Sugestie do Areny Mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
riszka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 22:57

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: riszka » 26 paź 2012, o 19:54

Nie wydaje się Wam, że niezależnie, jaki poziom trudności wybierze się w sudoku, kazdy będzie tak samo trudny? Ja np. nie umiem tego przejść, a chciałabym zaliczyć zadanko. :whistling: W IP więcej było tych liczb i szło sobie jakoś poradzić, a tutaj... szkoda gadać.

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 26 paź 2012, o 22:15

tez to zauwazylam kiedy robilam to zadanie na bg FA i najlatwiejszy poziom jest trudniejszy od trudnego na IS - pislalam o tym wczesniej w innym watku LP FA
Onaya

Awatar użytkownika
Reni.
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 54
Rejestracja: 12 lip 2012, o 20:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Reni. » 27 paź 2012, o 10:51

Pomyślałam o czymś takim, że wygodniej by było, gdyby wyszukiwarka pań do pojedynków nie wybierała tych, które były ostatnio wyzywane.
Zadaj pytanie - http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 16&t=12969
Pokój to nie jest coś co sobie życzysz. To jest coś co tworzysz,
coś co czynisz, coś czym jesteś i coś co dajesz innym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 27 paź 2012, o 11:13

Wyszukiwarka wyszukuje tylko te panie ktore moga rozgrywac PP z wyjatkiem kiedy dana pani byla wzywana 5 razy w ciagu doby to wtedy wyszukiwarka ja wskaze ale nie mozna rozegrac PP
Onaya

Romantyczka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2012, o 18:24

Re: ZMIANY ! ;]

Post autor: Romantyczka » 27 paź 2012, o 18:41

Witam wszystkich ! :P
Mam pewną propozycje dotyczącą zmiany w "Arenie Mody".
Chodzi mi głównie o pojedynki ,z którymi raczej każda Pani ma problem mam namyśli oczywiście pobieranie pieniędzy z konta drugiej użytkowniczki. :thumbdown: Wszystko inne byłoby w porządku ;)
Moja propozycja brzmi tak :
Jeśli już maja być pobierane opłaty niech przynajmniej zostanie stworzone "konto bankowe" .
Będzie można odkładać na nie pieniądze . Oczywiście taka sumę jaka sobie zażyczysz , oraz wybierać sumę z konta kiedy tylko się chce . natomiast te pieniądze , które nie są na koncie będą pobiera podczas walki przez naszą rywalkę. Oczywiście ,żeby to konto było dostępne dla KAŻDEJ podkreślam KAŻDEJ osoby grającej w "Arenie Mody" ale chociaż od jakiegoś poziomu lub za określona sumę pieniędzy . Dzięki temu będzie można nazbierać daną sumę pieniędzy obecnie Ci potrzebą.
Myślę ,że tak było by o wiele lepiej . :thumbup: :thumbup: Zrozumieliście wszystko ? Jeśli nie to piszcie postaram się to jeszcze bardziej wytłumaczyć :D 8)
A Wy kochani c o tym sądzicie ? Jak myślicie byłoby tak o wiele lepiej , czy też nie ? :>
Czekamm na komentarze dotyczące mojej propozycji ! ^^

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 28 paź 2012, o 08:56

Jesli bylaby taka opcja to wtedy zadna z pan nie bylaby w stanie uzbierac okreslona sume z wygranych PP np z biezacego eventu nalezy wygrac 10 tys $ . W tej chwili z trudem uzbieralam 5 tys a co dopiero gdyby taka opcja pojawila sie. Zamiast odkladac zarobione pieniadze to mozna je przeciez lokowac w nasze statystyki a to jest prawie to samo . Twoja propozycja jest fajna ale raczej niemozliwa :)
Onaya

Romantyczka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2012, o 18:24

Re:Sugestie do Areny Mody

Post autor: Romantyczka » 28 paź 2012, o 22:59

Właśnie o to chodzi ,że łatwiej można było by zaoszczędzić pieniądze i odłóżyć je na "konto" :D
A takk na moim przykładzie.. nie mogę nic kupić bo moje pieniądze zostają "pożerane" i nie można ich zaoszczędzić : (
Nie rozumiem.. Jak Panię nie dały by rady uzbierać określonej sumy ? Wszystko się da jak się chce :D
W statystyki może i tak ale co z tego ? Skoro chce się kupić jakieś określone rzeczy a niestarcza funduszyy ? Bo ciągle ich brakuje . Nazbierasz , a później znowu ich nie maa..
Ostatnio zmieniony 29 paź 2012, o 08:40 przez kseen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniony tytuł.

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 29 paź 2012, o 11:42

No coz ta gra na tym polega i wszyscy ja tracimy i wygrywamy. Narazie jest to dosc odczuwalne na niskich poziomach ale poznej nawet tego nie zauwazysz jak stracisz kilka tysiecy dolarow w PP a po drugie na kwoty ktore przegrywamy jest pewnien limit ktory mozemy stracic wiec to nie jest tak ze masz duza kwote na koncie i zaraz oczyszcza cie ze wszystkiego. Brdziesz wyzej z dobrymi statystykami to juz nie bedzie to dla ciebie problemem :)
Onaya

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: kruella » 29 paź 2012, o 15:41

myślę, że przydalyby się "tytuły" z eventow, jak na IS.
...

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Eladria » 30 paź 2012, o 10:04

Wiecie, że AM zaczyna mnie nudzić?
Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 30 paź 2012, o 11:32

Mi sie tez znudzila na 17 tym poziomie na bg :P coraz wiecej trzeba tych gwiazdek nazbierac a w sumie w grze nic sie nie dzieje , taka monotonnosc
Onaya

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Eladria » 30 paź 2012, o 12:43

Ja też grałam na BG wersji i myślałam - serio - że jak polska wersja wejdzie to jakieś ewenty będą, jakieś dodatki, cokolwiek, a okazuje się że jest gra bardzo monotonna, nudna i chyba opuszczę stanowisko mojej kukły.

Wiecie co, w bułgarskiej wersji gwiazdki szybciej można zarobić. Dlaczego tu zbieranie gwiazdek zostało tak bardzo obniżone?

Posty sklejone. Proszę nie pisać posta pod postem.//Cassidy007
Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 30 paź 2012, o 14:41

Obecnie mam 12 level a gdybym byla np na 7 to zbieranie gwiazdek odbywaloby sie znacznie szybciej :) obecnie 12 level ma niewiele osob i chcac je uzbierac szybko to ciezko to idzie , czym wyzej tym bardziej nie ma z kim robic PP
Onaya

Romantyczka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2012, o 18:24

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Romantyczka » 30 paź 2012, o 16:26

Czyli podsumowując: wszystko jest za bardzo zawyżone XD
Pewnie masz racje może z czasem kasa w końcu nie będzie stanowiła problemu cóż zobaczmy..
W IS jest podobne . Tylko znów ubrania sa po takich cenach ,że głowa boli ;O

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Sugestie do Areny Mody

Post autor: Onaya » 30 paź 2012, o 16:32

Na IS ciuchy sa drozsze poniewaz diamet jest wyzej ceniony a na AM jest odwrotnie czyli ciuchy tansze a wartosc diamentow jest znacznie wyzsza
Onaya

Zablokowany