Czy to jest dozwolone?

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2569
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Czy to jest dozwolone?

Post autor: Regelinda » 26 lip 2016, o 00:03

Czy to jest dozwolone?

Obrazek

Obrazek

Ja i osoba, która też jest pomawiana w tym opisie dowiedziałyśmy się, że tak. Że dopóki to jest subiektywna opinia tej Pani i nie ma tam wulgaryzmów, może pisać co chce i o kim chce. Nam się to nie podoba. uważamy, że to jest szkalowanie, obmawianie, pisanie nieprawdy.

Niestety, wszelkie próby sprawienia, aby ten opis zniknął nic nie dały. Według informacji, jakie uzyskałam, ta Pani nie łamie regulaminu. Wiele osób mnie pytało, czy to widziałam. Tak, widziała, bo ten opis jest tam od dłuższego czasu. Ale mam już dosyć milczenia. Chciałam, aby inni gracze dowiedzieli się, co mogą robić, nie łamiąc regulaminu.

Moja subiektywna opinia jest taka, że ta osoba zachowuje się nieodpowiednio, obrażą innych graczy, pomawia ich, przypisuje im nieistniejące rzeczy, mści się za to, że została usunięta z klubu za swoje niewłaściwe zachowanie.

andzia9994
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2014, o 18:23

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: andzia9994 » 26 lip 2016, o 00:16

Ja zgłaszałam to wielokrotnie i nigdy nie zostało to rozpatrzone w jakikolwiek sposób aby zostało to usuniete z profilu tej pani . Jak dla mnie jest to ewidentne złamanie regulaminu bo teraz pomysleć jak by każda z nas stworzyła sobie taka listą pań których nie lubi (subiektywna ocena) ;) ? Ciekawe co wtedy by było ? Ile profili by zablokowano ? Ile zgłoszeń by było na kontakcie ? Z tego miejsca apeluje do Admina o załatwienie tej sprawy bo nie jest to normalne aby w taki sposób kogoś szkalować .

Etalay
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 31
Rejestracja: 10 gru 2015, o 21:09

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Etalay » 26 lip 2016, o 00:34

Zgadzam się w 100%! Pomijając fakt czy subiektywne odczucia są prawdą czy nie, niestety sugerują negatywne nastawienie do osoby, publicznie jej umniejszając, a generalnie to nie jest miejsce na zamieszczanie swoich żali do innych graczy.
Jeśli to jest dozwolona forma obrazy bez wulgaryzmów proponuję wcielić ją do komentarzy w profilu, oczywiście z zaznaczeniem subiektywności wyrażanej opinii ;)

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: MisAdmin » 26 lip 2016, o 09:51

Osobiście nie widzę tutaj żadnej obrazy. Dziwi mnie jednak takie zachowanie dorosłych kobiet.

Zapytam jednak producentkę gry o to, o "pokemonizm wsteczny" na blogu i namawianie do minusowania czy teksty z grupy na Facebook. Jeśli uzna to za obrazy, to wprowadzimy odpowiedni "terror" i obejmie on każdego :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2569
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Regelinda » 26 lip 2016, o 10:11

To mam propozycję, żeby każdy wypisywał sobie kogo nie lubi i za co. I zobaczymy co wtedy. Będzie. A na żadnych blogach nie szkalowałam publicznie tej pani. To jest zemsta za to, że wg tej pani przeze mnie dostała wyciszenie oraz ze zgłosiłam jej komentarze w których pisała o tym dlaczego przeze mnie nie mogła ich wcześniej rozsyłać.

andzia9994
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2014, o 18:23

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: andzia9994 » 26 lip 2016, o 10:38

Pawełku tutaj jest odniesienie do danych pań masz napisane REGELINDA , ELADRIA czyli pani która odwiedza widzi dany wpis i jeśli spotka się z danymi osobami na : przyjeciu, klubie czy innej sytuacjii to już ma poglad na temat danej pani spójrzcie na to od tej strony Reg jest osobą znaną na Arenie i tutaj na forum Eladria również czy uwazasz że takie sformułowania pomagają im ? Czy naprawdę trzeba napisać wulgarnie aby kogoś obrazić ? Ja myslę że nie bo sformułowania jakiekolwiek odnoszące się do danej osoby napisane w formie mogaca obrażać jest juz nadużyciem i powinno być w jakis sposób przez was "karane" lub przynajmniej upominane w formie słownej a tutaj widze takie zaparcie z waszej strony. Czasami trzeba postawic się w roli danej osoby aby zrozumiec i zastanowić się jak bym się zachował/a w takim przypadku? I czy bym też to tak po prostu zostawił/a ? Czy potraficie tak to rozstrzygnąć ?

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Bezgraniczny » 26 lip 2016, o 10:40

Za coś bardzo podobnego dostałem mute, a ta pani? Jak widzę i słyszę to nie, bo nie łamie regulaminu. W tej chwili czuje się skrzywdzony przez Naszą Kochaną Administracje. Gdy czyta się pierwszy raz info. o tych paniach to od razu przychodzi na myśl o minusowaniu i nie jest to tylko moje zdanie. Czy tak trudno napisać Wam tej osobie, aby to usunęła? Widocznie tak.
Jeśli temat ten został poruszony, to widocznie ktoś czuje się pokrzywdzony. "Terror" uuhuh już się boje >:D

edit. A i widzę, że "pokemonizm wsteczny" zaczyna się rozprzestrzeniać coraz szybciej. :whistling:
Ostatnio zmieniony 26 lip 2016, o 10:48 przez Bezgraniczny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2569
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Regelinda » 26 lip 2016, o 10:45

W sumie też dostałam karę za subiektywną opinię na temat czyjejś stylizacji. Chyba mogę to ocenić kierując się własnym gustem. Tak więc skoro ta pani może pisać takie rzeczy, żądam anulowania mi tej kary.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: YF98 » 26 lip 2016, o 12:27

Też sądzę, że tak nie powinno być.
Nie chcę by ta strona się stała taką gdzie każdy hejtuje każdego, poza swoimi "BFFkami <333333". Albo gorzej - taka jedna przez którą ludzie odchodzą ze strony bez względu na rangę. Na innej stronie była ta użytkowniczka:
Dostała bana za podawanie linków do stron nie związanych z grą - wściekła się i napisała mnóstwo nieładnych rzeczy - jakiś czas później zmienili moderację na gorszą. Była użytkowniczka - nie wiem o co poszła, ale tym razem ta zrezygnowała z gry. Byłam ja - pokłóciłyśmy się o nic (ona zaczęła) - nowa moderacja mnie wywaliła ze strony i nie odblokują mnie nigdy. Tak, ta użytkowniczka ma bloga. Nie chcę takich tutaj. Każdy kto jej podskoczy prędzej czy później skończy z tamtą grą Na hejty na jej blogu nie da się nic poradzić, ale ostatnio (od zeszłego roku) nic nie napisała. Tak, wiem, ale to tylko przykład.
Sama jestem liderką i nie pasuje mi to bym była hejtowana, bo wyrzuciłam kogoś z klubu.
Obrażanie to nie tylko wulgaryzmy.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Adaine2
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, o 17:58

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Adaine2 » 26 lip 2016, o 19:42

Ja z kolei jestem w szoku,jak takie zachowanie moze byc tolerowane,nie wyklina,owszem,ale obraza i uprzedza innych,ktore nie znaja ani Regelindy,ani Eladrii,do budowania sobie negatywnej opinii o tych Paniach,to niesprawiedliwe uwazam,i za takie opisy powinny byc kary. Moze wtedy bylo by na AM tak fajnie jak kiedys,na poczatku,zanim polaczyla sie z IS,nie bylo ,az takiego chamstwa,jakie sie teraz spotyka na codzien. Gram dla przyjemnosci,jestem dorosla i jakos nie moge sie z tym zgodzic,moze nalezy UDOSKONALIĆ regulamin? Przeciez to miejsce ,w ktorym sie spotykamy,by milo spedzic czas,a nie szkalowac i przezywac innych,bardzo mi sie to nie podoba,jak rowniez podejscie wladz gry do sprawy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Yoshiko » 27 lip 2016, o 16:59

No troszkę bida. Administracja mogłaby chociaż poprosić tą laskę, by usunęła część, jakie to one nie są.
Jednak to chyba z płcią piękną jest coś nie tak. Słowo daję, że jak gram z facetami w strzelanki etc. to nie ma tyle spin, co tu przy przebierankach :whistling:

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: YF98 » 27 lip 2016, o 17:45

[CIACH]

No fakt... Jak grałam w ubierankę gdzie są praktycznie same dziewczyny (chłopców nie dość, że mało to mogą to być to multikonta dziewczyn, bo tam za takie rzeczy nie banują) to było tyle hejtów, że się wytrzymać nie dało, trolli policzyć się nie dało, ludzie nie patrzyli w jakich działach piszą wątki, bo to i tak nie robiło różnicy, tytuły wątków nie były godne z ich treścią... A w typowo męskiej Tower Defense, gdzie właśnie dziewczyn jest mało to nie ma takich spin. No może poza typowymi, które są na każdym forum, czyli typu "Tylko n00by używają magika!", a tak to nie ma. Nikt nie pokazuje palcem "O z tym jak grałem to użył magika!". Tutaj jest jakoś inaczej, ale trudno :)
Byleby to jakoś załatwili.

Post edytowano. Proszę nie cytować posta znajdującego się bezpośrednio nad Tobą. // Casandra
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Soanollia
Gardząca rangami
Gardząca rangami
Posty: 283
Rejestracja: 21 lut 2013, o 19:26

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Soanollia » 27 lip 2016, o 19:40

Znam Regelindę jeszcze z IS i jej jedynym "błędem" była szczera opinia- i chwała jej za to, w dobie dzisiejszych "maxy zostawiam" "piękna lala" itp. cenię sobie szczery komentarz. Serio, po to mamy skalę ocen żeby jej całej używać, po to mamy możliwość dodawania komentarzy, by wyrazić swoje zdanie. A skoro zdanie jest poparte ("źle dobrane kolory, coś tam wystaje" itp w odróżnieniu od "jesteś brzydka bo tak mówię") to zamiast obrażać się wypadałoby wziąć sugestię pod uwagę? Tym bardziej że jest na poziomie i nie leci łacina. Nie wiem jak zaczęła się ta historia i nie wnikam- nie znaczy to, że popieram takie wypisywanie nicków. I jestem zniesmaczona reakcją adminów- może nie ma tam obraźliwych słów, ale przedstawia w negatywnym świetle użytkowniczki. A jakby ktoś wypisał dane adminów z uzasadnieniem, czemu na tej liście się znajdują to co, też bez echa z waszej strony? Szczerze wątpię.
Wiem, że teraz usunięcie ich nicków nic tu nie da- echo poszło i nadal ktoś wymierzy "sprawiedliwość"- jawnie bądź anonimowo, a to nie powinno mieć miejsca. Miałam tu się jeszcze naprodukować, ale reszta wyleciała mi z głowy. Szczerze liczę, że jakoś rozwiążecie ten problem.

Awatar użytkownika
sawanna
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 26 sty 2014, o 13:02

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: sawanna » 31 lip 2016, o 14:21

Czasem się zdarza ze kogos - za coś nie lubi - bo wlazł na "odcisk" , ale wystarczy zwykły ignor :D a nie pisanie "subiektywnego " kolaboratu na temat innej osoby.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Czy to jest dozwolone?

Post autor: Kate » 26 sie 2016, o 21:35

To tylko gra internetowa widać, że dzieci o tym zapominają. Tyle osób mnie nie lubi w internecie... musiałabym w ogóle w nim nie przebywać. Nie rozumiem tego...jak można kogoś nienawidzić daną osobę, której nie zna się osobiście. Nie oceniaj drugiej osoby, póki nie wypijesz z nią stu kaw i nie znasz od kilku lat. Do meritum... Poza netem dana osoba może być zupełnie inna. Nie przejmujcie się tym. PS. Jestem w szoku postawy dziewczyny, która 28 lat (przyjmuję, że tyle ma) nie powinna się tak zachować w jej wieku. Kobieta niech się zajmie poważniejszymi sprawami w życiu niż to, że kogo nie lubi w grze.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

ODPOWIEDZ