Stylistka Tygodnia #127

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #127

Post autor: Aurelie » 5 mar 2018, o 13:16

Stylistka Tygodnia #127

Motyw: Manga

Inne informacje: Przebierz Panią za fikcyjną postać rodem z japońskich kreskówek. Mile widziane są akcesoria związane z tematyką fantasy.

Głosowanie trwa do 11.03.2018r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Pani nr 15.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: Enove » 5 mar 2018, o 14:13

Głosuje na panią nr 14. Jedna z nielicznych prac, w których nie zostala użyta buzia z kolekcji i ponadto - nie jest również gotowcem z niej. Świetne połączenie kolorów. Poza tym postaci z anime zawsze kojarzyły mi sie z takimi japońskimi "uczennicami" :) Super praca.

A na miejscu innych uczestniczek - nawet bym nie próbowała wysyłać gotowca - zero wyobraźni

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: Xin xou » 5 mar 2018, o 17:51

Głosuję na pracę nr 14.
Fajna wyszła uczennica, którą często w mangach spotkać można. Temat może się wydawać prosty, ale czasami lepiej zrobić coś prostego i ładnego, bez użycia gotowca i nie przesadzając z dodatkami. Plus za twarz, nie jest użyty gotowiec jak u większości, a super wygląda.

Keane
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 35
Rejestracja: 7 sie 2010, o 16:40

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: Keane » 5 mar 2018, o 18:23

Na samym wstępie chciałabym pogratulować Paniom/Panom, którzy zdecydowali się wziąć udział w stylistce tygodnia, bo każda praca ma w sobie coś ciekawego :) Przyznaję, że wahałam się pomiędzy pracą nr 1 a nr 6, jednak swój głos oddaję na pracę nr 6. Uwielbiam połączenie czerni i czerwieni, a suknia jest fenomenalna :) Widać, że autor/autorka pracy nie postawiła na szablonowy krój, a wykazała się dużą kreatywnością. Super fryzura, dobrze dobrane dodatki.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: Lady_Blair » 5 mar 2018, o 21:52

Głosuję na pracę nr 9.
Praca jest bardzo dobrze wykonana i przemyślana. Buźka rodem z filmów/bajek (nie znam się na tym) anime. Co do buźki - super, że została właśnie taka wykorzystana. Po to była kolekcja anime żeby teraz korzystać z rzeczy w niej zakupionych. I mimo, że została użyta charakterystyczna buzia to jednak stylizacja nie jest gotowcem niedawnej kolekcji, a udanym połączenie różnych ciuszków. Podoba mi się motyw słodko niegrzecznej uczennicy, który kojarzy mi się najbardziej z anime.

LadyBlackCat
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2017, o 18:46

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: LadyBlackCat » 6 mar 2018, o 23:39

Swój głos przyznaję pani nr 5.
Wszystkie prace są ciekawe, jednak ta stylizacja najbardziej wpadła mi w oko. Pierwsze co na co zwróciłam uwagę to połączenie kolorów, które nie zlewają się ze sobą przez co praca jest fajna i przejrzysta, Po drugie nie jest przesadzona z dodatkami przez, które często robi się chaos. Mimo użytej gotowej twarzy, która mi osobiście nie przypadła do gustu, w tej stylizacji jest urokliwa. Podsumowując pani wygląda jak główna bohaterka mangi :)

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: uluu » 7 mar 2018, o 11:17

Swój głos oddaję na pracę nr 9. Włosy, buzia i torebka wzięte z mango-eventu wcale nie czynią tej pracy gotowcem, bo strój jest juz skomponowany samodzielnie. Nie jestem fanką ani znawczynią tego gatunku, ale przeglądając prace to ta własnie od razu wpadła mi w oko i budziła najsilniejsze skojarzenia z tym gatunkiem. Nie jest też przerysowana o co łatwo przy takim temacie, przyjemnie się na nią patrzy:)

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: monix23 » 7 mar 2018, o 11:28

Wpadło mi w oko kilka prac. Niestety, zagłosować mogę tylko na jedną.

5 - Sukienka + rękawy :love: wyglądają jak komplet jeśli nie jedno ubranie :)
11- Przepiękna praca, ale kojarzy mi się raczej z dawną Japonią aniżeli z Mangą.

Nr 14 to dziewczęca, a za razem elegancka stylizacja, dzięki czemu oddaje klimat Mangi w każdym calu. Bardzo podoba mi się również fakt, że autorka pracy odnalazła typowe dla Mangi połączenia nieco dalej niż w dodanej ostatnio kolekcji. :)

Vulneraverunt
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 00:05

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: Vulneraverunt » 9 mar 2018, o 11:05

Swój głos oddaję na pracę numer 5, od razu skojarzyła się z kiedyś bardzo lubianą przeze mnie mangą. Proste, ale idealne połączenie rękawów i sukienki, do tego parę dodatków i stworzona przez autora praca wygląda lekko i zwiewnie, jakby miała za chwilę zniknąć. Ostatnie co mnie przekonało właśnie do tej pracy, jest moim zdaniem zaburzenie harmonijnej barwy sukni i rękawów, przez dużo ciemniejszą laskę, dodaję to postaci mocy i wyrazistości.

Awatar użytkownika
sawanna
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 26 sty 2014, o 13:02

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: sawanna » 10 mar 2018, o 20:04

podoba mi sie praca nr :
(1) za włożoną kreatywność i inwencje aby stworzyć "mangę" bez szablonu" oraz prześliczny makijaż
(6) za świetne i kreatywne połączenie czerwieni z czernią i dopasowanie dodatków oraz fajnie dobraną fryzurka do sukienki ( w tej samej tonacji)

ostateczny głos dla dla pracy nr 6

PrzeCiąg
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 20 lut 2017, o 20:40

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: PrzeCiąg » 11 mar 2018, o 10:54

Głosuję na stylizację nr 6.
Wybrałam właśnie tę stylizację, gdyż Manga charakteryzuje się fascynującym i odmiennym stylem. Stylizacja nr 6 właśnie taki styl prezentuje, użyto w niej wielu elementów i dodatków co w połączeniu stworzyło fantastyczną oraz magiczną całość.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: sage » 11 mar 2018, o 20:39

Głosuję na nr 14, gdzie została ładnie odzwierciedlona japońska uczennica, a postać ta idealnie wpasowuje się w częstą tematykę mangi. Przerysowane cechy takie jak ogromne oczy, wyraźne rumieńce na twarzy i bardzo długie włosy pasują do takich klimatów. Dodatkowo kocie uszy i miś to ozdoby, które jeśli już gdzieś znajdziemy, to u japońskich postaci :P Podoba mi się też użycie tych ciężkich, jednak dziewczęcych butów.
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #127

Post autor: Aurelie » 12 mar 2018, o 01:51

127. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Kasais
praca nr 14

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany