Weselne propozycje

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!

Wojowniczka Xsenia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2017, o 18:44

Re: Weselne propozycje

Post autor: Wojowniczka Xsenia » 22 lut 2017, o 20:04

przede wszystkim powinno być tańsze od przyjęcia zaręczynowego by każdego było na niego stać nie zależnie od poziomu

1. wieczór panieński

Uważam, ze fajna opcja byliby organizacja najpierw wieczoru panieńskiego, a później wesela. Można byłoby wprowadzić sklep/prezenty z fajna bielizna, kostiumami/ imprezowymi gadżetami do domu

2.przygotowanie przyjęcia weselnego

Przygotowania
* Etapy przygotowań wesela powinny się różnić mechaniką od tych, które są przy organizacji przyjęć zaręczynowych.
* Poza tym, powinien być szeroki wybór teł np. elegancka restauracja, ogród, zamek. Tak by wesela mogły być tworzone w różnym klimacie. Z tym też mogłoby się wiązać przeróżne elementy wystroju, które trafiałyby by po weselu do grajdołka w mieszkaniu lalki. Teraz trzeba wydać dużą sumę szmaragdów i diamentów na elementy sali tak naprawdę na marne, bo przepadają one po przyjęciu.
*niech organizatorkę zatrudnia sie raz bez ilości czasu pracy i niech kosztuje za szmaragdy maksymalnie 200szm.
* Nowe oczy, usta i nosy dla nowożeńców i oczywiście zupełnie nowe fryzury.
Poza tym wybór sukienek mógłby być duży i w różnych kolorach, zarówno pastelowych jak i bardziej intensywnych, w zależności od fantazji
Bardzo duży zakres wyboru pieknych bialych oraz ecri sukni slubnych.
- balowe
- syreny
- princeski
- krótkie i długie
- retro
- wszelkiego rodzaju welony, wianki, diademy
- piekne buty od plaskich po szpilki od bieli po srebro

3. dodatki

- gołębie
- bryczka z końmi
- motyle
- duże bańki mydlane
- stare modele samochodów

4.Zaproszenia
Tekst na zaproszeniach powinien być bardziej widoczny, bo przy użyciu niektórych szablonów, tekst robi się nieczytelny.
Poza tym, przydałoby by się a nich więcej miejsca, tak by zamieścić również informację o motywie przewodnim imprezy i prośba o przyjście na przyjęcia w jakichś konkretnych kolorach.

5.Czas trwania przyjęcia
Nie każdy ma 8 godzin by siedzieć przyklejonym do monitora, więc organizatorka powinna mieć możliwość ustalenia czasu trwania imprezy np. 3, 5, 8 godzin.

6.prezenty
Mysle ze ciekawymi prezentami bylyby zwierzeta (ktore wskocza do kategorii pupile i potem podwyzsza lojalnosc) jak:

- para łabędzi
- delfin
- parka białych gołębi
- flaming

7.Misje

* Jeśli model misji miałby zostać powtórzony, to proponowałabym wyrzuć misję dotyczącą przegrania pojedynku na arenie (wiele pań z wysokimi statystykami nie ma możliwości zrobić tej misji) a zastąpienia jej np. misją dotyczącą zmiany makijażu specjalnego lub henny.
* Opcja zmiany ustawień dla głosów i salonu piękności powinna zostać tymczasowo wyłączona u gości na przyjęciu, tak by każdy miał równe szanse na zrobienie misji. Dzięki temu nie byłoby problemu z paniami, które walą po 70 i więcej punktów za jednym razem w trakcie misji.

8.Druhny.

Fajnie by było mieć możliwość wyboru druhen. Ich liczba mogłaby być różna np. od 1 do 5. Druhnami mogłyby zostać panie z klubu lub inne zaufane osoby. Druhny otrzymywałyby nagrody w postaci szmaragdów czy bonusów i paczek energii.

9.Atrakcje dodatkowe

* Poza misjami, mógłby nastąpić moment łapania wianka/welonu. Organizatorka całkowicie losowo wybierałby panią, do której trafi wianek lub welon. Po "złapaniu" welon trafiłby do kuferka i dawał bonus do statystyk, który można by było włączyć tak jak ma to miejsce w przypadku aut. Oczywiście, komputer nie brałby pod uwagę pań, które już welon/wianek posiadają, tak by każda pani miała szansę się załapać.
* Fajna byłaby opcja losowań czy mini wyzwań (poza misjami), za które panie otrzymywałyby nagrody w postaci bonusów, szmaragdów diamentów itp.

10.Zdjęcia (nie będę ukrywać, że jestem wyjątkowo dumna z tego pomysłu )
Ponieważ podczas trwania przyjęć zaręczynowych organizatorka ma zawaloną skrzynkę z prośbami o zdjęcie, w czasie wesel byłaby dla gości dostępna opcja typu "zgłoś chęć udziału w zdjęciu" lub coś w tym stylu. Po kliknięciu, nick pani wraz z jej poziomem pojawiłby się na specjalnej liście dostępnej dla organizatorki, z której mogłaby ona bez problemu wybierać kolejne panie i dodawać je do zdjęcia. Taka lista mogłaby mieć dwie kategorie: dla pań które już na zdjęciach się pojawiły i dla tych co jeszcze czekają. W ten sposób organizatorka uniknie przedzierania się przez ścianę nicków i szybko dotrze do pań, które jeszcze zdjęcia nie mają. Oczywiście dana pani mogłaby się pojawić na kilku zdjęciach - to już sprawa organizatorki.

11. Prezenty od gości
Można odwrócić proporcję odnośnie ilości prezentów meblowych i ubraniowych specjalnych rzeczy dla pani i pana młodego. Oczywiście przy zachowaniu zasady, że gość otrzymuje ten sam prezent, który wysłał.

12.Męża uważam że po weselu darmozjad (narzeczony) powinien przynosić większe korzyści np. zarabiać szmaragdy,diamęty mieć na stałe zwiększony poziom do podnoszenia naszych statystyk.

13.sala weselna

powinna być opcja dla każdego bez limitu a nie tylko za diamenty na za zaręczyny przy większych ilościach gości.
by gośćmi mogły by być wszystkie osoby do których wyślesz zaproszenie a nie tylko panie które są zaręczone


Awatar użytkownika
Ledawn
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2013, o 23:47

Re: Weselne propozycje

Post autor: Ledawn » 22 lut 2017, o 20:25

Więcej odcieni skóry/włosów/oczu. Szczególnie tych ciemniejszych - czarnych i brązowych (dla niej i dla niego). I jakieś pozy weselne np. żeby młodzi trzymali się za ręce lub obejmowali.

Awatar użytkownika
Alice266
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1704
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Weselne propozycje

Post autor: Alice266 » 22 lut 2017, o 20:38

Nowe fryzury, krótkie i jakieś upięcia. Ozdoby do włosów np. w kształcie opaski kkwiatów.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2017, o 22:40 przez Alice266, łącznie zmieniany 1 raz.

ludzie32
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, o 11:21

Re: Weselne propozycje

Post autor: ludzie32 » 22 lut 2017, o 20:59

Jak by były druhny to fajnie było by gdyby miały jednakowe sukienki wybrane przez panną młodą

Awatar użytkownika
ligiakalina
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 287
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 22:34

Re: Weselne propozycje

Post autor: ligiakalina » 22 lut 2017, o 21:46

ja stawiam na dodatki :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Etole :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Weselne propozycje

Post autor: Kate » 23 lut 2017, o 00:36

Mam nadzieję, że suknie nie będą tylko białe i długie, ale też krótkie w innych kolorach. Ślub nie zawsze jest w kościele...może być cywilny. Zapomniałam dodać w poprzednich propozycjach, aby była opcja wyboru, czy to ma być ślub kościelny, czy cywilny. Trzeba brać pod uwagę wyznanie religijne graczek. Jakoś osobiście nie bardzo widzę to, aby podczas mojego przyjęcia w grze był kościół i ksiądz, wolałabym urzędnika.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Weselne propozycje

Post autor: Aurelie » 23 lut 2017, o 00:38

Widzę, że dziewczyny w większości idą w biel, a ja bym chciała zaproponować inne barwy. ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
missdiana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 321
Rejestracja: 13 sty 2013, o 15:52
Kontakt:

Re: Weselne propozycje

Post autor: missdiana » 23 lut 2017, o 08:37

Nakrycia głowy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Sukienki:Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tort:
Obrazek

Buty:
Obrazek
Obrazek

Obrączki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bukiet:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fryzura:
Obrazek

Kombinezon:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rękawiczki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 lut 2017, o 15:15 przez missdiana, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Weselne propozycje

Post autor: LaFemmeNikita » 23 lut 2017, o 09:57

Kate pisze:Mam nadzieję, że suknie nie będą tylko białe i długie, ale też krótkie w innych kolorach. Ślub nie zawsze jest w kościele...może być cywilny. Zapomniałam dodać w poprzednich propozycjach, aby była opcja wyboru, czy to ma być ślub kościelny, czy cywilny. Trzeba brać pod uwagę wyznanie religijne graczek. Jakoś osobiście nie bardzo widzę to, aby podczas mojego przyjęcia w grze był kościół i ksiądz, wolałabym urzędnika.
Niektórzy to chyba nie łapią subtelnej różnicy pomiędzy ślubem i weselem. To przecież dwie różne rzeczy. Cały ten temat dotyczy przyjęcia weselnego, a nie ślubu, zapomnijcie więc o księdzu czy urzędniku :P


Awatar użytkownika
Mooondreamteam
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 173
Rejestracja: 11 sty 2016, o 09:41

Re: Weselne propozycje

Post autor: Mooondreamteam » 23 lut 2017, o 10:13

Suknie ślubne z pozami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Weselne propozycje

Post autor: Anabeliana » 23 lut 2017, o 11:18

Moje propozycje weselne:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zablokowany