KLUB "SUPER LASKI"

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
selene777
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 20 gru 2013, o 18:47

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: selene777 » 6 gru 2016, o 20:50

Hej dziewczyny. Możecie na mnie liczyć, poprzednim razem nie zrezygnowałam z naszego klubu i tym razem też nie zamierzam. Bardzo się cieszę, że plotki o jakimś obwinianiu się miedzy Kasią a Anią okazały się nieprawdziwe a plociuchom życzę ugryzienia się w jezyk. Kochane żadko udzielam się na czacie i forum ale całym sercem wiem, że niezależnie od rozwinięcia się sytuacji, razem sobie poradzimy. Może to oklepane, ale z poprzedniej likwidacji klubu wiem, że w jedności siła, a my tą siłę mamy.

Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Neliela » 7 gru 2016, o 21:25

Drogie Super Laski! Choć może nie miałyśmy okazji ani razu "pogadać" to wiedzcie, że ja wraz z całym klubem Rising Suns bardzo wam współczujemy ale i trzymamy kciuki i wierzymy, że odzyskacie to co utraciłyście czyli Wasz wspaniały "domek". Gdyby mi o moim dziewczynom przytrafiło się coś takiego to bym walczyła do końca. I Wy też się nie poddawajcie. Wierzymy Was i wspieramy duchowo.!
Klub Rising Suns
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

_Sissi_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 191
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 19:56

Re: Usuwanie klubów

Post autor: _Sissi_ » 29 gru 2016, o 01:44

Witam:)
Dziewczyny jestem liderką w sumie byłą już liderką klubu super laski,który nam ktoś usunął!!!Ja wiem,ze na ten temat zdania są podzielone bo kto mnie zna ten wie dobrze,ze nigdy w świecie bym nie usunęła naszego klubu w który tyle wszystkiego wniosłam ale widzę,ze też są panie,którym łatwo jest kogoś ocenić nie znając wogóle go i jego podejścia do kogoś lub czegoś dla niego ważnego!Ja wiem,ze admin tylko wymawia się tym,ze na kompie jest tylko moje IP ok nie ma sprawy ale czy ktoś z Was informował się jakiegoś dobrego informatyka czy speca od włamań komputerowych czy hakera czy można przejąć IP czyjeś i nim władać według swojego uznania?Bo ja tak i to nawet sprawdziłam i wiem na 100%,że nastapiło przejęcie mojego IP przez co ktoś także przejął władzę jako ja liderka klubu nad klubem i nad moim profilem i mógł sobie zrobić co tylko chciał!
Ja powiem tylko tyle jeszcze,że byłam kiedyś liderką klubu "laseczki"i ja go stworzyłam i rozbudowałam do dość wysokiego poziomu ale chciałam go opuścić z paru powodów i co wtedy zrobiłam?Usunęłam go?NIE oddałam w pieczę osoby,która nawet w sposób solidarny została wybrana na nową liderkę klubu bo nie potrafiła bym zniszczyć czegoś co z takim trudem i nakładem finansowym budowałam :)
Tak drugi raz już była taka sytuacja,ze ktoś usunął nam klub ale i za pierwszym razem wiele pań nawet te,które mnie dobrze znały oskarżyły także o to,że usunęłam nasz klub ponieważ admin nic z tą spawą nie chciał zrobić dopiero pod naciskiem żądań wyjaśnienia całej sprawy doszedł do prawdy,ze na moim kompie było obce IP,które świadczyło o tym,że mimo mnie ktoś jeszcze zarządzał moim profilkiem a tym samym usunął nam klub i wtedy wiele pań pisało do mnie z przeprosinami za niesłuszne posądzenie mnie o zrobienie czegoś aż tak paskudnego ale tym razem zrobił to ten ktoś tak mądrze aby wszystko spadło ewidentnie na mnie jako na liderkę bo zrobił to w sposób tzw."maskarady hakerskiej",czyli przejął moje IP by zamaskować(ukryć)pod tym swoje prawdziwe IP tyle wiem już na pewno teraz tylko muszę znaleźć dzięki swojemu informatykowi IP przekierowujące tej osoby i sprawę wyjaśnię do końca tak jak to obiecałam :)
Pozdrawiam i dziękuję tym paniom,które rozumią moją sytuację,w której się znalazłam i,które mi okazały tyle dobroci oraz wsparcia w tych trudnych dla mnie chwilach :)
Dobranoc kolorowych snów:)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Katriel Tremaine » 29 gru 2016, o 12:06

Dwie kasacje klubu i obie związane z ta samą osobą? nie wierzę w zbiegi okoliczności, ale wierzę w brak odpowiedzialności. Czy komuś jeszcze poza jedną i ta sama osobą przytrafiło się coś podobnego? Nie wierzę w nic z tego co przeczytałam w poście wyżej, bo to jest po prostu śmieszne. Skoro jednej osobie takie rzeczy się przytrafiają to nie jest problem z hakerem a z tą osobą.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Execute » 29 gru 2016, o 14:10

Ja tak samo nie wierzę w ani jedno słowo. Czemu niby ten twoj caly HAKER uwziął sie akurat na ciebie? czemu tylko NIBY TWOJ KLUB usunal, a nie inne? Bo wszystko jest wyssane z palca. Tak jak koleżanka wyżej napisała, to wszystko wiaze się z OGROMNA NIEODPOWIEDZIALNOŚCIĄ i tyle.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Bezgraniczny » 29 gru 2016, o 17:27

A po co hakerowi klub lub jakaś lalka w grze? Poprzebierać się chciał? A może to jakaś zazdrośnica się wkradła obejrzeć ciuszki eventowe?

andzia9994
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2014, o 18:23

Re: Usuwanie klubów

Post autor: andzia9994 » 29 gru 2016, o 22:53

Chisako to bardzo dobry pomysł ;) Dziwią mnie wypowiedzi niektórych pań i panów na ten temat szczególnie gdy sie nie zna tematu ;) Dla tych które nie spotkały się do tej pory z tym tematem przypominam że ataki odbyły sie na dwa konta a nie na jedno jeden był atakiem na liderkę drugi na wiceliderkę owego klubu . Po co był atak ? Nie wiadomo ? Z zazdrości? Możliwe ? Podam teraz kilka faktów( może niektóre przyczynia się do rozstrzygniecia tej sprawy) i nie interesuje mnie jak zostanie to odebrane po prostu to będzie prawda prosto w oczy . Byłam w tym klubie ponad rok czasu na stanowisku wiceliderki po rocznym pobycie w Angels Club <3 oraz epizodzie w Marzycielkach . Atmosfera w klubie Super laski była niespotykanie dobra . Dziewczyny były bardzo miłe i bardzo kreatywne ( liczne konkursy przebieranki , turówki itp. ) Liderka jest wspaniałą osobą dla której dobro klubu było i jest zawsze na pierwszym miejscu ( może wydać się to dla was głupie ktoś powie przecież to tylko gra? Niektóre z nas jednak troszkę bardziej się angażują w ta grę ;) ) Nigdy bym nie podejrzewała liderki o rozsadzenie czegoś co tak skrzętnie budowała ze swoimi dziewczynami . Ja po rocznym pobycie w Super laskach założyłam swój klub UNDERGROUND który obecnie jest jednym z najmocniejszych klubów na Arenie i moge szczerze powiedzieć że było by to niemożliwe bez pobytu w Super laskach w którym nauczyłam się wielu rzeczy które wprowadziłam w swoim klubiku ;) Wracając do ataków podam teraz jeden przypadek jeszcze przed tymi atakami. Kiedyś przegladając profile dziewczyn z Super lasek napotkałam komentarz pt. Jak zdobyć diamenty za darmo ? Po kliknieciu na dany link przenosiło nas do stronki na której była mozliwość pobrania programu który umozliwia takowy proceder pod linkiem był filmik z you tuba który umożliwia taki przekręcik i jest pokazane krok po kroku w jaki sposób nabić sobie diaxy o___O Jak każdy wie takie programy są często zarażone i próba sciagnięcia go bardzo czesto prowadzi do utraty profilu jest to furtka dla hakera . Może liderka klikneła na ten program ? Nigdy jej o to nie pytałam . Cały proceder z tym komentarzem zgłosiłam ówczesnej operatorce Shazie wszystko zostało zlikwidowane i nigdy wiecej nie spotkałam się z takimi komentarzami . Po niedługim czasie dowiedziałam się o pierwszym rozsadzeniu klubu Super laski oraz atakami na dwa profile : liderki oraz jednej wice . Po roku atak się powtórzył znowu na te same profile ( liderka miała swój stary profil wice założyła nowy po pierwszym ataku i to ja uchroniło od ponownego ataku ale został zaatakowany jej stary profil na którym ktoś grał ok. dwóch , trzech dni bo sprawdzałam że nieuzywany profil miał nabite punkty expa po zagladnieciu na ranking doswiadczenia . Po co ktoś grał na tym profilu ? Nie mam pojecia ? U mnie w klubie bardzo czesto poruszałysmy ten temat niektóre panie mówiły po co haker atakował głupi profil liderki i po co to zrobił ? Przecież takiego ataku nie zrobił byle haker bo przecież wykryto na profilu dwa IP jedno użytkowniczki drugie obce . Nie jest to podobno proste i nie jest to proste do zlokalizowania bo było przekierowanie przez inne serwery . Odpowiem na to pytanie czemu i po co służą takie ataki ? Jak wiecie firma Madmoo oprócz Areny obsługuje inne gry . Samej wersji Areny jest ok. 10 i działają w wielu jezykach zrzeszają tysiace użytkowniczek oraz uzytkowników na innych grach tej firmy też jest kilka wersjii jezykowych do czego zmierzam jest to gigantyczny biznes który nie jest osamotniony są tez inne firmy konkurencyjne które też czerpią korzyści z rozgrywki on-line . Sa to moje przypuszczenia ale jest mozliwe że owe firmy zatrudniaja hakerów aby rozsadzały konkurencyjne gry przez takie błache ataki jak wiecie ostatnio takich ataków było wiecej co róż jesteśmy informowane że gra nie działała bo był jakis atak na serwer :( A takie ataki jak na klub super laski powodują niepokoje wsród graczy którzy boja się o swoje kluby . A gdyby tak rozsadzono klub Gwiazdy, Ślicznotki, Wariatki , Revolution czy mój UNDERGROUND ciekawe jak byście podnosiły temat ? Ale że to tylko super laski klub mniej topowy to spycha się liderkę oraz rozsadzony klub na margines i najłatwiej jest zwalić winę właśnie na nia . Bo przecież ten problem nas nie dotyczy . Aby nigdy nas nie dotknał bo nie wiemy jak byśmy same wtedy sie zachowały ;) Patrzmy na to z wielu stron a nie tylko widzimy najprostsze rozwiazanie i łatwo osadzamy po pozorach oraz nie znajomosci tematu ;) Pozdrawiam sorry za błedy i mam nadzieje że dotarłyscie do końca mojego monologu . Całusy Aneta

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Bezgraniczny » 29 gru 2016, o 23:32

Ale ja nic nie mówię o tym, że sobie coś wymyśliła czy specjalnie to zrobiła. Możliwe z tą konkurencją, ale są to tylko przypuszczenia, a prawda i tak wyjdzie kiedyś na jaw.

_Sissi_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 191
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 19:56

Re: Usuwanie klubów

Post autor: _Sissi_ » 29 gru 2016, o 23:47

Witam:)
dokładnie tak jak napisała powyżej Andzia to przy pierwszym ataku zaatakowany został mój profil i profil mojej wiceliderki a to,że było to ewidentne włamanie przez hakera potwierdził sam admin więc proszę nie pisać czegoś czego nie macie potwierdzenia a jeśli chcecie takiego potwierdzenia to proszę napisać z tym osobiście do admina jaki był pierwszy atak i na jakie profile :D A co do teraźniejszego ataku to mam notatkę od profesjonalnego informatyka z jego pieczątką,że atak taki się odbył pod postacią "maskarady hakerskiej" teraz tylko chcemy jeszcze odnaleźć to IP,z którego to uczyniono i wszystko zamierzam przesłać produkcji gry by się dowiedzieć czy był to ktoś zarejestrowany w grze i by zadecydowali co dalej z tym zrobią :) Anetko dziękuję za zrozumienie i dokładne naświetlenie co niektórym osobom szczegółów tych dwóch sytuacji z tymi włamaniami oraz dziękuję,że tak miło wspominasz czas u nas spędzony w klubie :) My Ciebie również milutko wspominamy i ten czas gdy byłaś u nas :)
Jest mi ogromnie przykro,ze niektóre osoby tak po prostu bez żadnej znajomości faktów tak jak to napisała Anetka potrafią tak szybko zrobić kogoś "kozłem ofiarnym" i osądzić!!!Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Katriel Tremaine » 30 gru 2016, o 03:12

Nikt nikogo nie robi kozłem, nawet tym ofiarnym, także bez przesady. A skoro już jesteśmy przy faktach, to skupmy się na faktach. Zazwyczaj sprawdzają się najprostsze rozwiązania, więc mityczny haker może budzić wątpliwości. Przypuśćmy jednak, że to był haker... Wnikanie w powody mogą być krzywdzące, więc sobie je tu daruję i przejdę do meritum. Zakładamy więc, że to był HAKER... Tylko chwila, chwila... jak ten haker się dostał do komputera zaatakowanej? Za pomocą magii? telepatii? zakodowanego komunikatu podprogowego? a może był w zmowie z bandą obcych? można by takich fantastycznych powodów wymyślić jeszcze wiele, a prawda jest dużo prostsza. Ktoś gdzieś i kiedyś musiał podrzucić link z nazwijmy to... bonusową zawartością. I ten link musiał zostać przez zaatakowaną osobiście i własnoręcznie kliknięty... No może nie osobiście i własnoręcznie, bo z komputera może korzystać więcej osób... no ale musiał być kliknięty, by owa bonusowa zawartość miała szansę dostać się do komputera. Wniosek: podtrzymuję to co wyżej pisałam o braku rozwagi i ostrożności.

I nie osądzam personalnie liderki super lasek, bo nie znam jej i jako człowiek może być najsympatyczniejszą osobą na serwerze, nie zmienia to jednak faktu, że coś u niej zawiodło, czujność, ostrożność, w każdym razie coś.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Usuwanie klubów

Post autor: LaFemmeNikita » 30 gru 2016, o 10:23

Myślę, że nikt nie posądza liderki o to, że sama z premedytacją usunęła swój klub, jednak jakaś przyczyna musiała być i zgadzam się z Aeryn, że było to nieostrożne kliknięcie jakiegoś linku, który doprowadził do ściągnięcia na komputer liderki (czy też wiceliderki) niebezpiecznej zawartości w postaci trojana, keyloggera lub innego złośliwego oprogramowania. Nie spowodowało to natychmiastowych skutków, ale po jakimś czasie dało o sobie znać i to dwa razy jak się okazuje...
-Anusia- pisze:A co do teraźniejszego ataku to mam notatkę od profesjonalnego informatyka z jego pieczątką,że atak taki się odbył pod postacią "maskarady hakerskiej" teraz tylko chcemy jeszcze odnaleźć to IP,z którego to uczyniono i wszystko zamierzam przesłać produkcji gry by się dowiedzieć czy był to ktoś zarejestrowany w grze i by zadecydowali co dalej z tym zrobią
Szkoda, że informatyka nie poprosiłaś o pomoc po pierwszym razie.
Piszesz, że po pierwszym ataku administrator gry potwierdził, że był to atak hakera. Tylko co z tego? Nic z tym nie zrobiono? Nie przywrócono Ci klubu? Może uznano, że od strony producenta gry i jego serwerów wszystko jest ok, a to, że klubu nie ma jest tylko winą nieodpowiedzialności liderek. Teraz trudno oczekiwać aby było inaczej, no chyba, że zależy Ci tylko na odpowiedzi "kto to zrobił", a to nawet może nie być Polak.

Dbajcie panie o swoje komputery. Dobry antywirus i program antyspyware to niezbędna podstawa. Swój instalowałam półtora roku temu i kupa różnych śmieci wyłapanych od tego czasu, nawet nie wiem kiedy:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Katriel Tremaine » 30 gru 2016, o 13:27

Na przywrócenie klubu bym nie liczyła. Nawet jeśli to było działanie osoby trzeciej, to brak odpowiedzialności ze strony użytkowniczki jest tu czynnikiem decydującym. Tak czy siak sprawa sprowadza się do tego, że klub został zlikwidowany zgodnie z zasadami obowiązującymi w grze, a obarczanie administracji winą za własne niedopatrzenia jest zwyczajnie nie na miejscu. Co się zaś tyczy całej tej kwestii, to również jestem zdania, że w internecie trzeba uważać co się robi tak samo jak w życiu. Skoro nie przechodzisz na czerwonym prosto pod koła rozpędzonej ciężarówki, to dlaczego klikasz w dziwne rzeczy z niepewnych źródeł? Wszystkim zalecam ostrożność, ostrożność i jeszcze raz ostrożność. Lepiej zapobiegać niż leczyć.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Zablokowany