Sugestie do Areny Mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Bezgraniczny » 19 mar 2017, o 13:27

ZABLOKUJ DOŚWIADCZENIE!
Wielu z graczy na AM nie zbiera doświadczenia, przez co np. na przyjęciach nie może odbierać wszystkich nagród.
Moją propozycją jest opcja "Zablokuj doświadczenie" i np. w pojedynkach, z misji na przyjęciach, pokazach mody na konto dochodziłyby tylko $ i szm.
Według mnie takie rozwiązanie będzie korzystne dla wielu osób, które nie chcą lecieć z lvlem.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 19 mar 2017, o 15:59

A mi się wydaje, że oni nie bez powodu dają np. na przyjęciach tyle doświadczenia

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: LaFemmeNikita » 19 mar 2017, o 16:45

Zamiast blokować zdobywanie doświadczenia, powinny być na wysokich poziomach nagrody które spowodują, że nikt nie będzie się bronił przed zdobywaniem gwiazdek. Takie proste, a tak trudne do ogarnięcia dla producenta gry...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 19 mar 2017, o 16:48

Nie piszę, że chcę te gwiazdki, bo nie chcę, ale patrząc choćby na to, co można zdobyć na przyjęciach, doświadczenia jest więcej niż szmaragdów. Myślę, że nic nie dzieje się bez powodu.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: monix23 » 19 mar 2017, o 19:47

Ktoś kto ma już bardzo wysoki poziom nic na tym nie zyska. Myślę, że opcja fajna, ale dla graczy młodszych poziomem. :P

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: monia318 » 23 mar 2017, o 11:00

Przydałyby się nowe nowoczesne meble, tapety i podłogi w sklepie meblowym dostępne dla każdego poziomu, na stałe, i to najlepiej w większych ilościach, nawet dodawane co jakiś czas, bo strasznie długo na wyższych poziomach trzeba czekać, żeby coś się odblokowało i w dodatku odblokowuje się tylko po kilka mebli.A z wydarzeń, aż tak wiele kreatywności się nie podniesie.

Awatar użytkownika
Night
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 31
Rejestracja: 23 lip 2016, o 14:11

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Night » 23 mar 2017, o 16:06

Witam serdecznie! Z góry przepraszam, jeśli sugestia, którą przedstawię powtarza się, gdyż niewiele czasu spędzam na forum.

Wciąż mam nadzieję, że wprowadzona zostanie do garderoby dodatkowa opcja uporządkowania wszystkich ubrań i dodatków, bądź też wyróżnienie ulubionych (np. za pomocą małej gwiazdki w prawym górnym rogu ikony z sukienką, przenieść ją na początek listy).
Przydałby się tzw. kosz, gdzie można wyrzucać niepotrzebne ciuszki, które nam zawadzają, jednocześnie w każdej chwili mieć możliwość ich odzyskiwania. Wraz z liczbą rosnących w mojej szafie dodatków, coraz trudniej jest mi odnaleźć te konkretne.

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: monia318 » 23 mar 2017, o 16:46

Jeszcze dobrze by było gdyby stare kolory fryzur zostały zmienione na nowe.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 23 mar 2017, o 17:26

Fryzury były już wałkowane nieraz i uważam, że o nowych kolorach podstawowych fryzur należy zapomnieć. Od ładnych kolorów są eventowego.

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: monia318 » 23 mar 2017, o 17:36

Szkoda, bo sporo starych fryzur jest naprawdę bardzo ładnych, ale te kolory nie bardzo.

Awatar użytkownika
anitaaaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2017, o 10:26

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: anitaaaa » 24 mar 2017, o 23:23

Night pisze:Witam serdecznie! Z góry przepraszam, jeśli sugestia, którą przedstawię powtarza się, gdyż niewiele czasu spędzam na forum.

Wciąż mam nadzieję, że wprowadzona zostanie do garderoby dodatkowa opcja uporządkowania wszystkich ubrań i dodatków, bądź też wyróżnienie ulubionych (np. za pomocą małej gwiazdki w prawym górnym rogu ikony z sukienką, przenieść ją na początek listy).
Przydałby się tzw. kosz, gdzie można wyrzucać niepotrzebne ciuszki, które nam zawadzają, jednocześnie w każdej chwili mieć możliwość ich odzyskiwania. Wraz z liczbą rosnących w mojej szafie dodatków, coraz trudniej jest mi odnaleźć te konkretne.
Zgadzam się z tym, ciężko doszukać się konkretnych rzeczy w garderobie, myślę ze fajną alternatywą mogłyby być jakieś filtry, dzięki którym wyświetla sie np czarne sukienki itl. Choć przyznaję, ze pomysł mojej przedmowczyni rowniez mi się podoba :)

Awatar użytkownika
Night
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 31
Rejestracja: 23 lip 2016, o 14:11

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Night » 30 mar 2017, o 20:56

Witam ponownie! Postanowiłam napisać nowy wątek, ponieważ po edycji poprzedniego pewnie niewielka liczba osób zauważyłaby dodaną treść.

Mam jeszcze dwa pomysły i podobnie jak w pierwszej mojej wiadomości przepraszam, jeśli nieświadomie powtórzyłam czyjąś sugestię:

1) Aukcje użytkowników - na zasadzie gier RPG. Można sprzedać to, czego nie chcemy trzymać w garderobie i sobie dorobić (wystawiając rzeczy nawet za diamenty). Przypuszczam, że większość pań miałaby ochotę pozbyć się czegoś ze swojej szafy, a użytkowniczki możliwość upolowania wyjątkowego stroju/dodatku dla siebie. Aukcje byłyby dostępne 24h i umiliłyby AM oraz oczekiwanie na kolejne eventy.
Nie wiem natomiast, czy byłaby to zbyt 'radykalna' zmiana dla gry, lecz postanowiłam zaryzykować. W końcu nie mamy nic do stracenia, sugerując pewne zmiany. Osobiście uważam, że gra wcale by na tym nie straciła, a użytkowniczka sama zdecydowałaby co woli zakupić za swoje pieniądze. W większości eventów musimy zdobywać również rzeczy, które niekoniecznie nam się podobają, aby dotrzeć do głównej nagrody. Na powtórki również trzeba czekać nawet latami. Jest to niezwykle popularny i powielany pomysł w prawie wszystkich Grach Online.
Być może (przynajmniej) skłonię do dyskusji:)

2) Kolory pomadek - w ostatnich latach mamy dostęp do tak wielu palet kolorów w postaci pomadek/błyszyków w tzw. realu, iż uważam, że te podstawowe to stanowczo za mało. Zdaję sobie sprawę z tego, iż makijaże są dodawane do eventów od czasu do czasu. Natomiast kolorystyka pozostaje bez zmian jeszcze za czasów IS. Stąd moje przemyślenia na temat tej kwestii.

P.S. Dziękuję ślicznie, anitaaaa:)

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: aniaania » 1 kwie 2017, o 15:15

ja to bym chciała jedną zmianę: posegregowanie prezentów na przyjęciach.albo według waluty, albo według rodzaju (dla pani, pana, zwierzaka, do mieszkania), albo ze względu na możliwość wysłania (wiele pań nie ma jeszcze narzeczonego więc i opcja wysłania prezentu jest zablokowana, a i widzę że na liście znajdują się także rzeczy które już mamy). męczące to jest jak chcę wysłać prezent organizatorce, ale najpierw muszę przemęczyć kilka stron z rzeczami dla narzeczonego których nawet jakbym chciała to i tak nie mam możliwości wysłania, do tego dochodzą rzeczy dla zwierzaka czy do mieszkania na które szkoda mi walut, czy rzeczy za di dla pani, które obecnie są dla mnie za drogie. czasem po 30 stronach odechciewa mi się klikania

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Regelinda » 1 kwie 2017, o 15:29

Kolejność prezentów na przyjęciach zależy od tego, w jakiej kolejności są ode dodawane przez organizatorkę. Więc taka sugestia jest raczej do nich.

Zablokowany