Czy to jest dozwolone?

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Gatta » 27 sie 2016, o 19:30

Przynajmniej tyle, że nie zrobiła nowego konta z obraźliwą nazwą zawierającą nick nielubianej osoby. Mnie to spotkało :P
Obrazek

Berpalla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2013, o 07:26

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Berpalla » 8 wrz 2016, o 07:33

Wiecie co... nie ma też co przesadzać. Jeżeli mamy mieć wolność wyrażania własnego zdania, to powinna ona obejmować i to pozytywne i negatywne. Jeśli można w profilu polecać kogoś i namawiać do plusowania, dlaczego nie można napisać, że się kogoś nie lubi albo zachęcić do minusowania?

Zaznaczam, że w tym przypadku nie ma wyzwisk, jest subiektywna ocena poparta mniej lub bardziej argumentami.

Przykład: też nie jestem fanką Eladrii. Na grupie na fb namawiala dziewczyny by rejestrowaly sie na pewną strone z jej linku polecajacego, przez co nabijała ekstra punkty, które potem mogła zamieniać na diamenty. Ale o dodatkowych dla siebie bonusach celowo dziewczynom nie pisała, a gdy ja na przekór dodałam o tym na grupie informacje, to mnie z niej wywaliła a potem na czacie na fb nazwała 12-letnim dzieckiem, który ma mleko pod nosem, zachowuje jak rozwydrzony bachor (bo nazwałam ją cwaniakiem) i stwierdziła, że łamię prawo i mnie zgłasza na fb za nękanie. Tak w skrócie.

Zatem, choć nie była wulgarna to nie jest moim ulubionym człowiekiem, a ja napisałam teraz o tym, i co? Uważacie, że jakaś kara czy ban dla mnie?

Edit. Swoją drogą zabawne że ten wątek założyła dziewczyna, bo została nazwana prowokatorka i skarżypytą. Wobec tego wychodzi na to, że subiektywna opinia minewry ma w sobie całkiem sporo prawdy i to pani z pierwszego postu twierdząc, że to kłamstwa - kłamie.

Poza tym to piękne, że się bulwersujecie, że ktoś wyraża swoją negatywna opinie i bulwersujecie, że to dozwolone, a potem robicie to samo. Macie pomysł jak się nazywa tego typu zachowanie?

Nie zrozumcie mnie źle. Cały wątek na pięknie złośliwy wydźwięk, bo ta i ta pani została podsumowana w opisie czyjegoś profilu. O ile podsumowanie jest śmieszne, o tyle założycielka wątku też nie popisała się dojrzałościa emocjonalna. Dziewczyny, nie jesteście ani pierwsze ani ostatnie. Swoją drogą jeśli czyjąś opinia Wam szkodzi to po prostu swoim zachowaniem udowadniajcie, że to nie jest prawda, a każdy sam zdecyduje komu wierzy i kto ma rację.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: YF98 » 12 wrz 2016, o 20:47

Zozo... Nie wiem co powiedzieć. Czuję, że powinnam się z Tobą nie zgodzić, ale jak dla mnie masz rację przynajmniej częściowo...
Gram w grę (nie tą złą, tylko kolejną) gdzie moderatorzy wchodzą raz na ruski tydzień (odnośnie ruskiego roku :D) i tam takie teksty to najłagodniejsze co można usłyszeć... Polski serwer ma tam bardzo złą opinię, obcokrajowcy nie znający słowa po polsku "wchodzą" do nas (tam z jednego konta można wchodzić na wszystkie serwery) i sobie expią.
Tam każdy hejtuje każdego, ale nikt nie ma sobie nic do zarzucenia.
Fajnie by było gdybyśmy się zastanowili czy chcemy podobnie :)
Jak dla mnie taki teksty nie powinny być dopuszczone, jednak... Ta pisze w grze, ta na forum.
To już nie wiem kogo poprzeć.
Jeśli ktoś pisał do Minewry i powiedział, że chce wyjaśnić sytuację, a ona nie odpowiedziała, to można było ten wątek logicznie założyć.
Ale sama osobiście bym się niesamowicie zdenerwowała, gdyby ktoś założył wątek o mnie, bo go nie lubię i nie chciał ze mną tego wyjaśnić
Myślę, że to może być powód, dla którego sprawa jest nierozwiązana.
Obie strony musiałyby zostać ukarane i byłoby, że tamta się broni i się oberwało itp.
Nie wiem co o tym myśleć....
Wszystko już mi się pomieszało :/
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

ODPOWIEDZ