Stylistka Tygodnia #128

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #128

Post autor: Aurelie » 19 mar 2018, o 00:43

Stylistka Tygodnia #128

Motyw: Kowbojka

Inne informacje: Przebierz swoją Panią za kowbojkę. Mile widziane są elementy takie jak frędzle, kowbojskie buty, kapelusz czy zwierzęce wzory.

Głosowanie trwa do 25.03.2018r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Rozwielitka
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 75
Rejestracja: 1 paź 2016, o 18:54
Lokalizacja: Piernikogród

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: Rozwielitka » 19 mar 2018, o 13:28

Rozdarta między 1, 6 i 10 ostatecznie swój głos oddaję na propozycję numer 1 :love:

Podoba mi się bardzo ciekawa konstrukcja spodni. Pirackie szarawary w komplecie z tym... czymś, czego nie umiem nazwać, ale szafa naszej pani klasyfikuje to jako pasek, wyglądają moim zdaniem bardzo interesująco. Podoba mi się też użycie koszuli w kratę, bo krata nieodzownie kojarzy mi się z Dzikim Zachodem oraz tej kamizelki z frędzelkami, po którą też bym sięgnęła przygotowując stylizację dla kowboja. Przekonuje mnie także chłopięca buzia, wyróżniająca się na tle innych prac :)

_Rebeka_
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2018, o 17:49

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: _Rebeka_ » 19 mar 2018, o 14:07

Głosuję na Panią nr 12

Podoba mi się, że oprócz typowych elementów stroju kowbojki jak: spodnie, koszula, kapelusz czy chustka, dodała elementy typowo kobiece, dodające tej postaci "smaczku" tj. koszula odpowiednio rozpięta i sznurowany gorsecik. Dodatkowo na mojej decyzji zaważył jej łagodny wyraz twarzy, oraz brak pistoletu czy innej broni.

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: Isma » 19 mar 2018, o 22:07

Swój głos oddaję na Panią numer 6.

Uważam, że stylizacja tworzy świetnie zgraną kompozycję i zawiera łądnie pasujące do siebie i do tematyki elementy stroju: koszula, spodnie, torebka, lasso, kapelusz, rękawice, kamizelka, chusta.
Ponadto, dodatek w postaci trawy rzeczywiście sprawia wrażenie, jakby przedstawiona bohaterka przemierzała na koniu prerie Dzikiego Zachodu.
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

LadyBlackCat
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2017, o 18:46

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: LadyBlackCat » 19 mar 2018, o 22:20

Zdecydowanie Pani numer 6.
Moim zdaniem ta stylizacja najbardziej oddaje styl kowbojki. Nie wpadłabym na takie połączenie garderoby,a efekt jest rewelacyjny. Świetnie użyta kolorystyka zarówno w makijażu jak i poszczególnych elementów stroju. Bardzo fajne spodnie i torba.

AaNaA
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 227
Rejestracja: 15 gru 2011, o 21:22
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: AaNaA » 20 mar 2018, o 12:14

Wiele fajnych prac ,bardzo ciezko zdecydowac ale postawie na nr:1
Niesamowity pomysl ze spodniami,swietny fryz dosc meski.Idealnie pasuje ta rana na twarzy -pierwszy raz ja chyba widze i zazdraszczam;-)
Czadowa stylka!

Alucha09
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2017, o 20:26

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: Alucha09 » 21 mar 2018, o 16:32

Swój głos oddaję na pracę nr 7 :)

Piękna kowbojka! Bardzo podoba mi się ta lina á la lasso :D Podoba mi się również, że kolor butów pasuje do tej kurtki / narzutki :) Super pasuje też ten kapelusz, który idealnie dopełnia całą stylizacja ♥

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: elizabethia » 21 mar 2018, o 22:24

Zdecydowanie nr 1. Super twarz. Kowboje to zazwyczaj zwyklientów prości ludzie także jak najbardziej styl i Ubiór adekwatny do tematu. Pozatym uchwycone spojrzenie kowboja oddalone ale mimo to grozne. A fajne tez dodatki dołączone do pracy.

Shin
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 61
Rejestracja: 18 lip 2015, o 08:53

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: Shin » 22 mar 2018, o 19:29

Mój głosik zdobywa Pani z nr 1;) Tak sobie wyobrażam kowbojke przy pracy. Ma obowiązkowe atrybuty :kapelusz, lasso, koszulę w kratę i konia :D. Autentyczności dodaje również rana na buźce (pewnie zraniła się jak spacyfikowała konia;) ) Również pomysł na skonstruowanie spodni jest świetny :)

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: Nadiya » 22 mar 2018, o 23:06

Oddaję swój głos na pracę z nr 1.
Najbardziej podoba mi się chłopięca buzia i użyta fryzurka, wyróżniająca się na tle innych prac. Fajny pomysł. Oprócz tego jest wszystko, co powinien mieć prawdziwy kowboj: koń, lasso, kapelusz, koszula w kratę i skórzana kamizelka :) :)

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #128

Post autor: Aurelie » 26 mar 2018, o 10:05

128. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Anabeliana
praca nr 1

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany