Kluby

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Wadera
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 149
Rejestracja: 27 mar 2014, o 09:32

Kluby

Post autor: Wadera » 10 paź 2015, o 08:57

Hej, tak przyglądając się klubom stwierdzam, że kilka zmian, choć niewielkich, warto byłoby wprowadzić.

1) Opis klubu - gdzieś już kiedyś pojawiła się chyba sugestia dotycząca wydłużenia opisu, gdyż naprawdę niewiele się w nim mieści. Szczerze mówiąc, nie rozumiem dlaczego wprowadzono takie ograniczenie, które zwyczajnie utrudnia życie. A już zwłaszcza mając do wykorzystania pole, które jest zdecydowanie szersze od pola opisu naszych pań - co zdecydowanie poprawia czytelność.

2) Zużycie pomidorów i jajek. Pewnikiem w niejednym klubie zostają po walkach niezużyte pomidory, które jednak te diamenty kosztują. Uważam, że w momencie gdy klub zostanie wyzwany albo wyzywa inny, przed walką powinien mieć możliwość ustalenia, czy do tej nadchodzącej zamierza zużyć posiadane jaja i pomidory... oraz w jakiej ilości.
Bo to po prostu przykre, gdy klubowe diamenty się marnują, ponieważ jakiś inny klub, chcąc sobie zbić renomę, wyzwie inny - który akurat posiada amunicję na stanie.

3) Taka sugestia również nie jest nowością, a sprawa dotyczy... czatu. Choć odrobinę można by go wydłużyć. Albo, jeśli twórcy obawiają się przeładowania gry danymi, przynajmniej wprowadzić archiwum zapamiętujące rozmowy do dwóch dni wstecz... lub chociaż ostatnich 24 godzin. To chyba działa na zasadzie jakiegoś shoutboxa - i nie jest to ani trudne, ani obciążające serwer (chyba).

4) To już nieco większa zmiana. Każdy klub wygląda dokładnie tak samo, a może miło byłoby wprowadzić możliwość, aby w miejsce Obrazek tej grafiki, umieszczać własny kolaż czy choćby zdjęcie z przyjęcia zaręczynowego.

Myślę, że dla programistów nie jest to wyzwanie, a skoro w kluby inwestuje się naprawdę wielkie ilości diamentów, miło byłoby je nieco dopieścić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Kluby

Post autor: Yoshiko » 10 paź 2015, o 13:53

Niby drobnostki, a na pewno przydatne. :)
Jestem stuprocentowo na tak i mam nadzieję, że zostanie to zrealizowane. :love:

Awatar użytkownika
Vredna
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 2 paź 2015, o 13:18

Re: Kluby

Post autor: Vredna » 30 lis 2015, o 11:29

Pomysły są świetne! Naprawdę brakuje właśnie takiego ulepszenia klubów, dzięki czemu każdy klub różniłby się nieco od siebie nie tylko logiem. A pomysły moim zdaniem nietrudne do zrealizowania. ;)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Kluby

Post autor: LaFemmeNikita » 1 gru 2015, o 09:54

Wiele klubów ma nawet takie same logo, a co dopiero myśleć o klubowej grafice w tle...

Awatar użytkownika
Angielskaróża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2015, o 13:29

Kluby - małe sugestie

Post autor: Angielskaróża » 27 gru 2015, o 17:14

Witam!
Na pewno każda z nas wie jak wyglądają kluby na AM. Prawda? Przedstawię tu kilka sugestii. :P

1) Więcej konkursów gdzie kluby mogły by się wykazać. - Na arenie mody rzadko są konkursy dotyczące klubów. Na pewno macie u siebie w klubach konkursy organizowane przez liderki, ale może by organizować konkursy w których cały klub mógłby się wykazać? Nagrodą może być zapas szmaragdów na rzecz klubów, taki np.100 szmaragdów?

2) Logo klubów, nazwy - Na pewno nie raz widziałyście podobne lub takie same logo dwóch różnych klubów. Mam więc sugestie by, gdy ktoś tworzył klub to by pokazywał się komunikat czy takie logo/nazwa się nie powtarzają lub czy już jest lub nie ma takiego loga/nazwy. I więcej też wyborów do stworzenia logo klubu.

3) Opisy - Co by było gdyby można było napisać więcej w opisie klubu? Myślę , że więcej miejsca by się przydało bo tak na prawdę to tam można napisać bardzo mało.

4) Nowe tła - Może nowe tła? Co sądzicie?

5) Nowe nagrody do zdobycia - Było by fanie nie prawda?

To tyle. Chodziło mi o to żeby ożywić troch te nasze kluby bo sama jestem vice-liderką w klubie i trochę niema tak naprawdę co w nim robić. Napiszcie w komentarzach co sądzicie. Pozdrawiam! :)
Post przeniesiono. Proszę nie tworzyć nowych tematów, jeśli istnieją już tematy o tej samej tematyce. //sage
KAŻDY NIECH BĘDZIE SOBĄ!
Mój profil na AM- Angielskaróża

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Kluby

Post autor: LaFemmeNikita » 28 gru 2015, o 23:28

ad.1) Klubowych konkursów nie ma, bo zapewne nie wymagałyby wydawania diamentów, a jeżeli coś nie wymaga kupowania diamentów to z punktu widzenia właścicieli gry szkoda na to czasu. Pewnie, że takie klubowe konkursy by się przydały. Coś by się w końcu działo w tej grze, bo każdy kolejny event dostarcza coraz mniejszych emocji.
Z nagrodami byłby mały problem. Wiele klubów ma już spory zapas szmaragdów i dolarów w skarbonkach i nie ma na co tego wydać. Kolejne szmaragdy do skarbonek raczej się nie przydadzą. Lepszą nagrodą dla klubu byłby jakiś ekstra puchar zwiększający max energii, albo dający więcej szans w kartach na określony czas np tydzień lub dwa. Oczywiście puchar ten byłby dodatkowo do tych które klub już posiada, bo inaczej kluby z maksymalną ilością pucharów nie mogłyby brać udziału w zabawie.

ad.2) To jest absolutna podstawa. Któryś z programistów był bardzo krótkowzroczny, że nie zablokował możliwości utworzenia drugiego takiego samego logo klubu. Może rzeczywiście powinien być większy wybór, przy tworzeniu logo.

ad.3) Więcej miejsca na pewno by się przydało, nie tylko w opisie, ale i na klubowym czacie, ale cóż... Więcej miejsca dla nas to mniej miejsca na serwerze, a ostatnio niezbyt dobrze serwery działają.

ad.4) Może i nowe tła by się przydały, ale to mało ważne. Kto tak naprawdę zwraca na to uwagę.

ad.5) Nowe nagrody w sensie nowe puchary? To byłaby na pewno fajna i poważna odmiana. Miejmy nadzieję, że pójdą tą drogą i nie skończy się tylko na nowym pucharze FTV.

Kluby ożywić może tylko rywalizacja między nimi. Dopóki jej nie ma w klubach nie będzie działo się wiele. Nawet ranking klubowy budzi politowanie, bo niczego tak naprawdę nie dowodzi i mało komu zależy aby być w nim wysoko.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Kluby

Post autor: co.ma » 29 gru 2015, o 15:48

Z tego, co się orientuję, gdy był konkurs dla klubów, to potem była kłótnia o wygrane kluby i treść regulaminu. I chyba to zniechęciło moderatorów do organizowania kolejnych konkursów.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Kluby- pora na zmiany

Post autor: Kate » 30 sty 2017, o 17:32

Moim zdaniem powinny zmienić coś w klubach, aby tam nie było nudno. To jest dobra opcja w grze, ale potrzeba urozmaicenia.

Moje sugestie:
1. Powinna być opcja automatycznego spisywania statystyk, poziomów i wkładu do klubowej skarbonki.... coś w stylu ranking klubowy.
2. Zamiast pokazu mody powinna być opcja konkurs klubowy i głosowanie powinno być w podobny sposób, jak jest ów pokaz. Za wygranie konkursu osoba otrzymałaby np. 15 szmaragdów.
3. Za każdy osiągnięty poziom klubowy powinna być nagroda dla każdej osobie w klubie (jakaś drobnostka dolary, ubrania, biżuteria, gwiazdki, szmaragdy etc.)
4. Powinni pomyśleć nad tym, aby było przyjęcie klubowe. Ta opcja pomogłaby poznać lepiej osoby w klubie. Wiem, że jest przyjęcie zaręczynowe, ale już prawie każdy miał po pierwsze, a po drugie dobrze byłoby się pobawić tylko w swoim gronie przyjaciół z klubu.
5. Oprócz liderki i vice liderki klubu powinien być znaczek skarbnik.
6. Pomyślałam również nad tym, aby była opcja traktatu z innym klubem. Taki klub pomagał nam w walkach i pożyczce walut do skarbonki.

Co o tym sądzicie?


Połączono wątki o podobnej tematyce. Przed utworzeniem wątku proszę sprawdzać czy nie ma już podobnego. /monix23
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Kluby

Post autor: Kate » 30 sty 2017, o 17:45

Faktycznie...nie zauważyłam tego wątku. :)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Kluby

Post autor: monix23 » 30 sty 2017, o 17:58

Przyjęcie klubowe to nie jest zły pomysł, ale skoro piszesz, że przyjęcie zaręczynowe już każdy miał to klubowe miałoby być codziennie?
Sojusz klubowy to też dobry pomysł, ale raczej nie w kwestii pożyczek. Za to fajnie byłoby mieć wspólny czat z zaprzyjaźnionym klubem. :D

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Kluby

Post autor: Kate » 30 sty 2017, o 22:57

Tak przyjęcie klubowe można byłoby nawet codziennie organizować. Też bym chciała, aby mój klub miał trakt z innym klubem, gdyż dużo znajomych z gry jest porozrzucanych po i innych klubach.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Kluby

Post autor: Bezgraniczny » 1 lut 2017, o 20:00

Wiele z twoich propozycji Kate jest bardzo czasochłonnych.
Nie zapominajmy, że Arena Mody to gra, która jest odskocznią od rzeczywistości, a nie realem, w którym powinniśmy spędząć
24/7. Nie każdy ma czas, aby siedzieć na przyjęciu te 8h.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Kluby

Post autor: Kate » 1 lut 2017, o 23:40

Ja nie siedzę 24/7 i rzadko jestem 8 h na przyjęciach. Te przyjęcia klubowe mógłby być wieczorem, kiedy mamy wolny czas np.na 3-4 godziny.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Kluby

Post autor: YF98 » 19 lut 2017, o 11:13

Te miany są bardzo czasochłonne do zrobienia i wątpię, że większość z nich w ogóle zostanie wprowadzona, ale marzyć można. Najbardziej mi się podobają:
Wydłużenie opisu klubu. Który klub nie ma w opisie krótkiego linku do znacznie dłuższego tekstu będącego regulaminem? Nie musieliby bardzo tego wydłużać, ale żeby się dało coś napisać.
Logo. Fajnie by było gdyby ono naprawdę odzwierciedlało klub, że tak to ujmę. Każdy klub jest wyjątkowy, ale czy każdy ma wyjątkowe logo?
Ta grafika w tle jak klub ma poziom 150+ jest fajna, ale te poniżej nie. Fajnie by było ją sobie zmienić, z tego samego powodu co logo. Każdy klub jest inny i fajnie by było to wyrazić inaczej niż linkiem do bloga.
Jeszcze Vin chyba gdzieś w archiwach tych sugestii zasugerowała dodatkowe 100 poziomów do klubu.
W kwestii pucharów to taki dodający miejsca w klubie, ale to tylko mój osobisty wymysł XD
Myślę, że się to opłaca, gdyż jeden klub z poziomem 200 to jakieś 2 000 diamentów, czyli 400 złotych, ale tylko jeśli wpłaci to jedna osoba, bo ta oferta jest najkorzystniejsza, więc jak 2 000 wpłaci 10 osób lub więcej to wyjdzie dużo więcej. O pomidorach nie wspominając. Jeszcze zdobycie tych dolarów i szmaragdów to mnóstwo kliknięć i jeszcze więcej wysiłku, więc jak Pani wymienia diamenty na dolary to kolejny zysk! Dodanie 100 poziomów to już w ogóle $$$$. Jeśli ta gra faktycznie żyje diamentami to wprowadzenie kilku zmian z tych zajmie dużo czasu, ale będzie korzystne dla Adminów, więc...
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Zablokowany