Konkurs mieszkań

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Konkurs mieszkań

Post autor: Joanka » 12 sty 2015, o 17:08

Proponuje żeby głosowanie na konkurs mieszkań było możliwe tylko z poziomu mieszkania, nie profilu.

Większość głosujących w ogóle nie zagląda do mieszkań tylko klika seryjnie, efekt jest taki że na podium lądują mieszkania, które niekiedy maja wręcz puste ściany.
Gdyby w ten sposób "zmusić" niektórych choć do rzucenia okiem głosowanie byłoby już bardziej sprawiedliwe.
Myślę że od strony technicznej taka zmiana nie jest zbyt skomplikowana.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Konkurs mieszkań

Post autor: Lyanna » 12 sty 2015, o 18:18

Myślisz, że by obejrzeli mieszkanie? Nawet nie poczekali by aż mieszkanie się załaduje. Tak samo jest z TOP i FTV. Nikt nie patrzy co ocenia. Liczy tylko na rewanż. Niewiele osób patrzy na to czy ktoś zasługuje czy nie na podium.
Obrazek

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Konkurs mieszkań

Post autor: Joanka » 12 sty 2015, o 19:12

Ale gdyby trzeba specjalnie kliknąć w mieszkanie to już wymaga ciut wysiłku i parę osób się nie pofatyguje.
Może nie jest to idealne rozwiązanie, ale zawsze byłby to krok w dobrą stronę.

Można by pójść dalej żeby dopiero po otwarciu drugiego pokoju załadowywała się punktacja. Komu zależy to poczeka, a spamowiczki ominą i polecą dalej.

Awatar użytkownika
Bella30
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2014, o 20:50

Re: Konkurs mieszkań

Post autor: Bella30 » 19 sty 2015, o 18:01

Fajny pomysł :D I byłoby to dobre, bo dużo osób faktycznie nie zagląda do mieszkania, liczy się kto pierwszy ten lepszy ;) ale już jak uda się dostać na podium i wstawisz , pokój jakiś inny od wszystkich - jakie np.teraz królują,mam na myśli te z grudniowego eventu to powiem wam śe efekt jakiś jest, bo budzi zainteresowanie ta inność :D

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Konkurs mieszkań

Post autor: Execute » 27 mar 2015, o 14:50

nie okłamujmy się. Teraz liczy sie tylko SPAM. MAX za MAX . NA podium rzadko sie zdarza, że stoją tam Panie, które naprawdę na nie zasługują. Oczywiście są takie, co mają fajne stylizacje i na tym Podium są, ale częściej widzę "spamiarki", które nawet nie potrafią wsadzić spodni do butów :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2582
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs mieszkań

Post autor: Regelinda » 27 mar 2015, o 18:04

Mi się podoba pomysł Joanki. Wiele razy widziałam pustostany może nie koniecznie na podium, ale na pewno z dużą ilością punktów. Pewnie nie przyjąłby się pomysł, panel głosowania pokazuje się dopiero po kliknięciu drugiego pokoju, ale może wysiłek zostanie włożony chociaż w zrobienie tego jednego. Chociaż pomysł fajny, bo nigdy nie wiadomo, kto w jaki pokój kliknie jako następny

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Konkurs mieszkań

Post autor: Tuśka » 8 kwie 2015, o 17:45

Ja się zgadzam, no bo w końcu, naprawdę kiedyś widziałam panią z pustym pokojem, stała na I miejscu :thumbdown: Ta cała walka o wszystkie podia jest chora, chyba jestem jedną z niewielu co szuka inspiracji w mieszkaniach innych pań, niestety rzadko trafia się JAKIKOLWIEK ciekawy pomysł. Już nie mówię o całym fajnym pokoju, tylko o jednej rzeczy, której dano ciekawe zastosowanie. Ale niestety- w większości mieszkań są pokoje z grudniowego eventu, elementy z walentynkowego wydarzenia, z tej kolekcji ''Dom nad jeziorem'' czy jakoś tak. Widziałam też ostatnio meble poprzesuwane po tej zmianie mieszkań, że działają bez wtyczki...Żenada. I było to u pani ze wszystkimi statuetkami...
Obrazek

Awatar użytkownika
AgathaL
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 165
Rejestracja: 3 sty 2014, o 22:33

Re: Konkurs mieszkań

Post autor: AgathaL » 22 kwie 2015, o 19:14

Opcja głosowania po wejściu w mieszkanie była na Imperium Stylu i się nie sprawdzała, też na podium stały gołe ściany, sama miałam tam gołe i masę maksów 8| A walka o Konkurs mieszkań stawała się bardzo utrudniona ze względu na to specjalne wchodzenie tam, większości się nie chciało, więc powodowało to jeszcze większy spam, bo trzeba było dać znać, że chodzi właśnie o głosy na mieszkanko. A jeśli chodzi o sprawiedliwe stawanie na podiach to nie da się z tym walczyć, jest wiele Pań z genialnymi stylizacjami, które spędzają na AM 10 minut dziennie i nie staną na podium. Taka walka to walka z wiatrakami.

Awatar użytkownika
emilia2018
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2012, o 08:36
Lokalizacja: Łódź - Ta brzydka ale kochana

Re: Konkurs mieszkań

Post autor: emilia2018 » 29 kwie 2015, o 00:52

Myślę,że to fany pomysł ale niestety nierealny.Nie każdy ma czas na to aby walczyć o podium i tak jak mówicie jest wiele fajnych mieszkań i fajnych stylizacji które niestety nie zdobywają Tego podium bo sądzą ,że bez SPAMU daleko nie zajdą, i mają rację bo widać wciąż jedne i te same Panie,które będą dotąd aż nie zdobędą wszystkich statuetek.
Więc po co się wysilać lepiej miło spędzić czas na zabawie :)
Bycie rasową Zołzą mam w genach. Nie ucieknę od tego.

Zablokowany