KLUB "SUPER LASKI"

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Libby » 5 gru 2016, o 02:00

Dziewczyny! Ktoś włamał się na konto naszej Ani i nasz klub zniknął. Mam nadzieję, że ponownie będziemy trzymać się razem i wspierać siebie nawzajem. I kiedy będzie to możliwe, ponownie odbudujemy nasz klub!
Ostatnio zmieniony 6 gru 2016, o 00:56 przez Libby, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Winona
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2015, o 16:45

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Winona » 5 gru 2016, o 06:07

DZIEWCZYNY TAK JAK PISAŁAM DO WAS W WIADOMOŚCI KLUB SUPER LASKI PONOWNIE JEST ZAŁOŻONY DLA WAS DZISIAJ W PEŁNI DYSPOZYCYJNA BĘDĘ O 19 ALE W CIĄGU DNIA BEDE ZAGLADAC PRZEZ TEL ANIU NASZA KOCHANA LIDERKO CZEKAMY NA CIEBIE ODEZWIJ SIĘ SŁONKO-AHA NIE MOGLAM WYSLAC WIADOMOSCI TYM PANIOM MOZE ZLE MAM ICH NICKI WPISANE-AGNIESZKA D KARINA 21 AMANDA EVERT ALIIJA

Ewa dziewczyny napisała do administratora czekamy na odpowiedz fajnie by było odzyskać c stracilysmy

Sklejono posty. Proszę nie pisać kolejnego posta pod swoim tylko używać opcji "Edytuj". /monix23

EVIT
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 65
Rejestracja: 11 sty 2015, o 16:47

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: EVIT » 5 gru 2016, o 08:26

Moje kochane dziewczynki jestem załamana bo nie można usunąć konta z konta wiceliderki - tylko liderka może konto usunąć tak więc nikt nie włamał się na konto Kasi.
Sprawa jest cały czas wyjaśniana - wiceliderki mogą potwierdzić, że nie mają możliwości usuwania kogoś z klubu. Ktoś kto zmienił konto aniula333 na KATRIN..... (5 kropeczek małych) nie jak jest u Kasi 4 kropeczki mógł to tylko to zrobić.

I jeszcze przebrał się w diabołka - to jakiś tragiczny żart- adekwatny do zaistniałej sytuacji .

Sklejono posty. Proszę nie pisać kolejnego posta pod swoim tylko używać opcji "Edytuj"./monix23

Awatar użytkownika
Anna_Antonina
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 19
Rejestracja: 10 lip 2011, o 15:05

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Anna_Antonina » 5 gru 2016, o 18:36

Winona pisze:DZIEWCZYNY TAK JAK PISAŁAM DO WAS W WIADOMOŚCI KLUB SUPER LASKI PONOWNIE JEST ZAŁOŻONY DLA WAS DZISIAJ W PEŁNI DYSPOZYCYJNA BĘDĘ O 19 ALE W CIĄGU DNIA BEDE ZAGLADAC PRZEZ TEL ANIU NASZA KOCHANA LIDERKO CZEKAMY NA CIEBIE ODEZWIJ SIĘ SŁONKO-AHA NIE MOGLAM WYSLAC WIADOMOSCI TYM PANIOM MOZE ZLE MAM ICH NICKI WPISANE-AGNIESZKA D KARINA 21 AMANDA EVERT ALIIJA

Ewa dziewczyny napisała do administratora czekamy na odpowiedz fajnie by było odzyskać c stracilysmy

Sklejono posty. Proszę nie pisać kolejnego posta pod swoim tylko używać opcji "Edytuj". /monix23
Agnieszka.D :P

Awatar użytkownika
Mayliee
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 30 lis 2014, o 21:44

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Mayliee » 5 gru 2016, o 19:24

To, że jest ponownie założony klub o tej nazwie, to nie jest pocieszająca wiadomość. Znowu mamy zaczynać z klubem od zera ?

EVIT
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 65
Rejestracja: 11 sty 2015, o 16:47

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: EVIT » 5 gru 2016, o 19:39

Wszystko niedługo się wyjaśni - czekam na ważną odpowiedź - a najważniejsi są ludzie w klubie a nie sam klub - buziaki cudowne dziewczyny.

L-ka
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2016, o 21:26

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: L-ka » 5 gru 2016, o 22:02

Hej dziewczyny! Czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tą drogą Katrin? Czy ona też była w naszym klubie?

Katarzyna
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 160
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 11:56

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Katarzyna » 5 gru 2016, o 22:42

Witam.
Na początek chcę podziękować Tym dziewczynom,które mnie wspierają ,dają otuchy,miłe,ciepłe słowo i pomagają jak tylko potrafią,a przede wszystkim wierzą we mnie.Doszły mnie słuchy,że cała Arena huczy związku z likwidacją naszego klubu"Super lasek'' i co jest w tym najgorsze,że mnie obwiniają i obrażają za plecami za tą całą sytuacje.Jeszcze raz powtarzam TO NIE JA ZHAKOWAŁAM - CZY JAK WOLICIE-TO NIE JA WŁAMAŁAM SIĘ NA PROFIL ANI ''ANIULA333'' TYM BARDZIEJ TO NIE JA ZNISZCZYŁAM NASZ KLUB!!!!!
Pytanie za sto punktów po co miałabym to robić???
Ja sama ładowałam realna kasę by kupić diamenty do klubu,oddałam swoje oszczędności 1000 diamentów, prawie 4000 tys szmaragdów ,które ciężko jest uzbierać,na klub by go ponownie odbudować,robiłam konkursy,robiłam co tylko mogłam by było dobrze.I nagle miałabym włamać się do czyjegoś konta-profil pod swoim nickiem z mojego profilu i sama sobie podłożyć przysłowiową ''świnię''. No ludzie ,a ja myślałam,że tu są jakieś inteligentne osoby w sumie jest jedna,która już drugi raz namieszała w naszym klubie tym razem zwalając wine na mnie niszcząc moja reputacje i mój honor.Tym razem sprawa potoczy się inaczej i tak łatwo tej osobie nie odpuścimy,mam nadzieję,że w najbliższych dniach się to wyjaśni,wiem,że to nie jest takie proste i trzeba na to czasu,ale jak dowiem się kto to zrobił to zapłaci za swoje czyny!!!!!Jeszcze jedno proszę mnie nie obrażać za plecami i nie obgadywać nie znając dokładnie całej sytuacji jaka się wydarzyła,tym bardziej nie mając podstaw i dowodów na to,że to ja zrobiłam!!! Wiem,że ludzie są okrutni,zazdrośni,zawistni,ale nie sądziłam,że aż do takiego stopnia,bardzo jest mi przykro,że tak mnie oczerniacie nie wiedząc jaka jest prawda.

_Sissi_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 191
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 19:56

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: _Sissi_ » 6 gru 2016, o 00:26

Witajcie kochane:)
Ja podobnie jak Kasia pragnę serdecznie podziękować tym paniom,które wierzą we mnie i w to,że ja bym nigdy nie usunęła swojego "ukochanego"jak to zawsze w klubie podkreślałam klubu,który zawsze traktowałam tak samo jak "swoją rodzinę".Ostatnim razem gdy takie samo coś się wydarzyło też wiele pań sądziło na początku,że to ja zrobiłam ale po wielu trudnych przejściach z admninistracją i pod Waszymi naciskami wyszło na jaw,że ktoś mi się włamał na kompa i mój profil shakował bo miałam dwa IP na kompie i tym samym zadziałał za mnie i usunął nasz klub co mnie załamało tak samo jak teraz!Jakim trzeba być człowiekiem by z lekkim sercem tak okrutnie z kimś postąpić mi się takie coś w głowie nie mieści bo ja bym nigdy w życiu takiego czegoś nawet największemu wrogowi nie zrobiła a słyszę,że niektóre panie z gry posądzają o to właśnie mnie i Kasię co nas na prawdę bardzo boleśnie rani ale tego nie zrozumie nikt kto przez takie coś nie przeszedł sam.Co do Kasi to mam do niej pełne zaufanie i jestem pewna,że ona tego nigdy w życiu by nie zrobiła tylko to zrobiła osoba,która przejęła sobie mój profil,sama sobie na nim zadziałała jak chciała,wszystko mi usunęła,ograbiła mnie ze wszystkich finansów,które miałam uskładane na swoim profilku a potem chciała by wszystkie podejrzenia właśnie skierować na Kasię no i nawet nazwę nadała identyczna jak ma Kasia tylko z jedną kropeczką więcej no bo przecież identyko nazwy "mądrala"dać nie mogła bo to jest wbrew regułom gry!Ja oczywiście też nigdy w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła swojemu klubowi,który po raz drugi otwarłam po pierwszym włamie,w którego tyle realnej kasy zainwestowałam i tyle swojej pracy oraz zaangażowania w jego rozwój włożyłam a potem gdy klub był już prawie całkiem rozwinięty w umiejętnościach i u szczytu rankingu klubów to tak dla picu sobie go usunęłam....no tak dla frajdy :?:
Takie posądzenia są bardzo krzywdzące dla mnie i dla Kasi dlatego proszę nie posądzać nikogo zawczasu dopóki cała sprawa nie jest wyjaśniona!Ja wiem,że każdy ma prawo mieć własne zdanie na ten temat ale chociaż nie piszcie nam tego tak wprost bo to naprawdę bardzo nas rani.
Kasia wie,ze dzisiaj stawałam na głowie i uszach by zrobić wszystko by dojść prawdy ale całej prawdy o tym wszystkim bo miałam z nią kontakt cały dzień i nawet przesłałam jej moją prywatną rozmowę,którą przeprowadziłam ze specjalistą od włamów komputerowych i jeżeli do jutra wieczora się to nie wyjaśni,ze było to włamanie to jadę zawieźć mu swojego kompa a on już będzie wiedział co zrobić by dojść calutkiej prawdy.Jakby co to Kasia wie co ja i on zamierzamy zrobić by to wszystko wyjaśnić bo ja sobie dłużej na takie pomówienia niesprawiedliwe nie pozwolę chociaż mogę za taką usługę wydać kupę kasy to wolę ją dać takiemu specowi niż dawać tutaj na grze gdzie mnie tak krzywdzą i ciągle niszczą mi to co jest dla mnie i dla Was kochane tyle warte:)
Tak dziewczyny żyję chociaż bardzo cierpię z powodu całej tej sytuacji ale mam nadzieję,że w najbliższych dniach dojdziemy do całej prawdy:)
Bardzo się cieszę,ze mimo zaistniałej sytuacji nadal jesteście ze mną:)Mam nadzieję,ze jeszcze odbudujemy nasz klub ale póki co mamy coś innego ważniejszego do wyjaśnienia a potem jak już wszystko będzie jasne i pewne to same zdecydujecie czy jesteście gotowe po raz 3zaryzykować i odbudowywać nasz wspaniały i "ukochany"klub bo teraz to ja nawet głowy do tego nie mamy by się tym zająć i poświęcić temu:)
Teraz pozdrawiam serdecznie i dobranoc,spokojnej nocki:)

EVIT
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 65
Rejestracja: 11 sty 2015, o 16:47

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: EVIT » 6 gru 2016, o 07:22

Jak już pisałam wcześniej wszystko się wyjaśni - czekajmy cierpliwie i nikogo nie obwiniajmy . Ja czekam na opinie specjalisty. mam nadzieję że dziś mi odpowie. Trzymajmy się dziewczyny i nie dawajmy się nabujać w butelkę. Ja całym sercem jestem za prawdą - która i tak wyjdzie na jaw - a na razie nie wydawajmy sądów i nie szarpcie sobie nerwów. BUZIAKI

Winona
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2015, o 16:45

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Winona » 6 gru 2016, o 10:16

Dziewczyny usunelam klub z powodu dezinformacji zapewne przez pmylke zostałam poinformowana ze mam stworzyć klub dla was wszystkich z Ania na czele jako lidera życzę powodzenia wam wszystkim w dalszej grze aha kieruje się do juli9

Kierujcie

Sklejono posty. Proszę nie pisać posta pod postem tylko używać opcji "Edytuj"./monix23

andzia9994
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2014, o 18:23

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: andzia9994 » 6 gru 2016, o 11:04

Cały klub UNDERGOUND jest z wami w tej trudnej dla was sytuacji . Najgorsze jest to że jest to kolejny atak tego typu :( Mam nadzieję że team tym razem zwróci wam klub tak rozwinięty jak był przed atakiem bo nie jest to sprawiedliwe gdy trzeba go budowac po raz trzeci i nie jest się nigdy pewnym czy jutro nie zostanie zniszczony dlatego z tego miejsca apeluję do całego TEAMU o oddanie dziewczyną takiego klubu jaki był przed atakiem hakera . TO NIE JEST NIKOGO WINA ŻE FIREWOLE SERWERA ARENY PRZEPUŚCIŁY TAKI ATAK dlatego czemu dziewczyny maja budować klub teraz znowu od początku ? OGARNIJCIE TO

Jestem z wami Aneta

Awatar użytkownika
Anna_Antonina
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 19
Rejestracja: 10 lip 2011, o 15:05

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Anna_Antonina » 6 gru 2016, o 15:15

Anetko, dziękuję w imieniu Całego klubu oraz swoim.

Aniu i Kasiu jestem z Wami, wiem, że to nie Wasza wina, że Nasz klub został zniszczony...
A osoba która temu jest winna zapłaci za swoje czyny.
Nie pozwólmy by ktoś Nas podzielił, Jesteśmy zgranym zespołem, Damy radę.
Bo ja nie my to kto.? :)

Awatar użytkownika
Masiulka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 30 lis 2012, o 12:17

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Masiulka » 6 gru 2016, o 19:42

Dziewczyny, jestem z Wami, tak jak byłam poprzednim razem! Wierzę, że uda Wam się tym razem dowiedzieć całej prawdy!.Zastanawia mnie, jaki interes miała w tym ta osoba... Paranoja jakaś!
Buziaki "Super Laski" :love:

Katarzyna
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 160
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 11:56

Re: KLUB "SUPER LASKI"

Post autor: Katarzyna » 6 gru 2016, o 19:46

Informacja dla byłych członkiń klubu''super lasek'';
Piszę w sprawie zamieszania,które powstało zaraz po tej całej nie przyjemnej sytuacji,a mianowicie dwóch otworzonych klubów przez Karoline i Julkę.Karolina otworzyła klub na moją prośbę kierowaną od Ani,a Julka otworzyła drugi klub robiąc Ani niespodziankę.I stąd wyszło nie porozumienie.Podobno dziewczyny sobie już wszystko wyjaśniły,jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat piszcie do dziewczyn,a na pewno udziela Wam odpowiedzi.Pozdrawiam

Wiadomość dla pozostałych;
Sprawa jest w toku znalezienie hakera trwa kilka dni więc bądźmy cierpliwi i czekajmy w spokoju nikogo nie kalecząc,na pewno damy znać jeśli czegoś się dowiemy.

Zablokowany