SUPERMODEL - NEW LOOK

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

SUPERMODEL - NEW LOOK

Post autor: Regelinda » 9 gru 2016, o 23:42

S u p e r M o d e l
New Look
Arena Mody istnieje już kilka lat. I przez ten czas niektóre rzeczy się pozmieniały, również wizualnie. Jednak zaobserwowałam, że jedna rzecz na pewno się nie zmieniła : supermodelki. Odkąd gram, wyglądają cały czas tak samo, czyli jak dla mnie - mało ciekawie. Pomyślałam zatem, że można by się pobawić w wymyślenie nowego wizerunku dla naszych trzech gracji
Obrazek
A skoro to są supermodelki, to na potrzeby konkursu postanowiłam im nadać imiona trzech prawdziwych supermodelek : Claudia, Cindy i Naomi

ZASADY KONKURSU
1. Konkurs jest dostępny dla wszystkich graczy Areny Mody.
2. Konkurs składa się z 3 części. Każda z części będzie dotyczył jednej z supermodelek.
3. Uczestnicy konkursu nie są zobowiązani do udziału we wszystkich jego częściach. Do konkursu można zarówno dołączyć jak i zrezygnować na każdym jego etapie.
4. W każdej jego części zostanie wyłoniony jeden zwycięzca.
5. Konkurs zakończy się prezentacją trzech stylizacji supermodelek, które zostaną wyłonione w poszczególnych częściach.


C L A U D I A

Obrazek

Długie blond włosy w falach lub dużych puklach (kolory włosów w Salonie Piękności nr 3-5), opalenizna z solarium nr 2-3, niebieskie oczy; strój dowolny, jednak godny supermodelki reprezentującej Arenę Mody.
C I N D Y

Obrazek

Długie ciemnobrązowe włosy w falach lub dużych puklach (kolor włosów w Salonie Piękności nr 14), opalenizna z solarium nr 4-5, brązowe oczy, pieprzyk nad górną wargą; strój dowolny, jednak godny supermodelki reprezentującej Arenę Mody.
N A O M I

Obrazek

Długie czarne lub ciemnobrązowe, w miarę proste włosy, może być grzywka (kolor włosów w Salonie Piękności nr 2, 14), opalenizna z solarium nr 8, brązowe oczy; strój dowolny, jednak godny supermodelki reprezentującej Arenę Mody.
Prace ze stylizacją do pierwszej części konkursu CLAUDIA należy wysyłać do mnie w prywatnej wiadomości do
ŚRODY 14 GRUDNIA DO GODZ. 22:00
w temacie podając imię modelki której dotyczy dana część konkursu.

Wszelkie pytana proszę zadawać w wątku dotyczącym konkursu.
ZYCZE WSZYSTKIM DOBREJ ZABAWY
Ostatnio zmieniony 11 sty 2017, o 23:39 przez Regelinda, łącznie zmieniany 12 razy.

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (PRACE)

Post autor: karismaK1982 » 10 gru 2016, o 10:13

Konkurs genialny!!!!!!!!!!!Zdecydownaie przydałoby sie zmienic stylizacje supermodelkom :thumbsup:

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (PRACE)

Post autor: Regelinda » 10 gru 2016, o 20:41

1. Isma
2. Shura
3. karismaK1982
4. ponetna
5. Angielskaróża
6. djpereleczka130
7. Glorianna
8. Polla
9. izablellee
10. ivy78
11. carola18
12. Lady_Blair
13. Anikaaa
14. monix23
15. lala22
Ostatnio zmieniony 14 gru 2016, o 21:40 przez Regelinda, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (PRACE)

Post autor: Regelinda » 13 gru 2016, o 18:47

Przypominam, że prace na konkurs można oddawać do jutra do godziny 22:00.
Zapraszam wszystkich chętnych.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: Regelinda » 15 gru 2016, o 22:39

S u p e r M o d e l
New Look

C L A U D I A


Obrazek

Zapraszam do głosowania w konkursie SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA. Zadaniem uczestników tej części konkursu było zrobienie ze swojej Pani Supermodelki o długich blond włosach układających się w fale lub duże pukle (kolory włosów w Salonie Piękności nr 3-5), z użyciem opalenizny z solarium nr 2-3, o niebieskich oczy; strój miał być dowolny, jednak godny supermodelki reprezentującej Arenę Mody.
zasady glosowania
1. Każdy z uczestników wybiera jedną pracę z podanych propozycji. Taką, jaką chciałby zobaczyć rozgrywając pojedynek z supermodelką i wpisać w poście numer tej pracy (numery prac podane są nad nimi). Jeśli ktoś ma ochotę napisać kilka słów komentarza do swojego wyboru, będzie mi bardzo miło, a zapewne i autorowi pracy również.
2. Uczestnicy konkursu nie mogą wybierać swoich prac.
3. Propozycja która dostanie najwięcej głosów będzie zwycięzcą w części konkursu dotyczącej pierwszej z supermodelek.
4. W przypadku, gdy więcej niż jedna praca zdobędzie największą ilość głosów, między tymi propozycjami zostanie przeprowadzona dogrywka.

Chciałabym też zaznaczyć, że konkurs to jedynie forma zabawy i nie jest żadnym zobowiązaniem dla osób decydujących o wyglądzie gry do jakichkolwiek zmian w niej.

Głosowane trwa do
WTORKU 20 GRUDNIA DO GODZ. 22:00

Do końca konkursu proszę o nie usuwanie prac z galerii. Usunięcie pracy z galerii grozi dyskwalifikacją.
1
Obrazek





2
Obrazek





3
Obrazek





4
Obrazek





5
Obrazek





6
Obrazek





7
Obrazek





8
Obrazek





9
Obrazek





10
Obrazek





11
Obrazek





12
Obrazek





13
Obrazek





14
Obrazek





15
Obrazek
Jednocześnie można już oddawać prace ze stylizacją do drugiej części konkursu CINDY. Należy wysyłać do mnie w prywatnej wiadomości do
WTORKU 20 GRUDNIA DO GODZ. 22:00
w temacie podając imię modelki której dotyczy dana część konkursu.

Jak pisałam wcześniej, mogą się zgłaszać róznież osoby, które nie brały udziału w pierwszej części konkursu.

Wszelkie pytania proszę zadawać w wątku dotyczącym konkursu.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2016, o 21:01 przez Regelinda, łącznie zmieniany 4 razy.

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: Isma » 15 gru 2016, o 22:57

No cóż - jestem pierwsza na liście zgłoszonych uczestniczek, to i pierwsza zagłosuję :)

Swój głos oddam na stylizację nr 6. Myślę, że nie będę za bardzo rozpisywać uzasadnienia - po prostu jest moim zdaniem najładniejsza.
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Angielskaróża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2015, o 13:29

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: Angielskaróża » 15 gru 2016, o 23:48

Wachałam się między 5, a 6. Jednak wybieram pracę nr 5. Myślę, że supermodelki też prezentują stroje codzienne, a ta praca jest świetna i gustowna. ❤❤❤
KAŻDY NIECH BĘDZIE SOBĄ!
Mój profil na AM- Angielskaróża

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: Polla » 16 gru 2016, o 01:11

Na swoją zagłosować nie można (oczywiście żarcik) ;) to wybieram nr 5 - prosta i elegancka, świetnie dobrana garderoba :thumbsup:

Awatar użytkownika
Mooondreamteam
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 173
Rejestracja: 11 sty 2016, o 09:41

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: Mooondreamteam » 16 gru 2016, o 08:45

Również wahałam się pomiędzy pracą 5 i 6 . Ciężki wybór ponieważ obie prace są wykonane profesjonalnie :love: :love: . Ostatecznie wybieram pracę nr 5 .
Obrazek

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: karismaK1982 » 16 gru 2016, o 09:51

Głosuję na nr 7.Prostota i elegancja-SUPER

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: Aurelie » 16 gru 2016, o 10:32

Głosuję na nr 8. Stylizacja nie jest przesadzona, wszystko do siebie pasuje. To mogłaby być sm normalnie włączona do gry.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: Execute » 16 gru 2016, o 12:21

waham się między 5, a 6.
Jednak wybieram 6, dlaczego? 5 nie wygląda ani trochę na supermodelkę, nie widzę takiej na wybiegu, praca jest śliczna, ale to tyle.
6 jest elegancka i śmiało mogłaby zostać zastąpiona aktualną SM :)

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: valorie » 17 gru 2016, o 13:05

Głosuję na panią z nr 6 jest elegancka i z klasą taką Claudię odgrywałaby idelanie :)
aczkolwiek z tego co widzę to wszystkie lalki są ładnie ubrane
podoba mi się np. 1 fajne kolorki, ale chyba nie dla takiej modelki ;)
10 jest genialna ale jeśli miałabym wyzywać supermodel to wydaje mi się że bardziej pasuje do tego kiecka.
14 i 15 też są śliczne ale w 14 nie podoba mi się ta wpinka (czy co to tam jest) we włosach a w 15 brakuje mi długiej spódnicy

przepraszam że tak się rozpisałam ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: immortal » 17 gru 2016, o 19:55

Praca nr. 5 podbiła moje serce od razu! :) Elegancko dobrane ciuchy, pasują mimo wszystko do tej supermodelki kwiaty we włosach :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: SUPERMODEL - NEW LOOK - CLAUDIA (GŁOSOWANIE)

Post autor: Regelinda » 19 gru 2016, o 20:31

Trochę mało tych głosów, a jutro koniec głosowana. Więc zachęcam do oddawania głosów. :D
Ostatnio zmieniony 21 gru 2016, o 20:03 przez Regelinda, łącznie zmieniany 5 razy.

Zablokowany