Stylistka Tygodnia #125

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Aurelie » 31 sty 2018, o 00:43

Stylistka Tygodnia #125

Motyw: Rubeus Hagrid

Inne informacje: Przebierz panią za Hagrida - gajowego z cyklu Harry Potter.
Charakteryzuje się on długimi, ciemnymi i nieokrzesanymi włosami oraz za dużymi, przetartymi ubraniami.

Głosowanie trwa do 06.02.2018 r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Enove » 31 sty 2018, o 13:02

Ciężki wybór, ale ostatecznie głosuje na pracę numer 1. Bardzo podoba mi się spora ilość zwierzątek, co nie da się ukryć jest znakiem rozpoznawczym Hagrida :) Poza tym twarz robi niesamowite wrażenie, brwi naprowde do niego pasują :thumbsup:

Awatar użytkownika
Reyn
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2018, o 19:05

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Reyn » 31 sty 2018, o 13:46

Głosuję na Panią nr 13. Udało jej się uzyskać najbardziej "męską" stylizację. Bez błyskotek, używając luźnych ubrań, z osmoloną buźką wg mnie najbardziej przypomina Hagrida. Nawet szalik jest tutaj wyraźnym substytutem brody. Ujmujące jest również puszczone oczko, które podkreśla dobroduszny i przyjazny charakter bohatera.
Pozdrawiam Autorkę :).
navigare necesse est, vivere non est necesse

Alucha09
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2017, o 20:26

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Alucha09 » 31 sty 2018, o 16:13

Głosuję na Panią nr 1 :)
Według mnie jest to praca najbardziej przypominająca Hagrida. Twarzyczka wygląda naprawdę super + bardzo podobają mi się te włosy, które chyba najbardziej wskazują na to, kim ta postać jest. Świetnie w całej stylizacji wygląda też smok oraz reszta zwierzaków i peleryna ;)

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Bezgraniczny » 31 sty 2018, o 16:14

Nie jestem w stanie policzyć ile razy oglądałem Harrego, ale nigdy jeszcze (może już gorzej u mnie ze wzrokiem lub pamięcią) nie zauważyłem, aby Hagrid chodził w sukience, na obcasach, z kotem, krukiem, dzidą, koniem lub miał dredy. Najlepszą pracą, która przypomina gajowego jest ostatnia nr. 13 (w końcu najlepsze zostawia się zawsze na koniec ^^ ). Podoba mi się, że autor pracy dzięki kilku dodatkom dodał mu kilku dobrych kilo. Bardzo dobrze odwzorowana twarz, ale jakby zmienić kolor włosów na brązowy byłoby wręcz perfekcyjnie ;)

Konwalilia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 2 sty 2018, o 20:50

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Konwalilia » 1 lut 2018, o 10:42

Głosuję na numer 1. Bardzo mi się podoba twarz, mimo że nie za piękna, to dobra. Postać jest otoczona zwierzętami, jest nawet, jeżeli dobrze pamiętam, Norberta - mały smok Hagrida. :)

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: sage » 1 lut 2018, o 17:40

Wybieram 13 :) Twarz bardzo przypomina Hagrida, tak jak tylko wygląd lalki płci żeńskiej pozwala :P Oczy i uśmiech wyglądają sympatycznie, co odzwierciedla jego charakter, a zrośnięte brwi, duży nos i przybrudzone policzki też pasują do tej postaci. Widać, że jest on pracowity i nie zawsze zdąży umyć twarz po powrocie z Zakazanego Lasu :) Wybór włosów jest świetny, nawet jeśli chodzi o kolor, bo w książce ma właśnie czarne. Futro i szerokie spodnie sprawiają, że postać wygląda na dużą - w końcu Hagrid jest półolbrzymem.
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: karismaK1982 » 2 lut 2018, o 09:56

Głosuję na prace numer 13 .Twarz to HAGRID-dobroduszny,dowcipny,makijaż idelanie imituje zarost i szal jako broda-super. Strój chaotyczny i zarazem fantastyczny.

Stokrotka181
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2017, o 19:41

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Stokrotka181 » 4 lut 2018, o 18:25

Oddaję głos na pracę nr 1.

Podoba mi się smoczy element, od razu przypomniała mi się część jak Hagrid opiekował się smoczym jajem, które wygrał. Do tego stare znoszone ubrania. Został uwzględniony charakterystyczny płaszcz oraz zwierzęta :) Włosy i wyraz twarzy rewelka :)

Podoba mi się również praca nr 4, 12, 13 jednak najbliższa celu moim zdaniem zostaje praca nr 1 bez przepychu i tak po męsku :D
Świat jest pełen niespodzianek, po każdej nocy piękniejszy jest ranek.

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: elizabethia » 4 lut 2018, o 19:27

Głosuję na pracę numer 1, Jest bardzo ciekawa. Brwi, oczy nos i włosy sa prawie jak u Hagrida. Pozatym bardzo spójna stylizacja nie za dużo nie za mało. Pozatym ten smok, patrząc na młość Hagrida do smoków jest absolutnie tutaj na miejscu.

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: uluu » 4 lut 2018, o 21:12

Głosuję na pracę nr 13. Nie jestem wielką fanką H. Pottera, ale kojarząc postać konkursową na podstawie filmu, najfajniej ją własnie 13 odzwierciedla. Lala jest męska, dobroduszna z wyglądu, ubrana nawet podobnie do filmowego bohatera. Fajne jest w tej pracy też to ,że wydaje się odzwierciedlać nie tylko wygląd Hagrida ale i jego charakter.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Aurelie » 7 lut 2018, o 13:11

DOGRYWKA
Po podliczeniu głosów okazuje się, że mamy dogrywkę!
Panie nr
1 i 13
otrzymały taką samą liczbę głosów.
Zasady dogrywki:
  • Głosujemy na jedną z dwóch prac (nr 1 lub nr 13)
  • W poście wpisujemy tylko nr wybranej pracy
  • Głosowanie trwa do 09.02 do godz. 20:00 (jeśli żadna z Pań nie otrzyma wymaganej większości głosów
    o zwycięstwie zdecyduje Team)
  • W głosowaniu mogą brać udział wszyscy (poza Paniami, które dostały się do dogrywki)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Alucha09
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2017, o 20:26

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: Alucha09 » 7 lut 2018, o 14:41

1

Awatar użytkownika
_vampirka_
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 41
Rejestracja: 22 maja 2017, o 14:40

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: _vampirka_ » 7 lut 2018, o 15:10

1 ;)
Życie jest jak pudełko czekoladek
nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #125

Post autor: uluu » 7 lut 2018, o 16:25

13.

Zablokowany