dla tych, którzy nie mieli okazji wykupić wszystkiego lub wgl nie mieli okazji widzieć danej kolekcji to jest taka szansa. Nawet ostatnio była powtórka, w styczniu jak dobrze pamiętam, a mianowicie "Kolekcja - zimowe cuda" i przy tej okazji było marudzenie na forum, że ciuchy są bardzo drogie, a drogie, bo jak pierwszy raz ta kolekcja się pojawiła to występowały takie, a nie inne ceny.
Zresztą w tym wątku możesz sprawdzić ile i jakie powtórki miały już miejsce :)

Zablokowany