Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!

Moderator: Aurelie

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Postprzez Winona » 2 gru 2017, o 06:09

Przyłączam się również do gratek dla Zgaguń kawał jak to się mówi dobrej roboty odwaliły dziewczyny a teraz tylko cieszyć się że jest tak dobrze :) :thumbsup:
Winona
Miss Kołyski
Miss Kołyski
 
Posty: 44
Dołączył(a): 23 lis 2015, o 16:45

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Postprzez ligiakalina » 2 gru 2017, o 09:34

Dziękuję bardzo za docenienie naszej pracy :) gratuluję również koleżankom z Imagine i LANCOME :) Dziękuję również LaFemmeNikita , że w dalszym ciągu ma ochotę prowadzić ranking :)
Avatar użytkownika
ligiakalina
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
 
Posty: 332
Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 21:34

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Postprzez Solarka » 3 gru 2017, o 22:23

Gratuluję Zgagom i dziękuję w imieniu całego klubu Sabat za miłe słowa :)
Avatar użytkownika
Solarka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 20:35

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Postprzez LaFemmeNikita » 5 sty 2018, o 17:27

Grudzień był szokująco leniwym miesiącem na Arenie Mody. Już 16 zwycięskich batalii dziennie pozwalało zdobyć miejsce w rankingu TOP1000 wygranych pojedynków co jest dotychczas najgorszym wynikiem. W grudniu 2016 roku, trzeba było mieć rozegranych 20 pojedynków dziennie, różnica jest więc znaczna. Każdy kolejny miesiąc wydaje się być coraz słabszy, ale ten grudzień to była po prostu jakaś katastrofa. Wygrywanie dolarów najwyraźniej staje się nudne i mało przydatne, a może spadł nacisk w klubach na konieczność posiadania dobrych statystyk. To zły prognostyk na przyszłość, gra coraz bardziej traci na atrakcyjności, coraz więcej graczy jest wypalonych, a producent najwyraźniej nie ma pomysłu jak to wszystko rozruszać. Gra staje się już tylko zwykłą "przebieranką" polegającą na kupowaniu ciuchów, czy wygrywaniu ich z eventów, a pierwiastek rywalizacji ma coraz bardziej marginalne znaczenie. Pierwsze dni stycznia to potwierdzają, mimo, że święta się skończyły do aktywnej gry wróciło niewielu graczy.

Nie wszyscy jednak są wypaleni, niektórzy mimo wszystko grają ostro. Na tyle ostro by pobić kolejny rekord rankingu. W tym miesiącu podobnie jak w listopadzie, wygrywają Super ZgAgi. Klub mógł w grudniu pochwalić się aż 43 aktywnymi graczami i tym samym pobił należący do [CENZURY] rekord 42 aktywnych graczy z lipca 2017 roku. Wydawało się, że wynik [CENZURY] będzie nie do pokonania, a jednak okazuje się, że można zebrać jeszcze lepiej zgraną grupę aktywnych osób. Zgagom na pewno dużo pomogły zdobyte w ostatnich walkach klubowych puchary, które jak widać są wykorzystywane w pełni.
Drugie miejsce zajmuje LANCÔME, które nie opuszczają podium od dziesięciu miesięcy. Jeżeli utrzymają się jeszcze miesiąc na pudle to wyrównają rekord 11 miesięcy na podium należący do Ślicznotek.
Trzecia pozycja przypada Imagine, które posiadają jedną aktywną osobę więcej niż miesiąc wcześniej, a mimo to spadały z drugiego na trzecie miejsce. Konkurencja była po prostu bardzo silna, a teraz Imagine będzie jeszcze trudniej, bo na pucharowej półce zrobiło się luźniej o jeden "energetyczny" puchar.

Do pierwszej dziesiątki po długiej nieobecności (ostatni raz w dziesiątce były w lutym 2017) udało się powrócić Boginiom Miłości. Pomogły w tym na pewno Gwiazdy, których ostatnie kłopoty z utratą pucharów skutkują słabszą formą i wyraźnie mniejszą aktywnością (sześć aktywnych osób mniej). Zobaczymy czy Boginie Miłości zagoszczą w czubie rankingu na dłużej, bo na przykład klubowi LOVELINESS się to udało i drugi miesiąc są obecne wśród najlepszych klubów.
Słabo w grudniu zaprezentowali się Rising Suns. Wschodzące Słońca podobnie jak Gwiazdy straciły aż sześć aktywnych osób. Trochę mniej, bo o trzy aktywne osoby, zmniejszył się stan posiadania [CENZURY]. Wykorzystują to Ślicznotki, które z kolei zyskały trzy osoby i to pozwoliło im na zajęcie czwartego miejsca tuż za podium.

Na wyżyny swoich możliwości wspięły się w grudniu Beautiful Women. Nigdy jeszcze nie były tak blisko pierwszej dziesiątki. Dzięki 18 aktywnym osobom, na czele z graczem Georgina, zajęły wysokie 12 miejsce.
Świetną passę z listopada kontynuuje νєяу иι¢є gιяℓ. Z 42 graczy którzy są w tym klubie, 15 było aktywnych. To pozwoliło zająć właśnie 15 miejsce i po raz kolejny poprawić najlepszy wynik klubu. Tutaj najbardziej aktywnym graczem była Mrs..Panda.
☆ Niξzαℓєżnξ ☆ chociaż nie zwiększyły stanu posiadania aktywnych graczy (13 osób) to i tak wobec słabości sąsiadów z rankingu awansowały po raz pierwszy do drugiej dziesiątki rankingu. Tutaj jak na liderkę przystało, przodowała Katherine Poldark.
Po trzech dobrych wiadomościach czas na złą. Trzeci miesiąc z rzędu słabnie forma Compelling. Spadek w tabeli nie jest duży, bo tylko 11 pozycji, ale pięć aktywnych graczy mniej to już trochę jest.
Compelling od trzech miesięcy spada w dół, a Amazinig Girls od trzech miesięcy w górę. Do pięciu aktywnych osób, doszło kolejnych sześć co pozwoliło na awans o 23 pozycje. W tym klubie liderką aktywności jest Pheobe Desertwolf.
Coraz słabiej radzi sobie Loża Szyderców. Jeszcze we wrześniu była w pierwszej dziesiątce, a teraz gwałtowny upadek poza pierwszą dwudziestkę. Dziesięć aktywnych osób mniej i aż 22 miejsca w dół od września.
Podobna sytuacja w Marzycielkach. To kolejny klub który już od trzech miesięcy notuje coraz gorsze wyniki. Tutaj jest to 14 miejsc w dół i czterech aktywnych graczy mniej.
Czekoladki, również wpasował się w te trendy spadkowe. Od września trzy aktywne osoby mnie i o 14 pozycji bliżej dna.
Przyznacie, że sporo tych spadków, a jeszcze jeden klub taki zanotował. Black Diamonds identycznie jak Czekoladki trzy osoby mniej i 14 pozycji w dół.

Teraz tak dla porównania, zgadnijcie ile może być klubów które reprezentowane są tylko przez jednego aktywnego gracza? Takich klubów w grudniu było aż 41 i często tą jedyną aktywną osobą była liderka. Gracze odchodzą z klubów, zakładają własne i grają sami dla siebie. Potrzeba posiadania i przewodzenia, nawet tylko samym sobą jest jak widać spora.

Jeżeli chodzi o największe awanse w grudniu...
Nowy klub, który pojawił się w listopadzie po raz pierwszy, a nazywa się Raj_Na_Ziemi, awansuje sobie tak po prostu o 26 pozycji i zdobywa sześciu kolejnych aktywnych zawodników, zostawiając w pokonanym polu dla przykładu, doświadczoną Lożę Szyderców. Pewnie ten efekt trwały nie będzie, zawsze gdy powstaje nowy klub gra się ambitnie, a potem przychodzi duży kryzys, ale dziwi to z jaką łatwością można zrobić sobie klub który w dwa miesiące wskoczy w połowę rankingu, podczas gdy w doświadczonych klubach rekrutacja idzie jak po grudzie. Gracze mają chyba potrzebę budowanie klubu, a jak już jest zbudowany to zaczyna wiać nudą, następuję powolny rozpad i ucieczka do nowych klubów.
Drugi klub który mocno poszedł w górę to Haven. Udało się awansować o 20 pozycji, ale tutaj to było bardziej odrobienie strat z listopada, gdy Haven zagrał poniżej swoich możliwości.
Najbardziej w rankingu spadły natomiast Agentki. Po kilku dobrych miesiącach nastąpiła korekta i mamy aż 16 miejsc w dół. Tego się jednak można było spodziewać. Gdy klub jest już stary i rozwija się bardzo wolno, to trudno zachęcić graczy do gry.

Ranking w porównaniu z listopadem jest krótszy o cztery pozycje. Opuściło go aż osiem klubów, a w ich miejsce mamy dwa powroty i dwa kluby notowane pierwszy raz.
Z tych ośmiu klubów które nie przejawiały aktywności w grudniu, sześć balansowało na granicy aktywności od dawna: Revival, Glamour, Queens, Chilli Peppers, Dangerous Women, Vampires, nie dziwne więc, że w święta mógł przydarzyć im się spadek z rankingu. Po raz pierwszy poważny kryzys dopadł jednak parę dotychczas solidnie trzymających się w rankingu klubów - Rodzinę Adamsów oraz Niepowtarzalne ♥.
Rodzina Adamsów już od jakiegoś czasu nie jest zbyt aktywna. W klubie jest kilka osób które grają "jako tako" aktywnie, pozostałe to manekiny zupełnie niewidoczne w pojedynkach. Święta spowodowały, że klub zamarł na miesiąc, ale może nie będzie to sen zimowy lub w ogóle koniec aktywności tego klubu. Myślę, że na te cztery, pięć aktywnych osób Rodzinę Adamsów jest nadal stać.
Gorzej sytuacja wygląda u Niepowtarzalnych ♥. Klub miał problemy z aktywnością już od początku ubiegłego roku. Do tej pory jakoś się bronił, ale w grudniu aktywnie zagrały tylko dwie osoby. Nikt już nie pamięta, że w tym klubie grało kiedyś po 12-13 aktywnych graczy.
Do rankingu powróciło 4YOU, ale wynikiem lepiej się nie chwalić, bo tylko cztery aktywne osoby nie gwarantują, że klub będzie mlekiem i miodem płynący.
W podobny sposób z otchłani wygramoliły się Czarodziejki. Tutaj również tylko cztery aktywne osoby.
Dwa nowe kluby które się pojawiają to Blackberry oraz Nutella. Blackberry to baaaaardzo stary klub, ale w rankingu pojawia się po raz pierwszy. Cóż można napisać o takiej sytuacji - przypadek? Chyba tylko tak, bo dlaczego w klubie nieaktywnym od wielu miesięcy, a nawet lat, miałoby się nagle coś zmienić. Gdy poziom gry i całej rywalizacji się stale obniża, pokazać się szerszemu grono mają szansę kluby które grały dotychczas na poziomie nie pozwalającym na ich zauważenie.
Nutella natomiast to taki "psikus". Klub założony dwunastego grudnia, posiadający klubowe statystyki poniżej 20, klub o którym nikt nie słyszał, który w grudniu liczył czterech aktywnych graczy, a teraz nie ma już na to szans, bo zostało ich wszystkich w klubie tylko troje, potrafił pokonać aktywnością takie klubu jak Rodzina Adamsów, Niepowtarzalne ♥, Girl gang, ♥Čarodějky♥, Coco Chanel, progreSs, Vampires i wiele innych które pojawiały się i znikały z rankingu. To pokazało jak niewiele trzeba by uzbierać tych czterech aktywnych graczy. Może to znak czasu mówiący, że gra się zmienia i klub który posiada czterech aktywnych zawodników to w obecnych realiach nie jest aktywny klub. Może w rankingu trzeba by było uwzględniać tylko kluby które mają co najmniej pięciu aktywnych graczy.

W tabeli kolejno: nazwa klubu, ilość aktywnych graczy, strzałka pokazująca czy klub awansował czy spadł w rankingu wraz z liczbą o ile pozycji oraz ilość aktywnych graczy w klubie na plus lub minus w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 31 grudnia:
1. Super ZgAgi 43 ↔0 +5
2. LANCÔME 36 ↑1 +4
3. Imagine 34 ↓1 +1
4. Ślicznotki 33 ↑2 +3
5. UNDERGROUND 30 ↓1 -1
6. Wariatki 29 ↑2 +2
7. [CENZURA] 26 ↔0 -3
8. Rising Suns 25 ↓3 -6
9. LOVELINESS 23 ↑1 +2
10. Boginie Miłości 19 ↑1 +2
11. Gwiazdy 19 ↓2 -6
12. Beautiful Women 17 ↑7 +4
13. Panterki 16 ↑2 +1
14. Fashion Club 15 ↓3 -3
15. νєяу иι¢є gιяℓ 15 ↑9 +2
16. Kogel~Mogel 15 ↑5 +2
17. ♛ REVOLUTION ♛ 14 ↓4 -2
18. Diamond Queens 14 ↑10 +2
19. Haven 14 ↑20 +6
20. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 13 ↑3 0
21. Sabat 12 ↓7 -3
22. MUSZKIETERKI 12 ↓6 -2
23. Cuba Libre 12 ↑3 0
24. Compelling 12 ↓7 -2
25. Amazonki 11 ↔0 -1
26. Royal Girls 11 ↓4 -2
27. Bellissima 11 ↓9 -3
28. Amazing Girls 11 ↑7 +2
29. Seksowne 11 ↓9 -2
30. Moda i Styl 11 ↔0 0
31. Raj_Na_Ziemi 10 ↑26 +6
32. Loża Szyderców 10 ↓5 -2
33. DZIUBASKI 10 ↓4 -1
34. Fallen Angels 9 ↑8 +2
35. Marzycielki 9 ↓1 -1
36. NIEGRZECZNE 8 ↔0 0
37. Flawless 8 ↔0 0
38. City of Angels 8 ↓5 -2
39. BestOfTheBest 8 ↑4 +1
40. Archeo 8 ↓9 -2
41. Ellite 8 ↑8 +2
42. Wojowniczki 7 ↑3 +1
43. Laseczki 7 ↓5 -1
44. Mystificity 6 ↔0 0
45. Sexy High Heels♥ 6 ↑11 +2
46. Stylish Women 6 ↓6 -1
47. Trendy Girls 6 ↑7 +1
48. Agentki 6 ↓16 -4
49. LADY GLAMOUR 6 ↑16 +2
50. Moonlight Shadow 6 ↑1 0
51. niepokonane 5 ↓5 -1
52. Tygryski 5 ↓11 -2
53. Gold Stars 5 ↑10 +1
54. Blackberry 5 NEW
55. I Promise You 5 ↓5 -1
56. Czekoladki 4 ↓3 -1
57. 4YOU 4 NEW
58. This Is War 4 ↑1 0
59. Black Diamonds 4 ↓7 -2
60. Czarodziejki 4 NEW
61. GLOW OF PEARLS 4 ↓14 -2
62. Night Club 4 ↓7 0
63. Nutella 4 NEW
Avatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Żłobka
Miss Żłobka
 
Posty: 181
Dołączył(a): 27 cze 2015, o 10:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Postprzez JustBarbz » 10 sty 2018, o 17:22

Sexy High Heels odradzają się razem z nową liderką :thumbup: :thumbsup:
JustBarbz
Miss Kołyski
Miss Kołyski
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:48

Poprzednia strona

Powrót do O grze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości