NIEGRZECZNE

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Tynian
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2014, o 09:56

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Tynian » 19 cze 2016, o 12:44

Witam dziewczyny. Żebyście się nie niepokoiły to dodam że to jestem ja Sirbella tylko pod zmienioną nazwą na forum. Ciężko było podjąć jakąś decyzje bo każda z pań miała w swojej stylizacji jakąś część mojego stylu a żadna też w całości nie uchwyciła tego co lubię ubierać. Ale może pójdę tropem stylizacji która najbardziej mi się spodobała. Werdykt więc będzie następujący.

I miejsce - Nicanora
II miejsce - Aurelie
III miejsce - Iga

Wszystkim paniom które wzięły udział w konkursie dziękuje. Z racji tego że nie wiele udzielam się na czacie klubowym nie przypuszczałam że którakolwiek z pań weźmie w nim udział. Pozdrawiam. Miłego popołudnia życzę.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 28 cze 2016, o 11:47

              • Obrazek
Oto dziewiąta edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1. Obrazek
Obrazek
2.Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 10 lip 2016, o 22:23

              • Obrazek
Oto dziesiąta edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1.Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3.Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 17 lip 2016, o 20:39

              • Obrazek
Oto jedenasta edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1. Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 10 sie 2016, o 14:52

            • Obrazek
Oto dwunasta edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1.Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 sie 2016, o 21:54 przez Aurelie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 21 sie 2016, o 21:54

              • Obrazek
Oto trzynasta edycja naszego cotygodniowego konkursu klubowego. Przypominam, że Pani, którą inspirujemy się w danym tygodniu ocenia prace w tym wątku i wyłania zwyciężczynię. Ponadto, musi ona uzasadnić swój wybór oraz napisać kilka słów od siebie o tym, jak ona sama postrzega swój "arenowy" styl, jakie połączenia, fasony i kolory lubi i która praca wyłapała te cechy charakterystyczne. Twarze (oczy, nos, usta itd) nie podlegają ocenie.
Oczywiście, każdy może komentować konkursowe prace, jednak zdanie decydujące ma pani, której stylem inspirowanie są prace.


1. Obrazek
Obrazek
2. Obrazek
Obrazek
3. Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 12 paź 2016, o 19:50

              • Obrazek
    • Obrazek
6.10.16 minęły trzy lata odkąd nasz klub powstał. Bardzo się cieszę, że udało nam się stworzyć tak przyjazny i 'niegrzeczny' zakątek gry. Każda z nas jest wyjątkowa i niegrzeczna na swój sposób i ogromnie się cieszę, że tworzymy tak zgrany team. :thumbsup:
                • Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Fiona219
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 4 paź 2013, o 16:01

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Fiona219 » 5 lis 2016, o 20:32

HALLOWEEN

Obrazek

Mam nadzieję, że się podoba :) Tutaj macie jeszcze link do większego rozmiaru zdjęcia:
http://imgur.com/LfxQIlm


Zmieniono rozmiar zdjęcia. Obrazki większe niż 640x640 proszę wstawiać za pomocą [rimg] zamiast [img]. /monix23

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Aurelie » 31 gru 2016, o 00:31

            • Obrazek
    • Obrazek
    • Mam nadzieję, że najbliższy rok będzie dla nas wszystkich obfity w zdrowie, szczęście, miłość oraz sukcesy na wszystkich płaszczyznach życia!
            • Niegrzecznego Nowego Roku!
            • Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Fiona219
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 4 paź 2013, o 16:01

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Fiona219 » 15 lut 2017, o 17:11

ZDJĘCIE WALENTYNKOWE!
Z małym opóźnieniem i przerwą w dostawie internetu, ale jest i jako bonus przygotowałam dla Was dwie wersje tego zdjęcia :D Z tłem były małe problemy, ale w końcu znalazłam takie które nadawałoby się do odpowiedniego ustawienia laleczek :D
No to tyle tytułem wstępu :D
Jeszcze raz chcę podziękować wszystkim dziewczynom, które przygotowały stylizacje :) Jesteście niesamowite i niezwykle pomysłowe co widać na załączonych obrazkach :D Mam nadzieję, że się Wam spodobają :) :)
Buziole :*
Obrazek
A to specjalnie dla Nicanory, która z okazji walentynek przebrała też swojego Pana do zdjęcia klubowego! :D
Obrazek

Fiona219
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 4 paź 2013, o 16:01

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Fiona219 » 23 lut 2017, o 18:41

REGULAMIN KONKURSU
1. W Konkursie mogą brać udział wszyscy członkowie klubu „Niegrzeczne”.
2. Nagrodą za wygranie Konkursu jest miejsce na podium i możliwość wybrania tematu kolejnej stylizacji.
3. Konkurs odbywa się co dwa tygodnie i zaczyna się w środę.
4. Czas na przygotowanie pracy konkursowej wynosi 7 dni. Po upływie tego terminu prace nie są przyjmowane.
5. Linki do prac konkursowych powinny być przesłane do osoby która w danej chwili zajmuje się jego organizacją (informacje te będą podawane wraz z ogłoszeniem tematu kolejnej stylizacji).
6. Praca konkursowa powinna zostać zapisana w galerii w folderze przeznaczonym na stylizacje Konkursowe.
7. Głosowanie na prace konkursowe trwa 5 dni. Rozpoczyna się w środę i kończy w niedzielę o 23:59. Głosy oddane po upływie tego terminu nie będą wliczane.
8. Zwycięzca ma dwa dni na wymyślenie tematu nowej stylizacji.
9. Temat powinien zostać ogłoszony najpóźniej w środę do godziny 15:00. Po upływie tego terminu temat kolejnej stylizacji zostaje wybrany przez osobę która zajęła drugie miejsce na podium.
10. Wszelkie pytania lub wątpliwości można zgłaszać na Klubowym czacie lub w wiadomościach prywatnych :)

Fiona219
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 4 paź 2013, o 16:01

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Fiona219 » 7 mar 2017, o 20:33

WYNIKI KONKURSU!

Kochane! Pora poznać wyniki naszego Konkursu Klubowego! :) Dziękuję wszystkim Paniom, które stworzyły stylizacje konkursowe i zapraszam do dalszej zabawy! :)

Pierwszą odsłonę naszego Konkursu wygrywa liquere i to ona ma przywilej wybrania tematu kolejnej stylizacji! :) GRATULACJE!!! :)

Obrazek

A tutaj wszystkie uczestniczki Konkursu! Nie możemy pozwolić żeby takie cudowne stylizacje kurzyły się zapomniane w naszych galeriach! :D

Obrazek

Jeszcze raz wielkie dzięki! :) :)

Fiona219
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 4 paź 2013, o 16:01

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Fiona219 » 21 mar 2017, o 23:37

WYNIKI KONKURSU #02

Tym razem tematem przewodnim Konkursu była stylizacja romantyczna :) A oto zwycięska trójka ;)

Obrazek
I miejsce: Fiona
II miejsce: Nicanora
III miejsce: Aurelie

GRATULACJE! :)

A tutaj pozostali uczestnicy Konkursu! :)

Obrazek

Fiona219
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 4 paź 2013, o 16:01

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Fiona219 » 4 kwie 2017, o 00:09

WYNIKI KONKURSU #003

Tym razem lale miały zostać przebrane za pirata! :D Miałyśmy dosyć ślicznych sukienek i pokazałyśmy że jesteśmy naprawdę Niegrzeczne! Wszystkie prace były zachwycające, ale pudło niestety jest ciasne ;) A oto zwyciężczynie:

Obrazek

I MIEJSCE Aurelie
II MIEJSCE Atella
III MIEJSCE Sirbella

A tutaj pozostałe uczestniczki Konkursu!

Obrazek

Wielkie dzięki dziewczyny! :)

Fiona219
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 4 paź 2013, o 16:01

Re: NIEGRZECZNE

Post autor: Fiona219 » 24 kwie 2017, o 21:19

WYNIKI KONKURSU #004!

Tym razem trzeba było przebrać lalę za starszą panią. Elementem obowiązkowym była stylizacja w stonowanych kolorach i siwe/białe włosy! A oto zwyciężczynie! :)

Obrazek

I MIEJSCE: Sirbella
II MIEJSCE: Nicanora
III MIEJSCE: Aurelie


Gratulacje! :) :) :)

PS Zdjęcie ze wszystkimi uczestniczkami pojawi się trochę później, brakuje mi czasu żeby je teraz zrobić ;) Buziole :*

ODPOWIEDZ