Nowa funkcja - Prezenty VIP - od 1 września

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Nowa funkcja - Prezenty VIP - od 1 września

Post autor: MisAdmin » 1 wrz 2017, o 17:21

Obrazek
Drogie Panie,

1 września dodaliśmy nową funkcję – Prezenty VIP. Od teraz wydając diamenty w grze macie szansę na zdobycie dodatkowych nagród. Postęp w prezentach znajdziecie w menu: Sklep VIP > Prezenty VIP. Obecnie dostępne są trzy progi z prezentami, gdzie w ostatnim znajduje się specjalna rzecz, niedostępna nigdzie indziej w grze!

Nagrody możecie podglądnąć naciskając na ikony prezentów. Postęp w Prezentach VIP naliczany jest od godziny 0:00 pierwszego dnia miesiąca do godziny 23:59 ostatniego dnia miesiąca, a później jest resetowany i w kolejnym miesiącu naliczanie rozpoczyna się od zera. Specjalny przedmiot w każdym miesiącu będzie inny i dostępny tylko raz.

Pozdrawiamy,
Zespół Areny Mody

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - do 1 września

Post autor: Lady_Blair » 1 wrz 2017, o 17:30

Za wydanie 200 i 400 di nagrody są sowite :thumbup:

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - do 1 września

Post autor: Katriel Tremaine » 1 wrz 2017, o 19:01

Bardzo fajna gratyfikacja dla tych co kupują walutę premium.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lacosta
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 172
Rejestracja: 18 cze 2014, o 18:03

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - do 1 września

Post autor: Lacosta » 1 wrz 2017, o 19:07

Fajny pomysł, ale za te 700 diamentów w ciągu miesiąca to mogę sobie kupić fajną kiecke w realu;)
A promise of heaven pushed us right back to hell,
Turned three sevens into three sixes again.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

WRZESIEŃ 2017

Post autor: Regelinda » 1 wrz 2017, o 21:19

WRZESIEŃ 2017

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 1 sie 2018, o 00:11 przez Regelinda, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
AgathaL
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 165
Rejestracja: 3 sty 2014, o 22:33

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - do 1 września

Post autor: AgathaL » 1 wrz 2017, o 22:23

Opcja nastawiona typowo na zyski a prezenty żenujące. Gdybym kupowała 700 diamentów każdego miesiąca poczułabym się obrażona taką "gratyfikacją" :thumbdown:

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - do 1 września

Post autor: LaFemmeNikita » 2 wrz 2017, o 19:18

Taka trochę nic nie wnosząca modyfikacja. Ten kto wydawał te 700 diamentów miesięcznie i tak je będzie dalej wydawał, a ten kto nie wydawał i tak nie wyda, niezależnie od tego czy będą jakieś prezenty VIP czy też nie. Nagrody musiałyby być naprawdę powalające, tymczasem jest trochę słabo jak na 150zł które trzeba wydać (na nk 180zł z racji droższych diamentów). W pewnym sensie można się też poczuć napiętnowanym (???) zakładając taką sukienkę. Oczywiście koleżanki z klubu powiedzą, że jest super i w ogóle, ale pozostali spojrzą nie tylko z zazdrością, ale takim, nie wiem jak to nazwać... przymrużeniem oka, na taką osobę.

Spotkałam się już z taką opinią, że gdy wchodzimy w osiągnięcia danej pani i ma ona zaliczone osiągnięcie "Diamentowa Królowa" na ostatnim poziomie to znaczy wymieniła 500 diamentów na dolary w grze to z taką panią się po prostu nie rywalizuje, bo z kimś takim trudno wygrać nie wydając dużych sum na zakup diamentów. Ktoś może nawet powiedzieć, że szczyci się tym, że ma jedne z najlepszych statystyk w swoim przedziale levelowym bez wydawania dużych sum diamentów, bo tych co wydają dużo zwyczajnie się nie liczy. Oni są mierzeni inną miarą i rywalizują tylko pomiędzy sobą.

Oczywiście każdy robi ze swoimi zarobionym pieniędzmi co chce, nikt nikomu do portfela nie zagląda, czasami jednak możemy nie zdawać sobie sprawy, że kłujemy ludzi w oczy przejeżdżając czerwonym ferrari przez miasto.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - do 1 września

Post autor: Katriel Tremaine » 2 wrz 2017, o 22:46

Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby się wstydzić tego, że utrzymuje grę kupując diamenty? Przecież dzięki tym osobom mogą grać te wszystkie, które nie ich kupują. Czy to, że ktoś może wydać 700 di to powód do czucia się napiętnowanym? Zdecydowanie nie. A jeśli ktoś ma do tego takie podejście, to raczej jego problem, a nie tych osób. Czy jeśli stać nas na ferrari to mamy go broń boże nie kupować, bo co ludzie powiedzą? Przecież to bez sensu. Myślę, że dla osób, które wydają pieniądze na di ta opcja jest bardzo sympatyczna. Osobiście się z niej cieszę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - do 1 września

Post autor: LaFemmeNikita » 3 wrz 2017, o 08:57

To nie chodzi o to, że ktoś ma się wstydzić, że wydaje na grę. Grę utrzymują nie tylko gracze którzy wydają ponad 700 diamentów miesięcznie, ale tysiące osób które kupują nieduże ilości diamentów raz na jakiś czas. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że Ci którzy wydają dużo utrzymują grę może w 5% procentach, bo jest ich niewielu. Tak naprawdę grę utrzymują więc Ci którzy kupują od przypadku do przypadku, a jest ich dużo więcej. Ich małe zakupy zebrane do kupy stanowią duży zysk producenta.
Jak to się ma do tych prezentów VIP - ktoś kto wyda mało diamentów sukienki nie dostanie. Też mógłby się poczuć urażony, że wydał, a nic z tego ekstra nie ma, bo ustalony próg jest absurdalnie wysoki, a nagrody za progi 200 i 400 diamentów są z kolei żenująco słabe. Zresztą każdy z graczy może sobie sprawdzić te nagrody klikając w grze w prezent VIP i wyświetli się wtedy co by dostał gdyby tyle wydał. To nie jest żadna tajemnica.
Gdyby w prezencie za 400 diamentów były bonusy +50% zamiast zwykłych i dziesięć sztuk paczek energii10 zamiast jednej, do tego ze 40 sztuk vip aparatów, kart na siłownie itp, może jakiś talent charyzma, albo coś podobnego, to wtedy ktoś by się skusił, dołożył parę diamentów gdyby niewiele brakowało do takiego prezentu, a tak za obecność na jednym przyjęciu można zdobyć lepsze nagrody niż z tego prezentu VIP.

Co się tyczy piętnowania osób które wydają na grę, to chodziło mi o to, że społeczność piętnuje tylko tych którzy bardzo się obnoszą ze swoim bogactwem. Można kupować dużo diamentów i się tym nie chwalić. Można wykupić cały event za diamenty i w całości ubrać lalkę w ciuchy za diamenty co może nie zostać dobrze odebrane, a można przez kilka miesięcy ubierać ją w jedną rzecz kupioną za diamenty, a inne rzeczy dobrać z normalnie dostępnych w grze i w ten sposób wykorzystać wszystkie.
I nikt się nie połapie, nikt się krzywo nie spojrzy i nie powie "diaxiara, co wydaje 150zł miesięcznie na grę".
Problem tej sukienki z prezentu VIP jest taki, że z nią tak zrobić się nie da. Albo ją zakładasz, albo nie. Jak założysz to zaraz ludzie widzą, że wydałaś 700 diamentów w miesiąc i wielu to się nie spodoba, choć nie powiedzą tego prosto w twarz. W ten sposób wielu graczy może się zdystansować od takiej osoby, która sprawia wrażenie jakby musiała zawsze mieć wszystko. To nie wygląda dobrze, a ludzie są jacy są. Czasami się uśmiechają, a jak się odwrócą to pukają się w czoło sugerując, że ktoś ma fioła i jak można robić takie rzeczy. I tu nie chodzi o zazdrość, bo tak realnie patrząc jak można zazdrościć tych kilku pikseli. Spokojnie można się bez nich obyć przecież. Nie takie rzeczy już się odpuszczało w tej grze.
Myślę, że to po prostu jest przesada, że to jest głupie, taka pogoń za drogim prezentem z ekranu, ale tak jak pisałam nikt nikomu do portfela nie zagląda. Ten kto kupi dostanie sukienkę i coś jeszcze, coś czego nie widać, coś co właśnie tutaj opisałam, z czego może wcześniej niektórzy nie zdawali sobie nawet sprawy.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - od 1 września

Post autor: Kate » 5 wrz 2017, o 15:19

Tej opcji nie powinno być, bo jest niesprawiedliwa. Ta gra miała być za darmo, a na siłę zmuszają ludzi,aby kupowali diamenty. No tak, jak ktoś nie ma innego życia i wydatków poza grą... to może sobie pozwolić na kupno 700 di miesięcznie.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - od 1 września

Post autor: Amantis » 5 wrz 2017, o 15:58

Ja tu widze problem nie w tym ze ktos wydaje kase na diaksy ,tylko widze problem zwyklej zawisci i zazdrosci.
Jestem diaksiara.Tak wydaje spokojna reka te 700 diaksow miesiecznie i mam sie niby tego wstydzic ze mnie stac?Mam sie ukrywac z tym ze kupuje diamenty?To nie ze mna jest cos nie tak tylko z tymi ktorzy to pietnuja.
Nie pale,a znam osoby z gry ktore wydaja dziennie 15 zl na paczke fajek (10 dni-150 zl)
Nie pije,a znam takich ktorzy chodza do lokalow wydajac na drinka 15-25 zl(100 zl na wieczor)
Przepic i przepalic kase nie jest wstyd ale wydac na gre ,ktora lubisz i przy ktorej sie dobrze bawisz,to juz godne pozalowania?
Nie zamierzam robic pogoni za tymi ciuchami Vip,bedzie miesiac w ktorym zdobede kreacja ,bedzie miesiac w ktorej nie osiagne takich diaksowych wydatkow w grze.
Opcja jak opcja,NIKT NIE ZMUSZA NIKOGO DO KUPOWANIA DIAKSOW tylko po to by miec 1 kreacje wiecej niz inne(jak to sugeruje wiecznie narzekajaca kolezanka z gory)

Nikt mi nie wmowi ze tu nie chodzi o zazdrosc...bo niestety nasze polskie spoleczenstwo wlasnie z tego jest znane...
Na cale szczescie osobiscie mam to gleboko gdzies ;)

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - od 1 września

Post autor: Kate » 5 wrz 2017, o 16:24

Nie jestem zazdrosna, ani nie narzekam...też nie pije i nie palę. 8)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - od 1 września

Post autor: immortal » 6 wrz 2017, o 17:57

Kate pisze:Tej opcji nie powinno być, bo jest niesprawiedliwa. Ta gra miała być za darmo, a na siłę zmuszają ludzi,aby kupowali diamenty. No tak, jak ktoś nie ma innego życia i wydatków poza grą... to może sobie pozwolić na kupno 700 di miesięcznie.
Niesprawiedliwe... a co jest sprawiedliwe? ;) Sam start w życiu nie jest sprawiedliwy, a Ty gry się czepiasz :D
Ja np mam di z konkursów lub z koła, nie kupuję i nie uważam żeby to była jakaś niesprawiedliwość. Fajnie, że twórcy zachęcają do kupna diamentów, chociaż jak na miesiąc może i zbyt wiele sobie założyli by dojść do prezentu.
Zwróć uwagę, że to nagroda za kupno diamentów i zachęta na przyszłe zakupy, a nie przymus. Może naucz się rozróżniać pewne kwestie.
A odnośnie prezentów, jak mam być szczera to sukienka którą można wygrać nie zachwyca, ale może kiedyś w jej miejsce pojawi się inna :huh:

Pewna uwaga co do kupna diamentów - jakby promocje były uwzględniane przy zakupach również sms-owych byłoby super. Ale to już inna bajka.

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - od 1 września

Post autor: Wednesday » 6 wrz 2017, o 18:17

Ja nie poczułam się urażona czy zmuszona do zakupu di - sukienka mi się podoba, ale to tylko sukienka i wystarczy, że będę podziwiać ją u Pań, którym uda się ją zdobyć 8) Sama nie raz wydawałam di, by ukończyć event, zdarzyło mi się wydać znaczną liczbę di tylko dlatego, że jedna rzecz mi bardzo przypadła do gustu i uważam, że nie ma w tym nic złego - niech każdy wydaje własne pieniądze na to, na co w danym momencie ma ochotę. Nawet jeżeli są to tylko piksele :D

Od jakiegoś czasu praktycznie w ogóle nie kupuję di (ostatnio pewnie po dobrych kilku miesiącach skusiłam się na zakup najmniejszej paczki, bo chciałam limitowane fryzury), ale nie dlatego, że mi szkoda $$, tylko po prostu gra nie bawi mnie jak kiedyś, a i eventy nie do końca mnie zachwycają. Ale jeśli pojawi się coś inspirowane np. lubianym przeze mnie filmem - kupię di :)

Wracając do prezentów VIP - fajna opcja, co prawda obniżyłabym trochę ten próg 700 di i dodała kilka fantów do paczek, ale ogólnie może to jeszcze ulegnie zmianom jak twórcy gry przeliczą zyski po pierwszym miesiącu ;)
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Nowa funkcja - Prezenty VIP - od 1 września

Post autor: aniaania » 7 wrz 2017, o 20:18

pomysł ciekawy no ale niestety 700 di to możliwe że nie wydałam odkąd gram czyli 2 lata, więc o wydaniu w miesiąc nie mam nawet co myśleć :D mówi się trudno zyje się dalej, to nie pierwsza rzecz której mieć nie będę, więc nic sobie z tego nie robię. i cóż w żadnym stopniu nie czuję się przez to zmuszona do kupowania di, gra była i jest dla mnie w dalszym ciągu darmowa, nawet nie czuję się przez to gorzej traktowana od dziewczyn które kieckę zdobędą bo wiem że dzięki nim ja nie muszę wydawać ani złotówki

ODPOWIEDZ