Lovely girls♥

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 18 lis 2017, o 22:29

I po raz kolejny - przedłużam głosowanie w konkursie "Dobro i Zło". Wypadałoby się w końcu zastanowić, wybrać i napisać gdzieś na kogo się głosuje. :P Ponadto, przypominam o nowych konkursach:
11 listopada

Obrazek

Tego dnia po 123 latach nie woli, po śmierci kilkunastu tysięcy ludzi, ginących za wolną Polskę, w wyniku I wojny światowej odzyskujemy upragnioną niepodległość...
Warszawa żyła w tych dniach na ulicach.(...) Niemców spotykało się niewielu i nie mieli już tak butnych min jak poprzednio. (...)Ludność samorzutnie zaczęła rozbrajać żołnierzy, którzy poddawali się temu bez protestu.
~ Warszawa w pamiętnikach I wojny światowej

ZASADY:
♥ Ubierz swoją panią na biało-czerwono.
♥ Zrób jej zdjęcie.
♥ Zdjęcie podpisz nazwą konkursu lub innymi słowami, które wskazują na jego udział w konkursie.
♥ Zdjęcia nie usuwaj przed końcem konkursu (tj. ogłoszeniem wyników).

TERMIN: 23 XI 2017 (ten czwartek)

♥♥♥

Moda międzywojenna

Obrazek

Dwudziestolecie zmian: rozwój kinematografii, muzyki, filmografii,
medycyny, mody...
W tym konkursie zajmiemy się zmianami w modzie. Kobiety zaczęły nosić suknie i spódnice do kolan oraz krótsze włosy.


ZASADY:
♥ Przygotuj stylizację, która zilustruje modę w dwudziestoleciu międzywojennym.
♥ Zdjęcie podpisz nazwą konkursu lub innymi słowami, które wskazują na jego udział w konkursie.
♥ Zdjęcia nie usuwaj przed końcem konkursu.

TERMIN: 24 XI 2017 (ten piątek)
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 26 lis 2017, o 17:10

A teraz trochę ogłoszeń parafialnych.
Na pw klubowym Liderka rozdzieliła obowiązki na najbliższy czas - radzę wszystkim się z ty zapoznać! Nie zamierzam rozpisywać poleceń dla konkretnych osób, lecz wrzucę coś, co dotyczy każdego członka naszego klubu:
Wszystkie panie z poziomem
● 8 -12 podniosą statystyki do min. 45
● 13-19 podniosą statystyki do min 55
●19-29 podniosą statystyki do min 70
Ponadto, mam w końcu wyniki konkursu "Dobro i zło"
Pierwszego miejsca w kategorii nr I (dobro), niestety, nie udało się wytypować. Jednak, istnieje zwyciężczyni w II kategorii (zło).
I miejsce, w kategorii "zło" otrzymuję Madaleine!
Gratuluję wygranej! :)
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Lovely girls♥

Post autor: LaFemmeNikita » 26 lis 2017, o 23:55

Takie pytanie, z czystej ciekawości. Co będzie, jeżeli ktoś nie wykona polecenia?
Pytam, bo widzę, że klub póki co bez pucharów, ze statystykami klubowymi które nie powalają na kolana i dysponujący wieloma nieobsadzonymi miejscami. W obecnych realiach Areny Mody znaleźć bardziej rozwinięty klub właściwie nie stanowi problemu, bo wiele lepszych klubów stara się zapełnić wolne miejsca. Czy w tym świetle nie jest zbyt ryzykowne stawiać wymagania swoim graczom?

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 14 gru 2017, o 20:27

@LaFemmeNikita
Tak po prawdzie, to ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Liderka z rozkazem typu "podnieś staty do x poziomu" nie wyskakuje często, a gdy już się zdarza... Jak dotąd nie widziałam żadnych groźba ani innych skutków niespełnienia polecenia. Ja sama się tym nie przejmuję, bo na ogół jestem ponad przedziałem, a nie interesuję się tym, czy reszta stosuje się do tego... ^^"
A tak poza tym... Wymagania ogółem nie są u nas wcale takie wielkie, ale wydaje mi się, że Kasilda raczej podchodzi liberalnie do takich nakazów. Zwłaszcza teraz, gdy sporo osób nie wykazuję chęci do życia na AM.
//Jeśli to co mówię to bzdury, to niech mnie ktoś kopnie. Zdarza mi się okazywać wyższy poziom nieogarnięcia życiowego.//

I przepraszam za tak późną wiadomość. Jakoś ostatnio miałam taką niechęć do pisania na forum... Albo po prostu jestem czasami zbyt zajęta/leniwa. :P

***

Odnośnie konkursów "11 listopada" oraz "Moda międzywojenna"

Ze względu na małą ilość prac (jak się już pewnie wszyscy domyślili :P ) głosowanie nie odbędzie się wcale. Te kilka osób, które prace zrobiły, już dawno zostały nagrodzone mianem wiceliderki, więc trud nie poszedł tak całkowicie na marne! :D

Oraz jeszcze jedna, ważna informacja (choć mam wrażenie, że o tym pisałam...?). Zaszła zmiana w składkach. Teraz jest jeszcze niższa: 2szm. Najlepiej byłoby wpłacać w weekendy, ale raczej nie będzie problemu, jak ktoś wpłaci w tygodniu.;)
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 8 sty 2018, o 16:24

Po leniwym grudniu przyszedł czas na ponowne ożycie. Koniec tej hibernacji - mamy nowy konkurs klubowy! :P
Z wizytą w górach
Obrazek
Wielkimi krokami zbliżają się ferie - upragniony czas (zwłaszcza dla uczniów).
Należy ubrać Panią na cebulkę - dodatki tj. narty bardzo miłe widziane.


Nagroda: posada wiceliderki na 1 miesiąc i zwolnienie z wpłacania składek
Termin: 15 styczeń 2018 do godziny 23:59
Ponadto, warto wspomnieć o tym, iż Inej zostaje wiceliderką na stałe. Gratuluję! ^^
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 17 sty 2018, o 16:09

Prace konkursowe
Z wizytą w górach

* Ze względu na zakończenie konkursu, prace zostały usunięte z forum. *

Tym razem mamy wytypowane jury, więc nie trzeba sobie zaprzątać głowy głosowaniem. :P
Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, o 18:10 przez Anadil, łącznie zmieniany 1 raz.
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 18 lut 2018, o 18:09

A tutaj kolejny konkurs ogłaszany jedynie wewnątrz klubu... Czyli konkurs walentynkowy.

Temat prac:
praca nr 1 - Pani przebrana na walentynkową randkę (czy coś takiego. Piszę z pamięci xD)
praca nr 2 - pokój (tudzież po prostu miejsce), w którym może odbyć się randka

Zasady głosowania:
- głosujemy do 23 lutego 2018
- wybieramy po jednej pracy z każdej kategorii (jedna przebrana pani i jedno mieszkanie. Nie patrzymy na oba jako na jedną całość)
- głosy wysyłamy na klubowym czacie

Prace z kategorii nr 1:
//Ze względu na zakończenie konkursu prace zostały usunięte z forum.//

Prace z kategorii nr 2:
//Ze względu na zakończenie konkursu prace zostały usunięte z forum.//
Ostatnio zmieniony 11 mar 2018, o 20:29 przez Anadil, łącznie zmieniany 1 raz.
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 11 mar 2018, o 20:28

Konkurs Walentynkowy - wyniki

Cóż... Niewiele głosów się zebrało, nawet po przedłużeniu terminu głosowania, a nie ma wielkiego sensu dalej to ciągnąć. Z tego powodu II kategoria pozostaje nierozstrzygnięta. Ale! Wciąż da się wytypować zwyciężczynię I kategorii, a jest nią...

Kasilda!

Gratuluję wygranej. ;)
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 29 mar 2018, o 23:26

Nadszedł czas na kolejny klubowy konkurs. Tym razem temat brzmi:
"Wiosenny spacer z psem"

♥ przebieramy nasze panie w strój odpowiedni na wspomniany wiosenny wspacer
♥ przebieramy również pupila - UWAGA! Owym pupilem MUSI być pies. Nie ważne jaki - ważne, by był on psem i aby przebranie go było możliwe
♥ robimy zdjęcie przebranej pani wraz z psem
♥ zdjęcie podpisujemy czymś co jasno wskaże, że jest ono na konkurs (np. spacer z psem/pies/wiosenny spacer. Aczkolwiek prosiłabym o to, by nie było to po prostu "klub", czy "konkurs", bo to niewiele mówi, gdy człowiek zagląda do folderu, w którym w s z y s t k i e zdjęcia są tak podpisane...)
♥ czekamy, aż ogarnę się na tyle, by wrzucić wszystko na forum, by zacząć głosowanie xP

TERMIN TWORZENIA PRAC: do 10 kwietnia

Powodzenia! :D
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 8 maja 2018, o 17:53

Trochę tutaj cicho było ostatnio. No niestety... Ale niech nikt nie myśli, że to cisza spowodowana klubem! To akurat była moja wina. Zbyt zabiegany ze mnie człowiek, a ostatnio mam sporo na głowie... Zamierzam się jednak zreflektować! Znalazłam kogoś, kto pomoże mi w prowadzeniu forum. Jakoś to dalej pójdzie. :D

Konkurs został odwołany. I... I to chyba tyle w tym temacie. :P

Ażeby nie było, że tylko tym się zajmujemy - nasz klub rozkwita na wiosnę i po długiej, zimowej hibernacji znów zabieramy się do roboty. Przede wszystkim pracujemy nad statystykami i ku pamięci, zostawię tu fragment niedawnej wypowiedzi naszej Liderki:
Osoby, które najwięcej będą podnosić statystyki zostaną na tydzień wiceliderkami [...].
Tak więc bierzemy się do roboty! I tak na koniec, życzę wszystkim słonecznych, choć nie upalnych dni - czy to na podwórku, czy to gdzieś w środku. Tak mentalnie... ;)
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 10 sie 2018, o 16:42

W czasie tego upalnego lata znalazło się miejsce na kolejny konkurs klubowy - tym razem poruszamy się w klimatach orientalnych. ;)
Obrazek

Na początek kilka zasad:
♥ Prace zbieram do 16 sierpnia br.
♥ Formą pracy jest zdjęcie pani (tło na zdjęciu jest dozwolone, ale nie obowiązkowe) przebranej odpowiednio do tematu.
♥ Zdjęcia w galerii powinny być w jasny sposób opisane, tak, ażeby nie było problemu z ogarnięciem, która praca jest na konkurs.

A jakie klimaty liczą się pod orientalne?
Ubrania hinduskie, japońskie, arabskie, perskie i chińskie.

Mam nadzieję, że tym razem konkurs dotrze do końca. Powodzenia i weny życzę! ^^
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 18 sie 2018, o 20:55

Temat nie został zapomniany - choć z opóźnieniem, rozpoczynamy drugi etap konkursu klubowego w orientalnych klimatach. ^^

PRACE

Konkurs zakończony = prace usunięte z forum.

Zasady głosowania:
♥ wybieramy jedną pracę i na nią oddajemy głos,
♥ głosy wrzucamy na klubowy log,
♥ nie głosujemy na własne prace,
♥ głosy oddajemy do 22 sierpnia 2018r.

Prac nie ma wiele, głosów raczej też nie będzie... Ale może remis nie byłby taki zły? :D Miłego wieczoru/ranka/popołudnia wszystkim życzę.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2018, o 19:54 przez Anadil, łącznie zmieniany 1 raz.
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 23 sie 2018, o 21:03

Niestety, a może stety, remisu nie było. Tym razem zwycięzcą klubowego konkursu jest Anadil... I cóż tu więcej mówić? Na razie przed nami kilka dni wegetowania i masowej produkcji szmaragdów, by coś kupić z nowej kolekcji. Miłego wieczoru/ranka/południa życzę! :)
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 26 sie 2018, o 20:12

KONKURS KLUBOWY
PANNA MŁODA

Obrazek

„Jak się żenić, to się żenić!”
Pan Młody do Radczyni w "Weselu" Wyspiańskiego


Czas na kolejny konkurs. Tym razem ma on nawet jako-taki tytuł, który przy okazji mówi wiele o tym, wokół czego będzie się kręcić całość. Tym razem wena musi nas natchnąć do wystylizowania pani na pannę młoda. Tutaj kilka zasad:
♥ przebieramy swoją panią zgodnie z tematem i robimy zdjęcie
♥ zdjęcie podpisujemy jako "PANNA MŁODA"
♥ zdjęcia nie usuwamy aż do zakończenia konkursu (tj. głosowania i wyłonienia zwycięscy)
♥ zdjęcie nie może być zrobione w mieszkaniu, ale może posiadać tło, jak w profilu
♥ mile widziane wianki, welony i, oczywiście, białe suknie :P

TERMIN: 30.08.2018r.

Powodzenia! :D
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

Awatar użytkownika
Anadil
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:26

Re: Lovely girls♥

Post autor: Anadil » 31 sie 2018, o 20:16

Na powyższy konkurs nie zebrało się wiele prac... Ale to nic. Skoro są co najmniej dwie, to można kontynuować - zwłaszcza, że nasz klub obecnie nie liczy zbyt wielu osób. :P
KONKURS KLUBOWY
PANNA MŁODA

PREZENTACJA PRAC:

1) Kasilda
Obrazek

2) Anadil
Obrazek

ZASADY GŁOSOWANIA:
♥ wybieramy jedną pracę i na nią oddajemy głos,
♥ głosy wrzucamy na klubowy log,
♥ nie głosujemy na własne prace,
♥ głosy oddajemy do 6 września 2018r.

Powodzenia! ^^
"Życie jest sztuką.
_Śmierć jest ucieczką."

#ff4b45

ODPOWIEDZ