Posiadanie wielu kont.. (?)

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
Rosepha
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2015, o 15:42

Posiadanie wielu kont.. (?)

Post autor: Rosepha » 22 cze 2015, o 15:55

Witam,
posiadam konto o nazwie Rosepha na Arenie Mody od dwóch dni. Dzień później zaproponowałam mojej siostrze, żeby również założyła tam sobie konto (LadyRosella). Dlatego teoretycznie z mojego IP logują się dwa konta. Dzisiaj o 15:30 mnie zablokowano, ponieważ (o ironio) posiadam ponoć kilka kont, a moje (pierwsze, jedyne i ostatnie) jest moim głównym. Dlatego się pytam, o co chodzi.. ;) Nie logowałam się na konto mojej siostry ani razu, robi to sama ze swojego laptopa. Tylko w dniu w którym je zakładała zrobiła to na swoim osobnym koncie na moim laptopie.
Dwa.. nawet, jakby przyszedł mi kiedykolwiek taki poroniony pomysł, dzięki któremu miałabym wspomóc swoje konto kontem mojej siostry - nic mi to i tak nie da, bo kontem na tym samym IP nie można przyznawać żadnych gwiazdek itd. Dlatego widząc to po raz pierwszy dzisiaj (gdy siostra zaproponowała mi, żebym wyzwała ją na arenie - czego oczywiście nie dało się zrobić) uznałam, że twórcy tej gry dokładnie przemyśleli opcję kilku kont z jednego IP.
Jeżeli może być posiadane tylko jedno konto na jedno IP to dziękuję za to, że tej informacji NIGDZIE nie ma.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Posiadanie wielu kont.. (?)

Post autor: Casandra » 22 cze 2015, o 18:02

Hej :)
Informacja taka jest. Znajduje się w Regulaminie Gry m.in. w rozdziale II podpunkt 1 pt. Wielokontowość. Pełen Regulamin Gry znajdziesz TUTAJ
Czytamy tam m.in.
Gracze, którzy będą używać tego samego komputera, muszą natychmiast po rejestracji poinformować o tym administrację przez opcję Kontakt. Gracze, którzy nie poinformują administracji o grze na jednym komputerze, będą ukarani za naruszenie reguł gry
Jeżeli korzystacie nawet z dwóch różnych komputerów, a posiadacie w domu WiFi to tak napradę adres IP macie jeden (jak sama zdążyłaś już zauważyć). Kontem z tego samego IP nie da się głosować na siebie nawzajem, ale wystarczy, że któraś z Was pojechałaby gdzieś, i tam zaczęła wspierać drugą w AM-owym życiu. ;)
Co do sytuacji, najlepiej napisać odwołanie na Kontakt w grze, tam wyjaśnić całą sytuację oraz poprosić o odblokowanie obu kont. GO straszne nie są i nawet jeżeli u Was ban okazał się niesłuszny to w 99% przypadków swoją słuszność posiada.
Dlatego osobiście radzę odwołać na Kontakt w grze - prawy górny róg kiedy odwiniesz listę koła zębatego :D
Pozdrawiam ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Rosepha
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2015, o 15:42

Re: Posiadanie wielu kont.. (?)

Post autor: Rosepha » 22 cze 2015, o 18:08

Z tego, co pamiętam, siostra zgłaszała coś takiego ;) Jeżeli również to miałam zrobić, to widocznie mogłam tym zwalić sprawę.
Co do samej AM - pisać pisałam - gdzie, przyznam szczerze, że nie wiem - gdzieś w zakładce 'POMOC'. Ale odpowiedzi jak nie było tak nie ma, ale to już nieistotne, bo mam ją tutaj. Dziękuję ;)

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Posiadanie wielu kont.. (?)

Post autor: Execute » 23 cze 2015, o 11:42

o patrz, nawet nie wiedziałam, że jak się ma w domu parę kompów, tableta itp. i ma się WIFI to ma się jedno IP . Dzięki Cas :thumbsup:

Zablokowany