Stylistka Tygodnia #122

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Aurelie » 6 gru 2017, o 09:44

Stylistka Tygodnia #122

Motyw:Anioł z piekła rodem

Inne informacje: Wystylizuj swoją panią na anielską diablicę (lub diabelskiego anioła). Pamiętaj by w stylizacji połączyć obie te istoty w spójną całość. Mile widziane są akcesoria typowe dla aniołków i diabełków.

Głosowanie trwa do 13.12.2017r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Pani nr 15.
Obrazek
Pani nr 16.
Obrazek
Pani nr 17.
Obrazek
Pani nr 18.
Obrazek
Pani nr 19.
Obrazek
Pani nr 20.
Obrazek
Pani nr 21.
Obrazek
Pani nr 22.
Obrazek
Pani nr 23.
Obrazek
Pani nr 24.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: uluu » 6 gru 2017, o 17:45

Szczerze mówiąc wybór był bardzo trudny, kilka prac było naprawdę świetnych:) Ostatecznie zagłosuję na pracę nr 6. Przede wszystkim widoczna jest tu równowaga elementów jasnych i ciemnych, która wprowadza niepewność-czy jest to zły anioł czy dobry diabeł:) Twarz jest bardzo ciekawa, kojarząca się z bytem nie z tego świata, bez widocznych na niej naszych ziemskich emocji. Postać wygląda jak byt, w którym idealnie się równoważą siły dobra i zła:) Wygląd -wg mnie super, robi wrażenie, a użyte elementy garderoby dobrze nawiązują charakterem do pomysłu. Białe rzeczy są zwiewne, z motywem kwiatów, kojarzą się z czymś miłym i dobrym, czerń zaś jest jest głęboka, z dodatkiem królewskiego złota , egipskie wstawki kojarzą się z dumą i czymś magicznym. Dla mnie praca idealna:)

Wspomnę jeszcze tylko, że bardzo podobały mi się prace z numerami 1,8,9,11,22, 24- były znakomite. Stylizacje innych pań również oglądało się z prawdziwą przyjemnością.

Awatar użytkownika
Nache
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 107
Rejestracja: 13 maja 2017, o 09:37

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Nache » 7 gru 2017, o 11:15

Mój głos oddaję na 11. Ta praca przedstawia anioła, który albo już całkiem albo częściowo stał się demonem. Jest taki niejednoznaczny, nie wzbudzający zaufania. Podoba mi się to :)
Nache
[CENZURA]

Awatar użytkownika
Deborath_A_A
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 360
Rejestracja: 21 lip 2014, o 18:16

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Deborath_A_A » 7 gru 2017, o 22:36

Zdecydowanie 11 :) elementy anioła jednak pod tym kryje się drugie oblicze - świetna praca !

Głos jest niezgodny z zasadami głosowania. Po zapoznaniu się z nimi, możesz zagłosować ponownie. //Aurelie
~Deb:*

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Nadiya » 7 gru 2017, o 23:31

Oddaję głos na pracę nr 24. Podoba mi się kreacja złożona z kilku warstw i oryginalne buty. Ponadto wyraz twarzy i wyraziste czerwone usta doskonale pasują do całej stylizacji.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Lady_Blair » 8 gru 2017, o 23:30

Powiem tak... prace są bardzo udane, ale w większość zdominowała ciemna strona mocy :D
Głosuję na pracę nr 11, bo przedstawia idealną równowagę miedzy diabłem i aniołem. Żadna ze stron nie jest mocno zdominowana przez drugą. Praca jest spójna i ciekawa. Buźka zrobiona bezbłędnie.

Awatar użytkownika
Lugow2
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 52
Rejestracja: 1 sie 2016, o 20:34

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Lugow2 » 10 gru 2017, o 12:28

Wszystkie prace są fantastyczne, jedna moją uwagę przykuła praca nr 1. Może nie tyle jest z piekła rodem, co bije z niej zarówno łagodność jak i drapieżność. Powiedziałabym, że nawet frywolność. Wszystko pięknie się komponuje, makijaż i skrzydła wspaniale uzupełniają całość. Po prostu śliczna.

Awatar użytkownika
Bashkaa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2010, o 00:24

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Bashkaa » 10 gru 2017, o 13:50

Ogromnie podobają mi się 2 prace: 6 i 24. W 6 przepięknie zrobiona jest twarz- bardzo tajemnicza i nieoczywista- jedna z najlepszych jakie widziałam. Jednak nie mam tu wątpliwości, że więcej jest tu demona niż anioła, dlatego mój głos leci do 24. Tutaj ciężko mi powiedzieć, czy lala z anioła przemienia się w diabła czy odwrotnie- równowaga jest fantastycznie zachowana i ogromny plus za dodatki: szatańskie kopyta i anielski miecz. Niesamowicie dodaje to "realności" tej postaci. No i w ogóle stylizacja+ twarz jest dla mnie idealna do tego tematu, gratuluję!
Duże brawa też dla reszty uczestników, bo bardzo wysoki poziom trzymają prace, szkoda, że głos można oddać tylko na jedną :(

Alucha09
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2017, o 20:26

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Alucha09 » 12 gru 2017, o 14:49

Wybór jest naprawę trudny, ale według mnie najlepszą pracą jest praca nr 6 :)

Super wykorzystana poza oraz suknia od Narzeczonej Frankensteina. Stylizacja jest bardzo tajemnicza. Twarz i makijaż został naprawdę świetnie zrobiony i idealnie pasuje do całej stylizacji.

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: redblossom » 12 gru 2017, o 15:51

Faktycznie wybor trudny, ale wybieram prace nr 6. Stylizacja jest naprawde mroczna, taki prawdziwy Aniol Smierci. Podoba mi sie makijaz, fryzura oraz cala kolorystyka sa bardzo dobrze dobrane. Ogolnie cala stylizacja sprawia magiczne wrazenie jak i zarazem budzi niepokoj. :D

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: immortal » 12 gru 2017, o 17:31

Wybór jest okropnie trudny... ale po długich namysłach stwierdzam, że jedna z prac jest niemal perfekcyjnie wykonana. Jeśli chodzi o twarz to urzekły mnie przede wszystkim oczy, wyróżniają się one spoza ciemnego makijażu. Ich niebieska barwa kojarzy się ze spojrzeniem anioła, zaś makijaż dodaje nieco charakteru diablicy. Ciekawy jest również sposób na skrzydła - z jednej strony są białe i skojarzenie jest jednoznaczne, lecz widać jak zza nich wystają, jakby wyrastają czarne skrzydła diabła. Cała praca jest estetyczna i dopracowana pod każdym względem, dlatego oddaje na nią swój głos - praca numer 11! :)

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Aurelie » 14 gru 2017, o 21:03

DOGRYWKA
Po podliczeniu głosów okazuje się, że mamy dogrywkę!
Panie nr
6 i 11
otrzymały taką samą liczbę głosów.
Zasady dogrywki:
  • Głosujemy na jedną z dwóch prac (nr 6 lub nr 11)
  • W poście wpisujemy tylko nr wybranej pracy
  • Głosowanie trwa do 16.12 do godz. 20:00 (jeśli żadna z Pań nie otrzyma wymaganej większości głosów
    o zwycięstwie zdecyduje Team)
  • W głosowaniu mogą brać udział wszyscy (poza Paniami, które dostały się do dogrywki)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: elizabethia » 14 gru 2017, o 21:39

numerek 11

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: Dissia » 14 gru 2017, o 22:14

Numer 11 :)

Awatar użytkownika
ania12626
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 18:59
Lokalizacja: przed komputerem:D
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #122

Post autor: ania12626 » 14 gru 2017, o 22:28

numer 6 :love:

Zablokowany