Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: PssPssPsss » 30 maja 2017, o 17:46

Hej. Stworzyłam tę dyskusję, żeby zobaczyć, które kluby mają dobrą opinię, a które tą gorszą. Wiemy, że ranking o niczym nie przesądza, więc chciałabym tu się dowiedzieć - gdybyście miały zmienić klub to jakie byłyby na Waszym oku, a które na pewno nie? Co o nich sądzicie? Czysta wypowiedź, z ciekawości. Jeżeli nie chcecie dodawać sami, a wolicie anonimowo to możecie napisać mi na pw, a ja wstawię, jeżeli ludzie będą ciekawi opinii :) To byłoby też ciekawe dla nowych członkiń, bo wiedziałyby, że mogą tu zajrzeć i zobaczyć.
Chciałam stworzyć anonimową ankietę, ale w tym dziale nie można, wybaczcie :cursing:
Prosiłabym bardzo, aby nie pisać o swoich klubach, a robić wszystko obiektywnie. Jasne, coś typu "Jestem w klubie XYZ, więc go polecam, ale gdybym musiała zmienić.." jest spoko, ale pisanie o swoim i udawanie, że to inny i po prostu jest taki super i w ogóle jest troszkę słabe :P

Ja zacznę, żeby dodać odwagi.
Jeżeli miałabym wybrać klub, miałabym na oku kluby takie jak:
REVOLUTION (wybaczcie brak koron) - za puchary, wysokie miejsca w rankingu pojedynków i miłe kobietki
Rodzina Adamsów - wszystkie serdeczne mimo niewielkich statystyk
Imagine - nacisk na ostrą rywalizację i podnoszenie stat, to mi się podoba :thumbup:

Nie wybrałabym się natomiast na pewno do:
Myślę, że jestem na AM za krótko, by to stwierdzić, a nie chcę robić złej reklamy klubom, o których nic a nic nie wiem. Wybaczcie.

I powtarzam - nie chcę zgrzytów, a jedynie poznać opinię. Myślę, że członkiniom i liderkom klubów również miło będzie zobaczyć, co o nich myślą inni. Nie trzeba pisać, do jakiego klubu się na pewno nie wybrałybyście - to opcja dla odważnych, którzy nie boją się wyrażać głośno własnej opinii :p

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Psyche » 30 maja 2017, o 22:31

Ciekawy temat...
Jestem liderką, klub w którym jestem jest moim pierwszym klubem. Trudno mi sobie wyobrazić, że musiałabym szukać nowego miejsca :D Jednak jeśli członkowie w mojego klubu wynieśliby mnie na widłach wybrałabym:

Imagine - mistrzynie taktyki, wiem, że dobro ich członków jest najważniejsze.
Progress - klub mało rozwinięty, jeden z pierwszych na AM ale z dobrą atmosferą i świetnymi dziewczynami a i pucharki mają niezłe :D
Zastanowiłabym się też nad Ślicznotkami, z którymi nie miałam za bardzo styczności ale wydają się bardzo sympatyczne no i przodują w rankingu aktywności. A ja nie lubię nudy.

Nie poszłabym za to na pewno do Lancome :) Wiem, że moje nowe dziewczyny dostają wiadomości z pytaniem "A gdzie ty kochana zawędrowałaś? U nas miejsce się dla Ciebie znajdzie". Nie wiem, kto by się skusił na takie zaproszenie...:thumbup:

Zdążyłam mieć już parę negatywnych doświadczeń z innymi klubami ale nie byłam w nich, nie wiem jak są traktowane członkinie więc ciężko mi jednoznacznie odradzić - bo co innego liderka między liderką a co innego członkinie - powstrzymam się więc, nie chcę nikomu psuć opinii - być może niesłusznie.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Katriel Tremaine » 31 maja 2017, o 07:11

Gdybym miała polecić jakiś klub, to zdecydowanie poleciłabym Underground. Czas spędzony w tym klubie wspominam bardzo dobrze i gdybym miała szukać klubu, to zapukała bym właśnie tam i zapytała czy pozwolą mi ponownie zejść do podziemia. Pobyt tam wspominam bardzo dobrze, dziewczyny są mega sympatyczne i z wieloma z nich jestem do dziś w bardzo dobrych stosunkach, mimo zmiany barwy. Ich życzliwość bardzo mnie zaskoczyła, bo z doświadczenia wiem, że nie zawsze tak jest po odejściu z klubu. A skoro już jest okazja, to nadmienię, że przyczyna mojego odejścia z Under była zewnętrzna a nie wewnętrzna i nie, nie byłam i nie jestem z nikim od nich w konflikcie (bo takie pytania wielokrotnie padały na priv i na przyjęciach). Spekulacje tego typu mijają się z prawdą o lata świetlne.

Klub, w którym jestem obecnie, to mój 3 klub, ale na temat pierwszego (czyli imagine) nie będę się wypowiadać. Jak mawia przysłowie jak nie można dobrze, to lepiej wcale.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: PssPssPsss » 31 maja 2017, o 16:51

Anonimowo:
Jestem w klubie Wariatki i bardzo go polecam. Jeśli miałabym go zmienić zdecydowałabym się REVOLUTION.
Zdecydowanie nie polecam klubu Compelling, klub umiera. Imagine - wielki nacisk na statystyki, źle bym się czuła mając ciągle podnosić.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: YF98 » 31 maja 2017, o 18:35

Ej! Ja jestem w Imagine i nacisk na staty żaden, tylko sprawdzają, ile która nabija, nic poza tym XD
W Imagine jest genialna atmosfera, ale gdybym miała coś zmienić, to dodałabym 6 poziomów klubu i pucharek jakiś XD Ale i tak mamy bardzo dobre.
To mój 3. klub. Pierwszy to jest jeden z tych małych klubów, na które nikt nie zwraca uwagi. Bodajże słodkie wariatki, kiedyś zwał się inaczej. Była tam świetna atmosfera, ale osoby poodchodziły i klub podupadł :(

Drugi to były Boginie Miłości.
TO TAM JEST GIGANTYCZNY NACISK NA STATYSTYKI. Po paru miesiącach ( w styczniu 2017) po moim dojściu do tam, wprowadzono zarządzenie, że każda tamtejsza Pani ma ulepszyć statystyki własne do 150. No ok., zajmie mi to 4-5 miesięcy w tempie normalnym. Narzuciły tempo, w którym ulepszyłabym w 2,5 miesiąca, ale nie miałabym własnego życia. Odeszłam. Każdej Pani narzuciły odpowiednie tempo, oczywiście wszystko policzone. Kary były różne i surowe.

Nie poleciłabym klubu Underground, bo wbrew temu, co mówi Aeryn Sun, Panie z Under są bardzo niemiłe, jedna ma do mnie wąty i nie jest nawet w stanie powiedzieć, co ja takiego zrobiłam, tłumaczy się tym, że zrobiłam coś tak złego, że ona nie ujmie tego zgodnie z regulaminem, jak ja staram się nikomu nic złego nie robić.


I jeszcze jedno. NIE ŻYCZYMY SOBIE ROZPOWIADANIA KŁAMSTW NA TEMAT NASZEGO KLUBU.
Naprawdę, nacisk na statystyki jest ŻADEN w porównaniu z Boginiami Miłości. Tam mają po prostu statystyki normalne, a u nas jest parę Pań, które mają poziom 32 lub 38 i statystyki jak na poziomie 45 lub wyżej, robią to Z WŁASNEJ, NIEPRZYMUSZONEJ WOLI!

JEŚLI KTÓRAŚ BYŁA W NASZYM KLUBIE I MIAŁA PROBLEMY, BO NIE ULEPSZAŁA BARDZO STAT, NIECH PISZE DO AKJONY (główna vice sojuszu).

JEŚLI KTÓRAŚ NIE BYŁA I WYDAJE SIĘ JEJ, ŻE TAK JEST ALBO SŁYSZAŁA PLOTKI, TO NIECH NIC TAKIEGO NIE MÓWI.
Bo to nieprawda. Nie przesadzamy z naciskiem na statystyki, jest tylko kilka Pań, które to robią.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
lea1
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2015, o 10:52

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: lea1 » 31 maja 2017, o 22:17

Ciekawy temat,ale jak widać nie wszyscy potrafią być obiektywni.
Ja jestem w Wariatkach, jest mi w tym klubie bardzo dobrze i nie zamierzam go zmieniać. ;) Jeśli już miałabym to zrobić to z pewnością wybór padłby na UNDERGROUND z racji tego,że bardzo lubię dziewczyny które w nim są, równe z nich babki. Dalej zastanawiałabym się nad ♛ REVOLUTION ♛. Korzystając...chciałabym również polecić klub Moda i Styl, miałam okazję być tam przez tydzień (puchar z kolekcją) i było bardzo miło :)
Natomiast nigdy nie wybrałabym się do: Imagine i 4YOU.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: LaFemmeNikita » 1 cze 2017, o 15:14

Rzeczywiście, ciekawy temat, ja nigdy w bawełnę nie owijam, więc będzie co poczytać.
Nie jest prosto polecić jakiś klub, nie licząc swojego oczywiście, bo przecież jeżeli ktoś ma dobre doświadczenia z danym klubem to do niego po prostu dołączy :) Łatwiej chyba wskazać te "negatywne" kluby z którymi się miało jakieś niemiłe sytuacje.

Ja wymienię kilka klubów o których nie słyszałam, żeby ktoś wyrażał się źle. Z takich "starych", doświadczonych, rozwiniętych klubów to poleciłabym Ślicznotki i Gwiazdy (w tej kolejności). Mimo, że istnieją długo to stale trzymają odpowiedni poziom.
Z klubów "drugiego rzutu" w porządku wydają się Super ZgAgi i [CENZURA]. MUSZKIETERKI trochę za nerwowe, ale rozpychać się trzeba łokciami, gdy się chce coś osiągnąć. Rising Suns, a już zwłaszcza LOVELINESS musiałyby popracować nad pucharami, bo mają możliwości by mieć lepsze.
Z klubów klasy średniej poleciłabym: Archeo, Flawless, Loża Szyderców, Beautiful Women, Cuba Libre, Royal Girls. To są kluby które może nie rozwijają się szybko, ale są solidne i stabilne.
Na koniec kilka klubów, które są na początku ścieżki, ale rokują na przyszłość: Gladiatorki, Czarodziejki, Seksowne, Moda i Styl.

Jeżeli chodzi o negatywne kluby, taka historia na początek. Kiedyś gdy byłam początkującym graczem, który miał średni poziom, ale statystyki już całkiem całkiem, poszukując klubu napisałam do pani Belcii z klubu Kogel~Mogel. Liczyłam się z odpowiedzią typu: "Sorry, masz za słabe statystki jeszcze, nie mamy wolnych miejsc", albo coś w tym stylu. Tymczasem odpowiedzi na moje pytanie o przyjęcie nie uzyskałam żadnej. Ani tak, ani nie.
Mimo, że było to dawno, do dziś to zapamiętałam i jakoś negatywnie mi się to zakodowało, jak o klubie który lekceważy osoby poszukujące klubu i nawet nie raczy odpowiedzieć na zapytanie. Dziś pewnie by mnie tam przyjęto od ręki, ale może i lepiej, że moja "klubowa" ścieżka potoczyła się inaczej, bo narzekać nie mogę ;) Tak więc odpisujcie drogie liderki na zapytanie o przyjęcie do waszych klubów, nawet gdy piszą je niedoświadczeni gracze.

Najgorszą opinię ma u mnie jednak klub Imagine, dzięki pani Akjonie, która jest można powiedzieć rzeczywistą liderką tego klubu. Znowu musiałabym opowiedzieć anegdotę z przeszłości... W moim dawnym klubie Laseczki organizowany był klubowy konkurs, było kilka prac wrzuconych tutaj na forum, ale niewiele osób oddawało głosy. Poprosiłam wtedy mojego chłopaka, żeby on obejrzał prace i sam ocenił które najlepsze. Wskazał te które mu się podobały i żeby dziewczyny z klubu wiedziały, że to nie ja oceniam tylko mój chłopak, podpisałam ten głos imieniem Dominik.
Minął jakiś czas od tej sytuacji, przyszedł event z prezentami. W czasie tego eventu zdarzyło mi się pani Akjonie nabić doświadczenie. Bardzo jej się to nie spodobało i dostałam kilka niewybrednych wiadomości. Postanowiłam pokazać wtedy Akjonie jak to jest grać pod presją farmy i z taką radością, z jaką ona codziennie ograbia graczy z dolarów, ja dodawałam jej gwiazdki doświadczenia. Niestety pani Akjona bawić się nie umie i pierwszy raz widziałam taki, wybuch złości w prywatnych wiadomościach do mnie. Potem okazało się, że Akjona tego tak nie zostawi, ma "zdolności detektywistyczne" i zadała sobie trud odnalezienia na forum mojego dawnego posta podpisanego jako Dominik. Wtedy się dopiero zaczęło. Okazało się, że według niej jestem starym facetem który tylko podszywa się pod kobietę i gra w grę dla dzieci. Taki był wynik tego prywatnego "śledztwa" ;)
Od tej pory zdałam sobie sprawę, że ta gra dla pani Akjony stanowi bardzo ważną część życia i bierze ją zbyt na poważnie, a skoro jest niepisaną liderką klubu Imagine to nie do końca może być w tym klubie normalnie. Z czasem okazało się, że w Imagine poziomów się po prostu nie wbija, gra polega na tzw. farmieniu, a rozwój statystyk jest całym sensem gry.

Dalej, przy próbie wyzwania Imagine na wojnę można otrzymać wiadomość w stylu: jak śmiecie nas wyzywać, i tak nie wygracie, zapomnijcie, że zabierzecie nam jakiś puchar, niedoczekanie wasze itp. "groźby", które mogą wydawać się śmieszne, ale pokazują jak "na poważnie" gra Imagine, ale to też nic. Spodziewajcie się wiadomości: "Jak będziecie nas wyzywać na walki klubowe to wtedy nikt od was z klubu nie podniesie statystyk." Szok, po prostu strach się bać i w ogóle bez kija nie podchodź :thumbsup:
Może dziewczyny z Imagine nie do końca wiedzą jak zachowuje się ich "liderka" Akjona i jakie wystawia klubowi świadectwo na zewnątrz, w każdym bądź razie nie polecam przystępować do tego klubu.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Aurelie » 1 cze 2017, o 16:16

Jestem z natury szczerą osobą, więc taka też będzie moja opinia.

Podkreślam, że nie mam zamiaru zmieniać klubu, jednak jeśli miałoby się coś zmienić, to aplikowałabym do Royal Girls. Niemal wszystkie dziewczyny z tego klubu wspierały mnie, gdy starałam się o KM, lecz co ważniejsze - wiele z nich pisało do mnie prywatne wiadomości, w których szczerze komentowały moje mieszkanko a nawet konstruktywnie krytykowały, gdy jakiś element nie pasował i dawały sugestie co można poprawić. Ich komentarze niezaprzeczalnie świadczyły o tym, że naprawdę poświęciły tych kilka minut by obejrzeć wszystkie pokoje, co moim zdaniem bardzo dobrze o nich świadczy - są szczere, nie słodzą niepotrzebnie i nie hejtują - poprostu wyrażają własne zdanie poparte odpowiednimi argumentami. Dla mnie to wielki plus.

Natomiast nie dołączyłabym do klubu Dziubaski. No dobrały się dziewczyny. Wiele z nich wyróżnia się w negatywny sposób na przyjęciach - zarówno na czacie, jak i podczas misji, ale to tylko moje odczucie.

Powyższym komentarzem nie chciałam nikogo urazić, a zawiera on moje subiektywne odczucia.
Ostatnio zmieniony 1 cze 2017, o 21:31 przez Aurelie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Katriel Tremaine » 1 cze 2017, o 20:56

A ja myślałam, że w pierwszym poście jest wyraźnie zaznaczone, żeby nie reklamować własnego klubu. Uważam więc, że moderatorki powinny zająć się tym i "posprzątać" te części, które łamią ten wymóg. Przepraszam ten spam, ale skoro było napisane wyraźnie, by o swoim klubie nie pisać, to tak powinno być.

Jakie wnioski? Nie należy przystępować do klubu NIEGRZECZNE, jeśli się ceni towarzystwo osób umiejących czytać ze zrozumieniem. Dla mnie to bardzo ważne, więc z całą pewnością nie przystąpiła bym do tego klubu.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Bezgraniczny » 1 cze 2017, o 21:12

Jestem w klubie Gwiazdy i nie zmieniłbym go :whistling:
Ale jeśli nie byłoby go to chętnie zawitałbym w:
UNDERGROUND, dosyć fajny klub, z całkiem fajnym towarzystwem. Ludzie lubią dużo mówić na ich temat, ale czy prawdę? Raczej nie.
Wariatki, też przejdzie, cisną ze statami, ale czy efektywnie? Członkowie przejdą, z małymi wyjątkami (Lea1) :P

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Aurelie » 1 cze 2017, o 21:52

Nieładnie jest generalizować. Faktem jest, że przeczytałam pierwszy post pobieżnie, ale zabiegany dzień zdarza się każdemu. Chciałam w obiektywny sposób przedstawić wady i zalety mojego klubu, bez wychwalania pod niebiosa a jedynie napisać prawdę. Jednak widzę, że faktycznie nie powinnam poświęcać tej kwestii tak wiele linijek. Edytowałam post i nie ma w nim już wzmianki o moim klubie.
Pozdrawiam wszystkich udzielających sie w wątku. :)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Psyche » 1 cze 2017, o 22:07

Aeryn Sun pisze:A ja myślałam, że w pierwszym poście jest wyraźnie zaznaczone, żeby nie reklamować własnego klubu. Uważam więc, że moderatorki powinny zająć się tym i "posprzątać" te części, które łamią ten wymóg. Przepraszam ten spam, ale skoro było napisane wyraźnie, by o swoim klubie nie pisać, to tak powinno być.

Jakie wnioski? Nie należy przystępować do klubu NIEGRZECZNE, jeśli się ceni towarzystwo osób umiejących czytać ze zrozumieniem. Dla mnie to bardzo ważne, więc z całą pewnością nie przystąpiła bym do tego klubu.
Aeryn to byłoby 50/50 jeśli chodzi o NIEGRZECZNE bo miałam w klubie jako gościa na czas kolekcji klubowej ich wiceliderkę I g ę i z całą pewnością umie czytać ze zrozumieniem :thumbsup:

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Katriel Tremaine » 1 cze 2017, o 22:47

Myślę, że autorce wątku celowo chodziło o to, że o własnym klubie się pisze głownie dobrze i tu nie ma miejsca na obiektywizm, bo każda pliszka swój ogonek chwali. Ja się na przykład nie zgadzam zupełnie z tym co w swoim poście napisała YF, bo wiem, że to co tam napisała zwyczajnie nie jest prawdą. No chyba, że nagle się coś odwróciło o 180 stopni, a w takie cuda to średnio wierzę. No ale pisząc o swoim klubie przecież się nie napisze, że jest coś nie tego, no chyba, że przez przypadek. Porównując dwa kluby w których byłam mogę z czystym sumieniem napisać, że z tego drugiego mam same dobre wspomnienia, czego o swoim pierwszym klubie nie mogę niestety powiedzieć. Z dziewczynami z tego drugiego jestem w przyjaznych stosunkach, podczas gdy z tymi z pierwszego praktycznie nie rozmawiam i jak dowiedziałam się wczoraj (od tejże YF tak broniącej cudownej atmosfery w swoim klubie) nienawidzą mnie, bo odeszłam. To chyba dość jasno świadczy o dwóch klubach i wyraźnie mówi o tym jaka panuje w nich atmosfera, prawda? Gdy byłam w Imagine to się wiele bajek nasłuchałam na temat Under i tego jakie dziewczyny tam są podłe i niedobre. Można było się spodziewać, że są złem wcielonym. A potem, po odejściu z Imagine, dołączyłam właśnie do tego osławionego i tak bardzo wrogo nastawionego klubu i nagle się okazało, że to wszystko co do tej pory słyszałam, to były bajki wyssane z palca. Spotkałam się wyłącznie z życzliwością, a co więcej dotarło do mnie, że ta legendarna już wrogość, która miały żywić dziewczyny z Under do Imagine to tylko wymysł jednej 16 latki, która wpajała członkiniom klubu przeświadczenie, że Under zrobi wszystko by im zaszkodzić. Tak więc nie jest obiektywny ten kto pisze o własnym klubie, dopiero z perspektywy czasu można nabrać dystansu do pewnych kwestii.
I żeby nie demonizować, swojego pobytu w Imagine też nie żałuję, bo długo było naprawdę dobrze. Jednak z podejściem pewnej osoby nie potrafię się pogodzić i na takie zachowanie nikt zdrowo myślący nie może dać przyzwolenia i dlatego właśnie jak dla mnie Imagine to klub dla osób o mocnych nerwach. Gdy się położy na szalę wyskoki tej osóbki z jednej a wszystko co jest dobre w Imagine na drugiej (najlepsze na serwerze puchary i rozwinięty klub), to nadal za mało. Groźby stosowane do graczek to nie mit a szczera prawda. Nie wiem na ile dziewczyny z Imagine są świadome tego co z ich klubu sączy się na zewnątrz, ale że jadu i nienawiści w tym aż nadto, to pewne.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: PssPssPsss » 2 cze 2017, o 07:51

Aeryn Sun pisze:A ja myślałam, że w pierwszym poście jest wyraźnie zaznaczone, żeby nie reklamować własnego klubu. Uważam więc, że moderatorki powinny zająć się tym i "posprzątać" te części, które łamią ten wymóg. Przepraszam ten spam, ale skoro było napisane wyraźnie, by o swoim klubie nie pisać, to tak powinno być.

Jakie wnioski? Nie należy przystępować do klubu NIEGRZECZNE, jeśli się ceni towarzystwo osób umiejących czytać ze zrozumieniem. Dla mnie to bardzo ważne, więc z całą pewnością nie przystąpiła bym do tego klubu.
Cóż, co do pogrubionej części to wiedziałam, że nie wszyscy się zastosują :P Osobiście nie skreślałabym klubu przez jedną osobę, bo mogła oczywiście zapomnieć, co czytała (mi się zdarza), ale fajnie, że się poprawiła.
Myślę, że jak na początek wypowiedziało się w miarę sporo osób i dyskusja się rozkręca. Poza tym cieszę się bardzo, że większość osób zachowuje się tu bardzo obiektywnie i kulturalnie.

Do klubów, do których bym nie szła dodam:
4YOU - gdy się im chce ukraść puchar to wyzywają liderkę od złodziejów w privach i komentarzach. Poza tym ich liderka nie ma do siebie w ogóle dystansu i ma ukryty jad, zaraz za sztuczną uśmiechniętą buźką. Czat mają nieaktywny (#potwierdzoneinfo) więc niektóre fajne dziewczyny, które tam są może się nie poznały na zarządzie tam. Jedyną zaletą tego klubu dla mnie jest ich fajna, zabawowa prezentacja w opisie. ;)

Awatar użytkownika
amorett mia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2016, o 02:15

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: amorett mia » 3 cze 2017, o 19:55

Tutaj teraz widzę info, jaką Aeryn jest, ok.. jest dobrze, że temat forum dyskusyjne pomógł ...
Ja byłam tylko w nieaktywnm klubu Ostre kotki, więcej
innych klubów nie wiem, ale gram na więcej wersjach i też tam w silnych klubów.. bardzo zależy jaką jest klubową atmosfera, kde aktywności do gry i zabawy = super.. to tu w polskiej wersji jest :-)

ODPOWIEDZ